Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No my przezylismy dzisiejszy dzień bardzo sppokojnie... było duszno i gorąco ale teraz cos sie szykuje na burze i jest mocny wiatr wiec wszystkie okna otwarte i sie wietrzy mieszkanie.
Dziś był dzień "akcja wisnia" wiec 3 drzewa ogołocone, wydrylowane, teraz w słoikach czekaja na gotowanie 🙂
Szyon zjadł aż mu sie uszy trzęsły jak mu zabierałam to łapał łyzke bym muja zostawiła 🙂 wiec zjadł 100 ml tej kaszki a gdzyby bylo wiecej to tez by pewnie zjadł 🙂
Normalnie zachowywal sie - a jadł o 13 wiec sądze że bedzie wszystko w porzadku w dalszych dniach tez 🙂
Ja pisze a on bawi sie nózkami i pieknie sie usmiecha 🙂 wielbiam ten widok 😁

Dziekujemy za zyczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja jestem mocno zaniepokojona ;/. Ada dzis 7 [!!!!!!] razy zrobila kupke i to taka jak woda :/ dawalam jej duuuuuzo do picia, chciala pic non stop. i mi zwymiotowala tak dziwnie, gesto brazowe cos. i nie wiem od czego to ;/ czy od upalu czy od wczorajszego szpinaku z ziemniakami. jak dzis w nocy tez bedzie tak robila kupy to pierdole - wzywam pogotowie, albo pojade z nia na szpital, zeby mi sie dziecko nieodwodniło 😞(( teraz slodko spi 🙂
ten upal daje jej sie strasznie we znaki ;/ jeszcze dzis byla u Nas sucha burza :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.c-and-a.com/nl/nl/shop/product.html#!/Dames//Badmode/Bikini`s/74033/1
a to moj stroj, na chudzielcu wyglada okropnie ale na takim baleronie jak ja fajnie lezy :P
Kamila jak jest wodnista kupa wiecej jak 2-3 razy w cciagu dnia to biegiem do lekarza. Taki maly Babel moment moze sie odwodnic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dzisiaj kolejnego porazenia dostalam. No kurwa siostra N mnie doprowadza do kurwicy. Ta idiotka z byle gownem wydzwania do mojego meza, nie zdziwie sie jak sie okaze ze tez opowiada jakiego baka puscila dzisiaj albo jakiego dzisiaj kloca zrobila. Sory za dosadnosc no ale BRAK KUZWA SLOW!!!!!! byli u nas znajomi a ta debilka dzwoni do N z rykiem bo sie kurwa z mezem poklocila. No co za kurwa nowosc. I przeciez jeden brat to malo. Trzeba bylo zadzwonic do drugiego i kurwa wielka narada rodzinna bo idiotka histerii dostala. A od meza dostala opierdol, bo kurwa siedzi na dupie i nie pracuje a ma pretensje ze kasy malo i mu dogryzala. No to niestety. Tu nie Afryka i malzenstwa razem zapierdalaja a nie ze baba w domu i zlotem ma byc obsypywana. Noz kurcze blade 🤪 🤪 🤪 opierdol tez ostatnio zebrala bo przeciez z takimi gownami wydzwaniala do chorej matki, ktora ma mega wysokie cisnienie i mega cukrzyce. I od jakiegos czasu ma zakaz. Ale caly wieczor zjebany bo dzidzia musiala pogadac. Kurwa godz 23.40 a ten szmatlawic kolejny raz zadzwonil. Myslalam ze rozwale ten telefon. No szok!!!!!!!!!!!! TO COS ma 27 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no nie wyrobka.
No, ulzylam sobie. N nie chcialam juz nic gadac bo jeszcze mi by sie oberwalo :P
a tak w ogole to znowu po tygodniowej przerwie mam moj ukochany wspanialy okres. Zyc nie umierac. Z tamponami i sledziami to ja cos czuje dlugo sie jeszcze nie rozstane 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila po ziemniaczkach ze szpinakiem raczej kupa byłaby gęsta, to wg mnie jest normalna biegunka i u bąbli jest groźne,więc może nie zwlekaj z lekarzem...

A my wczoraj wieczorkiem byliśmy na urodzinach u kumpeli, Nina spała i została z moją mamą, a my w długą, wróciliśmy koło 1,a Ninka wstała po 6,a teraz znowu kima

Monia olej przychlastów,szkoda nerwów serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia nie przejmuj się ten typ tak ma miej ją w d... 🙂 🙂 🙂
Ale gorąc, znajomi dzwonili czy jedziemy z nimi nad rzeczkę no ale niestety nie skusiłam sie bo szkoda mi męczyć Amelkę oni też maja córeczkę ale ma 10 miesięcy więc już lepiej a Amisia jeszcze za mała więc zostajemy w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kobietki 🙂
Ciekawe co z Adusią??
U nas dzisiaj gorąco jak cholerka,obiad zjedzony tzn. mięsko,które zostało z grilla i naleśniki z twarogiem i rodzynkami....
Masakra normalnie,jak jutro będzie tak gorąco to się zapocimy w podróży niby to tylko 70 km ale już nam współczuję....
Pociesza mnie myśl,że od środy ma być chłodniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
własnie wrocilismy ze szpitala. zeby nie znajomośvi to bysmy czekali z 5 h :/, no ale sie ma wkoncu tam ciocie 😁d. z młoda dobrze, dostalismy leki na odwodnienie, na biegunke i goraczke. Pani dokor stwierdziła, ze jest strasznie zywa i radosna ;p i ze jej zabki strasznie dokuczaja :/. dziewczyny przy biegunce nie mozna dawac nic przeciwbolowego niz paracetamol - czemu? nie wiem, nie pytajcie, ale tak babka mowiła. i prawopodobnie to po tym jebanym szpinaku :/ bo sie skolidowało - nowa rzecz + upal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że to nic poważnego... Ninie po szpinaku nic nie było,ale może faktycznie upał zrobił swoje... zdrówka dla Ady! My rano byłyśmy na spacerku,a teraz po drzemce idziemy do mojej mamy na kawę. Dobrze,że mama mieszka blisko to nie biorę wózka tylko młodą na ręce:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Babeczki 😁
Kamila ciesze się, że z Adusią już lepiej i jesteście w domku 🙂
Też dostałam we czwartek gazetkę Twój maluszek i paczuszkę z Hipa i Nestle powiem szczerze, że się bardzo zdziwiłam ale to chyba jeszcze z tych ankiet szpitalnych bo ja tylko na Bebilonie jestem zalogowana.
Wczasy udały się super 😆 Hania nie boi się wody pluskała nóżkami w jeziorku 😆 😆 😆 a grzebanie nóżkami w mokrym piasku sprawiało jej ogromną radość 😆 😆 😆 W tym, roku raczej morze sobie odpuścimy bo wyjście nad wodę z małym dzieciaczkiem to kosmos tyle rzeczy ciągnęłam ze sobą, że szok 🤪 ale warto było 😆
Dziś mamy z Mężem 12 rocznicę naszego związku 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/806/dscn3845.jpg/][IMG]http://img806.imageshack.us/img806/5327/dscn3845.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale cudnie Hania wygląda 🙂
My za 2 tygodnie jedziemy nad jeziorko i wtedy sprawdzimy jak Szymon reaqguje na zimna wode 🙂

A tak z innej beczki Szymon juz wystawał z gondli wiec od dziś jeździ w spacerówce 🙂
No i w końcu zostaliśmy sobie wspólne zdjęcie z Szymonem - szybko 😞 Szymon ma 5 miesięcy 😞 no ale wkońcu udao się bo ciągle zsapominalismy....

Szymon miał tez bliskie spotkanie z pieskiem - który lizł mu stopy i z kotkiem - którego pogłaskał - i o dziwo nie zacisnął dłoni by go przydusić 🙂

Musze go przyzwyczajać bo mamy te zwierzaczki na codzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!
u nas zanosiło się na wielką burzę a tymczasem pokropiło troszeczkę i tyle... :/
Byliśmy dzisiaj ze znajomymi na pizzy i posiedzieć troszeczkę w ogródku a później w parku i u teściów i i całkiem miło zleciała niedziela 🙂
Super że z Adą oki 🙂!!
Haneczka cudnie fika nóżkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajnie,że z Adusią wszystko oki 🙂
Pięknie Hania fikała w jeziorze 🙂
My wybierzemy się za 2 tygodnie nad jeziorko bo niestety ale we wtorek jedziemy do moich rodziców i zacznie się chrzcinowy szał...
A oto nasz mały zapaśnik sumo z piorunującym spojrzeniem bo tata niekapek trzymał i pić mu dac nie chciał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrze ze z AAdusia wszystko juuz dobrze.
Ewa ja sie powtorze ze Ci zazdroszcze. KOcham te okolice i ile bym dala zeby tam sie znalezc i latem i zima!!!!!! Hania slicznie sie pluskala z tatusiem!
A ja od dzisiaj bede jkarmic wg wlasnego uznania. Serce matki mi podpowiedzialo ze zaczne od marchewki z ziemniaczkiem.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/sam3085.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/9384/sam3085.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
planuje przez tydzien dawac po kilka lyzeczek a potem po pol sloiczka. Jutro bedzie bananek. POjutrze marchewka z jabluszkiem. Jeden dzien warzywko drugi owoc. Ile dajecie na poczatek lyzeczkek? bo ja dalam kilka niepelnych.Wcinal az sie Azunkowi uszka trzesly! i podgrzewaie te sloiczki? bo my nie podgrzalismy. a chyba powinno sie ☺️ planuje przez tydzien dawac po kilka lyzeczek a potem po pol sloiczka
poprawka: dwa dni to samo. wiec jutro bedzie znpwu marchewka z ziemniaczkiem a pojutrze przez 2 dni bananek. Bo szkoda mi wyrzucac cale sloiczki, a moga byc przechowywane w lodowne 24 h po otwarciu. zreszta jeszcze pomysle. Jak robicie wy mamuski?
niedziela sympatycznie, znowu mielismy znajomych, wybralismy sie na basen ale nie zdarzylismy bo dotarlismy 15 min przed zamknieciem, moze jutroi sie uda 😉 i terazszalenstwa z Azunkiem, pieje z radosci jak siedzimy we 3 i jest w centrum. Oglada sie na mnie i na mezula i zaciesza ta soja buziulka jak nie wiem!
We wtorek przyjezdza ojciec ze swoja kobietka wiec znowu goscie, juz nie mozemy sie doczekac! mam w planie w tym czasie jak oni beda poprac szystkie firanki, poprac dywany i umyc okna. Jak wyjdzie- zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Monia 😉
Patrząc na zdjęcie widzę, że Azizowi smakowało 😆
Gabryś minka bojowa 😉 Fajnie, że pije z niekapka moja Hania się krztusi jak daje jej niekapek chyba za mocno jej leci woda 🥴
A tu moja Hania jeszcze 😆 https://picasaweb.google.com/108348701192063897922/HANECZKA?authkey=Gv1sRgCO3NkqmhxbuwAg#5763049219642565522
My dziś mamy szczepienie 🤢 a do tego małej zaczynają dokuczać dziąsła nie wiem jak my to zniesiemy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
U nas popadało w nocy,więc jest czym oddychać,ale też bez rewelacji.... Już jest 28"... 🤢
Byliśmy wczoraj z Alkiem na grillu u mojej koleżanki z liceum,było super.Ale tyle co się nażarłam tłustego żarełka to MASAKRA 😁 Alek zachowywał się przyzwoicie, oczywiście dusza towarzystwa 😉
Ale spać nie chciał wcale,więc jak dojechalismy do domu ok 20.30 to tylko wykąpałam,nakarmiłam i padł...Spał do 3 później żarełko i do 9tej ze mną 🙂 Teraz znowu śpi hehe i chyba ja tez sie położę,bo boli mnie głowa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
U nas nocka oki,Gabiś poszedł spać przed 21,obudził się o 23,3 i 6,pofikał i do teraz jeszcze śpi,niestety musimy wychodzić i będę musiała go obudzić.
Ewa ta mina to po tatusiu :P Mam 2 buce w domu...
A ja zadowolona jestem bo najprawdopodobniej Bartek pracę zmieni i będzie więcej pieniążków,fajnie byłoby gdyby się udało 🙂
Ja zaraz szoruję po Cerazette bo mi Bartek grozi,że mnie z domu wyrzuci jak ich nie będę brała...Dzisiaj na obiadek zrobię chyba spaghetti no i mam zamiar się zacząć pakować.Po obiedzie jeszcze przemiła rozmowa z księdzem...A no i mój mały zapaśnik sumo dostał na ramionach i brzuszku takich maleńkich krosteczek.Nie wiem od czego to ale wydaję mi się że potówki bo wczoraj miał mało a teraz znowu dostał dużo,mimo,że śpi w samym pampersie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!!!
u nas dzisiaj 3 pobudki w nocy ale na szczęście w miarę krótkie 🙂 No i troszeczkę się ochłodziło tzn. jest 27 stopni i lekki wiaterek i przynajmniej jest czym oddychać i możemy spokojnie siedzieć na zewnątrz 🙂
Monia masz rację rób tak jak Ci intuicja podpowiada i na pewno będzie dobrze!!! Ja na początku dawałam Amelce jeden słoiczek na 3 razy bo u nas pisze że można 48 godzin przechowywać a na niektórych nawet 72 (np. sama marchewka z hippa) a teraz już daję jej od wczoraj słoiczek na pół bo tyle chce jeść 🙂 dzisiaj będziemy jadły ziemniaczki z dynią bo któryś maluszek wiem że to lubił więc wypróbujemy i my. No i ja podaję jeden nowy produkt na 5-7 dni przynajmniej na razie bo się boję żeby nie przesadzić 🙂 Ja jako pierwsze podałam jabłko, później jabłko z bananem, później samą marchewkę, potem marchewkę z ryżem, potem marchewkę z jabłkiem i ostatnio marchewkę z ziemniakiem 🙂
Jagódka dzisiaj dalej na opatrunki tego oparzenia ciekawe co powiedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...