Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

Kamila ja Niny na łóżku samej nie zostawiam, bo ona nie dość,że pełza to jeszcze raczkuje i nie ma opcji,żeby leżała spokojnie,a do tego siada i oczy trzeba mieć na około głowy. Zostawiam ją tylko na podłodze. Już mi się parę razy w locie udało ją złapać i mam nauczkę 🙂

A widzę,że tak samo reagujesz jak ja, też mam od razu ból głowy i wymioty. Odpocznij dziś, jak możesz.

Kurde skąd te wirusy się biorą? Jak to trzeba uważać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mamy kóre mają maty do nauki siadania jak możecie to wypowiedzcie się na temat takich mat:
http://tablica.pl/oferta/mata-edukacyjna-dla-niemowlaka-ID1nkin.html
http://tablica.pl/oferta/mata-kojec-kolo-galt-dla-maluszka-ID1kQxr.html#57b135b2;r:;s:
któraś może być nasza 🙂

u mojego męża w pracy też pracownik choruje na grypę żołądkową, mam nadzieje że do nas się to nie przyplącze :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja nie mam takiego koła,ale po Ninie np widzę,że jej się dość szybko nudzą takie rzeczy, nauczyła się siadać bez tego, po prostu z nią ćwiczę, poza tym jak dla mnie to jest duże, wiem,że Olcia ma duży dom, ja mam mieszkanie 3 pokoje i nie mam już miejsca na takie rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania no jak będzie chłopczyk to żaden problem bo dla drugiej dzidzi jest drugi pokoik przygotowany więc sie pomaluje ściany inaczej no a dywanik i tak na pewno nie będzie sie już nadawał do użytku 🙂 jedynie to stolik i krzesełka z ikei ale co tam na coś muszę wydawać kasę ::P:P:P
Amelka też się tak obkręca że masakra i też zostawiam ją tylko w kojcu albo na podłodze teraz zachwycona jest swoim dywanikiem w pokoju i tam lubi leżeć 🙂
a wiecie co dzisiaj zrobiła?? Kuba włożył ją do Bujaczka i poszedł do mnie a górę powiedzieć mi że już wychodzi do pracy i żebym zeszła na duł a tu nagle taki dziwny pisk Amelki Kuba zchodzi na dół a ona nogi zapięte pasami w Bujaczku a ona rękami i głowa na podłodze.... masakra!!! już jej nigdzie nie zostawi dzika małego!! dobrze że się jej nic nie stało i nawet nie zapłakała ale obserwuję ją teraz uważnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do koła to dokładnie jest dość duże i trzeba trochę miejsca ja u małej w pokoju nawet nic z tych rzeczy nie mam bo nie ma gdzie postawić wszystko na dole w salonie i salon kiedyś super przestrzenny teraz tak zagracony że masakra a i tak co chwilka coś zabieram do mamy bo często też u niej jesteśmy no ale ogólnie z koła jestem zadowolona i aktualnie w nim najwięcej siedzi!!!
Obydwa są fajne i to z Kubusiem Puchatkiem słodkie i to drugie ja w domu mam to bez pałąków z zabawkami i jest zachwycona bo am super żywe kolory a te co ty wkleiłaś mają takie raczej pastelowe ale tez myślę że oki,. A to z zabawkami jest u mamy i te zabawki jakoś tak średnio ją interesują:/ raczej woli gryźć te co sa na kole różne odstające rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Wasze szkraby też lubią piloty i telefony? Nina normalnie je uwielbia i chyba kupię jej pilota,że by miała do zabawy,bo tak to mi albo wyłącza tv albo przełącza kanały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Sto lat dla naszych półrocz[color=green][/color]niaków 🙂 🙂 🙂
Nasza mała również uwielbia piloty i telefony 🙂
my nie mamy żadnej maty edukacyjnej i nie widzę potrzeby żeby teraz ją kupować mała jest dość ruchliwa i taka mata się nie sprawdzi, koło do nauki siadania? sama nie wiem, nauczy się i bez tego 🙂 😉 my mamy małe mieszkanie więc nie ma mowy o zagracaniu 🙂
Tusiek super obiadki 🙂 ja to jestem leń jeśli chodzi o gotowanie 😉
pokoik Amelki śliczny 🙂
a my na 15 mamy lekarza w poradni rehabilitacyjnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karol też uwielbia takie zabawki a szczególnie lubi tableta 😁 wszystkiego dobrego dla maluchów, ale ten czas zapiernicza, Aniu te koła to firmy galt takie jak Olcia wstawiała
mój też jest ruchliwy strasznie, spadł mi ostatnio z łóżka zostawiam go na sekundę I usłyszałam hałas uwierzcie mi że niemało zawału dostałam wyłam razem z nim, na szczęscie nic mu nie było ale oboje z mężem bylismy przerażenie nawet jak sobie teraz o tym przypomnę to mi się płakac chce, w życiu już go samego nie zostawię na łóżku tylko I wyłacznie podłoga, wiem Kamila co przeżyłas bo ja miałam to samo, kuźwa z takimi maluchami to trzeba mieć oczy dookoła głowy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 ja też nie kupuję swojemu dziecku pewnych gadżetów,wg mnie szkoda na to miejsca ! Alek też się nudzi szybko zabawkami. Dostał wczoraj od mojego chrzestnego super ciuchcię z Fisher Price,taką zabaweczkę i już dzisiaj nie chce na nią patrzeć 🤢 No nic,schowam za jakiś czas wyciągnę.
Kupiłam małemu mleko 2R bebiko,jest z kleikiem.Idealna konsystencja wyszła,więc nie będę się już bawić w samodzielne tworzenie,bo zawsze mi wyjdzie nie tak. Z resztą wychodzi dużo taniej. Mleko z kleikiem już mu dałam dzisiaj rano,nie zamierzam jakoś szczególnie go przystosowywać do niego,bo w składzie nie różnią się prawie wcale (pomijając to z kleikiem) tylko jest mniej kaloryczne.smoczek trzeba z większym otworem.
Mąż poprał mi dywany,wreszcie bo już żal było patrzeć. Z resztą nie dość,że mamy wesele za tydzien to Tomek wczoraj był u lekrza (bolało go serce) okazało się po ekg,że jest coś nie tak. No i skierowanie na szpital na badania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to nie dobrze,ale Tynka dobrze,że dostał skierowanie do szpitala,bo w jednym miejscu porobią mu wszystkie badania, atak to by musiał latać po lekarzach i zajęłoby to miesiące. Mam nadzieję,że to niegroźne,może stres mu wychodzi? Trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma rodzinne predyspozycje,wczesniej miał juz problemy z sercem. napewno stres.ale jestem db myśli.dzisiaj dostał info,że w jego firmie zwolnili 30 osób 😮 więc chodzi nabuzowany...ehh urlop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ja jeszcze nie dawałam mięska, mam kilka słoiczków i zastanawiam sie czy moge jutro dać cały słoiczek z idykiem, jak na razie na obiadek Michaś zjadał cały słoiczek jarzynowej i nie wiem czy moge odrazu dac cały słoik z mięskiem bo to pierwszy raz, a połowa może mu nie wystarczyc... Jak to u Was wygląda?

Justyna mówisz ze Twoj mąż na siłownie chodzi, moze to z przeciążenia albo z jakiegoś białka (o ile coś przyjmuje)

Nina wymiata 😁 poprostu superaśna 🙂

Moje dziecie kochane bawiło się dziś 1,5h sam! i posprzątałam całą kuchnie, i pokoik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 lat dla Alka i dla Gabrysia 🙂

Nina boska 🙂 i jaka silna 🙂

Pewnie każda z Was ma już jakąs kaszke upatrzoną i dobra - taaka która smakuje maluszkowi?
Jakie macie kaszki? Bo jak dla mnie to one sa za słodkie :/ mam w domu mleczno - ryżową z bananem i powiem szczerze nie dziwie sie Szymonowi ze nie chce jej zjesc - raz mu wystarczał na spróbowanie :/ ona by mnie zemdliła :/ moze on po mnie nie bedzie lubił słodkich rzeczy ale z tego co widziałam wszystkie są z dodakiem cukru czy moze jest coś - jakas kaszka bez dodatku cukru? ktora nie jest aż tak mocno słodka? Bo musze taka znaleźć dla Szymka...

My ciagle walczymy z zebami :/ cały dół spuchniety od 4-ki do 4-ki :/ i to bardzo mocno że nawet nie moze gryzaka ugryźć tylko go trzyma w buzi do schłodzenia dziąseł i potem ryk ze go boli :/ coraz mozniej dają znać o sobie wiec dobrze by było gdyby wyszły w końcu

Tynka wszystko bedzie dobrze wazne ze pójdzie do szpitala i zrobia porzade badania i oby to tylko nerwy - moze musi brac jakies tabletki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania,właśnie to chyba też przez tą siłownię.Białko pije,ale w normalnych ilościach. Jednak od zawsze mu tłukłam żeby przestał i wczoraj już dla popisu się rozryczałam i powiedziałam,że dostanie zawału mając 35 lat... (wiem wredota ze mnie,ale może coś wskóram)
Ola spróbuj tego-> http://www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_wg_kategorii/kaszki/KASZKA/505
Dawałam ją Alkowi,nie jest aż taka słodka jak inne (mam porównanie) i jest bez glutenu.
Ania jak twoje dziecko ma zapotrzebowanie na caly słoik to daj mu cały. Zobaczysz co się będzie działo. Dziewczyny nie polecam tego dania -> http://www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_wg_kategorii/obiadki/OBIADEK/284
strasznie duze kawałki,nie jest na gladko utarte i mój Alek się dławił 🤔 mimo,że mojej produkcji obiadki też nie były na gładką masę rozdrobione.
a i kupiłam taki o to syf swojemu biednemu dziecku http://www.hipp.pl/?id=195
BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.... myślalam,że się porzygam jak spróbowałam,ale Aleksander wtrynił cały słoiczek ! Tylko później przeczytałam skład i aż mi sie niedobrze zrobiło ponownie. Nie polecam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tą kaszke mniam dostałam 2 dni temu od połoznej własnie w celu wypróbowania - tylko szkoda mi ją otwierać jak nie bedzie chciał jeśc bo ona moze stac tylko 2 tygodnie :/ ale jako jedna z nielicznych nie ma cukru dodawanego
te kaszki z biszkoptami sa słodkie i mają jak dla mnie duzo chemi :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...