Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hahaha 🙂 Dobre Ewa 😆 😆

Ja kupiłam dzisiaj produkt zbożowy z Bobovity po 4tym miesiącu,jest dla dzieci ze skazą,bezglutenowy i bez białak krowiego.Mały nie chciał jeść,ale był niegłodny wiec zaraz jak sie obudzi zrobię drugie podejście.Jestem zapisana do alergologa na 11 mam sie stawić z Alkiem 🙂 Trzymajcie kciuki by to nie była skaza.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już jestem 🙂
Wg pani alergolog- skazy białkowej nie ma. Nie ma też ŻADNYCH podstaw do podawaniu dziecku obrzydliwego Beblinu Pepti.Kazała zmienić,więc kupiłam Bebiko.
Mały dostał mnóstwo leków do natłuszczania skóry. I tak jak gdzieś wyczytałam absolutnie nie używać żadnej oliwki,oliwy do smarowania -p dr potwierdziła to.
Spytałam ją o nasz temat na czasie,czyli wprowadzanie pokarmów.
Stwierdziła,że jeśli nie karmię piersią to mam większe pole do popisu i już można cokolwiek próbować,ale 1-2 łyżeczki dziennie i zwiększać po jakimś czasie.
Mieliśmy do niedawna przygody z kolkami,więc nie zamierzam znów dziecku rozregulować żołądka i sobie każdego popołudnia 🤢
Co do filmiku-nie nagrywam,bo to ani kwaśne ani jakaś nowość.Po prostu słodziutkie i konsystencja kleikowa,więc gęstsza niż mleko Daję mu to z butli,kupiłam smoczek z większą dziurką. Mały doił przed wyjściem do lekarza (ok 40 ml) i bardzo mu posmakowało,usmiechał się w trakcie W zasadzie nic dziwnego,to mleko,które pił teraz to na wymioty mnie brało jak robiłam a co mówić-pić coś takiego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do tych posiłków to ja też nie jestem za szybkim wprowadzaniem nowości i ja Amelce dam dopiero po skończonych 5 miesiącach nie wcześniej, zresztą na tych pierwszych pisze że PO CZWARTYM MIESIĄCU czyli jak skończy 4 a nie jak tylko zacznie, a przy piersi to jeszcze później więc my poczekamy. Zobaczę tylko jak będą upały czy jej coś do picia nie podawać ale to się jeszcze zastanowię bo moja doktorka mówi że nic najwyżej częściej do piersi przystawiać.
Ewka śliczne te sandałki ja oglądałam opaski u tych ludzi kiedyś ale sandałków nie widziałam, w ogóle to mam problem z czapeczka dla Amelki na ciepłe dni bo wszystkie są okropne jakieś koronkowe kapelusze jak z domku na prerii:/ szukam i szukam i nie mogę kupić nic ładnego, jakie wy macie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia mi napisała tylko,że wszystko wskazywało,że do tego dojdzie.... 😞 pisałam jej,że musi być dzielna i na pewno da sobie radę sama z synkiem

zobaczcie to uśmiałam się 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=uKNqYgf2zu0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny czy wasze maluszki też chcą już siedzieć?? Amelka już wogoóle nie chce być noszona na prosto tzn. chce tylko nie opartą głowa o mnie tylko jak ją nosze przodem do "świata" to cały czas się podnosi i tak jakby patrzyła na podłogę, a jak ją włożę do leżaczka to też się napręża podnosi głowę i nie chce opierać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola moja sama się podnosi do siadu od ponad tygodnia,jak leży i dam jej palce złapać to się na nich podciąga,nie wiem skąd ma tyle siły,ale siedzenie jej się podoba... tylko,że jeszcze trochę musi poczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mojego synka tez kilka razy podnosilam do pozycji siedzacej za raczki i tak sie mu to spodobalo ze jak mu przyjdzie wena na podnoszenie i go nie podniose to wpada w nerwy, a wiem ze to za wczesnie.
bez Moni to jakos tu inaczej.. tak ewidentnie jej brakuje.
Ja dzis bylam na zabiegu poprawienia szwów, i przez mies nie moge współżyć 🤢 jak mus to mus
ale kolejnego dziecka nie bede rodzila w tym szpitalu napewno! za duzo zlego tam przeszlam i zeby tego bylo malo na sam koniec te szwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ostatnio jak pisala to wypowiadala sie ze Aziz malo je, ciekawa jestem czy mu sie zmienilo, bo ja tez mam takie wrazenie ze mojemu synkowi sie odmienilo, juz nawet nie je tak łapczywie butli, jak zjadał 90ml to byl krzyk ze mało a teraz je piers i ledwo 60ml mu wcisne modyfikowanego, moze najada sie piersi, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamuski dawno mnie tu nie bylo czasami podczytywalam was 🙂 dzis kolejny dzien beznadziejnej pogody wiec mam czas 🙂
widze ze wasze dzieciaczki rosna jak na drozdzach!!!
nasz marcel tez 7200 i 64cm 🤪 co do jedzonka daje mu kaszke raz dziennie i co 3 dni po lyzeczce nowosci typu jaabuszko marchewa itp narazie lubi tylko kaszke i wcina ze hoho ,u nas tez jakas dziwna alergia na polikach ale jak powiedziala pediatra to bardzo delikatna skora i znowu nowa masc 😠
dziewczyny a monia pisala cos wczesniej o swoim zwiazku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny jestem i zyje. Dzieki za pamiec i sorki ze na fb nie odpisywalam. i tym samym dziekuje za wiadomosci. nie mam ochoty na neta, sprzatam zeby czas zabic i nie rozmyslac, sciera w reku non stop no ale pomaga. Zrobilam to na fejscie, nie powinnam prac brudow ale specjalnie i ma to na celu to, zebym sie 1000000 razy zastanowila jak nast razem bedzie okazja do ratowania mojego zwiazku. Pierdoloe. Mam dosc, moj maz to skurwiel nie bede wypisywac co naodpierdalal i nagadal mi szkoda gadac, po prostu narazie wole o nim nie pisc wiecej bo sie niepotrzebnie scisnieniuje. Nie chce mi sie ratowac tego co i tak juz jest niczym, poza tym juz nawet nie ma miedzy nami zadnego szacunku wiec nie ma opcji bycia dalej razem bo okropne slowa wypoiadaja sie baaardzo latwo. Sporow tym i mojej winy bo to ja zasze bylam ta wulgarniejsza (tak tak) i pokazalam mu ze tak mozna. I mam za swoje. ehh.Dzieki za wsparcie laski i nrazie znikam jak skoncze lizac chalupke to sie odezwe i nadrobie. 😉 Najwazniejsze ze Synekl zdrowy. I oby tak zostalo 😉 ojciec mial przyjechac po mnie jutro zeby sie zwijac do Pl ale poki co zostaaje bo w Pl nic lepszego mnie nie czeka. A tutaj przynajmniej mam jako takie prawa. Poza tym nie dam sie kurwa, i nie bede wiac z podkulonym ogonem. Tutaj przynajmniej mam mieszkanie. Spadam, jest ok i nie dam sie !!! Milego wieczorku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...