Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja w Tunezji korzystaalam n codzien i powiem Ci Ewa ze to bylo dobre rozwiazanie bo w tym czasie Azizek na spokojnie nauczyl sie spadacc na dupccie albo na kolanka z pozycji stojacej juz treraz jest w swoim normalnym lozeczku. CChcialam ciagnac dalej spanie w turysstycznym ale juz chyba nie ma potrzeby.
Maz do mnie dzisiaj zdziwiony po co ja odstawiam Azizka od cyca 😮 zeby po trochu jeszcze troche ciagal.
Nie uwierzycie: wwlasnie stal sie cud!!!! Moj maz teraz wlasnie dl kaszke Azizkowi z butli co prawda wypil ok 80 ml ale... wola mnie, patrze a Aziz SPI!!!!!!!! Faktem jest ze spal dzisiaj niecala godzinke ale kurcze pierwsze koty zaa ploty!!
Aha Ewa a co do wedrujacego kota po wozku Hani: wiem ze jestem moze troche przewrazliwiona ale ja bym go wyprala ☺️ bo toksoplazmoza i inne scierwa koty przenosza i bym sie troche bala szczegolnie przy alergii Haneczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas dzień super 🙂
Pierwszy raz Gabiś spał godzinkę,pobawił się a później pospał 2 godzinki.Pobawił się ładnie zjadł butlę i poszedł spać 🙂
My się właśnie zastanawiamy nad kotkiem brytyjskim 🙂Cudne są a chciałabym żeby Gabryś miał jakiegoś zwierzaka 🙂
Wybrałam już sobie kierunek studium terapeuta do spraw uzależnień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja niby mówię tak samo jak Monia że koniec cyca ale nic w tym kierunku nie robię każdy płacz Amelki kończy się cycem:/ (w nocy oczywiście bo w dzień ona nie chce tylko dwa razy jak idzie spać) zobaczymy jak to będzie czas pokaże... jeszcze żeby mi się nie budziła w noc tak często to mogła bym karmić no ale sama nie wiem... jest wiele plusów karmienia np. jem ile wlezie a chudnę 🙂 i dalej nie mam okresu!!! 🙂 🙂 🙂
Ja się zastanawiałam nad jakąś super spacerówka ale zrezygnowałam bo Amelka prawie wogole nie jeździ w wózku więc kupie na wszelki wypadek zwykła parasolkę o taką: http://allegro.pl/wozek-spacerowy-reg-podnozka-ocieplacz-poz-lezaca-i2771600714.html ta różowo szarą i chyba kupie już na dniach bo może jej spasuje takie siedzonko i będzie chciała w nim jeździć!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
odważny kierunek 🙂 mój nikoś nigdy nie miał odparzonej pupy ale nie które dzieci sie odparzają.bardzo ważne zeby po umyciu pupci poczekać az wyschnie to duzo daje,ja tez czesto puszczam Nikosia i goni sobie po domku z goła dupcia,zazwyczaj przed kąpiela.a tak po za tym mój nikos robi kupke na nocnik 🙂jutro dziewczyny pierwszy dzien niani wrr mam juz stresa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
powiem ci nie za dobrą wiadomość,koleżanka mi pożyczyła bardzo podobny spacerówke bo mój był wtedy na gwarancji i masakra co za okropny wózek wogule te małe kola ja mam olbrzymy i oś skrętna a ten taki sztywny okropny i raczki nie da sie regulowac jestem niska i całe plecy mnie bolaly ze spacerów,ale tez ten wózek jej troche leżąl na strychu i może temu tak cieżko chodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Widzę,że tu akcja "odstawianie cycka" 🙂 powodzenia,trzymam kciuki ! 🙂
Milena,podejdź do tematu na luzie- nie nakręcaj się. Wiem,ze to trudne przy takiej sytuacji,bo sama ją przezywałam gdy przyszła do nas Niania.

Malwina nie chcę żeby to zabrzmiało hmm.... jakbym Cię straszyła albo się wymądrzała,bo takiego zamiaru nie mam,ale na twoim miejscu wybrałabym coś innego.Już Ci piszę dlaczego.
Nie wierz w zapewnienia ze strony szkoły,że po tym będziesz miała uprawnienia do pracy jako terapeuta.Bzdura. Owszem jakiś tam papier będziesz miała,ale nie będzie on zbyt wiele wart. Żeby być terapeutą trzeba skończyć studia a następnie przejść szereg szkoleń dostępnych dla osób z tytułem licencjata/magistra. Ja po moich studiach (psychologia) nie mogę pracować jako terapeuta.Muszę mieć 3 letnie doświadczenie pracy w zawodzie (o zgrozo..prawie dziś niewykonalne :| )i dopiero mogę zapisać się do szkoły psychoterapeutów. Nie oszukujmy się jaką wiedzę się ma po (zakładam) góra dwuletnim studium a 5letnich jednolitych studiach, bilans jest prosty kto ma szansę na zatrudnienie.Wiem,wiem..samokształcenie owszem istotna rzecz,ale nie mydlmy sobie oczu- prędzej zatrudnią kogoś z tytułem mgr niż bez jako terapeutę... Jestem na zaocznej psychologii i widzę,że muszę włożyć w te studia mnóstwo pracy i samokształcenia- dzienni mają łatwiej.Mnóstwo czytam,czuję że moja wiedza jest niewystarczająca do pracy z ludźmi i to po 4 latach studiów! Nie podjęłabym się pracy z człowiekiem (na tak delikatnym gruncie jakim jest psychika) po roku,dwóch studium.Niestety brutalne,ale prawdziwe. Szczerze,podziwiam cel w sam sobie,bardzo ambitny. Nie wiem czy zdecydowałabym się na pracę z osobami uzależnionymi,nie raz jest to walka w wiatrakami,ale jaka satysfakcja jak się uda 😉 Pomijając sam fakt,że jest przeje****** znaleźć pracę po takim kierunku,radzę Ci dobrze jeszcze raz się zastanowić 🙂 Masz jeszcze czas,ale pamiętaj że humanistów jest do wyrzygania i sama jestem przerażona co po studiach ! 😞 😞 😞 mam nadzieję,że coś Ci rozjaśniłam w tym temacie.chciałąm dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Tynka dzięki za radę,ale u mnie jest tak,że jak sobie coś postanowię to i tak tak zrobię jak ja będę chciała.Żeby pójść na mediację musze mieć skończone coś z terapeutyką,takie są wymogi u mnie.Także nie wiem czy moje studium będzie bez sensu bo pomoże mi w mediacjach.Rozmawiałam z kobietą która prowadzi zajęcia na mediacji i tak mi poradziła 🙂
U nas noc super tylko jedno karmienie 🙂 A dzisiaj najprawdopodobniej jedziemy do mojej babci bo dziś ma operację 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj w klubie Ewa Aziz tez wyjatkowo dzisiaj obudzil sie z ojcem i dupa, on pojechal dopracy a ja musialam wojowac na szczescie tez godzinke i pospalismy do 9 jak zwykle chociaz mi sie wstacc dzisiaj nie chcialo 😞 😞 😞 chyba mnie przeziebienie bierze bo niedospana jestem ciagle i strasznie zmeczona 🤨
Rowniez zycze zdrowka dla Twojej babci!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o kurcze spanie do 9 nie wiem kiedy to było chyba w ciąży 🙂 🙂 🙂
Kurcze Milena mówisz o tym moim wózku?? hmm. .to teraz się bee zastanawiała ale dużo osób kupuje i chwalą ogólnie na forach więc nie wiem, a z drugiej strony na tyle ile Amelka będzie w nim jeździć to myślę że nie ma się co naciągać(a ja akurat jestem wysoka więc raczka myślę będzie oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Amelki 🙂
My wstałysmy 15 minut temu 😮 😮 Ada wstała o 8, ale dałam ją tesciowej bo pozno sie spac polzyl;am :P potem o 9 mi ją przyniosła i spałysmyu razem do 11:30 🙂)
Justyna, hmm ja od zawsze chciałam isc na psychologie, ewentualnie socjologie :/.
Maliwna, zdrowka duzo dla babci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 dla Amelki 🙂
A my wszyscy poddenerwowani bo babcia ma już operację 😞
Jutro do niej jedziemy żeby dzisiaj jej nie przeciążać.
Moja bratowa skończyła psychologię dziecięcą i bez problemu znalazła pracę i to bez znajomości.Pracuję w przedszkolu także Tynka każdy chyba ma inne podejście do studiów ale dzieki za podpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witamy 🙂
NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA AMELKI 🙂 🙂
Malwina życzę jak najlepiej, abyś mogła robić w życiu to co lubisz 🙂 ale niestety muszę zgodzić się w 100% z Tynką, humaniści mają problem z pracą, takie są fakty 😞 miejmy nadzieję że to wkrótce się zmieni 😉 a sam zawód terapeuty bardzo odpowiedzialny i trudny, ale z tego co piszesz to jesteś zdecydowana więc powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze życzenia dla Amelki 🙂

Jak coś Malwina pisz na priv,nie będę zaśmiecać forum.Powiem tylko,że realizuję dwie specjalności (jedna z nich to sądowa) i mam prawdziwe informacje dot. wymagań na mediatora z prawdziwego zdarzenia. Chętnie się z Tobą tym podzielę,bo wg mnie stracisz tylko czas i pieniądze a efektu nie będzie.
Kamila,polecam psychologię ale obalam mit,że to studia typowo humanistyczne. Mnóstwo matmy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniag070 napisał(a):
na listpadówkach rozpakowała dziewczyna chłopca z waga 4,7kg 🤪


Naturalnie poszlo? znajoma 3 lata temu urodzila synka 4.9 kg ale cesarka. A debile trzymali ja do ost chwili bo ciagle mieli nadzieje ze uda sie wywolac porod. No chyba by ja rozerwalo 🤢 🤢 🤢

Sto lat dla Amelci!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monisiaj22 napisał(a):
aniag070 napisał(a):
na listpadówkach rozpakowała dziewczyna chłopca z waga 4,7kg 🤪


Naturalnie poszlo? znajoma 3 lata temu urodzila synka 4.9 kg ale cesarka. A debile trzymali ja do ost chwili bo ciagle mieli nadzieje ze uda sie wywolac porod. No chyba by ja rozerwalo 🤢 🤢 🤢

Sto lat dla Amelci!!!!!


naturalnie, ale to 2gie dziecko, to pozwolili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa, ja nie ogladam na stronce, a ściagam przez utorenta 🙂. Ale kiedys oglodałam przez to http://video.anyfiles.pl/ , jedyna stronka na ktorej rejestrowac sie nie trzeba, a ogladasz ile chcesz 🙂

Miałam Wam własnie ot ej pannie napisac, szok!! ze mna rodziła babka corke 4600 🙂, zawsze je podziwiam!! ja przy 3240 mialam problem! ale ogolnie u Nas w szpitalu powyzej 4,5 robia CC, ale u niej zle wyliczili! bo miała wazyc max 3800 :PP, a tu znok 😁 4600 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...