Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czytam zaległe posty:

Kruszyna, Nikusia u nas nadal upał się utrzymuje, ja ledwo ledwo ciagnę 😮
Beata ja takiej gazetki nie dostaję, dobrze ze dziewczyny Ci pomogły w rozwikłaniu zagadki 😉
Kacha już za dwa tygodnie 😞 A kierownik jest zły bo Ciebie nie widzi 😉 🙂
Kruszyna niedziela zaczęla się od zakupów spozywczych 😁 Po południu poszliśmy do znajomych 😉
Anabel najlepiej pomarudzić na forum, tez tak mam 😉
Beata to oby takie nocki przespane były juz zawsze 😉
A ja miałam sobie też wczoraj kupić coś do ubrania i nie kupiłam 😮
Dziękuję za oklaska 🙂
Adzia fajnie ze szpital okazał się dobrym miejscem, oby juz same pomyślne wiadomości 🙂
No i moje dzieci tez tak śpią, chwilka i już hop siup oczy pootwierane 🙃
Kacha to tak jest ze zawsze jedna z nas musi gospodarzyć na forum 😉 Dziś chyba Twoja kolejka 😉

A ja się ucieszyłam jak medale dostaliśmy złote 🤪 🤪 🤪

Nikusia
12 rocznica jedwabna 🤪 Ładnie brzmi 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Skoreczka zmieniłaś wózek na spacerówkę? Tak wygląda w avatarku? I jak się jeździ Błażejkowi??


Właśnie dziś zrobiłam spacerówkę, podusię podłozyłam z tyłu bo wydaje mi się twardo. A dziecko przeszczesliwe, siedzi, chwyta się rączkami przedniej barierki i smieje. Jest różnica między leżeniem w wózlu - jak się mało co widzi a siedzeniem - jak cały świat jego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ah wiem co chciałam Wam napisać 😁
Wczoraj od znajomych dostaliśmy (a raczej Natalcia) kubek niekapek 🤪
a że już kombinacje alpejskie uskuteczniam, aby tylko coś wypiła (bo ona nic a nic pić nie chce 😠 ) to wyciągnęłam ten kubek (mimo iż Natala nie siedzi sama). No i dorwała go w obie rączki i... gryzła ustnik gruchocząc ze szczęścia, że to taka fajna, smaczna, nowa zabawka 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byliśmy u znajomych, mieli chłodniej w domu aż przyjemnie się siedziało.
Kuba znowu chce spać u kolegi. Jeszcze trochę i się tam przeprowadzi. 🙃
Jak przyjedzie mąż ze sklepu to go wypytam jak robiła kawę mrożoną. Odkąd się wylała w aucie to już nie robi 🙃
Idę ogarnąć bo jeszcze siostra chce przyjechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja robiłam tak:
kawa rozpuszczalna do zimnej wody, mieszam, dodaję mleko, wkładam do lodówki, potem lód do kubka miksującego, wlewam tą kawę, daję słomkę/rurkę i delektuję się 🤪
Ale dziękuję za oklaska ☺️
Taaaakkk mi się kawusi chciało, a na gorące patrzeć nie mogłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem.
Udało mi sie na chwile wejść bo mąż usypia Anię.

A ja kawę mrożoną robię tak:
do miksera wlewam mleko, do tego kawa rozpuszczalna, zależy jaką kto lubi mocną lub słabsza wiec albo łyzeczke albo dwie tej kawy, potem cukier puder bo sie szybciej rozpuszcza w zimnym mleku, pare kostek lodu i miksujemy,znaczy rozdrabniamy blenderem albo robotem kuchennym. No i do szklanki wlewam do polowy kawę potem gałka loda znowu kawa, na górę bitą śmietanę i posypuję kakao i słomka 🙂 az sobie smaka narobilam.
Czasami ddo tej kawy dodaję banana i wtedy mam bananową kawę mrożoną i bez loda wtedy.

A ja małam dzisiaj szał sprzątania. Ale pod wieczór już padałam. Do tego Ania non stop płakała. Ciągle chciała na rączki. Nic ją nie zadowalało. Myślałam ze wyjde z siebie bo nie dosc ze gorąco (w pokoju mam 29,8 stopni:blink 🙂 to do tego obiad musiałam robić z Anią na rączkach no i ciągle sie obkręcała i wierciła a jak tylko ją dałam na ziemię to ryk.
Chyba z milon kalori dzisiaj zużyłam na ten dzień.:blink 🤨
Ale w koncu jest wieczór czyli odpoczynek. U nas nadal ciepło mimo iż popadało.

Czyli mowisz Skoreczka ze to jednak papierowa rocznica? eeee nie podoba mi sie 😉

Dziewcyny my juz tez se rozgladamy na kubkiem niekapkiem ale u nas to chyba na razie sensu nie ma bo Ania nawet smoczka nie daje sobie zmienic na wiekszą dziurkę.
Jutro wybieram sie z nią do lekarza bo ma strasznie czerwoną cipulkę od jakiegoś czasu i nic nie pomaga. No i wysypka w koło szyji, pewnie to potówki ale strasznie ich dużo i czerwone i też nie wiem co z tym robić. Może mi ją zważy przy okazji 🙃

Idę na kolację i do łozka bo to był męczący dzien.

Wyśpijcie sie dziewczynki i do jutra(mam nadzieje)) Oby jutro było lepiej.

Skoreczka, śliczny nowy avatarek

papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...