Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

ja już po treningu, drugi zrobię wieczorem, w planach mam jeszcze spacerek,a później błogi relaks, bo w domku wczoraj zrobiłam wszystko 🙂

Tynka wyglądasz bardzo ładnie, a synuś osiągnął błogostan 😁 znalazłam taką promocję, może Cię zainteresuje http://promobaby.pl/promocja-7239.html

słuchajcie mam pytanko, wiem że solarium jest bebe i w ogóle, ale czy któraś może mi powiedzieć jak reagują rozstępy na solarkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agnes widze ze masz taki sam problem jak ja. Moj syn tez lubi siedziec przy cycu nawet pojedzony, ucze go odstawiac jak sie naje, kupilam somka z aventu uspokajacza i tylko tego pozwoli zamieniac, jak widze ze nie ssie to ukradkiem wciskam mu smoka. Musisz zachecac go do jedzenia, ja ruszam nosek, za policzek, rozbudzam zeby jadl a jak juz nie jestv zainteresowany to zasypia albo puszcza cyca i go odkladam.
Niektoe dzieci maja silna potrzebe ssania. Co prawda jeszcze go ucze, nie zawsze wychodzi ale od czegos trzeba zaczac. To ze caly czas na cycu tez mnie meczylo.
Wczoraj dostal proszek na wzdecia i kupki, a dalej sie nie zalatwil 😞 nie chce mu tylt chemii pakowac ale chyba bede zmuszona dac czopka.
Tynka mlodzutko wygladasz, a synka masz podobnego do mojego, taki czarnulek. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja muszę męża poprosić aby na fotkę strzelił 😉 a jeszcze muszę chyba troszkę popisać bo tak to wyświetla mi się komunikat, że jestem nowym użytkownikiem 🤢
Adaś ma piękną minkę 😆
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/haniae.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4788/haniae.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
UDAŁO SIĘ 😁 😁 😁 Wczoraj przygotowałam kącik dla córci 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia moj dzis z milosci zbobil sie na mnie 😠 dzieki bogu pierwsza poszla "kielbaska" 😁
tynka pieknie!! mamuśka tak narzekasz a pazury wymalowane 😉 zarcik moj po hipp spi jak aniolek tzn po 3-4 godz a to sukces!!!!

tusiek nie pomoge ci ja chodzilam po natalii ale juz z rozjasnionymi rozstepami z czerwonymi jeszcze czekam
ania dobra mina,cos mu zrobila ze ma taka mine??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tez ma własnie cos takiego..tyle ze mu wyskoczyły jescze krostki na buzi na dodatek..wczesniej nie miał. 😮
a dzieki za komplementa a paznokcied musza byc pomalowane,tyle z tej mojej kobiecości 😁
Byli u nas znajomi w sumie 4 osoby+dwójka dzieci. Mówie wam zgiełk jak na jarmarku 😆
jeden miał 1,5 roku drugi 8 miesiecy i nasz najmniejszy. uśpiłysmy ich i siedziałysmy z Mężami. Na poczatke z dziecmi był porblem bo sie jedno darło,potem nastepne itd... a na koniec problem z mężami 😁 wiadomo 😎 moj wczoraj tez z kumplem piwko łoili i nie miałam z niego pożytku, dzisiaj podobnie 🤢

Ania,młodo wyglądam bo ja gówniara jestem - 22 l 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mojemu synowi zeszla ta plama, nie wiem od czego byla, moze uczulenie na jajko. A czytalam ze czasem dzieci maja takie plamy i to sa znamiona poporodowe nazywane pocalunkiem bocianka i z czasem znikaja.
My dalej bez kupki 😞 a lek czaly czas podaje, moze poprostu nie chce jeszcze kupki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tynka, a co ja mam powiedziec? :PP -18l :PP to dopiero gowniarstwo 🙂
My wczoraj bylismy u znajomego na grilu urodzinowym :P, mala dostala prezent (2 x body, ksiazeczka i sloik miodu z wlasnej pasieki ) , potem do domu, a tam kolejni goscie xd. Dzis przychodzi do Nas fryzjerka to sie obciachamy z tesciowa, a potem zrobie sobie pasemka :P, bo juz te moje wlosy to mnie tak wkurzaja ze szok 😠 😠. Całe zycie mialam wlosy za pas, obcielam do ramion, teraz mam lekko za lopatki i juz mnie tak denerwuja ;/ przyzwyczaiłam sie do krotkich :PP.
Mala mi dzis ladnie spala, poszla spac o 20 to 1 pobudka byla o 1, potem o 5:30 🙂) i teraz znow spi :PP, mialaysmy dzis maly wypadek xd, mala osrala mi reke, sobie pajacyka, przewijak i dywan xd odrzut to ona ma : DD
Tez zamiescilabym zdjecie, ale mam chyba za malo postow 😞(

Dziewczyny, my tez mamy problem z kupkami, mala strasznie sie meczy zanim zrobi, potrafi stekac po 3 h :// a kupka tylko taki pierd z kleksem. Powiedzcie mi ile placicie za te hipp'o? moze tez wyprobuje 🙂 bo u Nas nigdzie nie widzialam :/ pewnie do Warszawy bede musiala po nie jechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry
kurde moj ma znowu na policzkach krostki i wysuszyly mi sie a ze ma uczulenie na krem to tylko lekko go smaruje normalnym nivea dla dzieci 😞 moze to od mleka
nie wiem jak wy to robicie ze wasze dzieci tak spia
moj wczoraj od 17 do 20,30 mleko pampers i dalej spanie i tak co 3 godz
boze jak ja wam zazdroszcze takie mlodziutkie ☺️
kamila to ty pisz i dodawaj zdjecia !!!
tynka co racja to racja chociaz pazurki odwalona
a ja wczoraj zaszalalam wydalam tyle kasy ze szok!
ale mam nowe buty na koturnie 5th Avenue poza tym nawiedzilam tchibo bo byly przeceny i esprit wiec nowe jeansy i tunika plus kilka bluzek dokupione 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny zycze wam milej spokojnej niedzieli
ide dokonczyc rosolek zrbic wlosy i na spacer 😁 dzis maz wraca ale jakos mnie to nie cieszy przyzwyczailam sie bez niego niby tylko tydz ale jakos dziwnie ze wraca 😞 moje hormony chyba jeszcze nie powrocily do normy ,a co do hormonow,tabletki mam harmonette i
pamietajcie pierwsza pigula nie chroni przed ciaza !!!!!
papap trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja poprosilam moje gin o zastrzyki :P raz na 3 miesiace i spokoj 🙂 bo znow bym zapomniala brac pigulek i Ada mialaby rodzienstwo :P. Za zastrzyk place ~40 zl. Mozna go brac jak sie karmi piersia wiec luz : DD. Ja cale szczescie mieszcze sie w ciuchy przed ciaza 🤪, ale nie powiem wypadaloby sobie cos nowego kupic, tyle ze ja wole kupic cos dla Ady niz dla siebie :PP.

Evelcia moja tez miala krostki i nie wiadomo od czego one byly, bo odstawilam nabial na kilka dni i one wciaz byly, potem odstawilam krem nivea baby " deliktanie pielegnacyjny" i krem " na kazda pogode" - mala miala uczulenie na nagietka i prenatal. i teraz nie smaruje jej niczym - nawet oliwka bo skora sie wtedy zamyka i nie ma czym oddychac, oliwke dodaje do wanienki 😉 i to samo :P.
Musze sie pochwalic 🤪 🤪 wczoraj 1raz sama kapalam babelka : DD, bo wczesniej kapala tesciowa bo ona strasznie gibka byla i sie balam, teraz jest sztywniejsza i ja ja kapie 🙂 Adrian przedwczoraj ją kąpał 🙂) a jaki dumny byl :P szok : DD. Bardzo duzo mi pomaga ogolnie 🙂 zawsze jak mala sie budzi w nocy to on wstaje ja przewija i mi daje ja do cycka, skonczy jesc to ją odklada do lozeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moją smaruje bambino, bo do nivea nie jestem przekonana, ja sama miałam po nim uczulenie
evelcia pomyśl od kiedy ma te kropki może po zmianie mleka wyszły
innicone a po zastrzykach dobrze się czujesz?nie ma jakiś kłopotów?ja brałam zawsze tabsy,ale o tych zastrzykach ostatnio myślę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innicone ja mleko kupiłam w rossmanie,mysle,że w każdej aptece też dostaniesz. Poszukaj najtanszej możliwości. Za 800 g płaciłam coś koło 40 zł. Za Nan 350 g =16 , za 2x350g=30 zł wiec HIPP się opłaca.
Mój wczoraj poszedł spać o 23 i spał mi do 4. Normalnie szok. Później dałam cycka i około 5 jednak nadal był głodny,dałam butlę około 60 ml (na dobicie 😁 ) i spał nam do 10.30 (9.30 stary czas) wiec też ładnie ! Jestem w szoku. Evelcia nie wiem jak to robimy,raczej naparu z maku nie dajemy 😆
jestem baaaardzo zadowolona z tego mleka,jeśli bedzie tak sypiac to jestem za ! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...