Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Skoreczka czesc zrobiłam ran o 6:30 jak wstałam a ona spała a czesc zaraz jak wstała bo wtedy jest zadowolona. bo wczoraj pisałam na forum jak była zadowolona a potem to sie ani ubrac nie umiałam. teraz tez mam na rekach
A pierwszy posiłek sie chyba wprowadza po skonczeniu 4 m-ca dla dzieci na mleku modyf. ? jeszcze poszłam do mojwj sciagi zajrzec bo myslałam, ze zle pamietam
Elka elegancik
krzyczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Skoreczka mieszkałam kiedyś na podkarpaciu i tam też się "pole" mówiło 😁
Ela ale masz elegancika w domu 🤪

Co do karmienia ze słoiczków to u mnie na ściądze jest napisane, że nie wcześniej niż 5 miesiąc i nie później niż 6 (zupki, przeciery jarzynowe). A ta ściąga to książeczka zdrowia. Ale może macie inne źródła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane
wpadłam powiedzieć że żyje ale ciezko sie tu dopchac do kompa jak nie moj to tata albo moja siostra i tak w kolo jak wskocze to na chwile sprawdzic poczte a o czytaniu nie ma szans
Z zaraz lecimy na spacerek juz posprztałam teraz czekam na M i lecimy
jestem nadal u rodziców hmm.. czemu ? 😠
Bo byłam u kontroli z malym w piatek chyba wam pisalam i jest wszystko ok tylko ta chrypka to z przegrzania noi kazalam tesciowi nie palic bo zeby u nas była góra 20 22 stopnie mimo ze to wdzien jest nie mozliwe bo mam okna na południe wiec grzeje ale co rano napalił bylo 29 stopni myslam ze si pogotujemy okna nie pomagaly jak cieplo na dworzu no ale opanowałąm sytułacje o 15 było 26 stopni bo pozamykalam okna tesciu przyszed czy palic a ja mowie ze nei bo u nas 26 stopni nie da sie wytrzymac ale korcilo go i poszed napalic i przyszed i powiedzial do mnie ze unich jest zimno i na pamił wemnie sie zagotowalao nie odezwalam sie nic zadzwonilam do M ze pakuje malego i jade do rodzicow i tak zrobiłam tyla mojej małej hondziny był tak załadowany ze palca by sie nie wcislo ale zanim wyjechalam wrociłam tesciowa z pracy jak sie zaczela krzyczec to normalnie masakra ja wydszlam z domu z uniesiona glowa a tesciu sie wystraszyl moj sie tylko raz mnie zapytał kiedy wracam a ja powiedziałąm ze nie wiem

tak to jestem u mamy maly od soboty nie ma juz chrypki jestem w siodmym niebie tyle u mnie jak mnie dopuszcza do kompa popoudniu to postaram sie was nadrobic a teraz to juz uciekam buziolki moje kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nawet prania nie zdążyłam powiesić a mała już nie śpi 🙃
wielka i masz święty spokój. 🙂
Elka ja nie wiem czy możesz dokończyć opakowanie witamin. Jak dasz kilka dni to pewnie się nic nie stanie, ale jak dłuzej 😮 ja swoje k+d sprzedałam na allegro. Z tym, że miałam całe opakowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Wielka 🤪 Dawno cię nie widziałm na forum 😎
Kruszyna za mna juz jedno pranie powieszone, bo na noc nastawiłam i juz drugie sie pierze. Fajnie ze teraz mozna suszyć na świeżym powietrzu 🙂
Nikusia tez tak czasem mam, ze ledwo zasnie mały a juz oczy otwarte i nic nie moge zrobić.
co do roz. M marynarek to na mnie tez są za duże, w ogóle to nie mam długich rąk dlatego wisi na mnie ten rozmiar. U Ciebie to chociaż na biuście sie zatrzyma 😎 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane. Tak siedze i czytam was codziennie bo czasu by napisac cokolwiek brak.
Aniulka cos mi marudzila bo sama nie wiedziala czego chce ale zmusilam ja do spania bo to juz jej godzinka na drzemke.
Biedna meczy sie ostatnio z zielona kupka a jakie baczki puszcza ho ho! Caly pokoj smierdzi 😉 no ale mamy skierowanie do alergologa to se dowiem w koncu czy mala ma skaze czy nie.
A powiedzcie mi na jakim etapie sa wasze dzieciaczki w ruchliwosci ? Bo moja to jak lezy to dźwga sie prawie w pol i chce siadac, nakarmic jej nie idzie bo mi siada 🤔 nie za szybko? Ja jej glowe musze trzymac bo sie boje ze sobie krzywke zrobi 😉
Co nowego jeszcze u nas? Hmm, w sumie to kazdy dzien taki sam, a ostatnio mąż zaczyna cos zagadywac o seksie ale ja nie mam najmniejszej ochoty w ogole jakos tak psychicznie mnie to przraza 🥴 a jak u was z tymi sprawami? Bolalo was po pierwszej probie po ciazy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Elka, odwdzieczam sie 🙂
No to fajnie nie bolalo. Ja jakos nie umiem sie przemoc. Pojde do mojej ginekolog zeby jakos rozwiala moje obawy, moze cos to da.
A pisalyscie cos o wprowazaniu sloiczkow i w ogole czegos innego niz mleko i mi sie wydaje ze po 4 miesiacu jak dziecko jest na butli a po 5 jak na cycu a co jak moja Anusia jest na cycu i butli? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia i mnie nie bolalo i nie bałam się, ale to dlatego ze nie byłam nacinana 😉
Co do ruchliwości to u nas wszystko tak jak powinno być 🙂 Tez czasami jak trzymam małego przed soba to rwie sie jakby do siadania. Moja sąsiadka od 2 miesiaca pieknie juz próbowała siadac a w 3 juz siedziala 🙂
Ja pewnie dam jabłuszko jak bedzie miał mój mały 3 i pół miesiaca, czyli w trakcie 4 miesiaca. Tak dawałam starszemu 🙂
Beata dzień dobry 🙂

Idę zrobic sobie kawke 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...