Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aniag070 mi lekarka powiedziała że Szymon ma taka urodę - suchą skóre na głowie i dlatego ciągle nam ciemieniucha wraca wystarczy za raz zapomne posmarowac i nastepnego dna juz sie znów zaczyna od początku :/ i tak może byc do 2 roku zycia...
Jesli Szymon nie mosi czapki skóra głowy od wiatru i słońca mocniej sie wysusza co sprzyja pow3stawaniu tych suchych placków u Szymona...
Tylko nie sugeruj się tym co jest u nas to moze u ciebie to z innego powodu... ja odkryłam że jest jej wiecej jak czapki nie nosi dlatego mu zakładam i bardzo czesto wyczesuje mu włosy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
i jak ma podrażnona skórę głowy od tych placków suchych - a na pewno mu to przeszkadza bo potrafi nawet do krwi drapac sobie głowe w miejscu tych placków bo jakby na po słońce padało a ma tam delikatna skóre to jeszcze z poparzeniem musialabym walczyć :/ a o udar u takiego maluszka nie trudno....
wogóle ostatnio - jakies 4 dni temu mówili w radiu by nie wychodzic z małymi dziecmi na dwór do 17 bo jest bardzo duze steżenie ozonu szczególnie na południu Polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się z Wami kochane 🙂
No to pospałam 😞 Moje dziecko stwierdziło,że ostatnio za długo spaliśmy no i proszę bardzo już od 7:30 nie śpimy...
Dzisiaj 3 pobudki 🙂
Jutro na 8:30 jesteśmy umówieni z księdzem który będzie udzielał chrztu Gabrielkowi 🙂
Ale mam dobrze ukochany w domu do piątku będzie się u moich rodziców zajmował małym a my będziemy gotowały na imprezę 🙂No i mały zadowolony bo tatuś jest w domu i właśnie bawią się w łóżku,Gabiś przekręcił się na brzuszek i próbuje pełzać do taty...
Nie wiem dlaczego ale uwielbiam patrzeć na ich zabawy...
Dzisiaj już raczej nie zajrzę z resztą do soboty w ogóle będzie ciężko zajrzeć bo będzie sporo do zrobienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Konefka mi pomoże mama,siostry i szwagier także nie martwię się 🙂Damy radę bo jak nie my to kto??
Mam najcudowniejszą rodzinę pod słońcem...
No a w ogóle to brata zaprosiłam na chrzciny był bardzo zdziwiony no i wczoraj dzwonił,że nie przyjadą jakoś wcale nie tęsknie za nim a zaproszeniem chciałam zrobić mu na złość i pokazać,że nie jestem taka głupia jak on.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
u nas noc normalnie - Nina spała od 19 do 5.30 i potem pospała jeszcze godzinkę
u mnie od rana chłodno,ciekawe czy to tylko chwilowe czy może na dłużej się ochłodzi
Malwina powodzenia,żeby się Ci wszystko udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz około 23 stopnie w domu i mi zimno :P

ale nie żebym narzekała 😉

pytanie: nadal kąpiecie maluchy w tych dziecięcych wanienkach? moja tak fika na wszystkie strony,że wanienka już poszła w odstawkę i kąpie ją w naszej normalnej wannie, leję trochę wody, kładę małą na brzuch a ta jest szczęśliwa i bawi się kaczuchami do kąpieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja ostatnio na wczasach kąpałam Hanie w dużej misce była bardzo zdziwiona, że nie ma jak chlapać wodą 😆 My kapiemy jeszcze Hanię w wanience ale strasznie chlapie mam całą podłgę zawsze zalaną i ja jestem cała mokra 😁 Też już się przymierzamy do kapania w łazience ale my niestety nie mamy wanny więc będzie to kąpiel w brodziku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam u nas dzisiaj 2 pobudki po 1 i po 4 więc jeszcze w miarę znośnie i wstałyśmy po 7. u nas też się ochłodziło w nocy aż fajnie sie spało a teraz mamy w salonie na dole 24 stopnie więc całkiem fajnie ale i tak zaraz idziemy na spacerek. słuchałam o tym ozonie i to nie u nas na południu całkiem tylko na Śląsku jet największe stężenie.
Malwina ja cie tez podziwiam za entuzjazm odnośnie przygotowań do chrzcin jak sobie pomyśle o moich to już od razu wiem że była to ostatnia tak duża impreza w domu!!!!
Amelka już dzisiaj drugą kupkę zrobiła hmm.... przeważnie robiła jedna dziennie ale nie jest za rzadka tylko taka normalna więc póki co to się nie martwię!!!
Dzisiaj jemy nowe danko dynia z ziemniaczkiem ciekawe jak jej posmakuje 🙂
a co do kąpania to tez już myślę o tym żeby nie kapać Amelki w sypialni bo ściany schlapane pod sam sufit ale ja tak jak i Ewka nie mam wanny póki co bo łazienka na górze jeszcze nie gotowa i na razie wchodzi w grę tylko brodzik ale kompletnie nie wiem jak się za to bardzo. Jak ty Ewka planujesz to robić w brodziku????

Aha dziewczyny nie macie jakiegoś sprawdzonego przepisu na gofry??? bo strasznie za mną chodzą ale mój przepis jest kiepski i robi się zakalec:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a u mnie rano super a teraz znowu gorąc na dworze 🤢 wykończyć się idzie, no nic śmigam zrobić obiad dziś mam ziemniaczki, gulasz z cebulką i papryką i surówkę colesław 🙂

Aleksandra to może nie długo ząbek wyjdzie, u mnie Nina się nie budziła,ale śliniła się na potęgę, teraz w sumie też bo ząbek cały czas wychodzi,a drugi też już się pokazuje powoli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
U mnie też gorąco,ale okna pootwierane,teraz się coś zachmurzyło,więc ok 😜
Wczoraj odwaliłyśmy ze szwagierką.Ona zajmuje się przedłużaniem rzęs,metodą jedna do jednej. Sama to nosi i bardzo mi się podobało,ale jest to drogi biznes.Około 300 zł a później uzupełnienia średnio 200 zł co miesiąc. Siedzi teraz w domu,przyjechałą do rodziców i w nocy mi to kleiła. Nie mogę się przyzwyczaić,bo patrząc w lusterko mam takie wielkie oko 🙃 Tutaj przykład jak to wygląda Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
W ogóle to Aśka chce mnie tego nauczyć żebym sobie zarabiała kasę.Jej wychodzi przy dobrych wiatrach tysiac tygodniowo ! 😮 😆 Minusem jest czas trwania takiego zabiegu,bo wychodzi to ok 3 godziny 🥴 No,ale w taki czas zarobić 300-200 zł,to ładnie. Chyba się skuszę,tylko potrzebuję na start jakies 1,5 tys 🙃
U mnie dzisiaj spagetti,mięso już zmieliłam,sos zrobiłam i tylko makaron.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze od rana a Szymon 5 kup juz strzelił.... i ma mniejszy apetyt :/ a oczywiście nic nie chce pić :/
teraz zasnał poczekam az sie obudzi i zobaczymy czy dalej bedzie marudny....
temperatury nie ma ...

u nas fajna pogoda lekkie sloneczko ale wychodzic mozna bo jest cym oddychac ale teraz na pewno z Szymkiem nie pójde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu bo to jest fotka do dowodu :PPP bo musze jej wyrobic 🙂 ja od razu sobie zrobiłam do wymiany dowodu zdjecia i dla Ady 🙂 i w gratisie dostalismy do zdjecie obrobione 🙂 a tamto to kupilam w szpitalu ;p bo u Nas robią od razu po porodzie przy 1wszym wazeniu i ddzien po porpodzie, kazde osobno 45 zl a razem to 65 :P, ale tamtego nie bralam bo brzydkie bylo : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja z porodu mam mega mnóstwo zdjęć,bo mąż latał z lustrzanką i robił 😉

kupiłam właśnie kaszkę owsianą z glutenem i od jutra do pierwszego mleka będę dawać,bo zaczynam wprowadzać ten gluten, no a na obiadki już mam jedzonko z mięskiem 🙂 ciekawa jestem jak Nina zareaguje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...