Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Niedziela szybko zleciała 🤨 i zaś kolejny nowy tydzień który zleci jeszcze szybciej 🥴

Anabel marudź ile chcesz 🙂 Moja @ już się kończy 🙂

Beata Fajnie,że zaopatrzyłaś się już w kubek niekapek ja mam,ale jakoś nie mam odwagi go użyć.
A Aleksowi na pewno rybki się podobały bo akwarium kolorowe i ruszało się coś 🙂

Nikusia życzę ci z całego serca aby Emilka więcej jadła 🙂

Adzia Wszystkiego Naj.... z okazji 2 rocznicy ślubu 🙂 Ten dzień możesz zaliczyć do bardzo udanych 🙂 zakupy chwilę z mężem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc...Macie dwie zapaki??? ovczy nic chca mi sie otworzyc... a poszłam spac o 21 40 i wstawałam tylko 2 razy ...

Kacha u mnie w firmie tez podobno jakies cyrki sa i pomiataja ludzmi choc musze przyznac ze przed ciaza tez nie krepowali sie z ponizaniem i krytykowaniem ludzi a mnie jakos zawsze omijali ale ja powiedziałam ze sobie nie dam bo ja rozumie jak cos zrobie nie tak zeby mi zwrocic uwage ale nikt nie bedzie na mnie krzyczał i ponizał...

Nikusia to ale u was syte powietrze skoro Emilka nim zyje i tyle energi ma 😉

Adzie gratulacje i super ze spedziliscie miło dzien nalezało ci sie troszke oderwac od smutków 😉

Kinga lezy na łóżku kwiczy a Jakub lezy w nogach łózka i spi 😉 ten to ma sen 😉

No to dzis wielki dzien wraca do nas Wielka z Fabiankiem WITAMY 😉 😉 😉

Zrobi mi ktoś kawy????Nie???? No dobra zrobie sobie sama 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja ze śniadankiem zasiadam 😆

Ja dziś wstawałam co godzinę 😮 🤢
Anabel mimo zmęczenia widzę, że humor Ci nieźle dopisuje 🤪 a kawę to ja też zaraz lecę sobie zrobić to Ci potowarzyszę 😆
A co do szefa to on ludźmi nie pomiata ale ponoć fochy ma i nie wiadomo o co mu chodzi, że zachowuje się jakby był ważniejszy od zarządu i bardzo źle jest to przez wszystkich odbierane 🤨 No i mi koleżanka natłukła do głowy, że to że wracam z macierzyńskiego nie stawia mnie wcale w gorszej pozycji i nie mogę dać się stłamsić. Podniosła moją samoocenę 🙂 Może też dlatego, że 2 lata temu i ona przez to przechodziła 🙂
Kruszyna i jak się dogadałaś w nowej pracy? Kiedy żegnasz się ze starą???
Mnie tak szybko cały weekend przeleciał, aż w szoku jestem!
Adzia Dużo miłości, zrozumienia, cierpliwości i szczęścia z okazji rocznicy ślubu 🤪 😘
Beata Moja Natala tak śpi jak na Twoim avatarku 😁 nogi między szczebelkami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka Dziewczyny
Adzia 😉 nie da Ci Ania posiedzieć z nami 😉
Kruszyna wypróbuj kubek, a jak jeszcze nie będzie chciała to drugie podejście za jakiś czas.
Anabel mogę Ci zrobić kawkę, ale pewnie już zapomniałaś że piłaś.
Kacha to ciężka noc, Natalka spać nie umiała? pewnie przez ten upał.
Ja wstawałam ok 1 do karmienia a mój ok 5 nakarmił jak wstawał do pracy. Wszystko spoko tylko rano sąsiad odpalał auto i muzykę na cały regulator. Zanim doskoczyłam do okna i zamknęłam to już się przebudziła. Kurcze sam ma 1,5 roczne dziecko. Chyba myślenie boli. 😠 😠
Teraz Emilka przysnęła a ja idę dom ogarnąć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja już wróciłam z zakupów 🙂 Zosia się zdrzemnęła więc teraz szaleje 🙂 teraz szaleje na podłodze ,ale jak ją dałam do łóżeczka to podciąga mi się do stawania,ale gips jednak ją hamuje.

Nikusia nie lubię takich ludzi 😠 😠 😠
A z kubkiem może dzisiaj spróbuje 🙂

Kacha do 17ego jestem na wypowiedzeniu a później do roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co zasiądę do komputera to Ania ma jakiś radar i sie budzi 🤢 chwili spokoju nie mam.
Ona śpi po pół godziny maksymalnie i tylko 2 razy na dzień, no czasaaaami 3 razy 🙃 masakra!
I weź tu coś porób.
Ciągle się wspina na meble i podciąga a ja muszę ją ratować bo się puszcza rączkami

Ooo wstala 🤢 no to spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia myślę, że ta duchota daje jej się we znaki. Bo mimo nocy temperatura jakoś znacznie nie spada a mury nagrzane 🤨 ale może w dzień odeśpi 🤨
Za to u Ciebie pięknie! Jedno nocne karmienie 😆 😆 bo tego o 5tej nie liczę 😉
Kruszyna to już prawie 😲 o jaaaa to się na forum już całkiem posypiemy 🤨
Adzia to mały rozbójnik z Twojej Ani 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry kobietki 🙂

Przywitam się z Wami, bo nawet nie mam siły czytać. Tak mi jest źle, coś mi się z żołądkiem porobiło 🤢 Czuję się tak przez to bardzo osłabiona. Faktem jest że mało jem, ale nie mogę, poprostu mi sie nie chce. Juz nie marudze 😘

Ale istnieje i jestem 😉

I dziękuje za oklaska 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bawełniana? to dobrze że mąż mi ciuchów nakupił 😉 hehe
A co do jedzenia nie bede Ci nic doradzać bo sama lepsza nie jestem. No ale faktem jest ze jak tak cieplo za oknem to jeść sie nie chce, a to bład, bo trzeba główne posilki przynajmniej jeść.

A ja właśnie widzialam przez okno jak 3 cukrówki siedzą na drzewie(drzewo mam pod oknem od razu) i siedzi mama tata i dziecko cukrowka i za chwilke patrze a tata zapładnia dziecko bleee aż mi się nieswojo zrobiło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
umieram z tego gorącą. Byłam w sklepie, chciałam zdążyć przed największymi upałami, ale z dwójką dzieci to niezbyt się udało. Z pozytywnych rzeczy to stałam w kolejce na poczcie. I babka siedziała i wypisywała koperty a potem się wepchała przed mną, bo ona tu stała ale musiała kopertę zaadresować. Była zła, ale nie miałam siły się kłócić. A babka z okienka mówi: " poproszę tu tą panią z małym dzieckiem" 🤪 🤪 🤪 🤪 i obsłużyła mnie bez kolejki. W sumie stałam tylko jak obsługiwała 2 osoby a 4 ominęłam 🙂
Kuba pojechał na basen z kolegom, musiałam mu obiad na 13 naszykować. Emilka chyba wiedziała, że się śpieszę i do tego upał, że darła się. Nie umiała zasnąć. W domu mam 29,5 stopnia. Wzięłam zraszać do kwiatów i całe łóżeczko jej skopiłam. I zasnęła. A ja pod prysznic.
Napisała do mnie Pamii i pytała na jakim etapie są nasze plany spotkania. 🙂 Znalazła pracę 🤪 i macie pozdrowienia 😉

Kruszyna moja się jeszcze na łóżeczku nie wspina, nawet nie mam opuszczonego. 😉
Adzia jaka ładniutka Ania w avatarku. To się za nią nabiegasz.
Kacha nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie temperatura jeszcze wzrosła. Tak sobie myślę, że może rano nie odsłonię rolet. I może wtedy będzie niższa. Tak w radio słyszałam. 🙃
asiadudzikaTwoja Milenka też słodka 😉
Skoreczka herbatkę i na ochłodzenie i na rewolucję w żołądku.
A 12 rocznica to jaka???
Adzia co w rodzinie to nie zginie 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaraz spróbuje Was poczytać, babcia usypia małego na podwórku 🙂

Nikusia oto lista:

pierwsza - Bawełniana

druga ----- Papierowa

trzecia --- Skórzana

czwarta -- Kwiatowa

piąta ------ Drewniana

szósta ---- Cukrowa

siódma ---- Miedziana

ósma ------- Spiżowa

dziewiąta -- Generalska

dziesiąta ---- Cynowa

jedenasta ---- Stalowa

dwunasta ----- Jedwabna

trzynasta --------- Koronkowa

czternasta --------- Kości słoniowej

piętnasta ------------- Kryształowa

dwudziesta ----------- Porcelanowa

dwudziesta piąta ----- Srebrna

trzydziesta -------------- Perłowa

trzydziesta piąta ------ Koralowa

czterdziesta ------------- Rubinowa

czterdziesta piąta ----- Szafirowa

pięćdziesiąta ------------ Złota

pięćdziesiąta piąta ---- Szmaragdowa

sześćdziesiąta ----------- Diamentowa

sześćdziesiąta piąta --- Żelazna

siedemdziesiąta --------- Kamienna

siedemdziesiąta piąta - Brylantowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...