Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hania miała mały katarek słyszałam głównie przy jedzeniu że ma zatkany nosek. Katarek sam wypływał jak nosiłam ją na ramieniu lub kładłam na brzuszek. Frida tez była pomocna nie ma co się jej bać krzywdy dziecku nie zrobisz. Przystaw sobie do dłoni i zobaczysz że to jest delikatne uczucie nawet jak mocno wciągasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agata ale masz głupią sytuacje z mężem i to zaraz na święta
Może wystarczy to przeczekać, pod wpływem emocji podejmuje się głupie decyzje, bo jak to sie mowi, "jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy". Zobaczysz jeszcze bedzie dobrze 🙂


Monisia maly ma katarek tylko jak placze, tez wydaje mi sie ze to łezki spływają, ale położa mówila zeby wkrapiac sól i ściągać asporatorem, ja nie chce sie w to bawić bo mówią zeby jak najmniej pomagać dziecku, tylko jak jest potrzeba. Mam wode morską i poróbowałam na sobie i ma bardzo duży strumień, to normalne?
Jak użyje tej soli to można zaraz po niej karmić dziecko piersią czy odczekujesz jakiś czas?

I jeszcze jedno, mojemu dzieckuzrobił sie brzydki pępuszek, podejrzewam przepukline, wyszedł i zrobił sie lekko fioletowy, ma któraś podobną sytuację? Nie wiem, podobno można używać plastry na to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wies zco Ania ja od razu jak sciagnelam frida to karmilam. No ja tez mam w sprayu i nie pomysalam zeby na mnie wyprobowac. ale robilam za kazdym razem i to po 2 razy psikalam i sciagalam nonstop i katarek zazegnany nie harczy mi w nocy.
teraz z mojego Synusia zrobil sie wyjec, pol dnia zacieszall do dziadka, gugal usmiechal, zagadywal a na wieczor ok 19 ryk non stop az sie zmeczyl , trwalo to dobre 20 min. nie wiem czy mia megal wkurwa bo nie spal dugo i przyszedl ten czas "przemeczenia zmeczenia" czy go cos boalo, ale nie prezyl sie tak jak przy kolce 🤢 Potem zasnal, po godzinie sie obudzil z usmiechem, z guganiem i wtedy na spokojnie go wykapalam i dalam jesc 🙂 teraz spi, ciekawe jak dlugo. Ale dzisiaj mialam od groma sprzatania i pichcenia, a Aziz jakby czul i spiochal sobie slodko i zajmowal sie soba jak nie spal wiec dal mi fory i wyrobilam sie ze wszystkim 😉
Agata, facetom odpierdala raz na jakis czas i to konkretnie, nie wszystkim osobbnikom ale wiekszej wiekszosci 🤪 moj tez przez jakis czas olewal sprawe, teraz mu sie odwidzialo i jak w zegarku chodzi (no prawie i to nie zawsze) oni po prostu sa nietegez i czasami trzeba nimi potrzasnac konkretnie. Mam nadzieje ze Twojemu zacmienie mozgu przejdzie szybko i swieta spedzicie w milej rodzinnej atmosferze 😉 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej córce sól bardzo pomaga, katar łatwo schodził, u mnie też jest mocny strumień w aplikatorze,ale to normalne bo musi dobrze się rozejść w nosie

Nina dziś w nocy spała 9h!!! 🤪 normalnie szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam w aptece po kropelki i wapno dla małego i kupiłam tabletki uspakajające jakieś ziołowe musiałam....przez to wszystko denerwuje się nawet jak na niego patrze;/
Dzisiaj idzie z kumplami gdzieś i już mu powiedziałam, że nie chce go widzieć pijanego i niech śpi u starych. Po co mam się wkurwiać potem! A niech se idzie będziemy mieli spokój.
Ja za tydzień idę z kumpelami z podstawówki muszę się też odstresować mi też się coś z życia należy ☺️
Idę sprzątać bo oczywiście wielki pan nawet nic nie ruszył. Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
już jesteśmy sami 😉
Martwi się, bo mały ma coraz to gorszy kaszelek;( osłuchowo był ok gardło niby ok to skąd ten kaszel brzydki? Nos rano miał strasznie zapchany eh mamy dawać wapno kropelki do noska wit C i oczyszczać solą morską= frida-bez niej bysmy nie dali rady! Najgorzej, że świeta do lekarza nie mozna iść jakby cos się działo..goraczkę mierzymy na szczęscie nie mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek a to Ninka dala Ci fory w nocy 🤪 Agata najepsze pofdejscie to nie wkurwiac sie bo to i tak nic nie da (latwo mowic, u mnie to para z uszu leci w takich okolicznmosciach 😉 ). oni sa raczej niereformowalni i kazdy jeden ma cos nie tegez pod kopulka OCZYWISCIE nasi Synkowie to wyjatki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek a to Ninka dala Ci fory w nocy 🤪 Agata najepsze pofdejscie to nie wkurwiac sie bo to i tak nic nie da (latwo mowic, u mnie to para z uszu leci w takich okolicznmosciach 😉 ). oni sa raczej niereformowalni i kazdy jeden ma cos nie tegez pod kopulka OCZYWISCIE nasi Synkowie to wyjatki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kobietki z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcę Wam życzyć jak najwięcej przespanych nocy, dużo zdrówka i uśmiechu 😘
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/52796230534444953422210.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9924/52796230534444953422210.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wlasnie dziewczynki wesloych swiat ,przespanych nocy i spokojnych dzieciaczkow i ich ojcow 🤪
mojemu niestety odpier**** po calosci az nie mam sily o tym pisac 😞 😞 😞 jestem na maxa wymeczona i po chuj mi takie swieta jak nie mam ani chwili dla siebie ! ten juz swietuje a ja musze sobie flaki wyprowac coraz bardziej zaczynam wiezyc ze z 2 dzieckiem wiekszosc malzenstw sie rozssypuje 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wszystkiego dobrego,zdrowia i wesołych swiat !

Ja w wielki piatek z rana dostałam mega bóli po lewej stronie pleców.z wielkim wrzaskiem i płaczem pojechalismy do rodzinnego po skierowanie na szpital.okazało sie,że mam kamienie w nerce ! 15ście godzin wielkich bóli,dostawałam znieczulenie- nie dawało rady. W końcu dali mi jakiś narkotyk i przestałam czuć taki dokuczliwy ból... 🥴 cała noc sikałam do słoika z nadzieją,że same wypadną,no ale okazało się że mam zwężoną cewkę moczową...:/ wczoraj zrobili mi zabieg laparoskopem i rozbili te kamienie. Bylam znieczulona na 15scie minut i po poł godz sama juz chodziłam. plecy mnie bolą jakby ktoś walnął kijem bejsbolowym po nerce.
Dzis w wielka niedziele wypuscili mnie do domu,mam przepustkę 😆 db,że tomek był w domu gdy złapał mnie atak.Szwagierka z alkiem siedziała,tesciowa pomagała,moja mama też.
Teskniłam za małym,ale wazne że juz mnie tak nie boli. bo ból był gorszy niż skurcze podczas porodu. Mój poród przy tych kamienaich to był piiiiikuś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jezu Tynka, kobieto ale mialas akcje 😮 slyszalam ze to kurewsko boli, wspolczuje, dobrze ze juz po wszystkim! oj najwqazniejsze to zdrowko! wraacaj do siebie szybko!
ja od piatku gospocha pelna geba, goscie, jeszcze dzisiaj dojechala kobieta mojego ojca, wiec tez na wysokich obrotach, ja to lubie tak gospodarzyc, Azuniek daje mi na to czas, poza tym, jest kochany, juz ma takie byustre oczka, jak ona dzisiaj przyjechala to jej w ogole z oczu nie spuszczal na poczatku, niby taki Babelek maly a tu prosze juz tak rozpoznaje !!!!!!!!!!!!! Gadulka mala!!!!!!!! moj ojciec zabujany w Mlodym na maxa, kapie go ze mna, co chwila zaaglada do lozeczka i sie rozkleja, no SZOK. Ale oczywiscie wszystko w granicach normy, chociaz zebym mu nie gadala to by go nosil non stop 🤪
Dobranoc Laseczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie
Święta , święta i po świętach 😉 Powiem szczerze, że się cieszę, że już po 🙂 Po pierwsze to nie mogłam patrzeć jak wszyscy objadają się pysznościami a ja nie mogę 🤢 Po drugie wizyta u teściów w drugi dzień świąt to jedna wielka porażka. Nie tak noszę dziecko, za słabo ubrana jestem (pielucha na cycki - musi być ciepło :blink 🙂), źle robię, że nie jem wszystkiego (nieważne, że byłam w trakcie sprawdzania jak mała będzie się zachowywała gdy ja nie będę spożywała produktów mlecznych :angry 🙂). Po trzecie ja poszłam karmić Hanię a w tym czasie brat mojego męża sobie palił przy stole papierochy. Gdy wróciłam pierdyknęłam kilka bluzgów spakowałam córkę wyszłam na spacer a potem kulturalnie wróciłam z mężem na herbatkę i powiedzieliśmy wszystkim pa pa. Jak wróciliśmy wczoraj do domu to myślałam, że będę podłogę w mieszkaniu z radości całować 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...