Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzieki za odpowiedz odnośnie fotelika to jutro go zamontuje i może wreszcie wypróbujemy bo tak mi sie paliło z jego kupnem a teraz stoi w domu tylko kurcze jak Amelka będzie z tyłu siedziała i będę z nią jechała gdzieś sama to będzie mi ciężko:/ no ale pewnie kwestia przyzwyczajenia!!!
no ciekawe kto u nas będzie pierwszy) pewnie ktoś kto nie planuje i sie najmniej spodziewamy 🙂
a skąd wiecie że na styczniówkach już jest ciąża???

wybraliśmy wreszcie płytki do łazienki istny kosmos był no ale się udało iść na jakiś kompromis,może nie jest to szczyt moich marzeń ale myślę że będzie ładna. wszystkie które bardzo mi sie podobały miały kosmiczne ceny 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie zaglądam na brzuszek. Sama tam będąc nie lubiłam jak ktoś nas podczytywał i czasami coś komentował.
Moje dziecko znów wstało o 5 ja się pochlastam normalnie 🥴 Potem dzień mi się ciągnie jak flaki z olejem. Hanka znów boi się odkurzacza 🥴 więc musiałam poprosić siostrę aby dziś nas odwiedziła (zajmie się Hanią) bo nie mam serca odkurzać gdy ona płacze.
Powiedziałam dziś mężowi, że musimy się bardziej starać 😆nie muszę być pierwsza 😁 ale w pierwszej trójce bym chciała się znaleźć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JA CHCE BYC NA SZARYM KONCU!!! :p ja na brzuszek czasem wejde, glownie na mamusie cos tam podczytuje z nudow :PP

ZAJARALAM SIE!!!! MUSZE TO KUPIC DLA ADY!! TYLKO NIE WIEM CZY TERAZ, CZY NA GWIAZDEK 😁D chyba ze kupiue teraz a na gwiazdek fige dostnie 😉 wczesniejszy prezent 😁
http://allegro.pl/fisher-price-skoczek-cuda-oceanu-t2804-kurier-24h-i2771902386.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
My dzisiaj w nocy jedna pobudka na jedzonko 🙂Wstaliśmy przed 8 i teraz sami jesteśmy z Gabiniem.Przed 13 idziemy po moje 2 siostrzenice 🙂
My też chcieliśmy taki skoczek kupić ale szkoda kasy na takie coś jak dzieciaczek jest większy i nie wiem ile by to teraz Gabrysiowi posłużyło.
Kamila podobno sa takie skoczki wieszane w "drzwiach" i podobno są super no i za mniejsze pieniądze.
A my czekamy na kuriera z rowerkiem dla Gabrysia,który dostanę pod choinkę.
My jakoś za specjalnie na razie nie chcemy mieć drugiego dziecka.W przyszłości bardzo bym chciała mieć jeszcze jedno ale to chyba dopiero za jakieś 9 lat,bo wtedy alimentów nie będziemy płacili.Bartek mówi,że mu wystarczy 2 łatwo mu mówić bo ma i córkę i syna a ja mam tylko syna.Z resztą obiecałam mu,że pójdzie ze mną do porodu zobaczy jaki to pikuś-jak on to mówi.
My chcemy kupić spacerówkę z CHICCO taką za ponad 400 zł bo bardzo dużo spacerujemy.
Bartka siostry syn urodził sie 2 lutego 2011 roku i do teraz bardzo lubi w wózku jeździć na spacerkach.Także chyba wszystko zależy od dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecko juz lepiej przeszło tą noc, bo wczoraj to byla tragedia, wstawałam do niego chyba 5x bo nosek miał zatkany.
mi tez sie podoba taki skoczek na framuge drzwi ale my wynajmujemy i raczej nam nie wolno takich rzeczy robic... 🤨
ja już powiedziałam, żądnych nowych zabawek, chyba że Miś coś dostanie, bo jego nic nie interesuje z zabawek, najbardziej to lubi rozbierać zepsutego plastikowego misia na części. A tak to garnki, kapcie i wszystko co nie dla niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila no ja ten skoczek kupowałam kuby chrzesniakowi i w sumie też bardzo wtedy go chciałam dla Amelki ale dobrze ze nie kupiłam bo kasy w cholerę a Jasiu za bardzo się tym nie cieszy a znając moje dziecko które niczym sie nie zajmie to by był kolejny mebel tylko!!!

Amelka dzisiaj miała 3 pobudki,kurcze kiedy ja się wyspie :/ teraz już śpi a ja idę się ogarnąć bo jak wstanie to jedziemy na zakupy 🙂
My też czekamy na kuriera z osmiorniczkami mam nadzieję że dzisiaj przyjdą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jak tam kobietki już plany na święta macie?
Bo u nas będzie 16 osób i jak co roku każdy dostanie prezent składamy się po 170 zł.Gabryś dostanie rowerek i jeszcze coś będzie trzeba mu dokupić zamiast słodyczy.No i święta u rodziców,oczywiście wszystko robimy wspólnie 🙂
Jestem ciekawa jak wykażę się chrzestny małego.Bo z nim się dogadać to jest strasznie ciężko.
U nas paczka powinna być dzisiaj bo kurier wczoraj o 13 ją odebrał także czekamy.Moja mamuśka jak wróci i będzie rowerek już to będzie skakała z radości -normalnie gorzej niż dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZien dobry 🙂
ja dzisiaj skapitulowalam i wzielam Azizka o 3 do siebie. No co go odkladalam to wstawal zaraz. I tak od 1 do 3. Nie wiem chyba sie poprzytulac chcial a ze sie kiepsko czuje ostatnio to nie wyrobilam i wzielam do lozka przynajmniej sie wyspalismy. Jak zwykle do 9 🙃
Zapomnialam wam powiedziec ze wczoraj bylam u kolezanki ta co mnie namawiala na robienie zupek Azizkowi i sosikow na smietanie. No i zawsze mowila ze jej nic po nich nie jest a wczoraj mi powiedziala ze caly czas jada na espumisanie 😮 😮 😮 bo brzusio pobolewa. Wiec tym bardziej zapominam o takich rzeczach 😉 do tego serwuje coreczce ciastezka z nadzieniami i czekoladka. Ja jakos sie przekonac nie moge u nas w gre wchodza jedynie biszkopty i herbatniki. No to tyle.
Aha. do mojego mez do pracy trafil ten prosiak co nam kasy nie oddal z zoneczka. Hahaha bedzie mial przejebane bo maz jest na wysokim stanowisku a on szaraczkiem 😁 😁 😁 wiem ze to brzydko ale chociaz tak sie zemsci bo w morde mu niie dal.
😘 😘 😘
Aha Kamila taki skoczek to moim zdaniem zbedny wydatek tym bardziej ze na krotki czas, sa tansze wlasnie wieszane na framugach to moze w taki sie zaopatrz? mi by bylo szkoda kasy 😉
dziewczyny polecam wam bloga do czytania jest zajebisty!!!
http://morfeusz.blox.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dokładnie te na framugi są fajne i tańsze ale my mamy klejone listwy więc u nas niestety odpada:/ ale mój dzik lada dzień będzie chodził pewnie więc nie usiedzi ani tyle na miejscu 🙂 🙂
Monia jak to fajnie się złożyło niech im pokaże a co 🙂 🙂 Hmm.. Monia a może to jednak ty będziesz pierwsza skoro kiepsko się czujesz co?? 🙂 🙂 🙂

aha właśnie przed chwilką odczytałam maila przyszedł mi że zostałam wybrana na testerkę lampki dla Amelki super ale się ciesze to już drugi produkt do testowania 🙂 🙂 🙂 🙂
o takiej tylko nie pamiętam która wybrałam ale sie okaże jak przyjdzie 😉 już sie nie mogę doczekać 🙂 http://pabobo.pl/produkty/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lampka super 😉
Malwina a te pieluszki to co że prać trzeba 🥴
Moja Hania też ze spaniem strajkuje zaraz mąż będzie walczył i spróbuje ją ululać.
Monia jeszcze tego mama to się osłuchamy 😉
Zapomniałam sie pochwalić mamy kolejnego ząbka 😆 Teraz Hanka może kasować bileciki jeszcze ładniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Dla mnie ten skoczek też zbędny gadżet.Ja to troche sknera jestem na takie rzeczy 😜 Odkąd wróciłam do pracy i zobaczyłam,że moją pensję pochłania Niania i paliwo to naprawdę uważam co kupuję. Ja czekam dalej na ten śpiworek,coś z facetem nie mogłam się dogadać,nie mógł znaleźć mojego przelewu,ale się odnalazł :P Jutro mam mieć śpiworek wreszcie...
Właśnie Alek spałaszował jajecznicę i ogląda baby tv.
Muszę się też dowiedzieć jak u nas wyglądają święta w tym roku,mam ochotę jechać do Rodziców na Wigilię. Jest bardziej uroczyście niż u moich Teściów i lubię tak spędzać wigilię.
Alek dostał od chrzestnej teraz pieska FIGO 😁 ubaw mamy z dziecka bo ucieka przed psem 🙂
Mnie się nie spieszy do kolejnej ciąży,szczerze współczułam martaer,gdy musiała ganiać za natalią będąc w 8 miesiącu ciąży. Myślę,że różnica 3 lat jest u mnie dopiero do zaakceptowania. Oczywiście jak będzie...nikt nie wie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przyszły ośmiorniczki tylko kurcze nie zwróciłam uwagi a to był sposób odbioru w paczkomatach i pojadę dopiero jutro po nie i pewnie od razu je dam Amisiakowi bo i tak nic nie wie z mikołaja więc nie będę czekała bo sama sie nie doczekam 🙂
Taki dzisiaj zabiegany dzień miałam że padnięta jestem jak nie wiem, na szczęście Amelkę tez już położyłam, teraz parzy mi się herbatka "el grej" i pączusia mam do niej bo u nas otwierali po remoncie biedronkę i była promocja pampersy dada po 22 złote więc pojechałam i nakupiłam jak na wojnę tych pampków i przy okazji pączusie więc teraz już tylko herbatka, pączuś i serialiki a później spania a sterta prasowania niech dalej czeka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...