Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sto lat dla Adusi. Kamila pamietam jak cie meczyli w szpitalu.

my nocka ok, goraczka spadla ale teraz znowu idzie w gore, no ale zle nie jest, nie jest specjalnie marudny, jak wskoczy na 38,5 to znowu dam paracetaamol. Narazie spi. obsikal mi 2 razy lozko z ranca, plus 2 razy wczoraj wieczorem, bo debilka ze mmnie, zamiast podlozyc mate do przewijania ktore wczoraj zreszta kupilam, to nie bo po co, zasikane lozko jest ciekawsze 😮

wczoraj przelozylam swoja fizjoterapie, na czwartek, bo wiedzialam co bedzie.
aha lekarka powiedzila ze najlepiej przesjkocz 😮c na spaerowke jak dziecko konczy 6 m-cy bo to obciazennie dla kregoslupa. wiec my jeszcze sie wstrzymamy, jesli juz bedziemy chcieli zeby Azizek ogladal swiat na sieddzaco to poki co montujemy fotelik.
milego ndnia 🙂
Tynka my tu wszystkie z niecierpliwoscia czekamy co dalej bedzie, czy rodzenstwo czy ciotka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A u nas nocka do bani...Wstawałam chyba z 10 razy do małego w nocy...Od kilku dni budzi się z kwikiem i nie wiem co mu dolega...Na dodatek katar wrócił na dobre u małego...
100 lat dla Ady:*
Kochane zagłosujcie na mojego smyka,podaję Snakerki blog i tam sonda jest po lewej stronie.
http://***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 🙂
wszystkiego najlepszego dla Ady 🙂 🙂 🙂
podobnie jak Monia mam zamiar małą włożyć do spacerówki jak skończy przynajmniej pół roku, na specerówkę jeszcze przyjdzie czas, zwłaszcza że Emilka na spacerach głównie śpi w gondoli jakoś tak przytulniej 🙂 a mieści się bez problemu, gorzej byłoby zimą i jesienią w grubszych ciuszkach.
zaraz zagłosuję na Gabrysia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamusie karmiące piersią, jadacie chleb wieloziarnisty? ja jadłam przez pewien czas, fakt mały miał kolki być moze to tez mu szkodziło, a dzis kupiłam gazetke Dziecko i tam jest o chorobie glutenowej właśnie z ziaren, czy moze taki chleb dziecku szkodzić? tzn ze bedzie miał tą chorobe? wiem ze nie jestesmy lekarzami ale moze ktoras sie orientuje? wizyte mam za tydz to zapytam ale jestem juz ciekawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez jem różne rodzaje chleba ale nie zauważyłam żeby coś się działo małej, truskawki tez po trochu jem i w ogóle chyba wszystko juz jem tylko w małych ilościach.
a dzisiaj ugotowałam barszcz czerwony z botwinką z młodych buraczków i ziemniaków ummm... pycha strasznie mi się takiego chciało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola wpraszam się do Ciebie na ten barszczyk mhmmm 😜 3 godziny i jestem ! 😎
Ja robię dzisiaj makaron z tuńczykiem,szpinakiem i kukurydzą.właśnie się gotuje.
Też jadłam wszystkie chleby,gdy karmiłam i nic nie było.
Mały "spaceruje" właśnie na balkonie 😜 kurcze glodna jestem,jem co 3 godziny i już mnie ściska,byleby do 13 🤪 🤪 😉

ps daj przepis jak robisz taki barszczyk,może jutro zrobię. trzeba korzystać póki wszystko świeże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olcia157 napisał(a):
POLSKA BIAŁO - CZERWONI 🙂 🙂 🙂


nic się nie stało,Polacy nic się nie stało,nic się nie stało, Polacy nic się nie stałoooOOOo 😆
Nie ma co- jest bardzo dobrze. Wszyscy spodziewali się mega pogromu a było całkiem przyzwoicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja miałam czytaną relacje meczyku 😁
mamusie jak śpią Wasze dzieci, na wznak? bo mój tak w dzień w wozku a w nocy na boczku. Ale chodzi mi bardziej o to czy mają od takiego leżenia na wznak płaską głowe? bo mój ma i nie wiem czy mu sie zmieni, bo nie podoba mi sie to 😮
Amelka dziś końcy 4 mies, uściski dla niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniag070 napisał(a):
ja miałam czytaną relacje meczyku 😁
mamusie jak śpią Wasze dzieci, na wznak? bo mój tak w dzień w wozku a w nocy na boczku. Ale chodzi mi bardziej o to czy mają od takiego leżenia na wznak płaską głowe? bo mój ma i nie wiem czy mu sie zmieni, bo nie podoba mi sie to 😮


ania to się wszystko wyrówna,gdy dziecko zacznie osiagać wyższe pozycje tj. siedzącą,chodzącą. Tak tłumaczyła mi rehabilitantka.Wspominała,ze miała dzieci z tak krzywą główką,że szok. Teraz się to wyrównało u nich.
Mój śpi na wznak.Na brzuchu nie chce,spał może jeden raz. Teraz jak go położę na brzuszku nawet gdy ma mega śpiocha to automatycznie się podnosi 😆
Miałam właśnie Ci pisać,zebys dała nowe foto Michałka i widzę jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka no ja też myślę że było całkiem dobrze chociaż ten remis nam nic nie daje i znów musimy grać mecz o wszystko no ale w sobotę wygramy 😉 🙂 🙂
Amelka tez śpi na wznak i troszkę ma wyleżaną główkę ale nie ma tragedii no i też myślę że później sie wyrówna!!

Tak tak my dzisiaj mamy 4 miesiące 🙂 🙂 🙂 🙂 O tej porze już Amelka była 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane 🙂
No a my walczymy w konkursie o nagrody.Także proszę o pomoc 🙂Głosować na Gabrysia można raz dziennie aż do 30 czerwca 🙂
A mi do czwartku ma przyjść paczka z firmy Skarb Matki ,produkty do testowania które sama mogłam 3 sobie wybrać...
A w następnym tygodniu mają przyjść z MAM BABY,mogłam wybrać produkty za 100 zł 🙂
A no i czekam na paczkę z allegro ale tą to już kupowałam 🙂
Olcia gratulację wygranej 🙂Widziałam widziałam i należało Ci się za to co napisałaś 🙂100 dla Amelki od cioci i Gabrysia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...