Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No ja też kąpie Amelkę co drugi dzień a tak to tylko buzia, raczki i dupcia wiadomo w lecie jak będzie gorąco i i będzie sie pociła to będzie każdy dzień ale teraz nie widzę takiej potrzeby tylko właśnie nad ta główka sie zastanawiałam czy myć za każdym razem czy nie bo włoski póki co sie jej nie tłuszczą ma śliczne puszyste i błyszczące 😉
Kamila Ada pewnie chciała powiedzieć że lubi pieluszki dada 🙂 🙂 🙂 🙂
Malwina trzymam kciuki a siostrę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aLE Slicznotka 🙂 pojechalam na zakupy do centrum a tam Aziz taka szopke odstawil zaczal wyc w nieboglosy i w koncu wzielam go na rece i pozwolilam "pchac " wozekj i od razu cisza 😮 podeszla do nas starsza babeczka i genertalnnie smialysmy sie z Azizka, na koniec zyczyla mi duuuzo cierpliwosci 😁 a tak powaznie mowiac to Aziz po tych wakacjach dopiero wraca w swoj stary rytm dnia czyli czuje ze beda juz znowu 2 drzemki dziennie, bo byl spiaacy nA maxa, oderwalam go od wozka i znowu ryk nie z tej ziemi, w aucie histeria dopiero jak wsadzilam w wozek i spacerowalismy to sie uspokoil. Pchacz niestrety ale kupimy po wyplacie bo teraz nie damy rady finansowo ale koleznka ma nam pozyczyc kopare tez z raczkami do pchania wiec narazie zadowolimy sie tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wyglądają jak siostrzyczki,cudnie 😆
Monia to Aziz szaleje jak już wózek pcha to zaraz będzie biegał 😆 Dawaj zdjęcie z różowym pchaczem 😉
Co tam słychać u narzeczonego Hani? 😆
Sprzedałam 1 zabawkę dziecka i dzisiejszych porządkach wcale nie żałuję bo jest tego ogrom a zaraz święta i nowa tura zabawek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Prosze bardzo 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/sam4178.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7289/sam4178.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
ja mysle o sprzedazy tez, kurcze nie ma opcji zeby byl drugi Bobasek wiec chyba zaczne sie pozbywac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zabieg siostry się udał 🙂 W kanaliku łzowym miała kamień wielkości grochu 😞 Jak się na nią patrzy to aż się człowiekowi płakać chce.
Monia Aziz śliczny.
Olcia ja jak spojrzałam na zdjęcie dziewczynek to pomyślałam,że są bardzo podobne.
Ewa Agnese wyjechała do PL na urlop i mają chrzcić Ricciego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milena moja siostra nie ma łez przez chorobę i zbierał jej się tam piasek jakoś samoczynnie i stąd wziął się kamień.
Biedna ta moja siostra najpierw pęcherzyca polekowa później zespół suchego oka i teraz ten kamień,12 lat jej się tworzył i okulistka powiedziała,że może się odnawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Duzo zdowka dla siostry Malwina.
Bylismy dzis na szczepeniu na zoltaczke bo gdzies uciekla nam jedna dawka :P. Adusia byla grzeczna, nawet nie zaplakala 🙂 wazy 8 kg i ma 72 cm 🙂 musze jej kupic nowy kombinezon bo ten co mamy to juz kusy strasznie jest 😞 a niedawno kupiony :/ 100 zl poszlo w las ;x
Ada dzis caly dizne gadała jak szalona 😁D" dada, tata, baba, lala" wszystko oporcz MAMA 😠 😠 i po swojemu nawijaa 😁 myslalam, ze sie zsikam z niej 😁

Olcia dodaj mnie do zimów bo nie widze fotky 😞
Monia, Aziuniek jest przeeeeeeeeeeesliczny 😁D normlanie schrupalabym go jak piercznika 😁D

http://www.youtube.com/watch?v=2XDmimpyhRA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aziz szczęśliwy buziaczek uśmiechnięty, słodziaśnie wygląda 😉
Moje dziecko siedzi w pokoju męczy słonia i gada do niego kotku 😉
Kto się dziś na balety wybiera bo my nic nie zaplanowaliśmy 🥴
Kupiłam na allegro 6 fotokalendarzy i teraz muszę się pobawić 😉 Większość będzie z widokami ale mojego i siostry autorstwa.
Kamila jak Ada po szczepieniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki Ewka za linka ja chciałam u takiego żeby zdjęcia były na całej stronie nie wiesz czy u nich się tak da???
Kurcze Amelka przez ten katar spać nie może spała dwa razy raz 15 minut a raz 25 :/ a ja mam iść pomóc kelnerować na andrzejki i nie wiem jak to będzie bo jak będzie taka marudna to jej z Kuba nie zostawię:/ a wy jak tam imprezujecie gdzieś??? bo Ewka pytała i nikt nie odpowiada 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My nigdzie się nie wybieramy bo ja u rodziców a Bartek w domu.
Chciałabym w końcu gdzieś się wybrać np. najnormalniej w świecie do kina.Ale jak widzę minę mojej teściowej jak mówimy,że chcemy gdzieś wyjść to mi się odechciewa.Wkurza mnie to,że Bartka siostrze z dzieckiem zostaję kiedy tylko chcą a nam raz na miesiąc zostać nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂my tez nigdzie się nie wybieramy 🙂 szczerze mówiąc to ja zapomniałam że to czas andrzejek 😉
Amelka 🙂 śliczna dziewczynka i jak podobna do koleżanki 🙂 🙂 Aziz to dopiero przystojniak a jaki zadowolony, widać pchacz przypadł mu do gustu 😉 🙂
u nas pogoda przepiękna, mąż zabrał Emilkę na prawie dwugodzinny spacer, nawet chwili nie przespała, karmiła z tatą kaczki a jaki ubaw miała 😁 jeśli chodzi o gadanie to Emilce buźka się nie zamyka 🙂 najczęściej woła "tata da", uwielbia pokazywać jaka jest duża i dawać buziaka, bardzo szybko uczy się nowych umiejętności, za to jeśli chodzi o rozwój fizyczny to trochę wolniej
Malwina dużo zdrówka dla siostry, oby już było tylko dobrze 🙂
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ja tez zapomniałam ze dziś andrzejki hm tak to juz przy dziecku tez mam ochote gdzies wyjsc babcie chętne bawic ale zas moja noga... ale jutro mąż zabiera nas na jakiś pyszny deserek 🙂 wogule niedługo swieta musze sobie coś kupić jakies ubrania przy porządkach wszytsko wyrzuciłam bo byly stare,postanowiłam wymienić garderobe 🙂do fryzjera musze isc mam takie odrosty...solarium mi się marzy...basen z synkiem i mężusiem 🙂 moja noga mnie do wszystkiego ogranicza 😞 ale mam nadzieje ze to szybko nadrobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój nikoś mówi mama baba tata da nie tik tak bam am. i na tym sie zatrzymał i poszedł w rozwój fizyczny na dupce nie usiedzi tylko chce chodzić i jak ktos mu sie schowa strasznie krzyczy 🙂 jeszcze móglby zrezygnować z nocnego jedzenia je o 22,1,4 a na wieczór zjada prawie 300 głodomor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...