Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Sto lat dla naszego pierwszego poł roczniaka!! 😁DD :*.

ADa mi sie dzis w nocy ani razu nie obudziła 🤪 🤪 🤪, a poszla spac o 21 🙂 teraz bryka na lozku z zabawkami 🙂, a ja pije kawke ;p.

ta zipp to jehst niska strasznie Ewko 🙂 u nas duzo takich jezdzi, tez chcielismy ja na poczatku, ale po obejrzeniu na zywo zrezygnowalismy 🙂. Najlepiej idz do jakiegos sklepu z wozkami i poogladaj, porzymierzaj i wtedy dopiero zamawiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Kamila wczoraj normalnie zaczęła raczkować, zgięte kolana i rączki wyprostowane, mało to zgrabnie jej szło, bo się gibała,ale poszła kawałek 🙂

sto lat dla naszego półroczniaka Michasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny przyszedl wozek 🤪 🤪 🤪 jest 100 razy lepsoiejszy niz na fotkach, jestesmy bardzo zadowoleni, cholera czekalismy 3 dni bo okazalo sie ze z sasiedniego miasta wyslali 😉 jutro sie pochwale zdjeciami 😉 Azuniek tez zadowolony byl. Gondola jest ogromna doatkowo sa w niej pasy wiec Synus nie wypadnie jak bedzie juz siadal chociaz nie sadze ze bede z niej korzystac. Jutro pierwszy spacer, nie wiem czy wytrzymam i poczekam az mezul z pracy wroci.
pOZA TYM czyms sie przytrulam bo na zyganie mnie zbiera od popoludnia i w kiblu juz 2 razy bylam. Mm nadzieje ze do rana przejdzie 🤢 🤢 🤢
Agnese nie pisze, Mamcia u niej jest to pewnie nagadac sie nie moga 😉
Kurwa wozek zajebisty!!!!!! zmykam spac. Dobranoc.
Acha Olcia tez bym chciala zobaczyc pokoj, bo prawdop jak pojedzeeimy do Pl to kupimy rzeczy do Azizka pokoju tzn farby i naklejki wlasnie, lozko mamy juz upatrzone :
http://kind-baby.marktplaats.nl/kinderkamer-bedden/1001459386-nieuw-het-allerleukste-kinderbed-peuterbed-disney-licentie.html#photo
oczywiscie albo ciuchcia albo auto 😉 co najlepsze w sklepie kosztuja te lozka w promocji 300 euro 😁 a przez neta taka taniocha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Fajnie,że wózek okazał się strzałem w 10tkę !
Ja od rana chodzę tak przybita,że ciągle bym ryczała po kątach. Moja szwagierka,szprycha 1sza klasa chodzi po domu w bikini. Jest skwar jak cholera,wiec jej się nie dziwię i nie mam tego za złe. Tylko mi jest zajebiście przykro,bo wyglądam jak monstrum.Kij z tłuszczem- schudnę i nie będzie,ale te paskudne rozstępy i wisząca już skóra. Wiecie rzygać mi się chce jak na siebie patrzę. I wcale nie dramatyzuję po prostu jest chujowo. Wiem,że niestety to taki efekt uboczny posiadania dziecka,zmiana ciała i właściwie wszystkiego,ale... Ona jest ode mnie starsza i lepiej wygląda ! Chodzi z tym mega płaskim,opalonym brzuchem i pieprzy,że musi jeszcze schudnąć 😠 Tomek zobaczył moją minę,gdy ona wyszła z pokoju i chyba wszystko zrozumiał,słowa były zbędne. Co zawsze śmiechem żartem mówił,że da mi na operację to dzisiaj zapytał mnie czy bym się na nią zdecydowała,bo kasa na to jest tylko czy nie lepiej zrobić ją po drugim dziecku. Sam zabieg/rekonwalenscencja jest okropna,dłuższa niż w przypadku cc i ta cena 🥴 co myślicie o tym? ja czuję,że popadam przez to w deprechę.
to akurat bardzo delikatne zdjęcia Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka wiem co czujesz,ale wg mnie spróbuj zapisać się na siłownię jeśli masz możliwość to zgubisz kg i brzuszek,a rozstępy, powiem ci tak teraz się tak zjarałam nad morzem i ich nie widać!!

ja nie jestem zwolenniczką takich operacji, to jest zawsze ryzyko i duże pieniądze,ja zaczęłam ćwiczyć w domu i bez wydawania pieniążków zrobiłam duże postępy,no ale to twoja decyzja

a szwagierką się nie przejmuj, tak szczerze to powinna mieć trochę taktu przy Tobie jeśli chodzi o figurę

może taki kopniak ci się przyda na zachętę co?może sobie poćwiczysz teraz wieczorkami jak Alek śpi? ja się tak zdołowałam kiedyś jak nie weszłam w żadne spodnie, tak się za siebie wzięłam,że po 2 tygodniach wszystkie sprzed ciąży pasowały, ja potrzebuję takiego impulsu, może Tobie tez się przyda? spójrz na to tak, jesteś śliczną dziewczyną , buźkę masz jak malowaną i figurę tez masz bardzo dobrą, jak na kobietę po porodzie,a jeśli chcesz być szczuplejsza, to po prostu troszkę zmień dietę, usuń śmieciowe żarcie i trochę ruchu, ja tak to widzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka rozumiem Cię niestety w 100% 😞 u mnie jest tak samo, brzuch mi wisi, mam mega rozstępy... Ogólnie takie babsko się zrobiłam, niegdy nie byłam szczupluteńka, przy wzroscie 169 cm ważyłam tak 65 kg a teraz mam 71 kg I to jest kolosalna różnica, poszło mi głównie w brzuch ale I w ramiona, w nogi- mam taka budowe ze zawsze miałam trochę brzuszka odstajacego ale kiedys był jędrny, I nadrabiałam nogami bo miałam szczupłe a teraz mam po wewnętrznej stronie ud rozstępy niby nie sa takie widoczne no ale... Tez źle sie z tym czuje ho wiem ze jak schudnę to skóra jeszcze bardziej obwisnie, moje dwie koleżanki niedawno urodziły I już nie widac po nich ze były w ciaży, maja plaskie brzuchy itp ☺️ na mnie wszystkie ubrania hujowo leża, wiem ze powinnam cwiczyc ale moje dziecko jest takie wymagajace ze czasami nie mam siły I ochoty na cwiczenia tylko padam na nos spać, także nie martw się bo nie jsstes sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiek przez najbliższy rok tak nie będę miała "fizycznych" możliwości żeby poddać się takiej operacji. Chodzi mi bardziej o takie psychiczne nastawienie,że będę działać coś w tym kierunku. Na pewno elpszy efekt uzyskam jeśli jeszcze schudnę. Tu sprawa dotyczy bardziej zwisającej skóry i rozstępów. Ty Tusiek pewnie masz ich kilka ja nawet nie zliczę i to tak blisko siebie,że nie ma tu mowy o jędrnej skórze 😞

KAROLKA NORMALNIE JAKBYM CZYTAŁA O SOBIE ! U MNIE JEST TAK SAMO,PRZED CIĄŻĄ BYŁO 63-65 PRZY WZROŚCIE 169 ! Miałam całkiem sensowne nogi,biust tERAZ 69 KG 🤢 Fakt moje rozstępy nie wyglądają już tak paskudnie jak świeżo po porodzie,nie są czerwone,trochę zanikają,ale wystarczy że wypnę brzuch i wyglądają lepiej. Więc wniosek nasuwa się sam- schudnę to będzie jeszcze gorzej...też mam na udach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana rozstępów miałam kilka,a ostatnie 2 tygodnie kiedy Nina się już nie mieściła mi w brzuchu to mi wywaliło ich pełno, to już jak leżałam w szpitalu 🤢 mam dni,że ich nienawidzę,ale w sumie to myślę sobie tak: ile ja paraduję z gołym brzuchem? tylko nad wodą, to jest parę dni w roku,a tak kto to zobaczy? poza tym widzę,że jaśnieją i po opaleniu wyglądają lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...