Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej.
Ewa a jak uczulenie Hani?
Monia ja niestety nic Ci nie polecę bo jestem na etapie Holocaustu(mój temat maturalny) i9 oglądam Listę Schindlera, Wybór Zofii, Zapamiętaj imię swoje,Chłopiec w pasiastej piżamie i Pożegnanie z Marią.
Zaczęłam od Zapamiętaj imię swoje i popełniłam najgorszy błąd bo zaczęłam od "najgorszego" filmu i obejrzałam go do momentu jak w getcie wyrywali matkom dzieci 😞 I sama nie wiem kiedy znowu do niego wróce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Monia przeglądam swoje filma i polecam serial Gra o Tron, mój mąż go uwielbia i mnie wciagneło. A z filmow to lubie Piratów z Karaibów, Czarny Łabędź http://www.filmweb.pl/film/Czarny+łabędź-2010-526137
Cela http://www.filmweb.pl/film/Cela+211-2009-490881
Zapowiedź http://www.filmweb.pl/film/Zapowiedź-2009-119847
kilka które mam i nie kasuje z kompa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!
Milena to jeszcze trochę przed Tobą:/ ale wszytko będzie dobrze zobaczysz!!!!
U nas dzisiaj była tragiczna noc nie dość że wstawałam co godzinę to jeszcze od 3 do 5 zrobiła sobie przerwę na zabawę:/ i teraz dopiero padła a ja też najchętniej bym się położyła ale mam gościa od ogrodzenia i nie mogę iść spać bo jak coś będzie chciał to będzie dzwonił dzwonkiem i obudzi Amelkę :/
Zamieniłam sie z siostra godzinami jakoś dałam radę z tym dentystą następna wizytę umówiłam sobie na 18 żeby się nie stresować!! Acha jeszcze wczoraj jak się spieszyłam na tą wizytę wyciągałam z pudełka perfumę Hugo boss (nową dostałam niedawno od mamy) i mi wypadła na płytki i się roztrzaskała w drobny mak!!!!!!! myślałam że się poryczę ale nie miałam na to czasu na szczęście ale szkoda mi jak cholera 😞 😞 😞 a w domu teraz ma prześliczny zapach 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia współczuje nieprzespanej nocy a jeszcze bardziej pobicia tak pięknej perfumy 🥴
Malwina z uczuleniem jest zdecydowanie lepiej odkąd nie jemy nabiału i ryb 😆 Wczoraj miałam dzień rozpusty bo mąż przyszedł z pizzą szpinakową i zjadłam 2 kawałki 😆 bo już ser mi sie po nocach śnił 😆
Byłam dziś z Hanią w sklepie z zabawkami spodobał jej się elmo http://allegro.pl/hasbro-gadajacy-elmo-mowi-spiewa-po-polsku-i2776210610.html a raczej jego noc i oczy 😉 Od wczoraj moja córka ma fazę ciągle mówi oko oko i czce pokazywać gdzie mam oko nos i buzię 😉
Kupiłam jej mega śliczną czapkę i jestem bardzo szczęśliwa http://allegro.pl/kocham-czapki-pupill-gustowna-futerkowa-48-50-i2667067050.html w kolorze kremowym.
Monia z filmami to ci nie poradzę bo ja do tego to pamięci nie mam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka czapka bardzo mi się podoba, a ta dziewczynka wygląda w niej uroczo, ja na zime szukam czegoś takiego http://allegro.pl/kocham-czapki-czapka-pilotka-uszatka-zima-51-54-i2780202453.html
Olcia lubię zapach Hugo, mój mąż ma for men.
Milena teraz mocno trzeba zabeać sie za rehabilitacje zeby szybko wrócić do formy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mY PO ZAKUPACCH SPACERKU OBIADKU I TERAZ LENIMY SIE. Capsik mi sie wlaczyl 😉 widzialam w sklepie dzisiaj ten garnuszek kosztuje 16 euro chyba zainwestuje 😉 ladna pogoda wiec sie wybvieramy raz jeszcze na spacerek
Ewa czapiusiaq Haneczki urocza koniecznie zrob fotke i pokaz jak wyglada 😉
Aniu ja poluje na identyczna czapke 😎i dla siebie tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co kraj to obyczaj u nas pomarancze kobiety karmiace moga jesc zaraz po porodzie ja jadlam po cesarce juz od 5 dnia 😜 zobaczymy jak Azizek zareaguje na ta pomaranczke wiadomo ze w wielkich ilosciach dawac nie bede ale pol plasterka pomarancZy to duzo nie bylo. Wlasnie brakuje mi ciagle jednego posilku zeby dawac Azizkowi wszystko, kurcze za dlugo spimy :P brakuje czasu na owocki i dostaje je w lapke cos tam pociumka ale nie wiem czy to nie za malo. Dzisiaj zjadl kawalek jabluszka pomarancza i bananka :P aha wlasnie tutaj kaza uwazac jedynie na banany 😉
kurcze mialam sie wziac za sprzatanie. I u nas jesien sie zaczela i dzisiaj zauwazlylam zalazki tej cholernej wilgoci, juz kupilam butle z chlorem i bede walczyc co 2-3 tyg no przeklenstwo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejku jaka cisza :P ja mam samotne wieczory bo maz na nocki wiec odpoczywam i relaksuje sie :P
dziewczyny zeby nie to ze nam sie z mezem nie uklada to ja bym juz dzialala nad drugim dzieciatkiem, naprawde odczuwam takie pragnienie posiadania drugiego dzieciatka, mala roznica wieku by byla, ciezko by bylo, nie wiem co mi sie stalo, moze dlatego ze Azizek jest takim kochanym Bobaskiem, ma swoje gorsze dni ale patrzac na inne Bable to naprawde moj Synus jest kochany! jejku nie wiem co mi odwalilo ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🤪Hej 🙂
ja dzis latałam i okna myłam, bo nam nawiew w oknach montowali zeby byla cyrkulacja powietrza :p.

Ewa, Hania jest super 🙂a jaka mała gaduła :PP, moja to nic nie mówi zrozumiałego porcz 'nie' :/ tylko jakies bu aheeeeee, pyyyyyf etc. Ada tak samo, jak sie gdzies przewroci, uderzy tak ze az huk idzie, i jak nikt nie reaguje to tylko sobie krzyknie 'aaaaagr' i leci dalej :P a jak ktoś chociazby sie zasmieje, czy usmiechnie to jest ryk :/

Jutro ide poznać mamy nowego faceta 🙃 🙃. Rodzice sie rozstali kilka lat temu, ojciec ma babe ( zreszta moje mamy byłą najlepsza przyjaciolke.. ) , to niech i ona ma coś od zycia 😉 ,a ze młoda kobieta ( 5 listopada 37 lat skonczyła ) to moze jeszcze sobie zycie ulozy 🙂. Mielismy isc do kina, ale nie mam z kim Ady zostawic, wiec idziemy do niego z młodą na obiad ( mieszka 2 przystakni dalej autobusem ). Robi spaghetti bo wie ze lubie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przy pierwszej ciąży moja Olcia miała 4 latka wtedy pocałowała mój brzuszek ja wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Wczoraj do mnie mówi ciociu ty może teraz bliźniaki urodzisz. Zaczełam się śmiać a potem pomyślałam, że bym chyba osiwiała 🙂
Monia a Ty chyba po cesarce to musisz troszkę poczekać :/ Dobrze myślę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oglnie mloda uwielbia tego skonczka 😁 fazuje na nim, ze nie wiem 😁 tylko czupryna jej lata 😁D

juz siedzisko upierdoliła cale w chrupkach :/. Dzowniłam dzis do tej baby u ktorej go kupiołam zeby akucje na allegro usuneła. Bo umowiłam sie z nia mailowo, ze nie bede nic licytowac tylko ona poda kwote, a ja zajde i kupie, a kasa do reki. Bo widziałam, ze nadal aukcja jest. Ona mowila, ze nie da rady usunac jej :/ ale zebym sie nie martwila. I od razu zapytałam, czy ten materail z siedziska sie zdejmuje i jak, zdejmuje się, ale ona nie pamieta jak :P ale bez problemu mozna je wyprac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HHAHA, Ewka nic nie mow lepiej o blizniakach 😁DD. Jak lezałam w szpitalu przed porodem to na sali lezała ze mna Alicja własnie z blizniakami, dwiema corkami. Juz miała 2 synkow - jak urodziła pierwszego to po 3[!!!] miesiach od narodzin zaszła znowu w ciaze 🤢. Teraz chcieli z mezem 3cia corke, a tu psikus - wyszły dwie 😉 uordziła w 39 TC, jedna 2800 druga 2900 🙂 Agata i Kasia 🙂. i tez jakos od razu zaszła w ciaze po drugim synku, bo ten mlodszy jak rodziła miał lekko ponad rok. MASAKRA!!! ale planowała, wiec jej wybor 🙂.
Sie z niej usmiełam z dziewczynami z sali, była ok. 23 kazda prawie juz spała, a tu nagle slyszmyu glos Alki ' przyjezdzaj wody mi odeszly" 😁DD, wziełą wstała ogarnełą się, poszła po pielegiarke i o 2 w nocy urodziłą NATURALNIE 🙂. ogolnie pamietam, ze to była niedziela, a w poniedziałek mieli jej juz krazek zdjemowac podtrzmujacy macice przed porodem, a bez lekarza prowadzaceog nie chcieli jej ruszac :P ( byl ortynatorem oddzialu ) :PP

MAcie kontakt z babki ze szpitala jak rodziłysny? Ja mam 🙂 prawie z kazda :P, szczegolnie, ze z niektorymi lezałam 2 tygodnie na sali 😉. Pamietam wszystko 😁D

Mowiła, ze w pracy juz prawie 4 lata nie była :P, bo ciąza, macierzysnki, ciaza, macierzynski, etc 😁D i ze jej dział juz dawno zlikwidowali, a ona nadal oczywiscie dostaje kase itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha moj kuzyn ma blizniaki dwoch synkow, byli u mnie raz jak Bable mialy 2 miesiace a raz na weekend ( jeden to moj chrzesniak) i powiem wam ze wymieklam , mieli wtedy juz po 2 latka. Ledwo nerwowo wytrzymalam 🤢 Ewa moze Ty juz nosisz blizniaki w brzusiu 😁 😁 😁
a mi wlasnie na glowe nasrakal 😎
Kamila fajnie ze mamcia uklada sobie zycie, u mnie jest identyczna sytuacja mamuska juz od roku jest szczesliwa, facet wynagradza jej cale zlo jakie miala u boku mojego ojca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow naturalnie blizniaki. teraz to juz rzadkosc bo kroja w standardzie. Niezle!
mi polozna powiedziala ze mam rok odczekac a ginka ze pol roku. No ale to i tak mnie niestety nie dotyczy 😞 jak zbieralam wszystkie rzeczy Azizka tak teraz mysle zeby te bujaczki i inne posprzedawac bo na cholere 🤨 ehh deprecha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...