Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniu, mam nadzieje :P bo kazdy Nam zyczył chłopczyka 😉
Monia, super ten złobek!! a maz idiota, najwazniejsze, ze dobrze sie bawiałas z Azizkiem 🙂

U nas wigilia spoko 😁 mikolaj był bogaty :P szczegolnie dla mlodej 🙂 dostała zajebiasczy cos al'a basen od chrzestnych takie cudo http://www.rakuten.com.my/shop/toysrus/product/913502/ 🙂 ogolnie super było 🙂 ja byłam przebrana za mikolaja, kazdy boki zrywał :P zeby dostac prezent trzeba bylo zaspiewac lub powiedziec wierszyk 😁D Ada nie płakała na mikolaja, a na koniec nawet na rece do mnie poszła :P ale wydałam sie butami xD bo zapomniałam zmienic i byłam w klapach domowych bez skarpet 😁 nons top mi sie na stopy gapiła i chyba skojarzyła :PP, no ale nic 😉 next time sie bardziej postaram 🙂
Dzis byłam z matka i Ada u jej faceta, ADa dostała smiesznego krolika z dwoma zebami :PP

jebałam sie i myslalam,ze w bigosie jest miecho!! a to byl kurwa grzyb :/ i dalam dla Adusi malutki kawaleczek, ale na szczescie nic jej nie bylo, yulko strachu sie najadłam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gratulacje dla nowych zabkow i 3 krokow dla Azizka.
Ja kolacje wigilijna jadlam sama jako moj pierwszy cieply posilek. Barszcz z torebki z pierozkami z torebki robiony na szybko. Szok takiej wigili nigdy bym sie nie spodziewala ale i tak dobrze, ze ja spedzilismy w domu. Riccardo 3 dni przed wigilia zaczal robic luzne kupki, myslalam, ze to ida nowe zeby. W sobote maz kupil w aptece leki, ktore podaje sie do napoju dla dziecka. W niedziele nie przeszlo. W poniedzialek Riccardo wstal jak zwykle o 5. Postanowilam isc z nim do lekarza, jednak moj pediatra dopiero przyjmowal od godz. 8. O godz. 7 Riccardo zrobil kupe z krwia. W sumie to byla sama krew. Jak to zobaczylam szybko pojechalismy do szpitala. W szpitalu pobrali mu krew. Tak biedaczek sie darl a ja plakalam razem z nim. Podali mu leki i pediatra powiedziala, ze musi zostac na obserwacji tak do poludnia. I my z nim tak siedzielismy w szpitalu. Nadal robil kupki z krwia. Wiec lekarka zadecydowala, ze nas nie wypusci do 17, a potem jak sie nie poprawi to chyba swieta spedzimy w szpitalu. A my w wielkim pospiechu wzielismy tylko 2 zabawki. Wiec maz pojechal do domu przywiozl wszystko. Mi sie ryczec chcialo. A ja jeszcze durna wzielam na szybkiego kozaki na obcasach bo myslalam, ze za 2 h wrocimy. Okazalo sie, ze po 15 Riccardo zrobil juz kupe bez krwi i pozniej druga tez normalna o 18 wypisali nas ze szpitala. O 19 polozylam go spac a maz szybko pojechal dokupic biszkoptyt i leki. Wiec na szybkiego zrobilam sobie ten barszcz z torebki jak pisalam i ryczalam i sie cieszylam, ze jestesmy w domu. Jeszcze i tak sie balam, bo lekarka powiedziala, ze jak to jest samonella to bedziemy musieli wrocic jutro na 10 dni. A na wyniki jeszcze trzeba poczekac 2 dni. Ale jak dzis juz zrobil super kupke to mysle, ze to nie samonella. Tylko jak ten dzik chodzi sam to wszystko lize. Najgorszy moj blad bo jak dziecko ma luzne kupki i podaje sie leki z apteki nie WOLNO PODAWAC MLEKA ani kaszek. A ja nie wiedzialam. Wiec od 3 dni Riccardo nie pije mleka. Ratuja nas te biszkopty rozpuszczone w wodzie. Wczoraj na szczescie zjadl zupke. Juz dzis zrobil fajna kupeke. Jeszcze pediatra nam powiedziala, ze ta krew nic nie musiala znaczyc ponoc jak oczyszcza sie organizm to jest normalne, ze jest krew. Dla mnie to jest nienormalne jak widze krew w kale. Najwazniejsze, ze przszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnes współczuję Wam domyślam się co czuliście jadąc do szpitala 😞. Mam nadzieję, że Riccardo czuje się już dobrze. Trzymam kciuki za dobre wyniki. U nas święta oki. Wczorajszy dzień spędzaliśmy już sami ale bardzo się cieszę bo w takim tłumie to Hanka tylko na rączkach i tylko mama i mama 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Święta,święta i ..... 🙂

Agnes jejku ale przeżycia najważniejsze że już oki i zdrowia życzymy!!!!!!!!
U nas święta minęły spokojnie w sumie bez ekscesów ale tez juz chciałam żeby się skończyły bo ciągle w gościach i pełno ludzi Amelce sie średnio podobało i była marudna i dopiero jak wracaliśmy do domu wracał jej humor i dzikowała do późnych godzin nocnych w wigilie poszła spać po 24 🙂 Amelka dostała od chrzestnego fajny chodizko jeździk 🙂 o taki http://allegro.pl/fisher-price-chodzik-jezdzik-lew-l4511-gbg-krakow-i2876479393.html szaleje na nim jak wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mis uwielbia towarzystwo, a jeszcze jak są dzieci.
przyjechal kuzyn Misia, Max, syn mojej siostry, 3tyg starszy i nie raczkuje, nie podnosi sie, nie staje, uczą go chodzić 😮 i nie widza problemu, wszystko sterylnie, jak tylko cos spadnie na podloge to wycieraja chusteczkami 😲 rozumiem czystosc ale bez przesady, dziecko poprzez kontakt sie uodparnia.
Agnes ale sie najadlas strachu, Boże! juz tą sytuacje przed oczami widzialam. powiedzieli Ci co to w koncu bylo?

mamy dzis 11mies 🤪 kazdy organizuje roczek? my tak, i zastanawiam sie czy mszy nie zamowic, bo nam roczek dokladnie w niedziele wypada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny my swieta w rodzinnym gronie u mojej mamy drugi dzien u prababci i u tesciowej cały dom ludzi Nikos w siódmym niebie bawił sie z dziećmi a na wieczór padał spać 🙂 RICARDO biedaczek i wy ja bym chyba tak histeryzowała ze szok.pogoda a chorowanie Nikoś zdrowy ale w koło wszyscy chorzy zaczynam mu podawac cebion i inhaluje wole zapobiec chorobie.no ja roczek robie tez w kościele musze własnie zamówic msze i impreze zrobić 🙂Nikoś śpi teraz ja chwile odpoczynku,myślałam ze wyjdziemy a spacer ale zaczeło padać i wiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Michałka 😉
My roczek organizujemy na 3 tury 😆 1 w sobotę w domu dla znajomych i rodziny z Giżycka w niedzielę urządzamy u moich dziadków dla dziadów i pradziadków z mojej strony a w kolejną sobotę u rodziny u jego rodziców 😆 Ja w domu wszystkich nie pomieszczę a w restauracji nie zamierzam wyprawiać każdych urodzin więc robimy to w ten sposób 😆
Kalendarze zamawiałam tu http://allegro.pl/3-szt-fotokalendarz-a3-13-kartkowy-rabat-84-i2853814051.html wyszły bardzo ładne jakość świetna i szybka realizacja cena miodzio taniej niż kalendarz w sklepie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Michalka. Riccardo teraz wszedzie wchodzi, dotyka, lize moze jakas bakterie zalapal. Najgorsze to to ze podawalam lek z apteki i mleko, wlasnie to spowodowalo pogorszenie. Ja nie wiedzialam, ze jak dziecko ma rozwolnienie nie mozna podawac mleka. Czekamy na wyniki kalu. Maz dzis ma sprawdzic przez internet.
Innicone chyba jestesmy razem, tez nie mam okresu tydzien, zrobilam 5 testow i nic. Jeden to z wrazenia wpadl mi do wc.
Amelka dostala swietny prezent.
A co to za kalendarze? ja nie w temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas cieplutko my po spacerku, Ricci teraz spi. Obudzi sie na obiad. Sasiedzi jak przyszli 24 wieczorem i uslyszeli co sie stalo. Zaraz sasiadka nagotowala zupek lekkich dla Riccarda. Naprawde mam wspanialych sasiadow. Na drugi dzien odwiedzilismy ich. Byl Pan, ktory ma 92 lata. dal Ricciemu palca a on go zlapal i tak chodzili po mieszkaniu. Starszy Pan byl przeszczesliwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem czemu bo niby ten lek nie pomaga. Ten lek to sa zywe kultury bakterii, ktore ulatwiaja odbudowac flore bakteryjna. Nalezy podac kleik ryzowy. Ryz rozgotowany. Ale ricci nienawidzi ryzu i go nie jadl. I NIE WOLNO PODAWAC MLEKA z tego stresu i ze ja taka glupia, i nie dopytalam w aptece zapomnialam spytac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
My już wczoraj wróciliśmy do Drawska,wczoraj posiedzieliśmy trochę z teściami.
Gabryś dostał pieniążki zamiast prezentu pod choinkę.
Wczoraj zabieraliśmy się na 2 samochody i jeszcze jedne duży samochód został.
Gabryś wczoraj jak zjadł o 18 to dziś jadł dopiero po 9 🙂
Teraz śpi a my odpoczywamy 🙂
Agnese współczuję przeżyć ale dobrze,że wszystko dobrze się skończyło 🙂
U nas roczek wypada w piątek,a w sobotę mamy 2 latka Bartka siostrzeńca.
Zrobimy roczek w piątek po południu,będzie tylko tort,ciasta i coś do picia.Zdecydowaliśmy,że za zdrowie małego wypijemy tylko lampkę szampana i nie będzie alkoholu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny Agnes jak przeczytalam co przezyliscie to malo zawalu nie dostalaam, jakbym zobvaczyla krew na pieluszce to bym histerii dostala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boze jak dobrze ze sie polepszylo niewyobrazam sobie jak sie czuliscie! ciekawa jestem od czeggo to, jejku biedny Riccardo!
My dzisiaj zaliczylismy pierwsze 2 ggodz w zlobku, w tym czasie sprzatakam jak dzika i powiem ze odpoczelam psychicznie, pierwszy raz w zyciu odkad Azizek sie urodzil mialam chwile samotnosci, bo maz mi w sumie nigdy nie pomogl nawet jak zajmowal sie Azizkiem to i tak robil to tak ze musialam mu pomagac, ba nawet na spacery nie wychodzil z nim dluzej jak pol godz (na spacer wyszedl moze z 3 razy w ciau tych 11 miesiecy 😉 wiec teraz mialam swiadomosc ze Azizek bawi sie z innymi dziecmi i byklam spokojna o niego 😉 jutro znowu 2 godz a w srode juz na caly dzien. Jak wrocilam to moje dziecko spalo :P Panie powiedzialy ze Azizek plakal najkrocej ze wszystkich dzieci i padl po kilku minutach 😁 😁 no i uspokoily mnie ze jak dziecko placze dlugo to zabieraja z powrotem do grupy, nie kalda na sile. Wiec Azizek juz pierwsze spaNIE ZALICZYL :P
Olcia super ten jezdzik. Sama sie czaje na podobny dla Azizka 😉
Ja pierwszy dzien swiat spedzilam tez sama z Azizkiem za to wczoraj przyszli znajomi z miesiac mlodszym Bablem wiec bylo wesolo. Zachowaania meza nie skomentuje bo szkoda wysilku 😁 😁 😁
aha i u mnie nie moze grac tv bo Aziz wtedy patrzy sie w ekran i nic go nie interesuje 😠
Sylwestra spedzam z Synkiem sama pewnie, ale powiem Wam ze moglabym isc do znajomych ale nie chce mi sie spac u nikogo ani tym bardziej wracac sama po nocy taxowka 😉
Naladowalam akumulatory przez te 2 godz samotnosci i uciekam do Azizka 😜
Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez byl wpadla w taka histerie ze szok :/ a ja sie hiperwentyluje przy histeriach i byloby nieciekawie :P.

Agnes, ale z tego co mi wiadomo to Ty bys chciala dzidzie 🙂 a my nie!! :/ teraz pije na umur zeby nasikac na test :P deszcze zaczał padac jak bylam z Ada na spacerze, ale folie mialam 🙂 teraz spi :P.
Monia, to super, ze troche odpoczelas 🙂 ja jak juz nie wyrabiam to daje Ade dla tesciowej, albo ona sama jak mnie widzi to ją bierze zebym odpoczela 🙂
Wczorah bylismy z mezem w kinie 😁DD klurwa, ten jebany hobbit 3,5 h trwal prawie!!!!! az mnie glowa rozbolala, nienawidze Warszawy, od razu glowa mnie zaczyna bolec jak z niej wracam :P. Jeblam sie w spanie po 20, Ada o 19 juz spała, a razem wstalysmy o 10 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
napisałam cała strone i alek mi skasował :/ wiec w telegraficznym skrócie:
- aga współczuje sytuacji,dobrze ze z Ricim juz ok 🙂
-monia,super ze aziz sie dostosował do nowych reguł gry i współpracuje z paniami ;-)
-kilka dni walczylismy z mega czerwonym tyłkiem u alka,pomogło odstawienie nowych chusteczek i mycie w zwykłej wodzie,podsypywanie mąką ziemniaczaną....
-alek odkad jestem w domu jest nieznosny :/ jak wyjde ryk,usypianie na raczkach tylko u mnie,spanie z nami= masakra znow mam małego bobasa 😞 😞 juz chce do pracy...
- tez mi sie okres spoznia...ale stchórzyłam dzisiaj nie kupiłam testu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja test mam jeszcze jeden z czerwca 2011 😉 ciekawe czy jeszcze ważny 😁
Monia dzięki za komplement 😁
Cieszę się że Aziz odnajduje się w żłobku 😆 Moja Hania to wśród innych dzieci jest strasznie niegrzeczna aż wstyd wszystkim zabiera zabawki a jak ktoś próbuje jej zabrać coś to krzyczy nie i zaczyna bić 🥴 Mam nadzieję, że jej to przejdzie.
Dziewczyny ja dziś w Rossmannie szalałam bo fajne promocje z karta rosnę na wszystko 20% zniżki plus rabat z karty więc chusteczki wyszły mi po 3,80 pampersa 😆
Tynka a od jakich chusteczek Alek się uczulił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...