Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Tynka mi tez teraz zaczely wlosy wypadac i tak samo garsciami, juz mąż mi zwracał uwage ze wszedzie moje wlosy leżą, z tego powodu wybieram sie do fryzjera na podciecie ich bo chce zeby mi cos na głowie zostało 😁
moje dziecko spi a ja maluje paznokcie, po jednym bo nie wiem kiedy sie obudzi a nie chce go paprac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ada bawi sie na macie 🙂 mi wlosy zaaawsze wypadaly wiec roznicy nie widze :P
Ja zawsze mialam dluugie wlosy, takie za lopatke pod krzyz :P. teraz zaczelam sie scinac do ramion bo mi wygdoniej 🙂 a wlosy mi strasznie szybko rosnal :/ jak pomaluje to po tygodniu/2 mam juz spore odrosty : /

ja cale szczescie nie wiem co to sa kolki 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trzymamy kciuki za twego meza Monisia.
Moj maly dal dzis czadu co 2 h budzil sie na jedzenie. Wlasnie pospal 1 h i chce na raczki. Od dzis go oduczam. Lezy na macie ale szybko mu sie to znudzi. Hustawka tez 20 minut max. i sie nudzi. Nic go nie interesuje, chce by go tylko nosic.
Evelcia kiedy podalas pierwszy raz ziemniaczki?
Dziewczyny slicznie wygladacie.
U mnie od 2 dni pada i pochmurnie ale cieplo. Wiec super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli nie ma wiatru a jest upał to nie zakładam Alkowi czapki.Wg mnie gorzej przegrzać dziecko aniżeli je przeziębić i tak też mówiła mi moja lekarka.Oczywiście jeśli jest wiatr i temp nie jest za wysoka to zakładam,ale bardzo cieniutką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
Tynka robię tak jak Ty, moja lekarka i położna wiecznie mówiły tylko nie przegrzewać 🙂

Dziewczyny mam pytanie, jak młoda skończy te 4 miechy, to chcę jej robić warzywka w parowarze. Czy mogę zrobić ich więcej i pomrozić w słoiczkach lub zawekować? Szkoda mi trochę odpalać parowar na np pół marchewki :/ Co sądzicie o tym?

Monia daj znać jak mąż, mam nadzieję, że wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika trzymam kciuki 🙂 jesli chodzi o wypadanie włosów to obcinanie raczej nie pomoże, moja znajoma po drugiej ciaży miała tak słabe włosy że w pracy zaczęli jej współczuc bo myśleli że ma raka, poprawiła sobie stan włosów zwykłą naftą kosmetyczną kupiona w aptece mieszną z żółtkiem jajka trzeba to dośc długo stosowac ale efekty są. ja stosuję mgiełkę wzmacniająca farmona ze skrzypem polnym jestem zadowolona bo wlosy po niej są błyszczące 🙂
wczoraj dowiedziałam się że sudocrem może powodowac sklejanie warg sromowych u dziewczynek żeby nie przesadzac z używaniem wiedziałyście??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu wg mnie jeśli dba się o pupcię i myje przy każdej zmianie pieluszki i te pieluszki się zmienia odpowiednio często to nie może dojść do takiej sytuacji, sudocremu należy używać mało i to raczej w pachwinach i przy pupie

Ja na włosy używam teraz jedwab w sprayu

Ewka a będziesz mrozić w pudełeczkach czy takich małych słoiczkach? Mnie zamrażanie też bardziej przekonuje, bo weki lubią się czasem popsuć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka ja jestem zadowolona ze zmiany,rok temu też byłam tak obcięta...Ja zawsze miałam włosy za łopatki ale teraz mi wygodniej tak jak jest...Mi też włosy wypadają i moja fryzjerka powiedziała,że obcięcie może być sposobem na "odnowe" więc się zastosowałam.
A my już po spacerku,Gabryś leży w łóżeczku w samym pampersie i ciąga się za stópki...A ja zamiast uczyć się z matmy robie wszystkie inne rzeczy,które powinnam sobie odpuścić..
Po południu muszę odkurzyć teściowej bo jest po laparoskopii i nie może się przeciążać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania-55 napisał(a):
ja stosuję mgiełkę wzmacniająca farmona ze skrzypem polnym jestem zadowolona bo wlosy po niej są błyszczące 🙂

też ją mam i jest świetna,odświeża włosy,nie obciąża i ta cena 🙂 komiczna za tak db jakość 😉

co do sudocremu jestem zdania takiego jak Tusiek.Nie da się skleić jeśli przy każdej zmianie pieluszki się wyciera chusteczką 🙂

Byłam z Alkiem na rehabilitacji.Pani rehab. bardzo pochwaliła,bo od czwartku ostro cwiczyliśmy i juest już bardzo duża poprawa.Asymetria zanika 🙂 jestem zszokowana pozytywnie jak szybko u tak małego dziecka następują zmiany jeśli się intensywnie ćwiczy.Nie powiem ode mnie wymagało to zmiany przyzwyczajeń,inne układanie,noszenie i ciągłe poprawianie.
ale się opłacało 🙂
Ciekawe jak Mąż Moniki.
Malwinka,mi było wygodnie dopóki nie urodził się Alek.Miałam wtedy czas żeby układać włosy na szczotkę,lokówką i ogólnie pindzrzyć się przed wyjściem. Teraz mam problem żeby chociaż te rzęsy pomalować przed spacerem a bez tuszu wyglądam jak zombie 😁
Nie wiem czy podcięcie włosów coś da,przecież to zmiany hormonalne powodują wypadanie . krótkie czy długie-tak wypadną.Może to da lepszy efekt wizualny-nie wiem.

Tusiek-szczerze mówiąc dobry bpomysł z tym parowarem,ale wekowaniem albo mrożeniem. Zrozumiałam,ze chcesz pojedyncze porcje jej parować i podawać od razu n 😆

a to Alek dzisiaj,pierwszy raz jabluszko z marchewką 😎
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/dscn0379g.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7484/dscn0379g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie Justyna ja chce na parowar wrzucić większą ilość warzyw i powekować/zamrozić żeby było np na tydzień, bo właśnie szkoda mi prądu na jedną porcję 😜

zaciekawiła mnie Ania i patrzyłam u mojej małej czy ma tam na dole wszystko ok i jest ok 🙂


aa Justyna ja czytałam,że właśnie hormony powodują wypadanie włosów po ciąży, więc tak jak mówisz podcinanie nie pomoże nic, może ostrożnie z farbami itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tez bym chciała podawac nowosci ale z uwagi na kolki nie moge zeby nie pogorszyc sytuacji 😞
Michał dostał jakiegoś ataku histerii, bawie sie znim a nagle placz, raczej nie kolkowy tylko złości, tak się zanosił az mu ślina gdzieś zaleciała i zaczął kaszleć. Sama się zezłościłam ze mi tak płacze ale trzymałam nerwy na wodzy. A na koniec jak zasnął myślałam ze się popłacze bo nie wiedziałam jak dziecko uspokoić a matką jestem i powinnam to wiedzieć. Jak ja nie lubie takich sytuacji bezradności ;(
Alkowi chyba smakowało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się 🙂 jak klikniecie na fotki to powinno się pokazać powiększenie 🙂

Nina i jej nowy przyjaciel 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc02748wu.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/7259/dsc02748wu.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/dsc02740w.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8156/dsc02740w.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widze ze nina ladnie walczy z zabawkami 😁
marcelow dopiero dzis poraz pierwszy udalo sie przewrocic z plecow na brzuch 😉
teraz walczy ze snem ,wali nogami w materac az chhuczy ale ja go na rece nie wezme i te jego jęczenie 🤢 aniu nie tylko ty sie wkurzasz takimi sytuacjami ale to normalne 🙂 co do snu tez od kilku dni budzi sie co 2 godz na jedzenie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkowi smakowało baaardzo 🙂
Tusiek ale Nina super chwyta 🙂 ekstra
Ania nie przejmuj się,to ze jesteś Matką nie oznacza,że potrafisz czytać w myślach swojego dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka Alek śliczny 🙂
Tusiek-Ninka super akrobatka...
Mój Gabiś przekręcił się kilka razy dopiero z brzuszka na plecki 🙂
Ja również stosuję odżywki i jedwab,zobaczymy jak to będzie 🙂
Mój Gabryś bardzo lubi jabłuszko,ostatnio kuzynka dawała mu marcheweczkę spróbować ale lizał:P
Evelcia Marcel wali w materac a Gabryś ma nad łóżeczkiem balona powieszonego i tak wali w niego aż w górę podskakuje i oczywiście radochę ma przy tym co niemiara.
A oto mój pulpecik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marcel robi to po zlosci bo go do lozka nie chcialam wziasc 🥴
no popatrz jaki ten twoj aniolek nauczony w obiektyw patrzeć 🙂 slicznosc ,czuprynka bujna 🙂
zasnal o 18 oczywiscie w naszym lozku 😠 i spi jak zabity ale tak jest jak w dzien 3 razy po 30 min 😠 juz 2 dni z pod rzad tak robi, dzieki bogu mozna go nad ranem preciagnac do 7 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narzekałam na moją, bo przez trzy dni budziła się w nocy około 2 (podejrzewam,że wszystko przez zęby),a wczoraj położyłam ją około 20tej i pogniła do 6 rano 🙂 teraz już śpi po kąpaniu zobaczymy, do której 🙂

Gabi cudny "pulpecik" hihi ja na moją mówię Pucuś 🙂

evelcia, czy ty dajesz obiadki ze słoiczka czy sama robisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...