Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam dziewuszki 🙂
Wróciłam ze szkoły przed 16 i jakaś strasznie zmęczona jestem 😞
Egzamin z matmy poszedł rewelacyjnie na 7 zadań 6 zrobionych 🙂
Jutro geografia a za tydzień 4 egzaminy 😞 I w tygodniu jeden z polskiego ustny 😞
Ale damy radę 🙂
Z siostrą lepiej,dzisiaj oko wygląda lepiej i co ważne nie boli tam mocno.
Miałam pochwalić Gabrysia bo przesypia całe noce,w nocy daję mu zamiast mleka smoczka albo trochę wody do picia i idzie dalej spać i je dopiero około 6 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ada zaczeła przepsypiac cale noce jak miala 6 miesiecy 🙂) teraz tez juz spi smacznie 🙂
Dzis tez bylam w szkole, 8 gryudnia mam egzamin z geografi 😞( masakra

Jutro ide na randke z mezem 🤪 🤪 do kina leciemy, a potem moze jakas kolacja 😉. Babcie bardzo chetnie zostaja z Ada bo to maly aniolek jest 🙂 Tesciowa to sama nas wypedza zebysmy szli gdzies sie zabawili 🙂)
ADa mowi dada,baba,ja,nie,baaa,nie a wczoraj dopiero cos powiedziała :PP a poszla od razu za jednym zamachem :P

agnes, nie martw sie 🙂 niektore dzieci szybciej ida w mowe, niektore w fizyczny rozwój 🙂 moja mloda pozno zaczeła gadac, ale szybko stanela na nogi i raczkowala, teraz juz chodzi przy meblach 🙂 a Emilka przeciez miala wzmorzone napiecie meisniowe i rehab, moja tez miala rehab, ale tylko miesiac czasu bo miala bardzo malo widoczne 🙂 w domu z nia cwiczylam, podejrzwam zeby nie to, to byalaby daleko w tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już w domku poszłam na chwilkę na ta imprezę pomogłam im przy obiedzie i kawie i wróciłam do domu bo się stresowałam Amelką, miałam wrócić jak ją położę ale nie chce mi się idę się kąpać i spać bo kto za mnie będzie wstawał w nocy i się zajmował Amelką cały dzień???

U nas z teściową nie zostawię Amelki bo się boi i płacze gra 15 minut sama z nią i jest ryk a z moją mama w sumie może by i była ale powiem Wam że ja to taka jakaś głupia jestem i się boję ją zostawić jedynie to z mężem i z siostrą mogę ja zostawić a reszta odpada, chociaż ostatni i to ciężko bo tylko mama i tylko wisi mi przy nodze czasami mam już dość no ale... mam nadzieję że jej przejdzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już na nogach.Jadę zaraz na zajęcie.
Ja pewnie zostawiam Gabinia z moimi siostrami i mamuśką.Bartka matka drżę się na jego rocznego siostrzeńca i nie chciałabym żeby i na Gabrysia się darła.Moje dziecko martretuje babcię bo się koło niego położyła :P
Wczoraj chciała go uspać na łóżku tak jak ja to jej płakać zaczął i w wózku go usypiała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wstałam :PP Ada w sumie przed 8 wstała, ale tesciowa ją przechwyciła bo w nocy co chwile do niej wstawałam :/ chyba z 6 razy.. maaaskra, odzwyczailam sie :/ ona jak yla malenka to budzila sie dopiero o 2/3 i o 6 rano :/ nigdy az tyle, wykonczona jestem :/ no ale kawke pije, Ada w kojcu gryzie zabawki, mezu spi bo po nocce jest, wrocił po 4 to niech se popsi 😁 bo dzis nie dam m spac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Ja w poiatek mialam niespodziewanie Oliwke do bawienia na 2 godz bylo fajnie moj 10 - miesieczniak (prawie) i roczniak na koniec bylo ciezko bo obooje spiacy poza tym ona CO CHWILA placze taka placzka jest ale dalam rade! Kolezanke niania wycyckala i chwile przed wyjazdem do pracay powiedziala ze ona dzisiaj nie ma czasu 😮 a wczoraj bylismy wlasnie na roczku byly 3 dziewcczynki i Azizek rodzynek, fajnie to wygladalo zaraz moze zdjecie wrzuce! a dzisiaj lenimy sie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina dobrzez e zabieg sie udal moj brat ma problem z kamieniem w sliniance w tamtym roku wyszedl mu kamien wielkosci ziarenka juz ugotowanego ryzu z takiego malego kanalika bol masakryczny bo wyciagal sobie sam na zywca 😮
Kamila to Adusia dobre dziecko tyle czasu dawala sie mamie wyspac. Ja wam zazdroszcze rodzini fdo pomocy nawet ta godzinke czy dwie raz naa jakis czas!
i nie pamietam juz co podczytywalam Was i zapomnialam co mialam napisac 😜
Aziz spi a ja zabieram sie za ogarnisz i obiadek. Milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂 Fura solenizantki ale juz wiem co na roczek Azizek dostanie. Albo na 2 roczek bo nie wiem czy pedalow wtedy dosiegnie
Wstalismy dzisiaj po 6 😮. Mam nadzieje ze tak zostanie. Aziz pobrykal i o 8 padl. Teraz chwila na sniadanko i sprzatanko i nie mam p[[omyslu na dzisiejszy dzien.Obiad zrobiony wczoraj wiec uwiazana nie jestem. Moze sie do kolezanki zbiore. Pomyslimy 😉 Milego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia no ja też chcę takie autko właśnie na roczek tylko na początku można sterować je pilotem a później jak dzidzia większa to sama sobie kieruj, bo nie wie mczy to tez takie było na akumulator czy nie???

U nas noc dzisiaj jak dla mnie fantastiko 🙂 bo TYLKO 3 pobudki na jedzonko i tyle zero marudzenia i noszenia na rączkach 🙂 Aha i rano opanowała nowe słówko przy robieniu papa teraz mówi też papa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też ślicznie świeciło ale niestety już zaszło i jest ponuro 😞 😞 😞 Amelka też ma katarek i tak się jje źle oddycha zwłaszcza jak ciągnie cycucha 😞 😞 ale temperatury nie ma więc smaruje ja maścią i na razie czekamy mam nadzieje że nic się z tego nie rozwinie gorszego:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej to auto jest na akumulator ale także posiada dla rodzica pilot przynajmniej mój Nikos tak ma i jak go steruje a jak bedzie wiekszy bedzie sam jezdził naciskajac na pedał.super zabawka Nikoś uwielbia go a dostał go na chrzciny 🙂 i tak czekało na niego i juz śmiga nim.ja po rehabilitacji efekty juz widze super 🙂 gotuje obiadek 🙂 nikoś śpi,wczoraj zauwarzyłam dwa ząbki nowe dwójka górna i dorna prawe i juz widze na horyzoncie lewe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecko jest takie marudne przez to przeziębienie i ząbki, że na nic czasu nie mam 😞
od dziś zaczyna podnosić się na wszystkim, nawet na wiaderku 😮 dziś rano w łóżeczku odrywał naklejki ze sciany. Nauczył się dopiero raczkować a już zaczyna wstawać, rzeczywiście jak to się mówi,: małe dzieci - mały problem, duże dzieci - duży problem. Już ma czoło i policzek lekko obtarty. 🥴
Jedyna pozytywna rzecz w dzisiejszym dniu to wysłanie pracy do ostemplowania - NARESZCIE 🤪 moge sie bronić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Gratuluję, Ania, teraz to już z górki 🙂
Emilka raczej wszystko robi dość ostrożnie, jeszcze się nie "rozkręciła" na dobre 😉 wszystko przed nami 🙂 raczkuje raczej w pobliżu nie zapędza się gdzieś w dalsze zakątki mieszkania 🙂
ale otwieranie szaf już rozpoczęła trza by było kupić jakieś zabezpieczenia 😉
u nas jak na razie dwie dolne jedynki i cisza, juz prawie trzy miesiące nic nowego nie chce wyrosnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dostałam dzis kase 🤪 🤪 IDE jutro na zakupy 😁DDDD.

Bylismy wczoraj w kinie, fajknie bylo 😉).

ADa ma chyba skaze białkową :/ jutro ide z nia jeszcze do lekarza. Pamietacie jak psiałam Wam, ze non stop ma takie krotki pod pampkiem ? noo wlasnie, tym skaza tez moze sie objawiac. Myslaalam, ze to moze odparzenie, ale dupke ma idealna, tylko na pipsi sa takie krosty, zywe rane az 😞 ropią sie jej i krwawia :/ czesto to miala, ale smarowalam termentiolem i zniakalo, a teraz jak zaczeła jesc serki to masakra!! ropieje jej to, mnostwo ma tego, ale wlasnie tylko na cipie, dupke ma w idealnym stanie 😞(( moje bidne malenstwo.

Jedna nam gore jedynki + gore 2jki 😞( na raz! koszamr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila niekoniecznie to skaza, może ma jakąś bakterie w moczu? Albo chusteczki zmień, albo pampersy. Ja np. myślałam że Miś się odparzył w lecie na ptaku, a później wyszło że chusteczki z Huggisa mu nie pasują 🤨
Najpierw testus sama, dopiero później powołuj się na lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...