Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry w Nowym Roku 🙂

Szczęśliwości dla solenizantów - Gabinia, Alka i Nikosia :*

Ja wczoraj po kilku nieprzespanych nocach, na ostatnich siłach, grzecznie zawitałam do łóżka, jak na prawdziwą starą piczkę przystało 😉 ... uwagaaaaa o 23.40 🤪 Daniel wcale się nie obudził jak zaczeli strzelać, Natalia się wystraszyła, a mi było wszystko jedno, bo byłam półprzytomna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowym,oby lepszym roku 🙂
Nasz Mały zasnął wczoraj o 19 i o 23 sie przebudził i nie mogłam go uśpić,bo juz zaczynali strzelać :/ i goście byli głosno za ścianą... Tomek zniósł kojec Alka do Teściów i teściowa poszła go uśpić. Dopiero po skończonych fajerwerkach Alek zasnął,oczywiście musiał pokaz oglądać w oknie. Podobno był zachwycony. Zasnął u dziadków i spał tam do 10 🙂
Dziękujemy za życzenia,zapomniałam że to już 11 mies 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka w Nowym ROku 🙂
My po 22 zawitalismy na pogotowie, bo Azizkowi goraczka nie mogla sie zbic, pani opukala osluchala i powiedziala ze musimy poczekac min dobe zeby antybiotyk zaczal dzialac, no i Azizek normalnie sie w miare zachowywal ale wolalam sprawdzic bo jeszcze tak nie bylo zeby po 3 godz od dawki paracetamolu goraczka byla taka sama a potem rosla. Jak bylismy na pogotowiu to juz spadlaa, wiec luzik. Azizek od 18 nie spal wiec jak wrocilismy to padl od razu i sie nie przebudzil a walili konkretnie 😉 caly wieczor sama, pseudomaz nas zawiozl na pogotowie ale siedzielismy ogolnie w 2 roznych p[okojach zalowalam ze nie poszedl na kurwa mac, dodatkowo po 1 zaczal sie mnie czepiac a zreszta huj z nim
jak jua bym chciala zeby zniknal z naszego zycia!!!!!!
100 lat dla 11-miesieczniakow, zdrowka przede wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też pojawił się kaszel i katar.
U nas była podobna sytuacja z gorączką rano 38,5,dałam czopka,po dwóch godzinach sprawdzam a tam 39 stopni.Ale zadzwoniłam do lekarki a ona mówi,że jeśli nie spada po czopku to dać trochę czegoś przeciwbólowego.Na szczęście trochę spadła.Pospał od 10:50 do 13:10 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy się w Nowym Roku 🙂
Sto lat dla naszych przystojniaków Gabinia, Alka i Nikosia 🙂

U nas sylwester zleciał bardzo spokojnie ale i bardzo miło na początku myślałam że nie doczekamy do 22 ale później zleciało że nawet nie wiem kiedy!! Amelka poszła spać dopiero 0 23:30 a tak to temperatura jej spadła po paracetamolu i z Jagoda dziękowała jak by nigdy nic, kropelki na oczka też zaczęły działać i ropa przestała sie jej lać jeszcze ma opuchnięte ale ju dużo mnie i wygląda w miarę normalnie bo wczoraj jak na nia patrzyłam to chciało mi sie ciągle płakać tak była biedna 😞 😞 No i jak zasnęła o tej 23:30 to spała do 2 o 2 się przebudziła ale nie chciała cyca tylko ponosiłam ją troszeczkę i dałam paracetamol bo miała 39,1 i zasnęła znów i spala do 8:30 rano!! w szoku byłam nawet jak zdrowa jest to tak nie śpi długo wiec i ja mam dzisiaj leszy humor i więcej siły bo trochę się wyspałam chociaż nie powiem wstawałam i zaglądałam do niej bo się martwiłam czy wszytko oki i po dwóch nocach z nią w łóżku jakoś mi było dziwnie bez niej 😉 Najważniejsze że jej przechodzi i chyba ten antybiotyk już zaczął działać bo dzisiaj już bez czopków i kataru tez mniej i taki gęstszy że się nie leje ciurkiem!!! aha no i ten nawilżacz tez chyba zrobił swoje bo było całkiem inne powietrze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sto lat 😁DD jeszcze miesiac i ansze dziady beda maly rok 🤪 🤪 🤪
to dobrze, ze Amelci lepiej 🙂 trzymam kciuki dla Azizka.

u nas spoko :P Ada sie przebudzila od strzalow po 12, zadowlona siedziala i osberowowala fajerwerki 🙂 i co chcile ' oooooo' 😁D smiac mi sie chcialo :P.
Dzis zarła frytki z matka na obiad :PP w piekarniku zorbiłam, prawie jak ziemniaki :PP bez soli oczywiscie 🙂 do tego marchewka duszona z maslem i piers w kurczaka w sosie :p mniam :PP

moj chłop ma zakaz seksow do konca 2020 roku 🙂 tak mnie wkurwil, ze nie pytajcie, zamkenlam sie w pokoju jak dzis do roboty wychodzil :P

AHA! mamy wkoncu brakujaca jedynke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam w nowym roku mam nadzieje lepszym 🙂 Nikos poszedł ładnie spać o 19 jak zawsze petardy go ani nie ruszały dałam mu mleko przed 24 i spał tak do 8 z wierceniem o 4 dałam mu picie i zakropiłam nosek meczy go ten katarek mnie juz tez wzieło wczoraj pijac piwko tak mnie głowa rozbolała ze lampki szampana nie dopiłam i poszłam spać zaraz po 24.dziś u nas 10 stopni było masakra jak ciepło i przez to chorujemy,wogule mam jakiś zły humor wszystko mnie denerwuje,trwa to juz dłuższy czas mam jakiś problem ze sobą z którym sama sobie nie radze i musze umuwic sie do psychologa.mam wspaniałego męża bez którego bym nie dała rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milena oby Ci sie udalo znalezc dobrego psychologa ktory Ci pomoze, szczescie ze masz oparcie w mezu!
Adusi gratuluje zabka. U nas nadal tylko dwie dolne jedyneczki 😉
musze Wam sie pochwalic ze Azizek nabral pewnosci siebie dzisiaj i zaczal robic sam po kilka kroczkow, juz nie byl to jednorazowy incydent tylko swiadome proby chodzenia!!!!!!! temperatury juz nie ma caly dzien mam nadzieje ze i noc taka bedzie i chyhba jutro pojdzie jednak do zlobka na 2-3 godzinki jak dalej bedzie sie taak czul 😉
dobranoc 😉 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega wkurwiona.
Teść podkarmia mi dziecko. Nie skutkują żadne prośby z mojej/ tomka strony. On wie kurwa lepiej. Nie podoba mi się takie podejście,dziecko to nie jest mały dorosły że może wcinać wszystko to co my,ale w mniejszych ilościach. Ręce opadają. Nie potrafię się na teściów wydrzeć,jestem wychowana tak żeby okazywać starszym od siebie szacunek. Więc ostre nabluzganie odpada chociaż tak sie we mnie wszystko kumuluje od dłuższego czasu,że może być z tym różnie. 🤢 Dzisiaj Teścio dał Alkowi kawałek polędwicy.... Po ch*** się pytam?! skoro 5 minut wcześniej Alek zjadł cały słoiczek zupy. Alek jest jeszcze taki,że on mógłby non stop coś wpieprzać.Ciężko mu nie raz zabrać jedzenie... 🥴
Jeszcze się dzisiaj Teścio chwalił,że dał Alkowi ogórka kiszonego a ten się najpierw skrzywił a potem oczywiście zjadł. Nie dziwi mnie to bo Alek zje wszystko co mu się da,ale nie o to chodzi ! Zazdroszczę tym dziewczynom,które mają wolną rękę w wychowywaniu swojego dziecka i nikt się im nie wtrąca... !!!! 😠 Teściową mam mądrzejszą,bo opierdzieliła Teścia i to równo,wyrywała mu polędwicę ...żal było patrzeć. Na Teściową jeszcze jako tako działają moje sugestie,podsunęłam dzisiaj artykuł o zapobieganiu nadwagi u niemowląt i takie tam. przeczytała bo później o tym rozmawiałyśmy. Teść wie lepiej,ku*wa wielki dietetyk ! Boję się żeby nie utuczyć Alka,tak wg mnie jest mocno zbudowany.... Zauważyłam czerwone krostki na szyjce,ale jak ja do cholery teraz dojdę co go uczuliło ?! Jak go podkarmiają wszystkim jak wlezie.. 😠 😠 😠 Nie świruję w kwestii żywienia,ale chciałabym żeby mówili mi o nowościach w jego diecie. Nie mam żalu o rzeczy które już jadł i było ok. Chciałabym też trzymać rytm dnia,czyli posiłek nie częściej niż 3 godziny i dużo wody/ słabej herbatki dla dzieci. A on jak zawsze tam pójdzie to zawala z czymś w ręku,a to biszkopcik a to wafel... po cholerę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka, tez bym sie wkurwila :/ ja raz widziałam jak babcia dla Ady dawałą coś do jedzenia, ale jak zobaczyła moja mine to zaraz to zabrała i wiecej nie dawała na szczescie :p. Jak cos chca jej dac do jedzenia, a nie wiedza czy to juz jadła i czy moze, a mnie nie ma w domu to dzwonia :p inczym bym cyba zabila 😁
Powiedziałam im, ze jak beda cos dawac jej bez mojej wiedzy to nie bedą z nia przebywać sam na sam 🙂 bo ja nie mam zamiaru sie denerowac czy cos jej dali czy nie etc. Moze to poskutkuje 🙂?

Milena, masz szczescie, ja dzis myslalam ze dla mojego sie w tetnice wgryze :P

kupiłam sobie na moje migreny platry APAP ICE, nie bylam za bardzo przekonana, ale jak poczulam ten chłodek na czole to bol sie znacznie zmniejszyl, ze mogłam funkcjonowac 🙂
Dzis nie miałam dziecka :PP caly dzien za tesciowa latała, Ada jest w niej zakochana :P czasem normlanie ejstem zazdrosna! bo jak jest u niej na rekach, a jak wyciagam swoje zeby ja wziasc to odwraca się i nie chce isc! a i krzyczec potrafi!!! szogun :P a jak wstanie to leci do niej do pkoju sprawdzic czy jej babcia jest :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzis z Ady sie zlewałam ze smiechu 😁D tesciowa puscila jej piosenke z telefonu, ta jak orazu sie poderwala do tanca, telefon przy uchu 😁D tesc jest cukrzykiem i zawsze ma na noc kanapki na szafce nocnej, ADa podlazła do szafki i zapieprzyła mu wedline z kanapek i zarła 😁 sie usmialam z niej jak uciekala z ta wedlina zeby jej nie zabrac :PP dobrze, ze tsesciowa kupuej dobra gatunkowo wedlinke iec Ada ja sobie je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy w Nowym Roku. Oby byl taki piekny jak 2012 lub lepszy.
Sto lat dla 11sto miesieczniakow.
Monia jak Aziz wczoraj zrobil 3 kroki to juz ci pojdzie, bedzie biegal i juz nic nie zrobisz.
Riccardo jak zwykle o 17.30 byl tak zmeczony, ze szybka kapiel i o 18.03 juz spal.
W niedziele rano zrobilam test w szpitalu na ilosc gonadotropiny kosmowkowej, po poludniu juz mialam wynki. To juz 6 tydzien. Dzis na 18 ide do lekarza rodzinnego po skierowanie do ginekologa.
Tynka wspolczuje mieszkania z tesciami i ich sie wtracania, jednak to sa uroki zycia z kims.
Ja wczoraj w salonie zdjelam firanki/rozebralam choinke/dzik juz wszedzie wlazi. Poprzestawialam kanapy, zrobilam takie duze L by mlody nie wychodzil na kafelki i zastawilam kojcem. Teraz bedzie podziwial swiat z za okna. Okna sa na cala sciane i to balkonowe, wymazane od jego lap, ze szok.
Zycze miego dnia, a chorym duzo zdrowka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale dzis super pospalismy Ricci wstal o 4.30 i po 1h padl i sapal az 2,5h. Wiec wstalismy o 8.10 zjadl kasze i teraaz bryka. Mi sie podobalo ostatnim razem bo zakrylam plaszczem i luzik a teraz? jak?
Z moich wyliczn wyszlo 29 sierpnia. Ricci jeszcze czekal 6 dni. wiec szykuje sie na wrzesien. Mam nadzieje, ze teraz nie przytyje 30 kg jak ostatnio. Bo przy riccim jak?
Ciekawe jak z Azizkiem, Gabrielkiem i Amelka wszyscy byli chorzy.
U nas dzis pada jak nigdy 5 stopni teraz jest. 🙂 🙂 🙂
Kamila ty masz czas na nastepna dzidzie ja za rowny miesiac koncze 36 lat. 😉 😉 😉 😉Szok a wcale nie czuje. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a dla mnie ciaza latem to najgorzy czas z opowiesci mojej mamy,temp dodatnia na te ostatnie dni do porodu, duszno,puchnie sie, jak mam planowa to tak samo chce turlac sie jak z Michalem.
Tynka pisala o nadwadze i ja zaczelam sie przygladac posilkom, Mis je normalnie wg schematu, wiec nie bede panikowac, choc ma jjuz 12kg 🥴 ale spiochy juz 86cm 🤪 wiec waga odpowiednia do wzrostu.
Agnes ciesze sie razem z Toba, sama teraz wspominam jaki to fajnu czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak jak aniag pisze mi sie podobalo zima chodzic z brzuchem bo nie wszyscy dostrzegali z daleka. U mnie w sierpniu beda masakryczne upaly. Ale mam klime w domu wiec luzik dam rade, w szpitalu tez klima, wiec sie nie przejmuje.
Aniag na 86 cm 12 kg to mi sie zdaje prawidlowa waga.
Nie przejmujcie sie dziewczyny waga jak tylko zaczna biegac wszystkie kg zgubia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnes, fakt, masz czas :d narazie nie planuje bo bym chybe se w leb strzelila :P ja to mlodziutka jestem 🙂 w czerwcu 19 lat ☺️ ☺️ moja mama jest o 2 lata starsza ods Ciebie ☺️ tylko ze u nas to rodzinne, ze dzieci sie wczesnie rodzi :P ciotka sie tylko wylamała bo urodzila jak miala 21 lat :PPP reszta mniej niz 20 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnes gratuluje z calego serca potwierdzonej ciazy!!!! i duzo zdrowka Ci zycze, super!
Ja tez nie wyobrazam sobie latem smigac z brzuchem, nienawidze upalow! co innego jak ma sie taki wypas w domu jak klima- wtedy zyc nie umierac 😉

Dziewczyny Azizek juz bezgoraczkowo, mam nadzieje ze dalej tak bedzie ale kaszle i ma katar na szczescie juz nie jak z kjranu tylko zgestnial zazolcil sie :P i jak smarka to konkretnie 😉
mam dla Was newsa ale to juz popoludniu ( nie jestem w ciazy)
dzisiaj zaprowadze Aazizka do zlobka na 2-3 godz
mm pytanko podalam dzisiaj rano antybiotyk dla Synusia z prawie godzinnyopoznieniem, co robic dac mu nast dawke o tej porze co zwykle czy juz tez z godzinnym opoznieniem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...