Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kruszyna też sobie muszę kawkę zrobić. Dobrze, że jesteś zadowolona z fryzurki, loki się chyba ciężko ścina.
Anabel na pewno po szczepieniu Kinia marudna. Dziś będzie lepiej, tego Ci życzę 😘 😘
Kacha to moje wstawanie udzieliło się też Tobie, ciekawe czy Adzia też dalej wstaje w nocy?
Oklaska dostałaś wczoraj od Skoreczki. Pisała o tym. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia widzę, że Emilka dziś też Cię nie zawiodła 🙃 😁
Anabel te uśmiechy wynagradzają wszystko 😆 😆 😆
ja już kawusię wypiłam z rana, sama buuu 🤨
Kruszyna a ja na razie zapuszczam ale coraz mniej mam do tego cierpliwości bo po co mi długie włosy, jak i tak chodzę w wiecznie związanych 🤨
Elka a Ciebie co tak mało ostatnio 😁

też widziałam tą promocję w biedronce ale za mało kasy ze sobą wzięłam. Wkurza mnie to, że nie można tam płacić kartą 😠

Beata
stówka dla Aleksa z okazji 6-ciu miesięcy 🤪
i super, ze szybko i miło czas w pracy Ci zleciał 😆 Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie 😆 a co do czytania takiej ilości postów... w poszukiwaniu czegoś... no cóż... 😜
Dobrze, że nikt na nikogo się tu nie obraża i zawsze można coś wyjaśnić, choćby po raz setny 🙃 😁
Skoreczka
brawa dla Błażejka, że sam siedzi 🤪
Nikusia dla Emilki też brawa za picie z nowego kubeczka 🤪

a ja dziś w końcu zdecydowałam się pójść do lekarza z tymi kupkami Natalki bo mnie to martwi. Chociaż ona ma uśmiech od ucha do ucha, ale mimo wszystko wolę by lekarka mi coś konkretnego powiedziała. Czy to np. wina ząbków, pogody czy coś innego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wpadam na chwilę potem Was poczytam, ale muszę się pochwalić co zrobiłam mądrego 😮 🙃 wstawiłam pranie bez proszku i płynu do płukania 🤢 🤪 🤪 🤪 przypomniałam sobie 15 min przed końcem i wstawiłam jeszcze raz to samo, niech żyje skleroza!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata wszystkiego najlepszego dla Aleksa z okazji 6 m-cy 😘 😘 ale tak na mój rozum to chyba system powinien pokazywać 2 dni temu???
Adzia całuski dla Ani z okazji 7 m-cy 😘 😘
Kacha od każdej transakcji kartą jest prowizja tzn sklep ją płaci. Tylko ja dużo razy idę do innego sklepu jak mam kartę a nie mam gotówki.
Kinga to ja też napiszę co zrobiłam mądrego jakiś czas temu. Przeważnie mąż jeździ autem jako kierowca jak jedziemy razem. I kiedyś pojechałam sama na zakupy, zapakowałam do auta, wsiadłam i czekam. A potem kapłam, że wsiadłam jako pasażer a przecież sama jestem. Miałam nadzieję, że nikt nie patrzy jak się przesiadałam od pasażera za kierownicę 😁 😁 Mąż piał że śmiechy jak mu opowiadałam. To się nazywa skleroza 😁 😁
idę sprzątać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ale się uśmiałam 🙂 🙂 🙂 🙂 a ja kiedyś rozmawiałam przez komórkę wsiadłam do auta i szukam w torebce i szukam telefonu a tu gadam przez telefon i mówię do koleżanki kurde muszę się wrócić bo komórki zapomniałam 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 a przez nia gadałam a aona na to a rozmawiasz ze mną przecież i wtedy zonk 🤪 🤪 🤪 🤪 oświeciło mnie! 🙂 🙂 🙂teraz zrobię kawkę, poczekam za praniem i potem na zakupy ruszam pa ale to musiało zabawnie wygladać i widzę Twoją minę jak się przesiadałaś 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dziś do mnie dzwonili i mam nową pracę 🙂
Bałam się,że bede musiała iść do starej roboty 🥴
Nie jest to szczyt moich marzeń ani robota w zawodzie,ale może jeszcze kiedyś mi się poszczęści 🤨 więc szukam czegoś dalej. Jutro musze jechac do zakładu pracy bo nie wiem czy mogę skończyć robotę z chwilą ustania urlopu po macierzyńskim czy 2 tyg.wypowiedzenia

Kacha tak 10 cm ścięłam 🙂 już mnie wkurzały
Kacha ja tez się dziwię,że w biedronce karta nie można płacić parę razy już się tak nacieliśmy i musieliśmy coś oddać a raz mój musiał po kasę do bankomatu jechać
Kacha a co z tymi kup[kami jest nie tak ??

Nikusia może ktoś by się zlitował i cię zawiózł 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

Beata buziaki dla Aleksa 😘 😘 😘

Kinga każdemu może się zdarzyć 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale goraco....
Bylam w skarbówce na działce i zarejestrowac Kubusia do alergologa i padam wszystko z dziecmi ...tylko do alergologa dopiero moge go zarejestrowac w listopadzie i to na przyszły rok 😠

Nikusia ja tez dzisiaj 3 pobudki ale popiła troszke i spaładalej do 6 bo o 6 wstała

Kacha daj znac co ci lekarka powiedziala
Mnie tez wkuza to ze nie mozna w biedronce płacic karta...

Kinga to pewnie z pospiechu zeby sie szybko wyszykowac 😉

Całuski dla Aleksa i Ani

Nikusia ale sie usmiałam 😉 ty to jestes agentka 😉 😉;0

Kinga akcja z telefonem tez niezła 😉 😉 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga z komórką też tak zrobiłam, że gadam przez nią i jej szukam 🤪 Ja jestem roztrzepana i czasem jak się nie skupiam to potem nie pamiętam.
Anabel wow to dużo załatwiłaś a skwar podobno straszny. Miałam iść do koleżanki, ale mieszka na drugim końcu miasta a upał nieziemski. Mąż stwierdził, że lepiej nie bo część drogi to przestrzeń i nie ma drzew i żebyśmy udaru nie dostali. A napisała inna koleżanka, żeby Kuba do jej syna na basen przyszedł i Kuba już był chętny.
Emilka zmieniała zdanie i już nie chce pić z kubeczka. Takie rykowisko odstawiła, że nie wiedziałam co mam z nią robić. Teraz śpi.
Kruszyna gratuluję. I zazdroszczę. Ja już tyle podań wysłałam i nic. A nie mogą wypowiedzenia liczyć jeszcze w czasie macierzyńskiego? Z tym, że ja się nie znam. Chyba, ze porozumienie stron i już.
Widzę nową fotkę Zosi w avatarku 🤪
Kacha napisz co powiedziała lekarka o kupkach Natalki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dlatego ciesze sie za pojechałam z rana bo choc troche chlodniej było no i starałam sie najpierw wychłodzic w aucie a pózniej dzieci do nieo pakowac .Ale przyznaje ze ostatnio na mysl ze mam gdzies jechac coś załatwic z dziecmi to mnie ciarki przez plecy prtzechodza... to wkładanie i wykładanie z auta dzieci wózek zapinanie odpinanie oi oczywiscie wszyscy upoceni po takiej przejazdzce,... na szczescie pozamykałam rano okna woec w domu jest znosnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dowlekłam się do lekarza i z powrotem 🤪
już wiem co ta buźka ---> 🙃 może oznaczać 😁 😁 😁
Ona oznacza kogoś wlekącego się ledwo po ulicy, ledwo żywego takiego jak ja dziś 🤪
No więc wlekłam się 🙃 🙃 🙃 i wlekłam 🙃 🙃 🙃 ale już w domu jestem!!!!!!!!!!

zaraz napiszę co mi lekarka powiedziała 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W ogóle to najpierw zacznę od tego, dlaczego ja się dziś 🙃 wlekłam 🙃 w taki upał do lekarza z Natalką 🙃 😁
otóż od kilku dni robi bardzo brzydkie kupki, wodniste, zielonkawe, albo mega żółtawe, ciągnące się itd.... Dodatkowo ma lekki katarek, leciuteńki.
Ja już powoli zaczęłam odstawiać i kalafior, i brokuła a tu wciąż takie kupy brzydkie.
Podejrzewałam przez co to może być ale żadna z Was nie wspominała o podobnych objawach.
A lekarka powiedziała, że ma baaardzo obrzmiałe, rozwalające się dziąsło na dole bo kilka ząbków na raz wychodzi 🤪 podejrzewałam to szczerze Wam powiem 😎 ale musiałam wykluczyć pozostałe rzeczy bo Moja Natalka jest alergikiem i już pod względem jedzeniowym zdurniałam 🤔 🤔 🤔
A dodatkowo u Natalki nie da się zbadać tych dziąsełek bo ona uparcie zasłania językiem, no i przecież ja się nie znam na wychodzących zębach 🤨

Mam odstawić wszelkiego rodzaju owoce, ale także brokuły, kalafiory i inne takie tam a zamiast ziemniaka dawać ryż 🤔 soki odstawić no chyba, że mam jakieś przecierowe. A że Natala pić nie chce 🤔 ani kropelki czegokolwiek 🤨 to mam się starać dać jej pić łyżeczką 😎 nie wpadłam na to 😎 Bo musi pić przy takich kupkach oraz podczas takich upałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I jeszcze Wam napiszę, że ledwo żyję. Upał... zresztą co Wam będę o upałach pisać jak wy też nie lepiej macie 😎 a dodatkowo daaaaaaaaaaaaaaarła się całą drogę!!! 🤢 🤢 🤢
Jakbym za karę ją na ścięcie głowy prowadziła 😞 już nie umiałam sobie z nią poradzić 😞
i rano naszykowałam puszkę mleka i zabrać ją ze sobą i po wizycie nakarmić Natalę. Oczywiście zapomniałam tego mleka 😠 😠 😠 skleroza 😠 😠
i musiałam kupić na receptę (bo ją wzięłam od lekarki) 6 opakowań 😠 i targać to do domu 😠 Litości 😮!!! Ten dzień nie jest zdecydowanie mój 😮

Już nam przepisano Pepti 2 i okazuje się, że jest tańsze od nr 1 i za 6 opakowań zapłaciłam ok 43 zł 🤪 A Pepti nr 1 na receptę kosztowało 13 zł 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Może dosyć tych monologów 😁 poczytam bo coś za dużo od rana się waszych postów nie nazbierało 😎

Anabel
w takie upały to człowiek i marudny i zły a co dopiero dziecko... a już o dwójce dzieci nie wspomnę 🤔 🤔 🤔
Mnóstwo osób kupuje w biedronce i mogliby w końcu pomyśleć o możliwości zapłaty kartą 😠wiem, że się prowizję płaci, ale wtedy jeszcze więcej ludzi by kupowało. A też nie w każdej Biedronce jest bankomat, co mnie też wkurza. No ale cóż poradzić 🤨
Kruszyna to sporo ścięłaś!!!! Ja za 2 tygodnie idę na wesele, w roli świadkowej. Potem niech się dzieje wola nieba... lecę do fryzjera ścinać bo też mnie już trafia. A i tak w związanych chodzę!
A co do wypowiedzenia to możesz go sobie na 10 dni urlopu zamienić a na urlopie możesz już rozpocząć pracę u nowego pracodawcy. Ja tak robiłam ponad 3 lata temu. Ah i najważniejsze!!!!!!! Cieszę się bardzo i gratuluję nowej pracy 🤪 wierzę, że znaleźć coś nowego jest ciężko, a zwłaszcza po tak długiej przerwie jaką my wszystkie tu mamy. Niektóe jeszcze większą przerwę. Więc gratuluję i życzę powodzenia!!!!
A kiedy miałabyś zacząć nową pracę?????
Kinga niezła akcja 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Mnie się też zdarzają różne......... ostatnio wsadziłam brudne rzeczy do pralki, zamknęłam ją, a po godzinie przyszłam i wyciągałam t pranie bo chciałam powiesić 🤪 🤪 🤪 Tyle, że przecież ono się nie wyprało bo nawet nie włączyłam tej pralki 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁

Padam dziś już na pyszczek 🙃 🙃 🙃 Czekam na męża bo ma niedługo być
Natala z posmarowanymi dziąsełkami smacznie śpi
A ja bzdurkuję sobie na necie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

U nas straszny upał. Mieliśmy dziś gościa więc dzień troszkę inny niż zwykle.
Nikusia jeśli chodzi o Mikołaja to ostatnio bardzo wybrzydza w jedzeniu, już sama nie wiem co mu gotować. Do tego na pewno śmignął wzrostem dlatego mojemu tacie wydało się że schudł.
Fajnie, że Emilka polubiła kubeczek. A Ty jej tam mleczko dajesz czy tylko piciu?
No i doczytałam, ze dziś nie chce kubeczka 😎 Może jutro wróci cheć 😉
Dziękuję też za informację o Dadach, jeśli będą 4 to zkorzystam na pewno bo my tylko te pieluszki kupujemy 🙂
Beata to miło tak wrócić do pracy gdzie jest miła atmosfera i czas szybko mija.
Wszystkiego najlepszego dla Aleksia z okazji pół roczku 😘
Adzia dla Twojej Ani najlepsze zyczonka z okazji 7 miesięcy i buziak 😘
KingaS super z tym wyjazdem 🙂 Też przydałby mi się taki relaksujacy wypad ☺️
Kruszyna śliczna Twoja Zosia 🙂
Jej jak szybko znalazłaś nową pracę 🤪
Przydałby mi się wypad do fryzjera, fajnie ze twoja nowa fryzjerka jest dobra w swoim fachu.
Anabel Kinia ciężko zniosła to szczepienie 😞 Życzę szybkiego poprawy nastroju.
Filmik na fb super, dzieci urocze 🙂
Nikusia moim zdaniem Kuba i Emilka są bardzo podobni do siebie 🙂 Emilka śliczna dziewczynka i ma takie długie włoski na tej fotce z fb 🙂
Kacha słusznie dałam Ci oklaska 😉
KingaS zdarza się 😁 Też czasem zapominam proszku wsypać do pralki 😁 Nasze babskie pomyłki sa urocze 🙂
Nikusia udany twój wypad na zakupy 😁

To ja Wam napisze co ja ostatnio powiedziałam głupiego ☺️ ☺️ ☺️ Przyjechali faceci od neta i chcieli zamontować antenę na dachu a ja powiedzialam im ze nie da rady bo trzeba przez komin wejsć ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ 😁 😁 😁 Do tej pory płone jak o tym myslę ☺️


Anabel gratulacje - jesteś bardzo zorganizowana, ja z moja dwójką chyba nic bym nie załatwiła 😎
Kacha dobrze, że dowiedziałaś się od czego takie kupki. A ja nawet nie pomyslałam ze to od ząbka ☺️ A to przecież możliwe ze takie biegunki zdarzają sie przy ząbkowaniu. Biedna Natalka - cięzko przechodzi ząbkowanie 😘
Fajnie ze masz mleczko tańsze.
A upal jest taki, że nie mamy czym oddychać.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa o siadnięciu Błażejka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ale naskrobałas 😉
No ja nie zwrociłam uwagi ze to moze byc od zebów bo chyba tylko raz posałas o tych kupkach i dlatego ale rzeczywiscie Kinia tez ma inne kupiki teraz a chyba ida jej 2 😉 No i super ze mleczko tak tanio kupiłas 😉

Skoreczko ale to tajemniczo zabrznmiał o;0 "mielismy gościa" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Kacha ale naskrobałas 😉
No ja nie zwrociłam uwagi ze to moze byc od zebów bo chyba tylko raz posałas o tych kupkach i dlatego ale rzeczywiscie Kinia tez ma inne kupiki teraz a chyba ida jej 2 😉 No i super ze mleczko tak tanio kupiłas 😉

Skoreczko ale to tajemniczo zabrznmiał o;0 "mielismy gościa" 😉



Anabel hahahhah moja chrzestna przyjechała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej jestem na chwilę pranie 1 słynne 😉 schnie a następne wieczorem wstawię i wezmę się za stertę prasowania!BYłam na zakupach w rossmanie i oczywiście zapomniałam i tak kupić wszystkiego, dzisiaj skleroza mnie prześladuje 😉 🤨

Kacha to dobrze że wizyta była i się na pewno uspokoiłaś pisałam Ci że to może być od ząbkowania, a swoją drogą soki i owoce też mogą mieć wpływ na kupy dziecka, zobaczysz teraz jak będzie.To się namęczyłaś.JA w sumie też w ten upał na zakupy pojechałam i zmachana wróciłam że jak weszłam do domu to do stanika i majtek sie rozebrałam i tak chodziłam zanim ochłonęłam trochę. 😉

SKoreczka to też miałaś fajny tekst, ja też walnęłam kiedyś u dentysty, jak mój mąż miał zabieg z dziąsłami i kazał mu zastosowac jakąś maść a ja na to że mam clotrimazolum w domu a on że to lek przeciwgrzybiczny! 🤪 🤪 🤪 🤪 a ja to nieraz stosowałam na stany zapalne, miałam od ginekologa! 🤪 🤪 🤪 ale wtopiłam.No ale przez komin to super się wchodzi na dach 😁 😁 😁 🤪 Co do wyjazdu to cieszę się naprawdę bardzo!

Nikusia to widze że Emilka zmienną jest, kubek już nie pasuje 😉 ale tak jak Skoreczka napisała jutro może jej znowu pasować dzieci tak mają 😉Ja tez jestem roztrzepana a z drugiej strony to chyba to że mamy dużo na głowie i może nam się zdarzyć.

Beata wszystkiego najlepszego dla Aleksia, jak tam kolejny dzień w pracy minał napisz później

Anabel to miałaś wyprawę 🤪 ja też jak mam jechać autem z dzieciakami to najpierw wietrzę i schładzam a i tak się pocą, Niki zawsze plecy ma mokre jak wyciagam go z fotelika 🤨 w taki upał to nieuniknione.A to pranie przez pośpiech faktycznie.Dobrze że załatwiłaś co trzeba a do alergologa jakiego chodzisz?do Wiącka może?jeśli mozna zapytać.

Kruszyna śliczna Zosia w Avatarku, super że pracę znalazłaś, ja zawsze mówię że w dzisiejszych czasach to lepiej że ma się pracę niż jak ktoś chce a nie może znaleźć.A jak obcinasz włosy to stopniujesz?Bo ja mam kręcone i stopniuję, bo tak wyglądałabym jak lew napuszony 🤪

Adzia życzenia i buziaki dla Ani wszystkiego naj naj!

A my po południu jedziemy do znajomych z którymi jedziemy nad morze, obgadać wyjazd itp.Odezwę się wieczorkiem
A macie nowe wieści od Wielkiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...