Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzis przyszła do nas babci kolezanka - taka stara kurwa i mi dziecko jebana zauroczyla. Tak mi wiszczy ze szok ;/ smieje bawi sie, a nagle przerazliwy pisk i uspokoic sie nie da- napewno nic jej nie boli ;/. Bedzie wosk przelewany jesli ma to pomoc bo to nie do wytrzymania jest ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Uf ale miałam dzionek wyszłam o 13 z domu i wróciliśmy o 19 🙂 Byłam dziś po Olcię w przedszkolu i stałam jak pajac pod przedszkolem czekałam na znajomego rodzica, który spojrzy na Hanię 😁
Potem spacer na molo lody potem zaliczony obowiązkowo plac zabaw (siku pod krzaczkiem też było 😁) Moja Hania na 10 tygodni zaczęła świadomie łapać zabawki a teraz to łapie wszystko co podleci i tylko się wścieka jak do buzi nie może sobie trafić śmiesznie to wygląda 😆
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscn3437x.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2776/dscn3437x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Tak córcia bawiła się dziś rano. Zabawki na macie są na gumkach recepturkach aby mogła sięgać po nie swobodnie i co najważniejsze dociągnąć je do buźki 😆
Jeśli chodzi o budzenie dzieci to ja tez jestem za tym, że lepiej nie. Niby rytm dnia ale każdy czasem musi pospać a jak się raz nie umyje to się świat nie zawali 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze Ewa to Twoja Haneczka to bystrzacha niezla jak juz lapulki po zabawki wyciaga! super!
Sietna foteczka.
Moj rozregulowany przez te zabkowanie apetytu praktycznie BRAK. jadl o 14.20 i potem... 20.30 😮 😮 😮 w miedzyczasie przystawilam go o 17.30 pojadl z 4 min i ryk bo przeciez swedziawa go zlapala. Je caly dzien swoje albo moje piastki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzisiaj ślicznie i cały dzień na zewnątrz i nawet nie było czasu zaglądnąć,ale teraz Amelka wykapana i mam chwilkę dla siebie zanim sama pójdę spać 🙂Amelka wczoraj wreszcie zasnęła po tej szczepionce o 22:30 już mieliśmy serdecznie dość ale za to zrobiła nam niespodziankę i pobudka była o 5:20 cycuś i dalej spała do po 7 pierwszy raz się tak udało 🙂 dziewczyny a czy wy świecicie jakaś lampkę w pokoju??bo ja jak an razie świece taką małą lampeczkę ale tak myślę czy by nie gasić żeby się nie przyzwyczaiła za bardzo i później się nie bała ciemności.
Amelka jeszcze nie łapie zabawek jak jej włożę to trzyma i czasami ogląda jak się jej uda zauważyć 🙂 ale sama nie bierze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze,Hania mnie zszokowała- no to ładnie.Mój to przy niej cielątko 😆

Mi szykuje się ostra noc....Alek jak zasnął przed 18stą tak śpi dalej 😲
wróciłam z zumby-dziecko śpi 😆
Nic idę spać teraz żeby nie zawędrować do lodówki 😉.Z resztą padam na ryj Spokojnej nocy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześc dziewczyny, tak sobie czasami was poczytuję i zazdroszczę wam jak piszecie o osiągnięciach waszych maluszków moja Zosia ma dysplazję bioder i od 5 tyg. życia musi miec zakładany taki specjalny aparacik który ogranicza jej ruchy nosi go 23 godz/h więc nasza gimnastyka trwa zaledwie godz. w ciągu dnia nie umie przewracac się na boki i nie wyciąga rączek do zabawek kurdę rozklejam się 😞 ale mam nadzieję że to szybko nadrobimy konefka twoja lala to naprawdę siłaczka monia fajne zdjęcia pozdrawiam Was i Wasze Maluszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu spokojnie na wszystko przyjdzie czas. Mojej koleżanki synek tez nosił te specjalne szelki (nie wiem jak to się fachowo nazywa) a teraz jest nr jeden jak zaczął śmigać to w wielu rzeczach jest lepszy od swoich rówieśników 😆
Z tymi zabawkami to może dlatego, że Hania od początku miała zabawki na wyciągnięcie ręki do tego bardzo często zmieniane aby ona a może bardziej mama 😁 miała radochę. Te świadome chwytanie to wypatrzyła moja mama i mi pokazała, że warto być cierpliwym i trzymać zabawkę na wyciągnięcie ręki dziecka a nie od razu wpychać jej do łapki bo ja tak robiłam 😜 Na początku uderzała potem w skupieniu dotknęła zabawki i była tak szczęśliwa, że przebierała nóżkami i rączkami i od nowa to samo.
Monia cudowne zdjęcia ja bardzo często sięgam do tych pierwszych zdjęć i moja Hania też wyglądała jak Chińczyk 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Konefka ja piore rzeczy w proszku dziudziuś 🙂
U mnie wszystko pięknie sie dopiero - nawet po soczku od kuznki Szymonka 🙂

A co wyciągania rączek po zabawki to zgadzam sie z konefka że trzeba cierpiliwie czekać
U nas maskotek nie wierze ale uwielbia grzechotki - a szczególnie 2 🙂
Na pozątku udeżał w nie raczka jak trzymałam ja a teraz mówie "jak chcesz to sobie ja weź" i albo mi ja strąca z ręki - i wtedy widze że nie cche muzykowac albo chywta 🙂 potem do buzi bierze i zaczynamy później muzykowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też piorę w dzidziusiu i jak na razie jestem zadowolona mam i do białego i do kolory a delikatne sweterki piorę w płynie tez dzidziuś 🙂 Amelka już dzisiaj nie miała takiej ładnej nocy jak wczoraj ale też oki z tym że pobudka o 3 a o5:30 to już trzeba było wstawać bo oczy jak 5zł były ale teraz sie zdrzemnęła,jak się obudzi to pędzimy na spacerek bo jest przepięknie a jutro już ma być gorzej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
konefka nie proadze Ci co do proszku bo wpierw prałam w lovelli, teraz juz piore w zelu persil normlanym, do plukania uzywam silanu i jest ok 🙂.
Chcesz to moge Ci wyslać bon na proszek JELP { u mnie sie sprawdzil, tylko dla mnie to zroche za drogi biznes :P ] za 10,8 kg nie cale 100 zl :P [ - 50% ] 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuje za propozycję, ale chyba skusze się na dzidziusia bo poczytałam opinie to wychodzi na to, że najlepszy proszek a i cena fajna bo niecałe 30 zł za 3 kg.
To jeszcze jedno pytanie jakich wkładek laktacyjnych używacie?
Ja próbowałam Canpolu, TT, Johnsona i Belli i jak na razie z tych ostatnich jestem najbardziej zadowolona.
Ola piękne zdjęcie 😆 chyba dobry aparacik masz co? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja uzywam (i jeszcze mam jakies 30 sztu) z baby ono i mi one pasują. Ale ja nie mam porównania z innymi firmami :/
Jednak zamówiłam teraz na wypróbowanie z Johnson's baby no i zobczymy zym sie one od siebie róznią 🙂

A co do aparaciku wlaśnie przed tym 1 tyg zycia Szymona mąz kupił mi w prezencie aparacik :P Za wszsytkie "trudy i pobyt w szpitalu (prawie 70 dni :/ w czasie ciązy kiedy on nie mógł byc przy mnie bo był od wrzesnia na delegacji) wiec radoche mi tym sprawił i cieszyłam sie jak dziecko 🙂 potem wrzuce aktualne foto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu nie martw się na zapas ale fajnie, że masz umówioną wizytę zawsze to lepiej sprawdzić. Ja mam USG bioderek 29 maja bo na poprzednim lekarz powiedział, że bioderka są na granicy normy 🥴
Wkładki johnsona są bardzo wygodne i chłonne ale niestety pozostawiają na sutkach malutkie włókienka 🥴
Kiedyś na brzuszku któraś z dziewczyn dodała taki ranking wkładek ale nie mogę tego znaleźć.
Ola pochwal się jaki masz aparacik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piorę w dzidziusiu i jestem bardzo zadowolona, a usg bioderek mieliśmy 30 marca i wszystko wyszło prawidłowo,ale i tak każdy po kolejnych 3 miesiącach idzie jeszcze raz na kontrolę, więc kolejne badanie 29 czerwca 🙂

Nina normalnie wyciąga rączki do zabawek do mojej ręki i kombinuje już jak butle trzymać samemu, czasem jej nawet wyjdzie 🙂

macie : http://4.bp.blogspot.com/-Td8zCCBxNFg/T3N-tbhgzvI/AAAAAAAAFdQ/Xdo0uSpUb3Y/s1600/wk%C5%82adki+1z2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...