Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja wczoraj właśnie dałam kaszkę co prawda łyżeczką bo zrobiłam według przepisu i do butli sie to nie nadawało i dlatego pytałam jak zrobić rzadszą 😉 chociaż ręki sobie nie dam uciąć czy ona w ogóle chwyci smoczek od butelki ale zobaczymy 🙂 no ale po tej kaszce łyżeczką wcale dłużej nie spała:/ więc chyba to nie jest wina głodu tylko po prostu chce poczuć swoją przytulke cycusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tak Hania to Hanna 🙂
łyżeczką zdrowiej, zwłaszcza że jak dziecko starsze i pije kaszkę z butli zaraz przed snem to może powodować pruchnicę butelkową, dlatego ja Emilkę uczę łyżeczką choć wiem że z butli było- by szybciej 🙂 ale oczywiście to moje zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 lat dla Hani 🙂

My musimy odstawić te kkaszki z glutenem jeszcze przez 2 dni a potem znów mam podac i zobaczyc reakacje- oby wysypka ie zmieszała albo juz wogole jej nie było 😞

My w sobote jedziemy do kuzynostwa 🙂 już sie nie moge doczekać 🙂 beda dzieci 8 lat, 5 lat i 3 miesiace 🙂 2 starsze to dziewuszki a 3 miesieczny to chłopiec 🙂 jak skpotkamy sie za rok w maju na komuni tej starszej to chłopcy dadz popalic 🙂 bo obaj beda juz chodzic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję posłusznie powrót !! 🙂 no pogoda to przegięcie, słońce,zero chmur, szok 🙂 wszyscy się opaliliśmy,a Ninka mimo,że posmarowana 30tką to i tak się mi zarumieniła,ale dziewczyny no myślałam,że padne Nina zaczęła raczkować 🤪 jutro muszę przełożyć materac już niżej, bo jak ją położyłam do snu to ta na raczka i już ręką za łóżko, fajny wyjazd, ale męczący troszkę nie ukrywam, wczoraj był taki skwar,że już musiałam z młodą iść do pokoju,żeby odpocząć,ale warto było 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wózek sensowny ! 🙂
Witamy Plażowiczki 🙂 Dobrze,że wróciłyscie bo jeszcze od tego jodu,to Nina by zaczęła chodzić 😜 😉
Ewa super miniaturka a w niej Hania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam nad kupnem spacerówki,ale porządnej parasoli, tylko się boję czy te kółka co większość ma będą dobre na zimę, bo ta co mam jest duża,ale koła są porządne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szuka, szuka. Najlepsze jest to jak sobie pomaga kubkiem niekapkiem 😁 tylko ta guma oddaje a dźwięki takie, że ja mam ciarki 🤪
Ja też myślę o parasolce ale to na wiosnę pewnie a teraz fotelik koniecznie bo na zimę już chcę mieć porządny fotelik samochodowy 😆
Taki chyba będzie http://allegro.pl/recaro-young-sport-9-36kg-2012-24h-super-gratisy-i2497745931.html
Uciekam spać dobranoc Mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zamiast spać oglądałam spacerówki 😁 Fotelik posłużyć ma ok 10lat więc lepiej zapłacić więcej i mieć pewność, że to nie bubel a przede wszystkim ma zapewnić bezpieczeństwo dla dziecka 😆
Spacerówka super ale może znajdę taką używaną 😆 http://allegro.pl/peg-perego-pliko-p3-kiwi-jak-z-reklamy-i2503173120.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania fajna spacerowka. Bardzo.
Ewa fotelik wypas, cena tez imponujaca 😉 ale popatrzec na to z perspektywy ze bedzie sluzyc 10 lat to cen nie robi wrazenia 😉 a co do spaccerowki- BOMBA!!!! widzialam ten filmik no zajebiste ma funkcje. rewelacja.
A mnie dzisiaj porypalo. Wysprzatalam cala chalupe, popralam wszystkie firanki i zaslony, pomylam WSZYSTKIE okna, no szok. szczersze to czzekalam na taka wene z utesknieniem, bo od wyjazdu gosci (czyt od poltora tygodnia) ogarnialam tylko pobieznie ☺️ ☺️ no i ogladam ciahgle ten nasz wozio 😉 coraz bardziej mi sie podoba, i juz sie doczekac nie moge az nam go dostarcza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia jak to się robi żeby taką wenę mieć ja chyba nigdy tak nie miałam 🥴 Nawet nie macie pojęcia jak ja nie lubię sprzątać 🤢 Jak mieszkałam jeszcze z rodzicami to wykorzystywałam młodszą siostrę 😮 a teraz pomaga mąż a mimo wszystko dużo tego 🥴
Poczytałam dziś opinię o wózku i wychodzi na to że jest do du...
Tu macie opinie o foteliku http://cokupic.pl/produkt/Recaro-Young-Sport-9-36-kg
ten wózek może być fajny http://allegro.pl/quinny-zapp-xtra-fading-greens-extra-promocja-i2503716946.html ma dobre opinie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 lat dla Michalka!!!
Ewa ten wozek tutaaj ma bardzo dobra opinie, ogolnie rozchodzi sie jak swierze buleczki 😉 cena tez dobra bo tutaj w duzej promocji teraz kosztuje 140 euro. mi sie tez podobal ale Nabil sie uparl jak osiol na wyzsza spacerowke. Jest rozkladany wiec spoko ale mysle o miejscu w samochodzie, bo ta buda jest dosyc dluga. Najlepiej na zywo obejrzec.
co do weny. Najwieksza w moim zyciu mialam w czasie ciazy, nie liczac 1 trymestru 🤪
poza tym zaczelo mnie znnowu ypryszczac jak przed ciaza, w sumie taka pryszczata bylam tez w 1 trymestrze wlasnie, kurde cera paskudna jest teraz. W ciazy wygladalam zajebiscie a teraz szkoda gadac.
Tynka tak patrze na zdjecie Alka i sie nadziwic nie moge bo pamietam ze jak sie urodzil to mial czarna czupryne a teraz wloski mu spporo rozjasnialy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...