Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam!!! u nas dzisiaj dwie pobudki w nocy i o 5:30 oczka do zabawy i trzeba było wstawać niestety 😞 a już myślałam że bezie cały czas tak ładnie spała no ale mam nadzieję że z dnia na dzień będzie coraz lepiej 🙂
co do wózka to my od niedzieli w spacerówce i powiem wam że od niedzieli spaceruję bo Amelka wszytko widzi ( oparcie ma na pół leżąco a jak zaśnie to jej daje na prosto) a wcześniej się nie dało tylko spała a leżeć nie chciała od razy wrzeszczała jak nie wiem więc ja uważam zmianę za korzystna, a mieszkamy w domu to i transportem wózka nie ma 🙂 tylko muszę jej kupić jakąś zabawkę są takie fajne kierownice do wózka i fotelika http://allegro.pl/elc-interaktywna-kierownica-do-wozka-fotelika-2012-i2367041683.html albo takie zawieszki http://allegro.pl/tiny-love-luk-palak-sloneczny-spacer-ksiezniczka-i2336558357.html trochę drogie ale pewnie na dzień dziecka dostanie jakąś kasę od babć to kupimy 🙂 🙂 🙂 a wczoraj przyszedł nam fotelik do samochodu z maxi cosi który całkiem przypadkowo wygrałam bo miał niską cenę i pod licytowałam i wygrałam i bardzo jest fajny a zapłaciłam za niego z przesyłką 52 zł!!!! W domu mam z chicco ale stary już po mojej siostrzenicy więc teraz będziemy śmigać w nowy i mam nadzieję że Amelka polubi bo póki co to nie bardzo lubi jazdę samochodem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
u ans też dzisiaj pochmurno i 22stopnie więc temperatura oki , trochę się pobawimy i pójdziemy na spacerek 😉 🙂
aha a co do zupek i deserków to ja póki co nie daję nic ale jak tylko jestem na zakupach to kupuję po jednym słoiczku i później będzie jak znalazł (kupuje każdy inny w razie jak by któryś nie podszedł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olciaświetne te zawieszki, my na szczęscie lubimy jazde samochodem, moze dlatego ze jest sportowy i rura wydechowa buczy jak cholera.
Co do słoiczków, koresponduje z przedstawicielem z BoboVity i radzi żeby najpierw podawać warzywa, są gorsze w smaku, zeby dziecko nie przyzwyczaiło się do słodkości czyli owoców. Jak zaczniemy od słodkich to tych gorzkich ani tyle nie polubi. Wiec jak ja bede podawac to sie do tego zastosuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
a ja jakos nie wyobrażam sobie podawania pokarmów stałych 3 miesięcznemu dziecku, nie wiem może trochę przesadzam, czytałam że takie dzieci mają jeszcze niedojrzały układ pokarmowy, zbyt wczesne podawanie może im zaszkodzić, oczywiście każdy robi jak uważa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zapraszam do mnie w cienu 30, nie wychodze za goraco.
Konefka sprawdz, moze twoj wozek sie odpina i mozna znosic osobno. Ja taka sierota dopiero 2 tygodnie temu odkrylam, ze latwo odpina sie bude od wozka. Znosze osobno gondole i osobno kola. Wczesniej wozek stal na dole a ja malego znosilam w drugiej gondoli mniejszej z raczkami jak torba i wkladalo sie do wozka. Ta gondolka mniejsza juz jest ciasna. Ciesze sie, ze mam wozek duzy gleboki bo mlody jeszcze z 5 misiecy w niej pojezdzi. Jak bylam w szpitalu na szczepieniu 1 mamusia, nie mogla sie nadziwic jaki wielki wozek, powiedziala, ze jak lozeczko.
Z kaszkami tez poczekam jeszcze 3 tygodnie. Dzis noc super. 🙂 Wieczorem maz nakarmil mlodego mlekiem modyfikowanym 🙂 zjadl 180 ml. spal od 20 do 1.30. w nocy nakarmilam go moim i po 3 h sie przebudzil bo byl glodny. Ja mam zamiar przestawic synka na modyfikowane. Po tym mleko sa lepsze kupki, mlody lepiej spi i dluzej. rano tez mu dalam humane i spal jeszcze do 9.20. Pofikal na macie 2 h i teraz tez zasnal. 🙂 🙂 🙂
Ja wczoraj wyszlam na spacer dopiero o 17, jak wracalam przyczepil sie komar i nie chcial odleciec, tak mocno polowal na mlodego. Przejechalam z 500 m i komar za nami wlecial i chcial usiasc z tylu na glowce. Dobrze, ze zobaczylam. Trzeba mocno uwazac. Mam pokrowiec przeciwko komarom ale wozek by wygladal jak w burce. Na szczescie w oknach mam pomontowane zaluzje przeciwko komarom. Super sprawa, tylko trzeba o nich pamietac, bo kilka razy z nimi wyszlam i podarlam. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
U mnie na Pomorzu wiaterek i w cieniu 23 stopnie 😞Jest taka duchota że szok 😞No ale my już jeden spacerek zaliczony...Teść mi dzisiaj ciśnienie podniósł jak wróciłam i jakoś nie mam ochoty siedzieć z nim w jednym pokoju...
Boję się co to będzie w chrzciny,bo jak postawię alkohol to się naje.bie jak autobus i dopiero wstydu mi narobi 😞Doradźcie kochane co byście zrobiły na moim miejscu??Stawałybyście alkohol?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Odpina się mój wózeczek ramę trzymam w piwnicy a tylko gondolę noszę na górę ale to i tak ciężko 🥴
Co do śluzu w kupce jeśli zdarzy się raz to nic wielkiego coś jej zaszkodziło albo jelitka się oczyszczają jak będzie tego więcej to trzeba odwiedzić lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olu u nas tez czesto jest tak pieluszka splamiona od kupki, jak gazy odchodza to tak jest, czasem to jest sygnal zatwardzenia ale u nas to jest bardzo czesto wiec uwazam to za normalne.

Ewka juz kiedys miałam pytac ale nie miałam śmiałości - jak nie chcesz nie odpowiadaj, pisałas ze jakis czas staraliscie sie o Hanie, a co Wam pomogło. Pytam bo moze pomoge tak kolezance ktora 2lata sie stara.
To pytanie wyłącznie ma słuzyc pomocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina ja na obiedzie po chrzcinach zamówiłam tylko wino, będzie obiad dwudaniowy, a po nim ciasto i tort, kawa, herbata no i wino

ja pampersów nie kupuję, bo w tej promocji to i tak wychodzi mi drożej niż Dada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina ja bym wodki nie stawiala. Zreszta to sa chrzciny a nie imieniny albo jakas inna huczna impreza. To jest dziecka swieto. Moja opinia.
ja pierdziu ale skwar, mialam isc na zakupy ale wstrzymam sie chyb do 17 min. Maz dalej w szpitalu kurwa mac, ale juz dzisiaj do niego nie jade bo padne po drodze. nie mam juz sily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mloda tez non stop prawie spi :p.
ja tam bym tez nie stawiala wodki. My jak bedziemy robic chrzest w niedziele, to we czwartekj slub ;p i jedna impreza bedzie to wodke postawie :P.

Dziewczyny trzymajcie kciuki - jedziemy do lekarza, ktory obejrzy mala i zleci ilosc zabiegow i w jakim stopniu ma ta asymeterie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas tez upal ale marcel nie spi bo siostra w domu 😠
tynka ja na twoim miejscu bym nie postawila ale tylko ze wzgledu na tescia ,u nas na chrzcinach bedzie i wino i piwo i wodka do wyboru do koloru 🤪 a jaka robisz proporcje tej kaszki na noc bo ja wkoncu upolowalam smoczki co prawda nie do kaszki ale z wiekszym przelotem 😉 i chcialabym go nafutrowac na noc bo od kilku dni co 3 godz pobudka ,juz nie daje rady w nocy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniag070 napisał(a):

Ewka juz kiedys miałam pytac ale nie miałam śmiałości - jak nie chcesz nie odpowiadaj, pisałas ze jakis czas staraliscie sie o Hanie, a co Wam pomogło. Pytam bo moze pomoge tak kolezance ktora 2lata sie stara.
To pytanie wyłącznie ma słuzyc pomocy.

Robiliśmy wszystkie badania i wszystko niby oki a dziecka nie było ;( Myślę, że to psychiczna blokada chyba z mojej strony 🥴 Pomógł ślub 😆 29 stycznia ślub a w zerwcu dowiedziałam się o ciąży 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...