Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monia ty to jesteś zajebista kobietka 😆 uwielbiam Cię 😘
Noc suuuuuuuper wstawałam 3 razy więc oby tak dalej teraz Hania też śpi i mam nadzieję, że pośpi bo przez te jej ostatnie drapanie to nic w domu nie robiłam i mam mega Sajgon 🥴
Moja Hania świadomie mówi am, daj, nie i mama co do taty to pewna nie jestem hihi.
My też teraz pracujemy nad cześć i przesyłaniem buziaczka. Z raczkowaniem nadal w miejscu bardziej pełza niż raczkuje a szkoda bo by swój brzuszek oszczędziła. Ale jak to mówią nic na siłę 😆 Dziś zamawiam zabezpieczenia bo mam wszystko na taśmy poklejone 😆 i kupię ten gryzak do jedzenia zobaczymy czy się sprawdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc dziewczyny.
Malwina pisze, ze trudno sie przyzwyczaic do wczesnego wstawania, moj wstal dzisial o 5 i tak wstaje miedzy 5 a 6, broi 3 h i o 8 pada jak maz idzie do pracy. Dzis bylismy u lekarza wszystko ok. Pediatra poradzil kupic inhalator w aptece.I tez tak zrobilam, ten inhalator moze uzywac cala rodzina
http://www.inhalatory.pl/inhalator-nebulizator-tlokowy-philips-respironics-family,id13.html kupilam podobny model, ponoc jest rewelacyjny przy przeziebieniach. Za krople do nosa do inhalatora i wode zaplacilam az 2 e. 😉 😉
Dzis Riccarda mierzyla inna pielegniarka i ma 71 cm i wazy 10,200 g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieeeeeki Ewa :P
Ja jeszcze sie nie zabralam za nauke Azizka roznych cudnosci, nie wiem nie siedze z nim ciagle bo to puszczone samopas to nie pamieta ze ma matke w ogole. A jak ze mna siedzi to wspina sie po mnie. I idzie dalej. 😮 No aa tak w ogole to ja juz zaczynam tesknic jak to moje Malenstwo bylo male, spalo albo grzecznie lezalo na pleckach i sie bawilo. Bo teraz non sop wstaje i znowu dzisiaj kurwa wywrotka byla na plecki i glowke no jak dlugi polecial 😞 tak to juz jest jak juz Babel wstaje. mAM NADZIEJE ZE nic sie nie stalo! A stal obok mnie, ryczalam razem z niim. Wiec przysieglam sobie ze koniec sprzatania w dzien i bede to robic wieczorem albo po prostu jak bedzie spal. No bo dzisiaj wlasnie sie wyzylam sprzataniem, teraz czekam az Azuniek wstanie i ide po skierowanie na fizjoterapie (znowu :P) i przy okazji na spacerek. Nie mam pomyslu na obiad, moze sobie po prostu pizze kupie i tyle.
Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha mialam dodac ze Riccardo to klocuszek, nono 10 kg to niezle. Moj to Kruszynka, m 70 cm i niecale 8 kg :P
a tak aproposik doszlam dzisiaj ze odkad Synus zaczal raczkowac to zaraz widac na jego stpokach i kolanach jak mam czysto w dfomu. Mimo ze odkurzam codziennie i to nie raz 😠 i myje podlogi. Dzian w dzian 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
powiem wam tez ze dziś rano Nikoś zrobił kupkę na nocnik ale to chyba przypadkowo poprostu go posadziłam i kupka.ja się teraz tak boje zeby nie był chory ze nie wiem jak go ubierać na spacer zeby go nie przewiało.nawet dziś juz przygotowałam śpiwór do wózka ale okazało sie za ciepło a mam taki na zime WOMAR firma bardzo fajny miejscce na pasy ma itd.czapeczke wymieniliśmy Nikoś padł po zakupach śpi a ja zjadłam obiadek i na neta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 9-36 kg Kiddy Guardian Pro 2 bo dla nas najwazniejsze byly testy zderzeniowe a ten ma 4 gwiazdki i ma super material.
A Nina nie miala zadnej trzydniowki bo zadnej wysypki nie ma,wiec ta goraczka to raczej od zebow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foteliki za 200 300zl maja tylko tzw homologacje i sa tylko dopuszczone do sprzedazy ale nie maja zadnych badan na wytrzymalosc przy kolizji czy wypadku. One tak na serio chronia ale rodzicow przed mandatem a tu chyba chodzi bardziej o bezpieczenstwo malucha. Dlatego dlugo szukalam i wybralam ten co napisalam nizej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek tu sie z Toba nie zgodze, ja mam fotelik taki http://allegro.pl/ramatti-venus-plus-wkladka-organizer-mazaki-i2649314247.html i on np w testach tez wypadł na 3/4 gwiazdki, zalezy o co chodzi 🙂 i jestem tez z niego zadowolona. My bardzo zadko samochodem jedzimy, ani ja ani Adi prawka nie mamy jak narazie, i jezdzimy z Ada tyle samochodem co do szpitala na usg bioderek czy jezdzilismy na rehabilitacje i to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamusie czy wy myjecie ząbki swoim pociechom ?
Bo ja właśnie czytałam ale sama nie wiem jaką szczoteczkę mam wybrać na Gabrysia.
My fotelika nie kupowaliśmy bo nie mamy samochodu i pożyczamy fotelik od mojej siostry jak jedziemy z Drawska do moich rodziców.
Ale pewnie jak będziemy kupować fotelik to kupimy droższy.
Myślałyście już o prezentach dla dzieci na Boże Narodzenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widze że foteliki teraz w temacie............
Ja też musze kupic i jestem skłonna wydac nawet 1000 zł - jeździmy z mężem duzo samochodem dlatego musi byc on naprawde dobry.......

Może wiecie o jakims dobrym a nawet drogim foteliku?

My tylko potrafimy piatke przybić 🙂 i bawimy sie w klaskanie 🙂

My pod koniec października obchodzimy imieniny Szymona i rodzina sie pyta co mu kupić kurcze a ja nie wiem ............... macie moze jakieś pomysły co mozna kupic co bedzie potrzebne przydatne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek a juz sie wystraszyłam że można tak ciężko trzydniówke przechodzić. Ninie widać już te 4ząbki u góry? Dobrze ze Misiowi wychodzą pojedyńczą, wyszła dwojka i po tyg kolejna.

Monia Miś z lewej strony ma już dużą dwojke a z prawej dopier sie przebiła więc jak się wyrównają to będzie wampirek 😁

My mamy najzwyklejny fotelik. za 150zł

Miś obchodzi imieniny 29.09 więc już były i był to dla niego najzwyklejszy dzień, jak bedzie rozumial ze swieto to dopiero wtedy będą prezenty, nie mamy zamiaru rozpieszczac dziecka z zabawkami, jak jest cos potrzebne to kupujemy. Już sie kłóciłam z dziadkiem ze nie ma żadnych czekoladek i słodyczy bo mu już wkładał do buzi, a kto wie co mu dał jak ja nie widziałam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że już "przesiadacie" się do normalnych fotelików. My jeszcze jeździmy w tym nosidełku, jako tako się mieścimy,ale myślimy nad zakupem innego,większego. U nas wydatek to koszt max. 500 zł. Nie kupię fotelika za 100 zł,ale też nie za 1000. Dla mnie te gwiazdki,testy to trochę ściema. Oglądałam na TVP2 program o fotelikach kiedyś i takie wnioski z niego wysunełam.
Jej wy myjecie zęby a my dalej bezzębni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MALWINA MY MAMY TAKIE SZCZOTECZKI GUMOWE:
http://nuby.nl/Content/Products.aspx?id=290&Page=9&Cat=0!2!1!1

aLEKSANDRA JAK NIE WIESZ CO TO POWIEDZ ZE ZBIERACIE NA DOBRY FOTElik samochodowy 😉

Kurcze Dziewczyny dzisiaj byl dzien bez chodzika bo wypralam wczoraj siedzisko i nie wyschlo ja pikole normalnie na oczy nie widze, Azizka wszsedzie pelno albo za mna raczkuje albo mi ucieka tylko sie oglada i jak mowie nie, wracaj to ten sie smieje glosno i spitala dalej 😁 ale tak naprawde to jestem padnieta, dopiero 2 dzien raczkuje pelna para i nie bylo chwili zeby sobie
spokojnie polezal. nie wyrabiam 🤢
Tak sobie mysle ze Azizek pierwszego zabka nie odczul tak bardzo ze goraczka itp ale jakby mu 4 naraz szly to by pewnie tak bylo. No ja sobie tego wyobrazic nie moge !
Nam fotelik kupil moj ojciec, nie wiem troszke sie wystraszylam bo nie kosztowal na pewno duzo, moze jak sie odkuje to wymienie na nowszy i lepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałam za fotelik 560zł, oglądałam, porównywałam, z 3 tygodnie móżdzyliśmy i się w końcu zdecydowaliśmy, Nina z nosidełka wyrosła i to mocno,a w tym siedzi jak gościówa

no i jednak cofam co powiedziałam, bo zauważyłam wysypkę na brzuszku, której mąż nie widział...
nam lekarka mówiła,że 3dniówka może trwać do 5 dni, oczywiście u nas musiała trwać te 5 dni, wg mnie Nina tak ciężko ją przeszła, bo się to pokryło z zębami, które wyszły normalnie dzień po dniu lub na raz.... poprzednie dwie dolne jedynki wyszły bezboleśnie w odstępie tygodnia,a teraz to normalnie nie wiem co to ma być, dzieciak się nacierpi, nie ma już gorączki, ale ciągle chce spać, biedna jest 😞
co do umiejętności to Nina się skupiła na chodzeniu, łazi sama i już przy meblach jej nie wystarcza, zaczyna się puszczać i kombinować bez trzymanki, uczyłam ją brawo i papa,ale teraz jej z niczym nie męcze, bo ona chce tylko się tulić przez chorobę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - tez to wyczytałam :PP usmiałam się, przeciez dziecko samo sobie krzywdy nie zrobi 🙂 jesli zaczyna wstawac, to znaczy to juz jest do tego gotowy i tyle: P.

Dzis mi sie troche smutno zrobiło. Dzis jest rocznica smierci mojego znajomego i jego rodziny 😞. Jechał Adam, jego żona Kasia w 8 miesiacu ciazy,Mateuszek ich synek 2 leni, i jego rodzice. Odbierali ich z lotniska, jakis palant im droge zajechał, i zeby uniknac zderzenia z tirem to wpadli do rowu. Zgnineli wszyscy na miejscu, oprocz Kasi, ona wyszła tylko z rozcieciem na głowie, dla jej dziecka tez nic sie nie stało, urodziła zdrowego synka. To było ze Francji, ona teraz mieszka u rodzicow, ciało meza zwiozłą do Polski, nadal bardzo to przezywa, wpadla w jakas depresje, wcale sie nie dziwie.
Nota bene Mateuszek zginał dlatego, ze pas ktorym był przypiety w foteliku ( pas normlany samochodowy) zgniotł mu wszystkiego bebechy w srodku 😞, a mial tylko 2 latka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...