Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

ja też od nikogo ciuchów nie dostałam, obkupiły mnie obie babcie, więc ja wolę odsprzedać do komisu niż za darmo komuś dać, a za pieniążki kupić coś Nince

Ada faktycznie do Taty podobna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Faktycznie, nie maa juz jej z nami od dawna.
Slodkie zdjecia dziewcZyny powstawialyscie! Konefka ja znajomej ktora ma mniejszego synka i mojej kuzynce powiedzialam jasno ze nie daje ani nie pozyczam ciuszkow bo mamy nadzieje ze los nas obdarzy jeszcze jednym dzieciatkiem. A wiadomo ze jak pozyczysz to polowy nie odzyskasz bo kto pamieta ktory ciuch od kogo? i zadna sie nie obrazila. A z drugiej strony co za tupet prosic. Jakbys chciala to bys sama zaproponowala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,dzisiaj sukces 🙂
Alek przespał 10 godz ciagiem 🤪 wyspałam się co nie miara 😉 pewnie by się normalnie obudził na karmienie,ale wieczorem przed snem dałam mu to-> http://www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_wg_wieku/4___6_miesiecy/KASZKA/505
jest to bardziej syte niż mleko i gęściejsze,wiec potrzeba smoczka ze srednim przepływem.
Durna jestem,że na to wcześniej nie wpadłam zeby dawać mu to na noc 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
juz druga noc synek budził sie tylko o 3 🙂 czyli unormował sie ponownie, oby mu to zostało. Wczoraj o 17 znow był krzyk, na spacerze wstydu sie tylko najadlam i zaraz z nim wrociłam na mieszkanie. I to juz nie sa kolki tylko marudzenie, mąż wrocił po 17 zabrał go na rece i juz spokój, nauczył sie ze mąż po 17 wraca i sie z nim bawi.
Musze cos zrobic bo juz mi sie nudzi takie siedzenie, wczoraj kolezanka mnie odwiedzila, zachwycona Michałem, az sama chce wymajstrowac sobie takiego z mężem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to brawo dla Alka 😉
Moja córcia dziś wstała o 2 na karmienie a o 6 na kupkę potem śniadanko i zasnęła sama w łóżeczku w dzień bez zabawek 😉
My tak przedwczoraj wracaliśmy do domu a Hania płakała jakby ją ze skóry obdzierali (było jej za gorąco) i taka babcia do nas czemu ona płacze? a ja do babci z ryjem, że ją bijemy 🤪 a babcia z mojego osiedla to teraz będą miały o czym gadać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry ,kurde ja znowu nie wyspana 😠 dosyc ze marcel co chwila glodny to jeszcze plecy mnie napierdzielaja no i nie bede pomnejszac zaslug meza ktory chrapie !!!!
tynka ja nrazie mieszam mleko z kleikiem bo do moich butelek ciezko dostac smoczki 😠
a jak twoj dunkan?
ja bylam z nim poprzedniej wiosny ,potem okazalo sie ze jestem w ciazy 🤪
dzis jedziemy na bioderka ,wkoncu ale nie chce mi sie jak nie wiem 🙂
ania mi tez juz sie nudzi codzienny identyczny tryb zyciaale staram sie zawsze cos wymyslic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek powodzenia Wam zyze, trzymamy kiuki! bedzie dobrze na pewno. My sie dzisiaj wybieramy na wazenie, a moj maz prawdop znowu zostanie dalej w szpitalu, bo ta rana nie he sie wewn oczysic, ieknie i ieknie z tego drenu czy jak to sie tam nazywa.

Aha. I wstyd sie przyznac ale przybylo mi 2 kg ☺️ ☺️ ☺️ kurwa mac. czuje jak sie robie wielka krowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinko u mnie dieta w jak najlepszym porządku na minusie 3 kg a zaczęłam tydzień temu we wtorek 🙂 Czuję,że ubrania są luźniejsze.Motywację mam przeogromną obecnie równo 70 kg na wadze.Małymi kroczkami planuję dojsc do 55.Obecny cel to 65 🙂
Monika ogranicz trochę cukier i słodkie napoje- moze samo zleci 🙂
ewela ty też planujesz dukana?
Tusiek trzymam kciuki 🙂
Ewa-rozwaliłaś mnie tekstem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój mąż był na dykanie.....
Nigdy wiecej tej diety....
był na niej pól roku
ogromne niedobory witamin....
Zniszczona cera
A po pól roku jak ja odstawił w ciągu miesiąca przybrał to co zrzucił plus 8 kg wiecej.........
Teraz mu wprowadzam swoja diete 5 posiłków nieduzych - jest na niej od 7 dniu i ma już 4 kg mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj maly nie chce w dzien pic mego mleka. Chetnie bym go odstawila, ale w nocy pije co 2 h. Chyba zrobie jak Tynka kupie mleko bardziej kaloryczne by sie nasycil. Nie ma problemu z kupkami. Wiec chyba nie bedzie problemu. Jednak musze znalesc jakis odpowiednik tej bobowvity bo u nas jej nie ma. Wczoraj tez wracalam szybko ze spacerku bo za malo bylo mleka.
Tynka nie przejmuj sie waga, jeszcze dzialaja hormony. Zobaczysz za kilka tygodni waga sama zleci. Ja nie robie diet 20 kg juz zeszlo. Zostalo mi 10 kg. od 3 tygodni utrzymuje sie 62 kg. Ja w ciuchy z przed ciazy nie wchodze, wszystko male. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnie Ci spada waga Aga 🙂 Ja jak ze szpitala wróciłam to ważyłam 78 i 5 kg samo mi zleciało,bez żadnych diet.Może by więcej spadło za jakiś czas,ale jestem niecierpliwa. W sierpniu wracam do pracy i nie wyobrażam sobie wymieniać całej garderoby(oczywiscie cos tam sobie będe musiała kupić,ale nie wszystko) Jeszcze 30 czerwca mamy pierwsze wesele i chcę wyglądać przyzwoicie 😉
Co do karmienia-miałam to samo.Alek nie chciał jeść mi z piersi w dzień,tylko w nocy. Budził się wtedy co dwie godziny i chodziłam jak zombie.Ja się męczyłam,A też.Teraz dziecko zachowuje się caaaaaaaałkowicie inaczej,jest najedzony,wesoły.
Jeśli chodzi o ten produkt z Bobovity wstrzymałabym się jeszcze trochę na twoim miejscu.On jest po 4tym miesiącu,ja dałam tak dużo wcześniej bo było równo 3,5. To jest coś pomiędzy mlekiem a kaszką-śmieszna konsystnecja.Kupiłam takie bezsmakowe,bo bałam się że Alek ma skazę.Ta bobovita jest doscy droga bo coś ok 16zł, już mi się kończy i teraz kupię normalną z jakimś owocem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi po porodzie spadlo to co przytylam ale moj brzuch,wisi i nie ma zamiaru sie wciagnac jakbym miala troche wiecej kasy odrazu zrobilabym sobie operacje 😞
aga ja u nas znalazlam kleik wiec pewnie i u was sie znajda na polce z kaszkami i mlekami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂))
u mnie jakieś 7 kg na plusie 😞 jeśli chodzi o dukana to ja byłam na tej diecie, w 2009 roku schudłam 10 kg w ciągu 6 tygodni, mi ta dieta bardzo odpowiadała, ostatnio niektórzy dietetycy ostrzegaja przed nią że ma jakieś skutki uboczne, sama nie wiem... mam zamiar do niej wrócic za jakis czas, jak tylko przestane karmic piersią, choć czytałam w książce Dukana że można ją stosowac tylko raz 😉
a my się rehabilitujemy, co prawda nie mieliśmy jeszcze badania metodą vojty termin na 31 maja, ale postanowiliśmy już teraz małą pogimnastykować, pani rehabilitantka mówi że jest niewielka asymetria, powinno być dobrze 🙂
USG główki wyszło ok 🙂
największe zmartwienie to waga Emilki, bywa że przez tydzień nic nie tyje, lub nawet pare deko zleci w dół 😞
śliczne te Wasze dzieciaczki 🙂 🙂 🙂
pozdrawiam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kobietki 🙂
A u nas noc nawet nawet.Mały wstał o 1:30 i o 4:30.Później o 5:45 i zasnął troszkę po 7 🙂No i wstał o 9:40 🙂I właśnie przed 10 minutami padł w łóżeczku 🙂Jestem zadowolona bo Gabryś do 4:30 spał u siebie w łóżeczku i nie było problemu a ja w końcu mogłam cieszyć się swoim i Bartka łóżkiem 🙂
U mnie 3 tygodnie po porodzie na wadze było już 57 kg,także tylko o 5 kg więcej niż przed ciążą 🙂No ale brzuszek wisi i chyba muszę się za siebie wziąć...Nie wiem ile jest w tym prawdy ale większość znajomych mówi żebym nie ćwiczyła bo mi może mleko "zaniknąć"...Co Wy o tym myślicie??
My wesele mamy 15 września w Rudzie Śląskiej ale już wiemy,że nie pojedziemy bo nie mam zamiaru ciągnąć małego z Pomorza na Śląsk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
TYnka o ile dobrze pamiętam u Twojego Alka bylo podejrzenie skazy, powiedz czym to się objawia? bo jak kiedys pisalam ze Michal ma krostki na buzi, wokolo ust to one pojawiają sie i znikają i tak w koło, teraz zastanawiam sie czy to nie skaza :/ bo to brzydko wygląda, jakbym o dziecko nie dbala a chce zeby miał czystą buzie.
Malwina masz zaproszenie ode mnie na FB 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...