Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Innicone sa oczywiście tez małe opakowania 🙂 Ja kupiłam duże,bo mi idzie mleko szybko. Zazwyczaj jest tak,że zrobie dajmy na to mu 90 ml a on zje 30 i śpi... a wydawało mi się,że taki głodny 🥴 wiec myslę,że 40 % z mleka ląduje w zlewie 😆

Podobny do Ciebie Gabryś Mamuśka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale już duży ten Gabryś 😉
U nas dziś tak wieje, że nie ma mowy o wyjściu na spacer 🤢 Wiec kisimy się z córcią w domku.
Moja Hania też ma jakąś wysypkę na policzkach ale mi się wydaje, że to od serka waniliowego bo jak zjadłam go 2 tygodnie temu to miała i teraz w tygodniu zjadłam i po raz kolejny się pojawiły 😮
A to my 😆
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/haniae.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4788/haniae.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No prosze to jak Wy szalejecie ze zdjeciami to i ja sie dorzuce. :P
wygladacie pieknie, Mlode zadbane Mamuski 🙂
Dziewzyny czy Wasze Babelki spia juz na podusiach w lozeczku? bo moj jeszcze nie wie co to jest i nie wiem czy istnieje koniecznosc poki co zeby sie dowiadywal jak to jest spac na podusi.
u mnie ogolnie lipa z mezem, nawt bym powiedziala ze wielka nie wiadomo czy jest co zbierac jeszcze do kupy, ale moj Synus wynagradza mi wszystko. Nie wiem bez sensu to nasze malzenstwo, cala ciaze klotnie, teraz mamy pieknego zdrowego Synka a miedzy nami wiecej gorzej niz lepiej, ja juz nie mam sily, piekny weeend, a nie bylo z kim go spedzic 😞 sama spacerowalam z Azizkiem i duzo myslalam no i niestety do kiepskich wnioskow doszlam. Teraz jego rola ogranicza sie do odkurzania, i alowania Mlodego, no i kapiel wspolnie zawsze chociaz dzisiaj pierwszy raz sama kapalam bo on wyszedl o 18 i do tej pory go nie ma, nie wiem gdzie jest 😮 szczerze to zajebiscie mi samej, lepiej jakby mial tu siedziec w chalupie i mnie wkurwiac. Zalosny ten nasz zwiazek, bez kitu dzisiaj sobi przyrzeklam ze nie bede sie awanturowac bo to i tak nic nie da, i tak sprawa jest beznadziejna. Coraz trudniej mi bylo walczyc, a teraz w ogole ochota i sila na to mi przeszla i jest juz tylko obojetnosc 🤨
dziewczyny zapytam z Ciekawosci ktore maja auto czy Wy dzieciaczki swoje wozicie w tym foteliku samochodowym co jest w tych kompletach wozkowych 3 czesciowych, czy macie jeszcze jakis inny fotelik pod ten wlasnie, bo widzialam i jedno i drugie i teraz glupia jestem ☺️
Azizek juz o 6 rano wyrazil chec zabawy ledwo zywa bylam, niewyspana po nocnej awanturze ale obdarowal mnie najpiekniejszym usmiechem pod sloncem i cale wyczerpanie odeszlo w sina dal, w sina dal... 🙃 dla takich chwil warto zyc!
kurcze coraz cieplekj sie robi i coraz wiekszy mam dylemat przed wyjsciem w co mam Babla ubrac. Boje sie zeby nie przegrzac ale tez zeby nie przeziebic. Poza tym u nas w sypialni sauna w dzien bo slonce daje po oknah caly dzien, a okno mam na cala sciane, i jest w pokoju 25-26 st. masakra, dobrze ze zaslony mamy ciemne.
co do krostek to nie jest tak z w tym wieku jeszcze od naszyh hormonow moga miec nasze Dzieciaczki jeszcze ten tradzik ? u nas jeszcze co jakis czas wyskakuja nowe krostki ale tylko na buzi, jutro postaram sie dociagnac do kona formalnosci i przeniesc nasze dokumenty na dobre do nowego lekarza rodzinnego i zapytam sie o to. 🤪no nic, uciekam obejrzec Ranczo i kimonko . OD 7 TYG W TOWARZYSTWIE NAJWSPANIALSZEGO FACETA POD SLONCEM W LOZECZKU OBOK dobranoc Dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia,ale super foto 🙂 Takie rozczulające 😆
Kurcze z Mężem faktycznie słabo,ale z drugiej strony im szybciej tym lepiej dla was. Z tego co pamiętam co chwilę się kłócicie,zbyt temperamentni jesteście oboje.
My wczoraj mielismy pierwsze bara-bara 🙂 Teściowa wzięła malucha na spacer, teść piętro niżej mielił mięso na mielone a my ... 🤪 Spontanicznie wyszło,ale było cudownie. Juz myślałam,że po porodzie nic nie będzie tak jak dawniej a mąż stwierdził,że jest nawet lepiej 😎

Nasz Królewicz dał popis w nocy.Poszedł kimać o 19stej,wstał o 1 (niby dobrze) Mąż nakarmił go 120 ml mleka (z czego trochę się wyżygał... 😮 chyba zbyt łapczywie jadł,bo przeciez mu sie ładnie odbiło) i to go chyba wybudziło bo do 4tej leżal miedzy nami w łózku i gadał,smiał sie w głos a my debile zamiast go zostawić w spokoju żeby sie znudził to sie patrzylsimy jak na 8 cud świata 🤔 😆 Ze mną pół biedy,własnie sie zdrzemne bo młody zasnął,no ale mąż do pracy i zamiast o 6.30 to wstał godzine pozniej. Db,że nie ma sztywnych godzin pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia śliczny synek, jaki wpatrzony 🙂
nie wiem jak bylo miedzy Wami od początku, ale jesli moge sie wypowiedziec to może Mąż źle się czuje z tym że jest na 2gim miejscu, za synem, może mało uwagi mu poświęcasz. Starajcie się polepszyć Wasze relacje będzie Wam lepiej mijały kolejne dni 🙂
Ja wczoraj podałam synkowi czopka glicerynowego bo juz nie moglam wytrzymac ze tak dlugo nie robi kupki i do tego bąki takie smierdzące puszczał że szok 😮 czasem sie pytałam który to 🤢 i pooooszło, aż się małemu uśmiech pojawił, chyba mu było lżej >D
a wogóle jakiś 2 tyg jest taki nieznośny, gazy ma, brzuszek go boli, najczęściej wieczorami, na zmiane uspokajamy go z mężęm. Teściowa mówiła że mój mąż też tak miał jak był mały, więc wiem po kim synek to ma 😠
ale Wy jesteście piękne w rolach mamusiek, ja przez te zle humorki synka jestem taka padnieta ze nawet nie chce sie fotografowac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia fotka jest the best : DD co do meza;/ ehh szkoda slow, ja osobiscie jestem zdania, ze lepiej samej niz meczyc sie w chorym zwiazku. Trzymaj sie :* pamietaj, masz dla kogo zyc i sie usmiechac codziennie 🙂

Ja wczoraj zaszalalam 🤪 🤪 obcielam wlosy i tesciowa zrobila mi czarny balejaz na moich kudlach :P jak bede mogla to wstawie fotke :PP
Moja nunia dostala karuzele do lozeczka to ejst nia tak zafascynowana ze szok : DD dziecka nie ma caly dzien xd. U Nas nad przewijakiem wisis wielkaaaaa naklejka Tomma i Jerrego, to nunia tak odchyla lebek zeby widziec ją i tam slodko sie do niej usmiecha i gada po swojemu, az czlowiek sie wzrusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja biorę Cerazette? dziewczyny czy w tych tabsch też robimy 7dniowa przerwę? bo nie moge sie tego doszukać na ulotce 🙂
A w ogóle strasznie tu dzisiaj ciiiiicho 😉 Mam nadzieję,że was nie wywiało przez to okropne wiatrzysko brrr 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my po szczepieniach juz.
Mala byla dzielna :P. Tylko troszke poplakala i pokrzyczala, myslam ze bedzie gorzej, ale i tak cala sie trzeslam w srodku. Tatus ja trzymal. Brałysmy ta podstawowa, kluli ją w 2 nozki i w prawa raczke. Potem na spacer to grzecznie spala, a teraz strasznie jest placzliwa, boli ją 😞((. Po kąpaniu wlazymy czopka paracetamolu na bol. Kolejne szczepienie 8 maja

ps. ile trzeba miec postow zeby linka moc wyslac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my dzisiaj z Gabrysiem pospaliśmy prawie do 11...A przed 12 poszliśmy do Gabrysiowej "dziewczyny" i jej mamy,później wspólny spacerek i do domku ziemniaczki odpocząć chwilkę...A później po obiadku znowu do ciotki skoczyliśmy tatusie na spacer a my przeglądałyśmy ubranka i wybrałam sporo dla Gabryśka 🙂
Mój mały zaczął fascynować się grzechotkami i Bartka tata obrabia rogi zwierząt i ma swoją kolekcje w sypialni i mały oczywiście zaczepia je swoim:"eeee,eee",śmiać mi sie z niego chce 🙂
A u mnie i u Bartka lepiej,cieszę się bo w końcu mamy dla kogo tworzyć rodzinę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Malwina,że u Was lepiej i mam nadziej,że i u Moniki się ułoży. Trzymam za to kciuki!!!
Wstawiałyście śliczne zdjęcia to i ja coś wstawię 🙂

mała stópka Ninki

[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8308/stopan.jpg[/IMG]

mała rączka Ninki

[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2187/rczkan.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamuśki wieczorową porą 🙂

U nas jakoś leci, chociaż Daniel jakoś wcale się nie zmienił, dalej dużo płacze. Dzisiaj dałam mu znowu ten gówniany Debridat, bo sądziłam, że na spacerze pośpi spokojnie 😁 no ale mamuska jak zwykle się przeliczyła 😁 Strasznie łapczywe jest to moje stworzenie i póki nie podrośnie i nie zacznie mniej łapczywie jeść to będzie tak wył przez te gazy.
Spanie w nocy idzie mu dobrze jedynie, dalej po 6-7h ciągiem, więc nie narzekam. No ale jak w dzień tylko podsypia to nadrabia nocą 😁
W sobotę spał cały dzień, nawet posprzatałam te moje 160m, bo hrabia obudził się rano, nakarmiłam go, pospał znowu 2,5h i nakarmiłam go znowu i znowu poszedł spac na kolejne dwie, w efekcie odgruzowałam mieszkanie i jeszcze zrobiłam obiad 🙂

Wy się już zabezpieczacie Dziewczyny, ja jeszcze nie dotarłam do gina, ale tak jak poprzednio będę brała zastrzyk na 3mce, bo tak mi wygodniej, przynajmniej nie będę charapciła watroby tabletkami.

Dobrej nocy Dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martaer też myślałam o tych zastrzykach.Jesli krwawienie (juz mam 2 dzien) bedzie sie utrzymywac za dlugo to wtedy zmienie. Ja sie boje nastepnej ciazy jak nie wiem. Nawet myslalam pod prysznicem o tym brrrr 🤢 Minimum 2-3 lata przerwy

Tusiek słodkie zdjęcia 🙂 Oczywiscie trzymamy kciuki za Monię 🙂

Wyspanej nocy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂
dziś mój szkrab będzie miał szczepienie,ale wzięłam te skojarzone,żeby miała tylko jedno ukucie, bo od urodzenia tyle ją kłuli już na krew, że mamy już dość ukłuć, mam nadzieję że po szczepieniu będzie wszystko dobrze
poza tym małą już w nocy przesypia po 6-7h ciurkiem, więc może za jakiś czas prześpi już nockę tak do rana 😁 oby 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko tez mnie zaskoczyło 🙂 Zasnął o 19stej i obudził się o 3. Szkoda,że nad ranem ma bardzo lekki sen i zazwyczaj byle co go już budzi 🤢
Dzisiaj mój Mąż pojechał na dwudniowe szkolenie, wreszcie zrobie byle jaki obiad dla samej siebie 🙂 Alek własnie najedzony lezy na podłodze na macie z Canpola i smieje sie w głos z zabawek - słodki widok 😆
Tez zastanawiam sie juz nad odstawieniem Małego od piersi. Słabo ciagnie,wkurza mnie to. Moze gdybym nie karmiła butelka i nie wiedziała jaka wygoda nakarmic dziecko w 10 minut i iść spac a nie lezec z cyckiem 40 minut,to bym sie tego twardo trzymała... Mleka tak mam juz co raz mniej,zobaczymy jak to wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja cyckiem karmię 10-15 minut 😉 ale dziś w nocy miałam jakiś nawał pokarmu myślałam, że mi cycki rozerwie 🤪 Mała zjadła o 18 i poszła spać a jak po północy się obudziłam to nie wiedziałam co ze sobą zrobić 🥴 Szybki gorący prysznic laktator w dłoń i do dzieła 😆 Małą dwa razy nakarmiłam z tej samej piersi bo nie mogłam sobie poradzić laktatorem. Teraz już jest oki zaczynam się szykować bo dziś mamy kontrolę bioderek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta widze ze mamy ten sam problem z gazami. Moj tez sie z tym meczy, podawalam mu specjalnie robione proszki na odgazowanie ale slabo pomoglo, myslalam ze moze cos w mojej diecie nie pasuje. Czytalam na roznych forach o tym i dziewczyna w koncu zmienila wode jaka miesza mleko, moze ja od tego zaczne bo daje zrodlana z biedronki. Piszecie ze Wasze dzieci juz sie smieja e glos, ja jeszcze tego nie uslyszalam 😞 najczesciej jest placz, jedynie co mu sie podoba to zabawa nogami i powtarzanie uuuuuuuuuuu.
W sumie nie kupywalam zadnych zabawek, moze jakas mata go w koncu zainteresuje.
Dzis nawet sobie myslalam czy z moim dzieckiem wszystko ok, jak Wasze takie juz ciekawe ..
Zeby sie mu szybko odmienilo bo wpadne w jakas okropna depresje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie mala wczoraj yak okropnie plakala ze szok 😞( ale czopek w dupke i zasnela 🙂.

Ania, kazde dziecko jest inne i rozwija sie swoim tempem : )
Lekarka wczoraj oczy jak 5 zl zrobila xd ja zreszta tez, babelek na wyprostowanych raczkach podniosl sie i glowke prosto trzymala ze 2 minuty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...
Mój maluszek w nocy budzi się 2-3 razy,je 10-15 minut cyca i idzie spać 🙂Polubił nawet swoje łóżeczko i teraz śpi sobie w nim 🙂Moi znajomi jak i Bartka rodzice są zaskoczeni bo mały tak dźwiga głowę i każdy się dziwi że ma prawie 2 miesiące,no i sam zasypia,bez bujania i wgl.
Ogólnie Gabryś dzisiaj był mega zafascynowany karuzelą..Wodził za nią oczami i śmiał się do niej,zaczyna też sobie gadać po swojemu ale śmiechu w głos jeszcze często nie ma,czasami mu sie zdarzy 🙂Ja dzisiaj gotuję rosołek,później idę z Gabrysia dziewczyną i jej mamą na jakiś spacerek no i Bartka mama dała nam na zajączka dla małego na prezent no i idę mu coś kupić,pewnie jakąś zabawkę do fotelika 🙂W piątek idę z małym do lekarza a po południu jedziemy do rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...