Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
My też oglądalismy 🙂

Ja czekam na informacje od endokrynologa - będą w poniedziałek czy będę karmić dalej piersią czy nie :/
Już jutro po południu bede mieć wyniki krwi i jak będzie dużo powyżej normy to znaczy że musze przestać karmić piersią bo wprowadzi silne leki na tarczyce... 😞

Oby byly delikatnie powyżej.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aleksandra trzymam kciukasy za pomyslne wyniki
ja dzisiaj padam. Azizkowi dokuczaja dziasla, slini sie i gryzie wszystko co popadnie, do tego jest rozbestwiony i ciagle na raczkach by siedzial.
i wiecie co, wstyd mi to pisac ale i mnie sie to spodobalo. Tak sobie mysle ze tak milo mi go ciagle przytulac, a rzeczy w domu moge robic jak on spi w wiekszosci. Kurcze wiem ze sama na siebie bata krece ale... Agnese chyba kiedys napisala ze dzieci tak szybciutko rosna, ze jeszcze bedziemy za tym tesknic. Wiec poki siedze w domu i nigdzie sie nie wybieram to chyba nadwyreze swoj kregoslup ☺️ ☺️ ☺️ jeszcze sprawa do przemyslenia, chlopaki maja zakaz noszenia na raczkach ale jeszcze to przedyskutyujue ze soba 😉
Nabil kupil w koncu lozeczko turystyczne, jutro jedziemy po jakis materacc gruby bo ten od kompletu to masakra jakas, wiec upaly juz nam nie straszne, Azizkowi sie spodobalo nowe loze ciekawe ujak bedzie jak bedzie musial w nim spac. Jeszcze polujemy na wanne, wszystkie na dnie maja 55 cm ddlugosci ja slyszalam ze w Pl jest taka co ma 80 cm, jakie wy macie? bo w tej co mamy teraz Aziz sie obija z kazdej strony bo przeciez zapitala nogami i raczkami podczas kapieli, oczywiscie na brzuszku, bo jak przewroce na plecy 😉 to wielki ryk jest 😉 😉 😉 😉
dzisiaj mi sie znowu snilo ze Azizkowi zabek juz wyszedl wiec cos czuje ze niepredko sie wyrznie i sie jeszze troche pomeczymy :/
dobranoc, mial byc krotki post i jak zwykle sie rozpisalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
te jej nie spanie to rzeczywiscie chyba przez te gardelko ;/ bo wczoraj po lekach jak usnela o 18 to spala do 24 🤪 🤪 daaaawno tak nie spala :P nawet jej na kapanie nie budzilam :P. Teraz lezy w jebadle [ hustawka :P ] i osberwuje wszystko i sie wykreca we wszystkie strony xd.
Ja sie ciesze, ze moje dziecko duuzo nie wazy, bo 5880 i juz mi rece mdleja jak dluzej ponosze, a co dopiero jakby wazyla 7-8 kg 🤢. Poza tym ona duza nie bedzie :P Adrian moj na 180 a wazy 54 kg xD bestia wielka 😁 a je za dwoje i przytyc nie moze, taka juz jego uroda 🙂 znajomi sie smieja ze wygladamy jak timon i pumba przy moim 164 i 76 kg 😠 😠 no z tym ze ja mam meeega grube kosci [ norma podwyższona 2x ]

Monia, patrz zeby Ci kręgosłup do dupy nie przyrosl od tego noszenia malego 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja to naprawde jestem chodzace nieszczescie :P [ Adrian mowi, ze jestem chodzoca pierdola ] i juz nawet sie nie wsciekam jak ktos cos mowi ze niezdara ze mnie xd. Wiecznie gdzies upadne, czyms przypierdole, cos mi z rak wyleci, wpadne na kogos, rozsypie cos :p ale to ZAWSZE xd. Włssnie wychodziłam z pokju i jakos tak dziwnie przypieprzylam stopa w futryne ze polecialam na sciane xd i tak sie zasatanwiam czy sobie cos ze stopa nie zdrobilam bo boli i chodzic nie dam rady xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia ja tez wczoraj tanczylam z moim malenstwem z 1,5 h. 🙂 🙂 🙂 Wieczorem to myslalam, ze mi rece odpadna. Teraz sie nim musze nacieszyc, bo podrosnie i ze stara baba nie bedzie chcial tanczyc 🙂 🙂 tylko bedzie chodzil na laski. Wiec go rozpieszczam ile moge w koncu to moj synek jedynaczek. Dobrze pamietasz, trzeba dziecmi teraz sie nacieszyc, by pozniej serce nie bolalo, jak beda samodzielni i odejda by zalozyc wlasne rodziny. A nie byc zaborcza tesciowa, co nie pozwala synowi odejsc od matki. Takie jest moje zdanie.
Po co ci wieksza wanienka, moj tez juz obija, potem bedziesz go kapac na siedzaco. A za kilka miesiecy bedzie sie z wami kapal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila kup sobi9e hełm :P:P:P
Ja właśnie siedzę na tarasie na huśtaweczce a Amisiak śpi w wózeczku. Wczoraj oglądała z nami obydwa mecze i poszła spać po 22 i wstała o 8:10!!!!! Dawno się tak nie wyspałam!!
Monia ja mam takie zdanie jak ty bolą mnie czasami plecy jak nie wiem co ale co tam dam rade niedługo będzie wolała chodzenie i siedzenie niż moje rączki więc korzystam!!

Super że Hania już w domku i że wszytko oki!!!
Zdrowia dla dzieciaczków!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki:*
A u nas już lepiej 🙂Gabryś niby jeszcze ma katarek no i dał popis w nocy znowu...Ale ogólnie jest ok...Dzisiaj prawie cały dzień na dworze...Najpierw spacer z rodzicami,później spanko w domu 🙂Później ja szykowałam grilla a Bartek poszedł z małym na spacer no i niedawno wróciliśmy do domku.Gabiś wykąpany i śpi a ja mam chwilkę dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też mam chwilę dla siebie 🙂 Moja córcia śpi już godzinkę. Przez ten szpital tak się domaga uwagi skupionej tylko na sobie ze szok. Nie chce być sama nawet na chwilkę 😞 dziękuję Bogu że ze snem się nic nie zmieniło nadal zasypia sama 🙂 dziś zauważyłam że moja Hania bawi się świetnie zabawkami leżąc na brzuszku 🙂 Takie zabawki http://m.mazakzabawki.pl/product-pol-5347-Mini-Farma-Litery-i-Ksztalty-SMILY.html sprawiają jej radochę 🙂
Malwina dużo zdrówka dla TWojego Gabrysia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do wanienek, moj mąż kupił taką największą, chyba 80cm, synek jezdzi w niej jak oszalały, więc nie martwie się że wyrośnie.
dziś dał mi czadu, spał w ciągu dnia jak zliczyć razem może 30min 😠 no poprostu urwanie głowy miałam
Ewka cieszę się że jesteście na dobrej drodze do wyzdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My tez mamy wanienkę sporą i Hania w niej pływa ale wanienka w szpitalu zrobiła na niej mega wrazenie miała dużo wody i ten kran jaki ciekawy 🙂
Pokój tez mialysmy sliczny ściany w dalmatyńczyki z którymi córka gadała a co najważniejsze sala 1 i łóżko dla mamy 🙂
Dziś się wyspałam super pobudka o 2 i o 8 🙂
Miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,nasz Alek też już wystaje nózkami z wanienki.Chyba zakupię mu taki "fotelik" kąpielowy i będę oblewać wodą w brodziku.Chociaż z drugiej strony może się ta wanienka przydać dla drugiego bobasa....
(okres mi się spóźnia 10 dni ! ) 🤢 🤢 🥴 😞 ☺️
Liczę,że dostanę go najpóźniej za 2 dni,jestem ociężała i napie*dala mnie jajnik-oby na okres ! Ale byłaby heca :/ Z Mężem chodzimy przybici od rana,odkąd policzyłam co i jak 🤢

przy śnaidaniu rozkminialiśmy co zrobilibyśmy gdyby to była prawda 😮 Jak wyjść na spacer z dwójką małych dzieci? 😮 Jedno w gondoli a drugie ledwo chodzi....MATKO 🤨

a i od rana już 2 razy rzygałam-chyba ztych nerwów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Tynka, ale by byla heca. No ale jak to sie mowi "co nas nie zabije, to nas wzmocni".
ja dzisiaj sie poklociolam z mezem, juz na pienku bylo od dawna znowu, tym razem przegial i uderzyl mnie w reke. mam dosc, naet pisac mi sie o tym nie chce i sily na to tez nie mam,wiec wiecej na jego temat nic nie napisze, uzalac sie nie zamierzam, najlepiej jak po prostu zapomne o nim i tyle. pomysle co dalej ale jedno wiem ze wiecej szans nie bedzie. Skupie sie teraz na sobie, zaraz jade po zakupy, poprawic sobie humor bo wystarczajaco sie naryczalam dzisiaj
milego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my znowu po ciężkiej nocy....No i trochę przemęczona jestem...
Tynka będzie dobrze,głowa do góry...
Ja miałam tylko raz po Cerazette plamienie a tak to już nic....
Gabryś też się obija już w wanience no ale my mamy 2 (ta druga jest większa od naszej)więc kupować nie musimy 🙂No i moje bobo chce już siedzieć już bez problemu za rączki sam się podniesie...
Monia masz racje skup się teraz na sobie i Azizku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 🙂
u nas leniwa niedziela, mała śpi, mąż ogląda mecz Polska Brazylia (siatkówka) 🙂 a starsza córka czyta 🙂
jak juz kiedys pisałam takie małe dzieci, wiadomo, kupa radochy a ten czas ucieka nieubłaganie 🙂 nosić, przytulać ile wlezie 🙂 🙂 ja korzystam 😉
ja w sierpniu mam wracać do pracy 😞 😞 z jednej pensji nie damy rady, cały czas dyskutujemy z mężęm o powrocie ale na pół etatu, z pewnych rzeczy zrezygnujemy trochę zaciśniemy pasa, bardzo bym chciała przynajmniej do 1,5 roku pobyć z małą...może się uda 🙂 a później niania na kilka godzin dziennie, mąż ma pracę na zmiany więc jakoś będziemy się wymieniać 🙂 ze starszą córką byłam w domu do momentu aż nie poszła do przedszkola 🙂 🙂 ale wtedy nie było kredytu...żłobka nie bierzemy pod uwagę...
Monia będzie dobrze 🙂 w każdym razie trzymam kciuki 🙂
Tynka z dwujką też dalibyście radę 🙂 ale myślę że to fałszywy alarm 😉
ale sie rozpisałam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubranko fajne,ale nie za gorąco mu w tym będzie? Ja bym bardziej ubrała tak dziecko na wiosnę lub jesień...wszystko zależy od pogody,ale sama musisz zdecydować.

Już się tak nie denerwuję- co ma być to będzie ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka- ale heca 😁D moze wyrobisz sie znowu na luty 😁
ja doszłam do wniosku, ze chce 2 ale tak za 3-4 lata 🙂
test zrob koniecznie ! 😁DD

Malwina tez uwazam, ze moze byc mu za goraco, wkoncu czerwiec :P juz podobno ma byc cieplo 🙂 moze rozwaz druga opcje lzejsza w razie 'w' 😉)

ja juz widze postep po cwiczeniach 😁 mloda dzis sie na brzuszek przewrocila 😁DD

Monisia - nie denerwuj sie 🙂 szkoda mleko sobie psuc ;p, teraz Aziz jest najwazniejszy 🙂 po co ma sie wychowywac w nerwowej atmosferze, potem bedzie takie znerwicowany 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...