Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
to zostałam uświadomiona, a ja wczoraj na taką piękną pogode siedziałam w domu bo myślałam że Miś ma tem i nie mogę do ludzi 😲 no nic, dziś nadrobimy.
Michał obudził sie w nocy, zaglądam do niego a on oczy jak 5złotych, myślałam ze jak mnie zobaczył to bedzie ryk a on w najlepsze bawił sie kołderką, nawet nie wiem kiedy zasnął bo ja zasnęłam wcześniej 😮 Żeby nie zapeszyć, ciesze sie ze Miś nauczył sie że w nocy trzeba cicho, od narodzin w nocy nigdy do niego nie mówiłam, nawet jak płkał to tylko lulałam troszkę i efekty są po 8 miesiącach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Emilki !!! dziekujemy za zyczenia 😉
kurcze taka brzydka pogoda a ja chcem na ryneczek jechac do centrum 😠 no nic, rajstopki zalozymy i czapke i pojdziemy na miasto 😉 musze 2 komplety poscieli wymienic bo wzielam za dyuze rozmiary. i planuje Azizkowi buciki kupic a w sumie to kapciuszki na twardej podeszwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Aziza i Emilki 😘
Nam coś Haneczka kaszleć zaczyna 🥴 dziś próbowaliśmy dać jej kaszę i oczywiście pluła niemiłosiernie 😁 dałam kilka kawałków banana to dała się oszukać i może z 6 łyżeczek zjadła. Na 17 wizyta u lekarza.
Napiszcie jakie kaszki smakują Waszym dzieciaczkom bo chciała bym ją nauczyć jeść bo dziś wstawałam 4 razy i za każdym razem cycuś 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękujemy 🙂
a ja kaszkę podałam tylko kilka razy, my dodajemy do mleka kleik, jedynie na wieczór do mleka dodajemy łyżkę kaszki "pyszne śniadanko 3 owoce" ze względu na gluten 🙂 nie wiem, jakoś tak nie jestem przekonana do kaszek wszystkie są bardzo słodkie, tera mąż coś wspominał że bobovita niedługo będzie wprowadzać na rynek kaszki bez cukru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam małemu coś takiego :
http://allegro.pl/puzzle-piankowe-26-elementow-alfabet-roz-30x30cm-i2660690814.html
Tylko,że takie 5x5 malutkie i super sprawdzają się do zabawy i gryzienia ....
Ogólnie jeśli chodzi o kaszki to dla mnie kaszki z Nestle na Dobranoc są beznadziejne,a w Rossmannie mleczno-ryżowe są po ok.6 zł.
Agnese te kaszki z Bobovity są mniej słodsze od tych z NESTLE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja Agnese mówię jak próbowałam,dla mnie te z Bobovity są mniej słodsze a te z Nestle bardziej.
Zawsze na 150 ml wody daję 3 łyżki kaszki i tak mi się wydaję,że z Nestle jest słodsza.Na pewno morelowa jest słodka dość mocno i malinowa.A reszta taka w granicach normy.
Oczywiście każde dziecko lubi coś innego,mój np.bardzo lubi kaszki z Nestle a jak dam mu z Bobovity to go na wymioty bierze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!!!
oj u nas to dopiero dzisiaj była ciężka noc Amelka miała gorączkę i nie mogła biedna spać:/ chyba od ząbków bo wydaje mi się że dwójki dolne wychodzą ale nie jestem pewna!!! Niby kataru ani kaszlu nie ma ,no chyba że to znów ta wirusówka!! Teraz dopiero pierwszy raz zasnęła od rana i to ze mną w łóżku leżałam z nią godzinkę ale wreszcie twardo śpi to wstałam trochę ogarnąć domi coś zjeść bo jeszcze nie było kiedy!!
Ma nadzieję że jej przejdzie do wieczora bo kolejna taka noc będzie ciężka:/

A co do kaszki to Amelka lubi z bobovity bananową lub mleczną albo z hipp gotowe w słoiczku a dobranoc!!! Ale rzeczywiście słodkie te wszystkie kaszki jak cholera!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dużo zdrówka dla Amelki.
My już po wizycie. Jestem pod mega wrażeniem. Wizyta trwała ponad pół godziny lekarz wypytał o wszystko. Hanie wziął do siebie posadzi na stół zagadał, pogłaskał i osłuchał. Okazało się, że katar i kaszel najprawdopodobniej od leków pani alergolog bo osłuchowo jest wszystko ślicznie.
Mamy pozbyć się akwarium z domu 🥴 i odstawić wszystkie leki. Przyjmować będziemy eraz coś zupełnie innego przez 10 dni i zobaczymy jakie efekty. Z lekarzem kontakt telefoniczny gdyby coś się zadziało. Kąpać mamy Hankę w przegotowanej wodzie z sodą. Jestem dobrej myśli 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zapomniałam napisać, że dziś sprawdzałam ten gryzak z siatką. U nas sprawdził się rewelacyjnie 😆 pół godziny spokoju i prawie całe jabłko zjedzone 🤪 Na kolację kolejna kaszka sprawdzona i jak zwykle ja ją zjadłam 😁 Kupiłam Hani taką zabawkę http://allegro.pl/sassy-podbierak-i-rybki-6m-i2680154697.html sprawdza się świetnie nawet bez wody 😆
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka t super że nastawienie masz pozytywne bo to już połowa sukcesu i może wreszcie ktoś postawi trafna diagnozę, ale akwarium pewnie szkoda nie??no ale czego się nie robi dla zdrowia Skarbka 🙂 🙂 🙂
U nas nic Amelce nie przeszło raz ma mniejszą temperaturę raz większą ale ponad 37,5 cały dzień:/ i spała tylko przy cycku:/ zaraz idę ją kąpać, zmierzę jeszcze temperaturę i jak będzie to dam czopka i idę z nią spać bo pewnie kolejna ciężka noc przed nami:/:/ myślę że to od zębów bo żadne inne objawy nie doszły!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...