Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam!!
jakoś wczoraj udało mi się zrobić te zupki i dzisiaj Amelka wcinała jedna całkiem fajnie jj to poszło ale zdecydowanie za gęsta mi wyszła muszę się poprawić następnym razem 🙂 🙂 chyba za dużo ziemniaka dałam!!!
Codo fryzjera to ja ide dzisiaj ale tylko tradycyjnie odrosty i podciąć końcówki bo jakoś mało odważna jestem na zmiany drastyczne 🙂 🙂 A gdzie to Justyny zdjęcie w nowej fryzurce można zobaczyć????
Fajne te wózeczki co podajecie ale kurcze wszystkie drogie:/ coś tańszego mi potrzeba!!!
My jeszcze choinki nie mamy dopiero w weekend się pojawi ale już się boję po tym co piszecie bo ja nie mam za co ją schować 🙂
Amelka wstaje różnie i spać chodzi tez różnie nie ma na to reguły przeważnie wstawała koło 7 ale różnie o bywa a w dzień spi dwa razy raz godzinkę a drugi raz tak 40 minut chociaż wczoraj spała w dzień tylko raz ale wogóle sie to nie przełożyło najlepsze spanie w nocy... :/
Dzisiaj znów była na 2 godziny niania ja sobie w tym czasie posprzątałam poprasowałam i przebrałam pościel ale powiem wam że nawet spoko jak mnie nie widzi Amelka bo jak jestem to od razu chce do mnie ale jak mnie nie ma to może być myślę że będzie dobrze!!!
Brawo dla Ricardo za pierwsze poważniejsze kroczki 🙂 🙂 🙂
Kurcze to super że Hania śmiga z pchaczem u nas nie bardzo bo tak jak piszesz ucieka Amelce a że dywanów nie mam tylko panele i płytki to nie ma gdzie pochodzić :/ Ja mam choinkę sztuczną ale za rok jak Amelka będzie bardziej kumata w tych sprawach kupimy żywa i będziemy ubierały 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam sie i ja bardzo niewyspana 😞
Gabryś od 2 dni oprócz obiadku i kanapeczek nie je mleka 😞
W nocy dzisiaj zjadł niecałe 60 ml na 3 razy 😞
Rozmawiałam dziś z ciocią i mówiła,żeby się nie przejmować tym,że mleka nie chce.Niektóre dzieci tak po prostu mają najważniejsze,że w ogóle coś je 🙂
No i noc masakra 😞 Płakał przez 1,5 godziny,najlepiej spało mu się u mnie na rękach a jak go kładłam to ryk 😞
My mamy sztuczną choinkę ale jeszcze nie ubrana,pewnie gdzieś czwartek-piątek się za to wezmę 🙂
My jeszcze prezentów nie mamy do końca kupionych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola jak podajesz zawsze możesz dodać przegotowanej wody ja zawsze po odmrożeniu jak gotuję to dodaję wody 😆 przyjdzie czas to będzie śmigać i po panelach i nie będzie jej pchacz uciekał 😆
Malwina jeszcze masz troszkę czasu zdążysz z prezentami 😆 Nam dziś też Hania płakała w nocy i na rączkach było oki 🥴
A ty Kamila na co tak czekasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak bylam w pl mama bujala Riccarda w kocyku by zasnal. Balam sie co to bedzie po powrocie. 3 dni placzu. I teraz sam zasypia. A my juz hamak kupilismy, tylko maz sie zastanawial na jakie haki go nabic i gdzie?
My w spacerowce jezdzimy od lipca, ale nie moge znalezc mojego modelu mam z modamija. Jestem zadowolona. Dwa przednie sa male skrecane a tylnie duze. Nadaja sie super na wyboje.
Jak jechalismy do pl, wyjechalismy w nocy o 21 i Riccardo spal, przebudzal sie na picie i dalej spal. Njgorzej bylo o 7 rano bo sie juz wyspal i nie chcial dluzej siedziec w siodelku. Zal mi go bylo bo ile mozna lezec w pozycji polsiedzacej. Wiec go wypielam i 3 h jechal na stojaco, miedzy moimi nogami z tylu. Biedaczek i tak wytrzymal 10 h. raz go tylko przebieralam bo balam sie, ze w takiej pozycji bez ruchu moze sobie odparzy tyleczek. Poszlismy do lazienki dla dzieci. Pierwszy raz w zyciu w takiej bylam. Kibelki niziutko, zlewy tez, by dziecko 3 letnie moglo samo sobie raczki umyc. Na przewijaku czysciutko, higienicznie, do tego mozna bylo rozwinac papier na caly przewijak, byly nawet pampersy, krem i puder. Na suficie zwirzaczki. Bardzo cieplutko. Do tego krzeselka przy scianie z pasami. Nie wiem czy dla matek z wieksz iloscia dzieci. Podobaja mi sie takie wc dl dzieci. I tak Riccardo wytrzymal 13 h w aucie. Njgozej mial maz bo po pracy przyszedl spakowalismy sie i o 21 wyjechalismy, a po 13 h dojechalismy /28 h bez snu/. Chcielismy wyjechac w nocy bo nie wiedzielismy jak Riccardo bedzie sie zachowywal tyle czasu w aucie. Gorszy byl powrot, bo musielismy wyjechac w dzien. Ricciemu po 8 h zaczelo sie nudzi. Potem 1,5 h plakal. W Austrii nie bylo specjalnego wc dla dzici tylko przewijak w damskiej toalecie, ale jak tam poszlam to masakra, zimno, ze mi sie nawet odechcialo siku. Dobrze, ze wczesniej w niemczech bylismy w wc. I tez przebralam go poszlam do auta, a maz przecieral szyby. Slysze a Ricci steka. Oczywiscie kupa. wiec fajnie wyszlo bo nie siedzial nawet 2 minuty z kupa. Powrot zajal nam 15 h bo w niemczech zaczela sie sniezyca i robilismy wiecej przerw. A wogole ja wiem kiedy Riccardo robi kupe bo steka. A nawet jak zrobi to przychodzi do mnie i ja wtedy czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W pl odkrylam deserki nestle czekoladowe. Tu tez je znalazlam Ricci je uwielbia. Kupilam w pl mleko Hipp 2, bylo super. Potem dokupilam drugie ale patrzylam na date waznosci i przez przypadek wzielam 3 a to po 10 miesiacu. jednak strasznie sie brylowalo. Mimo, ze ja nie podgrzewam wody. Daje wode przegotowana o tem. pokojowej.
Tez mnie zdziwilo bo mleko 1, 2 i 3 sa w tej samej cenie, a we Wloszech 1-nka jest dwa razy drozsza od 2-jki. Nie wiem na czym to polega. Mlody nie chcial jesc kaszek jechal tylko na mleku. Moze dlatego, ze moja mama dawala mu duzo chrupek. A ja nie daje, moze go suszylo.
Konefka a dlaczego trzeba jeszcze raz zagotowac zupke po odmrozeniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak gdzieś kiedyś wyczytałam, że to najbezpieczniejszy sposób odmrażania gotowych posiłków. Najmniejsze ryzyko na rozmnażanie się bakterii bla bla bla.. i się tego trzymam 😆
Agnes to Ricardo naprawdę dzielnie znosił podróż.
Moja Hańcia pańcia też stęka jak robi kupkę i ma wtedy taką minkę śmieszną że hej 😆
Dziewczyny jak dajecie bułeczkę kajzerkę dziecku z masełkiem to ile dziecko zjada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my nie podawaliśmy jeszcze bułek, jedynie chleb z masłem, co dwa trzy dni zjada jedną kromkę 🙂
ostatnio musimy sie nieźle nagimnastykowa żeby ją uśpić, w łóżeczku ni cholery nie chce spać, dopiero jak uśnie to ją przenosimy, a było tak pięknie, dopiero teraz doceniam jaką mieliśmy wygodę 😉 wróciliśmy do tego co było z Olą, mam jednak taką cichą nadzieję że powrócą te piękne czasy 😉
nasza też stęka, chyba jak większość dzieci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dokładnie chyba większość dzieci tak ma mój Amiś tez i robi śmieszne minki, wytrzeszcza oczka i robią mu się brwi czerwone 🙂 🙂 🙂
Ja po wizycie u fryzjera jestem zadowolona ładny wyszedł kolorek ale fryzjerka miała opóźnienie i siedziałam normalnie prawie 3 godziny a Kuba w tym czasie 4 razy dzwonił masakra jeszcze bardziej mnie to wkurzało :/:/
Jutro jeszcze tylko fugowanie w łazience i koniec wreszcie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ada dzis o 4 wstala i buszowała!!! myslalam, ze padne.. gad maly nauczyl sie z chodzika wychodzic.. maskara :/ teraz jeczy i kaszy jesc nie chce. wykoncze sie...a niech listonoszka dzis nie przyjdzie!! zabije kurwa! 🙂
wczoraj przyszła choikna, bez stojaka.. za telefon do tego faceta i mowie jaka sprawa, a on ze to nie pierwszy raz i bedzie kuriera zmienial bo wyciagaja stojaki.. kurwa! dzis wysle mi priorytetem, mam nadzieje ze dojdzie do pt
Adrian dzownil, ze stoi juz pod robota 1,5 h bo kierownik zaspal zeby restauracje otworzyc :/


Olcia, 'swoje zupki' ZAWSZE powinno sie gotowac czy to zamrozona czy do lodowki wlozona 🙂

Ewa, ada zjadała ok pol bulki z masalem, a i cala sucha potrafi zjesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie rozumien po go gotowac juz raz ugotowaną zupke, a jak podajecie słoiczki to tez je gotujecie?
ja swoje zupki po zagotowaniu wkładam do lodowki i mamy na 2 dni, odgrzewam w kąpieli wodnej albo jak zgestnieje dodaje przegotowanej wody.
ostatnio namiętnie czytam ksiazki, teraz Blogostan, jak dziewczyna wpadla w sidla pisania bloga, w nocy nawet skrzynke sprawdza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze n oto dobrze ze mi piszecie o tym gotowaniu zupki bo ja bym na to nie wpadła!!
u nas noc kolejna do niczego... :/ 5 pobudek.. :/ jak sobie pomyślę że po takiej nocy będę musiała wstać o 5 do pracy to masakra.. .:/
Fotki łazienki wstawię oczywiście a fryzurkę to przy okazji jakichś świątecznych zdjęć zobaczycie ale to nic konkretnego tylko bez odrostów 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas znowu w nocy ryk.
Mleka dalej nie je.Wczoraj na wieczór zjadł chlebek bo butli nawet do ust wziąć nie chce.
Ja też mrożone zupki zawsze po rozmrożeniu gotowałam.
Z resztą nawet jak mam dla nas zupę ze śmietaną to na drugi dzień gotuję żeby sprawdzić czy się nie popsuła.Wydaję mi się,że z tymi zupkami dziecięcymi też o to chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj padl o 18, wstal o 1.30 i tak 1 h patrzyl z lozeczka co ja robie. A ja biore laptopa i tak siadam by on tez mogl patrzec bo wtedy nie placze. I jak jest zmeczony sam sie kladzie i zasypia a ja zaraz zamykam laptopa. Wczesniej pomagalo wlaczenie muzyki. Potem wstal o 3 na picie, potem o 4 bo zrobil kupe. Potem obudzi sie o 7 i znow kupa. Teraz wali w kaloryfer. Przed chwila walil w telewizor ale przesunelam go gleboko wiec brakowalo mu troche. lazi wszedzie, broi. Wczoraj odkrecil mydlo i porozlewal po wszystkich chodniczkach w lazience. Teraz sam lazi po pokoju, no szok. I robi co chce. Wszystkie zapory rozwala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super Hania 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Hani od brzuszkowej cioci i brzuszkowego kolegi 🙂
Mój mały fajnie staje na czworaka i buja się w przód i w tył jak patyczak 🙂


A oto moja fryzurka,chciałam taką specjalnie dlatego żebym nie musiała prostować włosów 🙂

Przepraszam,że odwrotnie ale nie mogę przekręcić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jak patrzę przez okno na matki z wózkami (spacerówkami) jak kombinują aby przebić się przez ten śnieg to wiem, ze na przyszłą zimę trzeba zostawić jeszcze wózek wielofunkcyjny na dużych kołach 😆
Tu Hania tworzy swoje dzieła 😆
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dscn5449.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2707/dscn5449.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Dziś mam lenia i nic nie robię 🥴
Dziewczyny polecam szczoteczkę do zębów http://www.apteczny24.pl/product-pol-1491-Szczoteczka-do-zebow-Step-by-step-0-2-lat-super-miekka-JORDAN-1-szt-.html Hanka ją uwielbia i jak tylko zobaczy, że ktoś myje zęby to pokazuje, że chcę swoją 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...