Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nam też przyszedł rowerek,prawie 2 godziny go składaliśmy i brakuję nam kilku śrubek ale bardzo nam się podoba a Gabryś zachwycony 🙂
Ewa te pieluszki wielorazowe to z wkładami z mikrofibry są i trzeba je prać jak wszystkie pieluszki wielorazowe.
http://bobolider.pl/pieluszki-wielorazowe/pieluszki-wielorazowe-eco-1.html
My mamy taką jasno niebieską.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja mogła bym używać tych peluszek już przy odzwyczajaniu dziecka od pampków. Nie wyobrażam sobie prac tych wkładów. Wiem, że to zdecydowanie zdrowsze dla dziecka le mimo wszystko wolę wygodę.
Dziś spałam do 6 😆 Więc radocha jak nic 😁 Dziś mam ciśnienie na zakupy więc pewnie trzeba będzie rundkę po sklepach po obiadku zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a nam wczoraj przyszedł wózek, szok 🤪 w niecały dzień Poczta Polska zrealizowała przesyłkę, szła przez całą Polskę, z morza w góry 😉
my dopiero uporaliśmy się z katarkiem, a Miś rano obudził mnie kaszlem 😞 no mam nadzieje że mu coś zaleciało, teraz kaszlnie czasem, bo weekend idzie a przychodnia nieczynna.
Ewka nasze dzieci uziębienie mają takie samo, my teraz czekamy na jedynki, już 2tyg temu podejrzewałam że idą a tu dalej nic
Olcia jak sie spisują ośmiorniczki i co to za paczkomaty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mnie gardło boli.. glos mam jakbym 10 lat piła non stop :PP
dziewczyny polecam Wam strone : fotoprzepis.pl ta piers s kuraczaka z pomidorami i mozzalera jest rewalacja 😁D
poza tym mam szybki, prosty i smaczny przepis na zupe chinska 😁D

Gotujemy cała piers z kurczaka w kostce rosolowej.
w oddzielnym garnku robimy sos chinski ( z dwoch procji ) taki z torbeki, jak juz zacznie gestniec, to w miesce zalewamy makaron chinski, piers kroimi z kurczaka i dodajemy wszystko razem i jemy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
u ns krajziz najt 😜 😜 😜 na serio to myslalam ze udusze mojego malego gada. Charakterek to on ma PO MAMUSI 😠 😠 😠 zNowwu wygral i o 3 powedrowal do mnie do lozka bo od 24 do 3 walka byla lozeczko-cyc i tak w kolko. i chyb juz tak zostanie no nie wiem. Albo dzisiaj z kurami pojde spac, jak wstanie pierwszy raz w nocy to sie meliski ozlopie i bede cierpliwie usypiac-odkladac-usypiac-odkladac. Przytulac sie chce gadzinka mala a ja tak bardzo bym chciala zeby spal sam ccala noc. 🤨 no nic dzisiaj napije sie meliski.
Ewa ja tez scisnieniowana na zakupy jestem, idedzisiaj na rynecze po owoce i do plsklepu po papu dla Azizka.
Wczoraj zrobilam zupke kalafiorowa i Azizek zjadl troszke. Zagryzl daniem z dyni, dodalam do niego sporo kawalkow kuraka z rosolku i bylo git. I snilo mi sie dzisiaj ze non stop kupe robil 😁
Kolega zlodziej spieprfza od meza gdzie pieprz rosnie w pracy
no aa mnie w mojejstarejpracy chyb nie chca 😞 bo nikt nie dzwoni 😞 😞 😞 😞 smutno mi bo chcialam wrocic na stare smieci 🤨
Dzisiaj montuje spiworek do wozia, zobaczymy jak sie sprawdzi, bo koc odpada, cieplo z zewnatrz ale od pleckow pewnie pizdzi.
nie mam pomyslu na obiad HELP ! CHinszczyznma Kamili odpada bo karmiaca jeszcze jestem wiec musi byc cos innego. Mam piers z kuraka i mielone czekam na propozycje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
po złożeniu wózek wygląda na solidny, sztywno się trzyma, zobacze jak się spisze na mieście, ogólnie czytałam opieni o tych Wolkerach i są to wózki najczęściej wybierany do spacerów po mieście, raczej na wsi mało się sprawdza, ponoć piasek blokuje koła. Zobaczymy jak się spisze u mnie.
Monia ja też się napaliłam na śpiworek do wózka, ale mąż nie jest za kupnem, i tak cudem się na wózek zgodził. Obiecałam że ten wielofunkcyjny sprzedam, już się kobietka zaczyna nim interesować, czekam na odpowiedz czy zdecydowała się kupić. Nie zniechęcaj się tak szybko z tym oduczaniem spania z Tobą, mój Miś ostatnio zaczyna stajkować ze spaniem po kąpieli, zawsze po butelce lądowął w łóżeczku, bawił się sam i zasypiał, my nwet mogliśmy przy nim TV oglądać, a od 2tyg ma strajk, i musze przy nim siedzieć i mu śpiewać aaaaa 😮 Żeby nie chwalić, to wczoraj zasypiał normalnie sam. Zobaczymy jak dziś. Więc potrzeba czasu i się nie łamać. Dziecko musi wiedzieć kto rzadzi ☺️
Mi dziś bidujemy 🥴 i na obiad mamy jajko sadzone. Brak środków pieniężnych, mąż zabrał karte. Ja nawet przysłowiowej złotwki nie mam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.wielkiezarcie.com/recipe33764.html Siostra mi ostatnio takie zaserwowała z różnym farszem: pieczarki, suszone pomidory i szpinaczek. Do tego pyszny sosik czosnkowy mniam
Aniu napisz koniecznie jak się na chodniku nierównym spisuje wózeczek.
Wystawiam kilka zabawek Hani na tablicy i babeczka dzwoni, że chce kulę a mnie ścisnęło w sercu i mówię nieaktualne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania super zdjęćko Misia 🙂 🙂 🙂 A co do paczkomatów to w jakimś konkretnym miejscy sa ustawione takie jakby skrzynki pocztowe i tam paczka przychodzi trzeba sobie w dowolnym czasie 24 godziny na dobę jechać tam wpisać kod z smsa i odebrać paczuszkę 🙂 🙂 w sumie fajna sprawa bo można odebrać kiedy sie chce no ale nie to samo co kurier lub listonosz pod drzwi podstawi bo jednak trzeba jechać po to ale przesyłka buła 8 zł tańsza 🙂 No a jak się sprawują ośmiorniczki to jeszcze nie wiem bo ich nie odebrałam jak Amelka wstanie pojedziemy na zakupy i odbierzemy i wieczorkiem będą testy 🙂 🙂
Ewka jaka kulę???? super te mufinki wyglądają muszę też przetestować, może dzisiaj wieczorkiem zrobię i zaniosę do siostry bo jutro się przeprowadza do nowego domku i ma pełne ręce roboty a ja nie mam jej nawet jak pomóc to może chociaż tym pomogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
taką kule ma kuzynka Misia, i nie szczególnie się mu podoba, zresztą jak większość zabawek. My też mamy kule z Vtech taką: http://www.google.pl/imgres?q=interaktywna+kula+do+nauki+raczkowania+Vtech+po+niemiecku&um=1&hl=pl&client=opera&channel=suggest&biw=1366&bih=587&tbm=isch&tbnid=aJyaTY6B0FStBM:&imgrefurl=http://zarchiwum.pl/search%3Fs%3Dvtech%2Bkula%26p%3D29&docid=mnnVZEA_U49drM&itg=1&imgurl=http://images43.fotosik.pl/620/714def3702b564ce.jpg&w=241&h=154&ei=8iemUNCZO87Fswb8voHQDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=941&vpy=263&dur=850&hovh=123&hovw=192&tx=138&ty=69&sig=116847379492756335898&page=3&tbnh=123&tbnw=192&start=67&ndsp=30&ved=1t:429,r:73,s:0,i:290

dziś mnie aż za serce ścisnęło to jak moj Miś uczy sie raczkowaniać, tak nieporadnie, ale to jest takie slodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejho 🙂

ja to teraz na wysokich obrotach żyję, w pracy ciągle coś się dzieje, potem w domku z Niną i dzień na boku 🙂 u Niny wszystko dobrze, nie choruje,śmiga do żłobka aż miło, w domu i żłobku je tylko łyżeczką , butle poszły w odstawkę, nocnik już jest w użyciu i już kuma co i jak, i zawsze rano robi komplecik do nocnika 🙂 no a od wczoraj już wie jak się chodzi bez trzymanki 🙂 ma 76cm wzrostu i waży 10kg, je mi wszystko,ale to zasługa żłobka, tam codziennie ma świeży obiadek i to różne rzeczy dostaje, więc żaden smak jej nie straszny, mocno też poszła do przodu z mówieniem, już składa słowa i to też zasługa cioć ze żłobka, podziwiam jaką one tam robotę odwalają dobrą, zawsze się cieszę na weekend,bo wtedy mam całe dwa dni dla córy a nie tylko 3h popołudniu, ale nie żałuję, finansowo jesteśmy teraz do przodu,a i ja jakoś tak psychicznie odżyłam, tyle, że mam mniej czasu na forum, czasem wejdę na fb, pozdrawiam was serdecznie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze 😠 chyba nam zebol idzie jakis znowu bo Aziz nie do wytrzymania :P w nocy jazdy dzisiaj np obiadku nie tknal a wczoraj zjadl ladnie'
zjadl laskawie banana zz jablkiem i tez nie za duzo i dalam cyca no bo jak inaczej
potem dam serek i potem kaszka
u nas wychodza 4 posilki dziennie bo wstajemy o 9 nie wiem jak to ma wygladac :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my mamy 5 posiłków ale nasza mała budzi sie o 7 rano i nie je w nocy 🙂 Aziz jeszcze cycowy to u niego to trochę inaczej może wyglądać 😉 z dziećmi to tak już bywa że mają lepsze i gorsze dni, u nas bywa że Emilka nie wypija całego mleka albo jeden posiłek gdzieś "ucieka" 🙂 bo np dłużej sobie pośpi
Emilka juz na dobre raczkuje 🙂 wiem wiem, Wasze to juz dawno ten etap maja za sobą 😜

my to nawet jeszcze nie zakupiliśmy nocnika, nawet nie w głowie mi sadzanie Emilki 😜jeszcze przyjdzie na to czas 🙂 choc pewnie gdybym ja rano posadziła to zrobiłaby kupe i siku bo ona robi co dzien o tej samej porze 😉
gratulujemy Ninie pierwszych kroczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez jeszcze Hani na nocnik nie sadzałam nawet jeszcze nie mamy nocniczka.
Kulą się Hania bawi ale ja tak wystawiłam kilka rzeczy z ciekawości jaki będzie odzew.
Jestem z siebie dumna wybrałam prezenty dla chrześniaków wszystkich i wyszło niecałe 300 zł więc radocha 😆
Aniu widziałam dziś spaceróweczkę Waszą w sklepie jest zarąbista 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jestem dumna z Nikosia ze ładnie robi kupkę na nocnik 🙂 Nikodem też tak sie puści od łóżka i leci do kogoś kogo sobie upatrzy,moja mama mówi ze tylko patrzec jak bedzie sam chodził 🙂 juz sie tego boje.w poniedziałek mam wizyte w klinice hm jestem ciekawa co powie lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Emilki raczkowania! I Nokosiowi prob samodzielnego chodzenia.
A mnie jakas deprecha lapie :/ chyba okres sie zbliza 😜 tak na serio to chce do pracy juz naprawde mocno, i troche sie przybilam ze mnie nie chca na mojej starej firmie 😞 i przerqaza mnie mysl nowego zupelnie srodowiska tam to by bylo bez wiekszego stresu bo jnuz wszyscy znani 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...