Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
🙂
ja myślę Monia że jak mały zacznie chodzic do żłobka to też zacznie lepiej jeść, zwłaszcza jak zobaczy inne maluchy wcinające 🙂 🙂 nasza mała też należy to tych drobniejszych 8900 g 🙂
w PL większość rodziców również odbiera swoje maluchy ze szkoły, zwłaszcza przez te pierwsze trzy lata 😉 kiedys więcej dzieci biegało z kluczem na szyji, teraz rodzice bardziej boją się o bezpieczeństwo swoich pociech 🙂
a u nas Emilka strajkuje z jedzeniem deserków i kaszki, za to banana całego zjada z ogromnym smakiem, chyba zrezygnujemy z deserków w słoiczkach na rzecz surowych owoców, uwielbia tez pomarańcze i mandarynki 🙂
u nas podobnie mała w ciągłym ruchu, pędzi na czworakach po całym mieszkaniu i staje przy wszystkim przy czym sie tylko da 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Emilci i Aziza 😆 😆 😆
Kurcze ja jeszcze nie podawałam cytrusów raz mąż dał jej posmakować pomarańczy to płakała, że chce jeszcze 😆
Hanka uwielbia banany ja jej rozdrabniam widelcem dodaję też 30 ml mleka mm i łyżeczkę kleiku ryżowego. CZASEM TEŻ DAJĘ JEJ DO RĘKI ALE ONA JEST TAKA ZACHŁANNA JEŚLI CHODZI O BANANY, ZE ŁYKA DUŻE KAWAŁKI AŻ MA ŁZY W OCZACH 🥴 przepraszam za caps locka 😆
daję jej już lajkoniki paluszki i je uwielbia i nie mam mowy o zakrztuszeniu jest bardzo ostrożna.
Od kilku dni dosteje też winogrona bez skórki ale szału nie robią 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas najpierw podawalismy cytrusy w deserku egzotycznym bodajże z gerbera, a w święta podaliśmy surowe, obieramy dokładnie ze skórki, baaardzo jej smakują, w tym wieku to juz cytrusy można podawać, zwłaszcza że u nas jak na razie brak jakichkolwiek uczuleń 🙂 alergie ominęły też naszą starszą córke 🙂 banana również gniotę widelcem, niekiedy sama gryzie ale ona również zachłanna i trzeba uważać 😉 musimu spróbować winogron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla słodziaka i Emilki tez slodiaczka 😉)

egzaimny do przodu 🙂
biologia 4
astronomia 3 ( bede sie wyklocac bo mi nie sprawdzila jednej prezentacji )
polski dzis pisany
wczoraj matma
we czwartek mam przedsiembiorczosc, angielski i geografie
w soboye wos, historia
i miesieczna przerwa 🙂)
juz odliczam dni do wyjazdu do Sokolki 🤪 🤪 🤪 🤪 23 dni 🤪 🤪 🤪

Ada juz dawno je cytrusy :p pomaranczy nie lubi, mandarynki potrafi 4 na raz zjesc :P banany gryzie sobie sama z mojej reki 🙂 niczym sie nie dlawi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej dziewczyny a ja zapomnialam jak nigdy!!!!!!!!! Dziekujemy za zyczenia!
STo lat dla Emilki!
Azizek pewnie tez cos kolo tego wazy ida prawie rowno obydwoje z waga i zabkami 🙂
Dzsisiaj szczesliwa jestem, zjadl troszke kaszki teraz zjadl obiadku mojej roboty z zoltkiem tez wiecej niz polowe ale to z kombinacjami typu dawaniae picia i w miedzyczasie wciskanie obiadku poki nie pluje to daje a juz jak wypluwa to rezygnuje trudno musi troszke chociaz zjesc i tyle. No i nie zpominajmy ze o 8 zlopie mleka mojego i ok 12 przed spanie troche sie opije wiec tragedii nie ma 😉 lepsze mam dzisij nastawienie oby tak dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Dziś miałam egzamin z angielskiego,jeszcze ustny angielski i TI i semestr do przodu.
Ja jeszcze do kwietnia i w maju matura i spokój na razie.
Ja miałam poprzednie semestry fizykę i astronomię 😞
Dzisiaj miałam super dzień 🙂Przyjechał mój przyjaciel z Anglii i przywiózł mnie do domku i wstąpił na herbatkę i było baaaaaaaaaardzo miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!1 tak mi jakoś dzień dzisiaj uciekł że nawet nie miałam kiedy napisać bo pospałyśmy do 10:40 🙂 🙂 🙂
cudne te zdjęćka Azizka 🙂A co do jedzenia Monia to u nas też jest masakra jutro ostatni dzień antybiotyku i mam nadzieję że wróci wszystko do normy. Cyca jej nie daję tylko do spania czyli w dzień raz no i w nocy to już ile się obudzi razy. No i w dzień kaszki robię 60 i nawet tego nie zje w całości na śniadanie później próbuję z kanapeczką chrupki paluszki itp i wszytko jest be od wczoraj dużo soczków pije więc chociaż tyle bo sika przynajmniej więcej. No i obiadek z małego słoiczka daję jej na dwa razy i i tak zawsze coś zostanie, deser owocowy też mały słoiczek czasami się uda wcisnąć w całości ale nie zawsze no i na kolacje kaszka znów 60-80 i to z cudem i lataniem po całym domu i oglądaniem bajek :/:/ strasznie mnie to męczy i się denerwuję bo jak przyjdzie niania to nie będzie się jej chciało tak latać pewnie koło niej :/ myślałam że jak zgłodniej to zje ładnie bez żadnych wymyślań ale nic z tego :/ ona nigdy nie zgłodnieje :/ a cyce też mi pękają!!! N o i jeszcze robi często kupki niby to nie biegunka ale takie rzadsze i wogóle nie śmierdzą i co chwilka muszę sprawdzać czy nie ma bo nie wiem kiedy robi nawet :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla Emilki i Azizka :*
Mój mały od dziś znowu ma gorączkę i katar + kaszel.
2 dni nic mu nie było i nie wiem czy on przypadkiem nie ma alergii na sierść psa,bo w domu było ok a u rodziców katar i reszta dziadostwa 😞
Jedna lutówka sie już rozsypała 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
jak tak czytałam Twojego posta Ola to przypomniałam sobie jak to ja biegałam za starszą córką 🙂 ile ją zagadywałam, pokazywałam... 🥴 to było moje pierwsze dziecko i chyba trochę za bardzo byłam przewrażliwiona 😜 zamartwiłam się, chyba trochę niepotrzebnie 😜 teraz po latach trochę inaczej na to patrzę, lepiej zaczęła jeśc jak poszła do przedszkola, ale bez szału, nadal należy do chudzielców, ale problemów z jedzeniem żadnych nie mamy 😉 z Emilką jest o niebo lepiej 🙂 oby tak pozostało 🙂
Emilka dziękuje za życzenia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow no to niezle jak juz lutoweczki zaczely sie rozpakowywac. U nas oprocz Eweliny ktora i tak miala termin na stycznia no i Agatki to poszlysmy jak burza od 1 lutego zaczynajac :P
dziewczyny a ja mm zawalone gardlo nie moge mowic w ogoloe glos stracilam 😁 nie mam goraczki ani kataru kaszlu NIC tylko to pieprzone gaardlo :P w nocy ok 2 juz bylam tak padnieta bo pobudka co godzine a czasami co pol i juz na granicy wytrzynmalosci podrzucilm Azizka Nabilowi i tak swirowali do 3 😜 jak przyniosl go do mnie z powrotem to ten moj Synus zaczal machac raczkami i nozkami i smiac sie w glos na moj widok, polozyl sie na mnie i tulil i co chwil mordke podnosil usmiechnieta i sprwdzal ze jestem, wiecie co to bylo takie slodkie bo tak sie zaczal tulic do mnie odkad poszedl do tego zlobka wczesniej mial mnie 24 godz non stop moze ze 3 razy go zostawialam na chwile wiec i dopiero teraz widze jak on mnie kocha i jaki steskniony za mna jest! cudowne chwile!
zrobiolam wczoraj szarlotke za malo jablek za duzo ciasta ale to pierwsz w moim zyciu wiec i tak gicior 😉
Milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja też myślę że się to poprawi i będzie lepiej jadła a jak nie to odpuszczę jak skończy brać antybiotyk z tm cudowaniem i ile zje tyle zje widocznie tyle potrzebuje bo ona tez do grubych nie należy bo waży 9.100!
Wiecie co coś się mojemu Amisiakowi poprzestawiało ze spanie bo chodzi spać 22-23 i wstaje 10-11 w sumie spoko bo w dzień mogę się wyspać bo wstaję dopiero razem z nią (oczywiście w nocy tradycyjnie 4-6 pobudek:/) ale wieczorem nie ma chwili oddechu i muszę ją poprzestawiać znów żeby chociaż 20-21 szła spać!!
Ewka kurcze ale ci zazdroszczę tego zasypiania bez cyca!!! Hania też nie chciała wcześniej wogóle butli prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...