Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziekujemy za zyczenia 🙂 I sto lat dla Emilki!!!!!!!!!!!!
bylismy dzisiaj odwiedzic Mikolaja. Bylismy tez na wazeniu , wyszlo 8360 wiec malo przybrall Azizek. Nie wiem juz o co kaman 😞 a nie pamietam ile wazyl 3 tyg temu.
sprawdzilam i przybral 160 g czyli jakies 50 na tydzien 🤨 od jutra bedzie jadl cco chwila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna dzięki za podpowiedz może kupie ten projektor ale tańszy jakiś na przykład tego żółwia i dokupię cos z twoich propozycji bo przynajmniej sprawdzone przez maluchy 🙂 🙂 Tylko najgorsze że ja nie wiem co ona z tych rzeczy ma bo mieszkają w Szwecji :/:/
u Amelki był mikołaj ale miałam ja radochę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia witaj w klubie dzisiaj jestem tak masakrycZnie niewyspana bo znowu pobudka co chwile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no kurwa ile mozna!!!! jestem niewyspana i wsciekla 😠 😠 😠 Ania ja go karmie regularnie wlasnie bez podjadania ale chyba 2 posilki mleczne zastapie kanapeczkami, nie wiem, kurcze no, zebyu przybral, chociaz ludze sie tez ze to przez to ze zaczal smigac na nogi to i wiecej sie rusza nie wiem sama!!!!!!
u nas bialo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎, niedawno sie z mezem poklocilam bo nie chcial przeniesc sie z sypialnido pokoju innego bo musi odespac nocke i kazal mi czekac a ja chcialam Azizka uspic!!!!!!! z nim w pokoju jest to niemozliwe bo okropnie chrapie!!!!!! z tym musze go do lekarza zaciagnac bo jest coraz gorzej! no i wkurzylam sie i kazalam mu wypierniczac migiem i tak mamy focha. Dziad jeden.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia no to obie bidulki jesteśmy kurcze ileż można nie???? czy to sie kiedyś skończy???? :/
a my dzisiaj pierwszy spacer na saneczkach zaliczyłyśmy i w odróżnieniu od wózka Amelce baaardzo sie podobało i siedziała prawie bez ruchu tylko sobie coś "śpiewała" pod noskiem 🙂 🙂 🙂 ale się ciesze bo będziemy mogły spacerować zima 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale tu dzisiaj tloczno :P Aziz padl juz go przebralam w pidzamki, probowalam mu wcisnac mleko z butli aole nie pyklo. Jakby mi sie hcialo to bym sobie odciagnela i jakos moze by dalo rade go przekonac. No nic, niech ciagnie cyca jak chce, w nocy mam juz tego dosc ale w dzien dochodzi do mnie ze to jest niepowtarzalne, te chwile tylko dla nas i nie chce rezygnowac z piersi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
Jeśli chodzi o krtań Alka to chyba jest już lepiej,bo wcale nie słyszę tego szczekania. No,ale teraz kaszel :/ ... u nas noc jest całkiem w porządku,budzi się raz i tylko przenoszę go między nas i tak śpi z nami do ok 7.
Jestem zła na Męża bo umawialiśmy się,że nie kupujemy sobie prezentów a on dzisiaj przyjeżdża z torbą z top secreta a w niej sukienka i biżuteria dla mnie. Byłam zażenowana,bo nic mu nie kupiłam (wedle umowy) 🤢 Dobrze,że dostałam w pracy duże Merci to szybko wyciągnęłam 😜 że niby dla niego 😉
Owoce daję Alkowi sama bo inaczej kawałki jabłka/banana ślizgają się po podłodze 😠 Jeśli zależy mi na tym żeby się najadł to podaję mu sama a jeśli żeby był na chwilę cicho to wiadomo 😉 do ręki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas Mikolaja nie bylo, Azizek dostal tydzien temu pchacza wlasnie na Mikolaja i tyle, z kasa u nas kiepsko, czekamy do wyplaty bo mamy na styk, jak nigdy 🤢 🤢 🤢 czekamy na swiateczne przeceny. No i wczoraj odwiedzilismy Mikolaja a dzisiaj Azizek poznal Mikolaja osobiscie :P przynioslam dzisiaj z piwnicy bo mamy takiego grajacego ktory jest taki duzy jak Azizek, ostroznie do niego podchodzil 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to super, ze z Alkiem lepiej. a jak serduszko? 😞
u Nas był mokolaj 😉 zawitał do Adusi, a do mnie własnie jedzie autobusem 😁.
Ada dostała rajtopki, kostke edukacyjna i puzzle -alfabet 😉 jaka radocha była 😁D

TYnka, widziałam, ze w top secret maja teraz zaaajebiste promocje 😁DD ja czekam na forse i jaaaade! musze sobie kiecke i zakiet kupic :PP chociaz nigdy nie chodzialam tak ubrana ale cos mnie podkusilo i sie napalilam na to 🤪 🤪
ja dla Ady daje sama owoce z reki, a ona sobie gryzie 🙂
biedulka dzis miala czolo gorace 😞 ale co sie dziwic :/ juz widac jej jedynke + 2 dwojki :/.

Adrian chce kupic stroj mikolaja i przyjsc do gwiazdek do Adusi tak 😁D hahaha pamietam jak moj tata sie za mikolaja przebral dla moich siostrzencow 😉 brode mu robilam z waty 😁D, w brzuch poducha 😁D rozgi wstazak obwiazalam 😉 dziadek poszedl kij z drzewa ujebal i robil jako laska 😉 a ojciec jeszcze okulary przeciw sloneczne zalozyl jak przyszlo na "nowoczesnego" mikolaja 😉 dzieciaki to jak spieprzaly w kat z placzem ze szok 😁DD a rozga dla babki do przepychania kibla do dzis sluzy XDDDDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tre na tartce jabłko albo daje do tej siateczki banana nie lubi kiwi widelcem gniote i reszte owoców kiedys dałam jablko mu tak ugryśc to sie prawie zadławił kawałkiem.mojemu nikosiowi ida dwie dwójki z góry juz sie przebiły i dolna juz przebita,u Nikosia mikołaj był Nikosiowi bardzo sie podobał dostał duża wywrotke i autko sportowe on uwielbia auta cały wieczór sie nimi bawił,a reszta prezentów dopiero dojdzie w weekend 🙂 Nikos juz spi tylko raz dziennie ale 2 h i wtedy lepiej mi usypia na noc 🙂 Monia co do jedzenia twojego synka to napisz mi jak je jadłospis dzienny może ci pomoge rozwiązac problem ale najwarzniejsze stałe godziny jedzenia i 5 posilków dziennie cierpliwosci i Azizek wejdzie w tryb i zacznie pieknie przybierac na wadze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bede wdzieczna Milena. Wiec wstajemy ost 2 dni o 8 i mam nadzieje ze juz zostanie tak, bo 9.30 tyto zdecydowanie za pozno
9 kaszka+ kawaleczek chlebkaa
10 cyc na sen (czyli b. malo)
13 jogurcik
16 obiadek
18 chlebek i cyc (troszke, tak naaa popitke))
20-21 kaszka

ale wczesniej wstawalismy ok 9.30 wiec bylo tak
10-10.30 kaszka + kawalek chlebka
11.30 cyc na sen
15-16 obiadek
18 jogurcik ( male Danio)
20-21 kaszka

w miedzyczasie po obiadku dostaje 2 rodzaje owocow ost jest to jablko lub gruszka+ pomarancza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, mamy prawie identyczny jadlospis 😉 + Ada je prawie non stop biszkopty :P i ode mnie pol obiadu 🙂 a i tak szczupla jest 🙂 taka jej uroda po tatcie 🙂 zreszta ja przed ciazem tez taaka duza wcale nie byłam :PP.

Mikolaj przyjechał 😁DD sie usmialam, bo pisalam Wam chwile temu ze musze sobie kiecke kupic 😁D i małz mi na mikolaja kupil 😁DD on prezent dostanie w nocy 😉
taka http://store.orsay.com/sukienka-r--owy---czerwony--.htm?v=p&lg=pl&cat=4&type=category&page=6&listType=limited&productId=41041728 😁D ciesze sie jak głupia bo chcialam sobie baaaaardzo podbna kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hm moim zdaniem obiadek za póżno 🙂 napisze ci jak mój Nikodem je 🙂 wstajemy ok 8 i przed 9 śniadanie kaszka 200ml o 11 drugie śniadanie serek danonek albo kanapeczka albo paróweczka ale nie za dużo i sen 2h o 13 obiad codziennie mięsko albo rybka ziemniaki albo ryż dużo warzyw rózne albo normalnie obiad z nami np.gulasz gołabki-środek ,pulpety itd. póżniej podjadanie tzn np. biszkopty,chrupki i o 16 deser jabłko z biszkoptem albo inny owoc albo kisielek i póżniej o 19 kąpiel i 270ml kaszki i sen ok 22-23 mleko z kaszka 200ml i ok 2;00 mleko z kaszka 200ml i pózniej dopiero o 9 śniadanie.... w między czasie daje mu pić rózne herbatki z hippa i on nie domaga mi sie jedzenia w innych godzinach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja bym ten jogurcik przestawiła i o 13 podała obiad a o 16 jogurcik obiad porządny w środku dnia bo po porządnym posiłku o 9 masz przerwe do 16 masakrycznie długa cycuś to takie popicie bardziej a nie porzadny posiłek no nie 🙂ale to twoje dziecko i ty decydujesz jak najlepiej karmic ja tylko cos podpowiadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki Milena wiesz co ja sprobuje Wasz rytm wprowadzic jutro tez mi sie tak wydawalo ze ten obiadek za pozno, sprobuje! No i kaszki to Azizek je ok100-120 ale bardzon gestej, butla sluzy nam jedynie do popijania herbatki ew soczku. aha i w nocy ocZYWISCIE cyc. Juz teraz wlasnie mleko moje to raczej jako popitka a nie cos czym sie mozna najesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Nikoś dużo je kurcz jak to poczytałam to Amelka nawet pół z tego nie je więc nie dziwne że duży z niego chłopczyk!! Ja owoce tez raczej do rączki daje ale to w formie zabawy oprócz nich każdy dzień słoiczek deserku zjada bo to co sam zje to wydaje mi się za mało i ostatnio uwielbia paluszki juniorki ciągle by jadła 🙂 🙂a dzisiaj spróbowałam jej dać parówkę ale w sumie smakować smakowała ale nie umie za bardzo gryźć i bałam się jej dawać, jak wydajecie te parówki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia, Monisia, ja Was kurcze podziwiam ! u mnie Ada cale noce zaczeła przesypiac jakos w lipcu/sierpniu. A teraz cos jej odjebalo i wstanie w nocy ok 2/3 i nie spi gadzina jedna pol godziny/40 minut ! i mam dosc :/o te jeden raz za duzo :/ czuje sie jak zombie 😞(
a jeszcze dzis szkola na 16 do 20 :/ grrrrr.


ja porowek wogle nie daje :PP, jakos nie mam do tego przekonania. Kaszki ADa nie lubi, zje max 60 ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...