Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No to Ania gratuluje sukcesu 🙂
zy ktoras z Was Mamusie przeczytala juz Jezyk Niemowlat? ja sie wlasnie za to wzielam i powiem Wam ze polowa za mna, zebym miala czas to bym za jednym zamachem przeczytala. Bardzo fajna ksiazka.
Kamila powodzenia na rehabilitacji.
Ja wczoraj bylam u fisioterapeutki i mnie troche wymasowala, ze az plecy bolaly. za tydzien [ponownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze aż wam zazdroszcze dziewczyny tych nastepnych ciąż 😉
ja musze co najmniej poczekac 2 lata,zanim skoncze studia.nie dam rady obronic sie z dwojka dzieci.. 😆
ciekawe co u agnese,czoraj były duze trzesienia na północy włoch,oby wszystko w porzadku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Konefka ja tez nie umiem na obasach chodzić 🙂
Nawet do slubu znalazłam z 2,5 cm obcasem (a mówili ze takiego małego nie znajde )

Ola ty za rok o tej porza działasz a ja za 1,5 rok mam nadzieje że w styczniu 2014 zazniemy działać i dobrze by było gdyby udało sie za pierwszym razem i byłoby maleństwo na koniec października - ja max chcem 3 lata różnicy - wolałabym 2 ale wole by tak sie wszsytko zagoiło niż miałabym przeżywac strate maleństwa (ostatnio koleżanka straciła w 4 miesiącu :/ ale dzieki bogu szybko sie pozbierała i teraz zów jest w ciąży)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tam Was podziwiam z kolejnymi ciążami...Bartek ma 8 letnią córkę więc ma 2 dzieci i wystarczy jemu...A ja chciałabym kiedyś kolejne ale jakoś szybko zmieniam zdanie.Chociaż z Oliwią(córką Bartka)praktycznie nie mamy kontaktu więc Gabryś jest praktycznie jedynakiem.
No i dziś byłam u księdza.Za 2 tygodnie mam mieć odpis aktu urodzenia małego i zaświadczenia chrzestnych że mogą nimi być.A ja i Bartek musimy podpisać oświadczenie że wychowamy go w wierze katolickiej no i że weźmiemy ślub kościelny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny.
Nie nadrobie Was w czytaniu. ja po trzesieniu ziemi nie moge dojsc do siebie. Caly czas jade na herbatkach uspakajajacych. Jeszcze sa wstrzasy wtorne. My juz ich nie czujemy, ale ja i tak cala w srodku chodze, dla mnie teraz wszystko sie trzesie. Nie wiem kiedy mi przejdzie.
Wczoraj bylam z mlodym na tzw. szkola po porodzie. Jest 10 spotkan. Przyszla polowa mam, kazda opowiadala o porodzie, a potem kobieta mowila o srodkach antykon. Na nastepnym spotkaniu maja pokazywac jak robic masaze. Mi sie zdaje, ze takie spotkania sa chore wszystko mozna wyczytac w internecie. Ja tam jedynie poszlam, by sie odprezyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnieszka współczuję Ci tych stresów związanych z trzęsieniem ziemi. Jak na tych spotkaniach dowiesz się coś ciekawego to podziel się z nami wiedzą.
Moja Hania wczoraj zrobiła 6 luźnych kupek gdzie w ciągu dnia sa zazwyczaj 2-3 poza tym jest radosna nic złego się raczej nie dzieje ale nie wiem czy isc z nia dzis do lekarza bo jutro tylko rodzinni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnese wspolczuje bardzo tych strasznych przezyc, nie wyobrazam sobie tego. ok 10 lat temu mielismy w Olsztynie male trzesienie ziemi, i bylam obsrana ze strachu po tym jeszcze dluuugi czas. A co dopiero u Was musi sie dziac. Mam nadzieje ze juz sie wiecej nie potorza.
Konefka, co ci szkodzi, ja bym sie przeszla dla swojego swietego spokoju do lekarza, zawsze tak robie jak cos mnie zaniepokoi bylo tak ze bylam u rodzinnego z Azizkiem co 2 tygodnie, ale co, placimy skladki i ubezpieczenie to i korzystac nam wolno. Chociaz skoro w czoraj bylo 6 a dzisiaj spokojnie juz jest to nie powinnas sie martwic, jesli przeszlo. Naprawde Hania robi 2-3 kupki dziennie? Aziz od jakiegos czasu, jakis miesiac robi raz dzienie, czasami raz na dwa dni, rzadko kiedy sie zdarzyly 2 w ciagu dnia. Wszystko sie zmienilo odkad mial te problemy z brzuszkiem. W sumie od 1 szczepionki wszystko sie poprzestawialo. Napiszci pprosze jak tam u Was z kupkami u Bablow karmionych wyl piersia, tzn ile dziennie robia kupek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!
Mój Amisiaczek dzisiaj ślicznie spał do 7:50 🙂 teraz leży w łóżeczku i wcina gryzaczek a wcześniej pokazywałam mu pacynkę (dostała takiego tygryska co się na rękę nakłada) i normalnie się zachodziła ze śmiechu szkoda że nie miał kto tego sfilmować:/

Monia amelka też robi praktycznie każdy dzień jedną kupkę rano czasami jeszcze popołudniu ale taką malutką tylko a czasami raz na dwa dni ale przeważnie jedna dziennie jest.
Agnes współczucia trzymamy kciuki żebyś szybko doszła do siebie i żeby już nie było tych trzęsień!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój przedtem robił ok 3 kupy w ciągu dnia a teraz (też jakoś po 2 szczepieniu - od 4 tyg temu) robi raz dziennie albo jedną co 2 dzień no i sie zdaża raz na 3 dni...
Ale od 4 dni ma ok 5 kup dziennie - byłam z tym u lekarza i kazała podawać bakterie kwasu mlekowego (te same co by bierzemy przy antybiotykach - sa specjalne dla niemowląt) no i się zgłosić jak kupa bedzie zielona i brzydko pachnieć - u nas na szczesnie te zielone ustapiły - a smród było czuc w całym domy ale się uspokoiło i juz nie smierdza....
LEkarka mówi że mógł jakąs bakterie złapać - np od rączek - czesto ma je w buzi i mogło cios sie przypałętac - ale jest juz ok - sa teraz 3 razy dzienie i mam podawac bakterie az sie nie urormują znów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie bylismy wczoraj na szczepieniu, obyło się bez goraczki I marudzenia, Karolek jak zasnał o 21 tak później wstał o 6 na jedzonko:-)także się wyspałam:-P
Agnese współczuję tych trzęsień, to musi być straszne:-( widzę że mamusie karmiace piersia wprowadzaja inne pokarmy od 6 miesiaca, a mamusie karmiace modyfikowanym?czekacie aż dzieciaki skończa 4 m-ce? W sumie dziewczyny które urodzły na poczatku lutego już moga, mój synek jest z końca misiaca także będę korzystać z Waszych doswiadczeń
Tynka jak tam dukan? Kiedys schudłam n atej diecie ok 5 kg, niedawno próbowałam stosować ale mi nie wyszło niestety, strasznie źle się czułam po tych białkach,,, miałam też ćwiczyć, maż kupił mi orbitreka na urodziny to terz służy mi do wieszania prania:-P oj chyba już nigdy nie schudnę, niby 5 kg to nie tam wiele ale I tak czuje sie jak krowa, I ten brzucn cały w rozstępach:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a I jeszcze jedno, Karolek waży już 7,4 kg:-) wiem że była ostatnio dyskusja na temat wagi naszych dzieciaczków ale Karol ważył prawie 4 kg przy urodzeniu do tego jest strasznie długi ma ok 70 cm, ubranka to już mu kupuję na 12 miesięcy!!!:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka dukan dobrze 🙂
ja tez mam cały brzuch w rozstepach
u mnie jest cos takiego -> http://ebobas.pl/artykuly/galeria/642/4748
ale ja mam juz prawie plaski brzuch i rozstepy juz sa białe :|
Karol duzy chłopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...