Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nie wiem o co kaman. Nie mialam lapka caly dzien bo kabelek mi sie komletnie jujz urwal, ale znaalazlam zastepczy. Nie przyszedl znowu na noc, nie dzwonil, decyzja juz podjeta ze to koniec, doskonale mi bez niego, bez stresow.
Poza tym mamy przebitego zebolka !!!. Dziurka jest maluskie szkieleczko jest wiec na dniach moze pojdfzie w gore lewa dolna jedyneczka.
ja musze wyszperac bo mam jakis kombinezon kupiony zanim sie Azuniek urodzil, maz kupil we Francji. Tego bialego z H&M nie licze bo to rozm 56 i ani razu nie nalozony 😠
Agnese ale Ricardo to spryciaz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia! brawo! 🙂 nie poddawaj sie, walcz o swoje i badz konsekwenta :*!!!

Ada spi w lozeczku!!!!!!!!!!!! łaaaa, szał 🤪 🤪 🤪 zdazylam sie wykapac, pozmywac, ogarnac pokouj i nawet nie kweknela 😁D BITWA WYGRANA !!! 1:0 dla mamy 😉, ale wojna jeszcze trwa!!! 🙂

Ada ogolnie nauczyla sie mnie na balkonie zamykac ☺️ jak zobaczy, ze wychodze na balkon na fajka, to tyle co sie odwroce zeby odpalic, a ta menda mala juz przy drzwiach szczerzy do mnie dziasła, łapki na szybe i sie smieje!!! a ja wyjsc nie moge bo bym musiala ja drzwiami odepchnac :/ i musze krzyczec po kogos zeby ją wziął, teraz sie wycfanilam i tel ze soba biore i w razie czego to dzownie po kogos 😉) agrr! ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka na pewno też zakupimy ten gryzak 🙂 zwłaszcza że Aleks mega zadowolony 🙂
Kamila gratuluję 🙂 🙂
my mamy podobny
http://allegro.pl/cool-club-kombinezon-na-jesien-nowy-smyk-74-i2670627764.html
kupiliśmy w przecenie za 35zł ale widzę że na allegro o wiele taniej 😠 😮

Monia przykro mi 😞 gratuluję pierwszego ząbka 🙂

nasza Emilka też śpi w łóżeczku, mąż pilnuje..."miejsce dziecka jest w łóżeczku" 😜 ble, ble...niekiedy udaje mi się ją "przemycić" 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja bardzo lubie rzeczy ze smyka 😁 na zimie Adzie kombinezon kupiłam tam :P ogolnie jak jest kasy ' wiecej' to jade do smyka 😁D. ogolnie jestem zakochana w tych pajacach 😁 Ada w kazdym rozmiarze takiego posiada 🙂 super jest ! naprawde polecam 🙂 nie dosc, ze sliczny, mieciutki to jeszcze cieply 🙂 on jest niby z welury, ale po mojemu to polar jest :p bo taki ma dotyk i wyglad http://www.smyk.com/pajac-dziewczecy-rozmiar-62,p1051516131,ubranka-dla-dzieci-p
a tak wyglada na modelce :P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/imag0154gk.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img542/3696/imag0154gk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

ogolnie kurde, wywalilam 6[!!!] duzych kartonow i 9[!!!!!!] workow na strych z Ady zamalymi rzeczami :/ a to tylko rozmair 56/62 to jeszcze wchodzi na 68 :/ a wiekoszsc jak polowa to jeszcze z metkami jest ani razu nie nałozone, a juz za male 😞(
Monia gratuluje zabka 😁D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mamy taki pajacyk polarowy tylko taki http://www.smyk.com/pajac-chlopiecy-rozmiar-80,p1051514939,ubranka-dla-dzieci-p . Świetny jest,zakładam Alkowi w zimne noce. Mamy rozmiar 80 i jest już za mały,muszę teraz pojechać i kupić 86 😆
Gratulacje dla Ady,mój Alek też sam zasnął na noc w łóżeczku. Jestem przeszczęśliwa. Trochę to trwało,potłukł się ale zasnął.
Osobiście lubię ciuchy z 5-10-15, h&m i smyk ma bardzo ładne,ale drogi. Jak kupować to tylko na przecenach.
Kamila, ja też miałam takie ciuszki,których nie zdążyłam nałożyć i nie oberwałam metek. Takie ciuchy trzymam pod ręką i obdaruję znajomych,którym się dzieci rodzą 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja to menda jestem i nie daje nikomu ☺️ ☺️ drugiego miec nie chce, ale ciuszkow nie oddam! :p straszny sentyment do nich mam, mogłam je przegladac, ukladac, przekaldac całe dnie :P az Adi sie wkurzul i je wyniosl zebym dostepny do nich nie miała ☺️ ☺️.

ADA NADA L SPI W LOZECZKU!!!! chyba działa na nią ta poduszka moja pod jej głowka :P bo wczesniej juz ze 3 razy by sie obudziła 🙂 a tak spi juz prawie 2 h 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪. ona zawsze na poduszkach spała, a w lozeczku twardo- hmm moze temu :P no i zapach moj jest na niej 🙂

Tak, to fakt, ze pajace sa rewelacyjne :P ja dla Ady zakładam jako kombinzeon na ziemniejsze dni, pod to ida rajstopki, body z dlugim 🙂 i jest dobrze. 68 - kruszynka z niej :P nawet 8 kg nie wazy :P ot taki jej urok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze fajnie to wyglada ten gryzaczek dzisiaj kisilam sie w domu w ogole nie wychodzilismy bo nie mialam weny, wiec nie szukalam ale jutro poszukam.
Kombinezoniki fajne,
zre wlasnie danio jagodowe z jagodami ( 🤪 ze sloiczka - pychotka!) i zaraz jeszcze se chyba doloze. A co
Aziz staje przy wszystkim czym sie da normalnie dzisiaj spuscilam go na chwil kilka, odlozylam tylko miseczke do zlewu i zdazyl sie podniesc i wyrznac znowu na tyl glowy. no co za dzik. Siedziecc nie chce wie juz jak to sie robi ale mu sie w miejscu nudzi po prostu 😁 chodzik mu sie podoba ale jak stoi przy nim a nie w nim 😮 wiecie co, teraz od kilu dni siedze z Azizkiem i poswiecam mu w calosci moj wolny czas, obiad robie kkiedy chcem, i mam luzik.
Agnese1978 a karmisz tak jak planowalas ze rano i w nocy cycem czy juz w ogole skonczylo sie karmienie piersia?
Azuniek tez drobniaczek, tydzien temu wazyl 7600 wiec 8 jeszcze nie ma tez. Taki typ :P ja tam wcale nie ubolewam. zreszta jak te Moje Ruchliwe Dzidzi ma byc grube jak to w miejscu nie usiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja tak samo :/ teraz sie wycfanila i podchodzi do nogi, ciaga za nogawke zeby ja na rece brac :P
moja skolei czolem o wszystko wali :P nos ma obdrapany, siniak na pol czola, zadrapanie na czole - wyglada jakbym ja katowała w domu :/
Monia uwazaj bo tyl glowy jest bardzo deliktany 😞

kolezanki syn urodził sie 9 lutego i wazy 12 kg :/ ale nic nie robi, ani nie siada, ani nie pelza nic bo jest po prostu za gruby :P a jest bardzo niski ;p i wyglada jak taka natuczona pyza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niestety, ale już nie karmie, jakieś dwa tygodnie, Emilka sama zrezygnowała, mleka było mało, teraz jak sobie pomyślę to ża 😞l, jak ją wczoraj chciałam dostawić to nawet cycka do buzi nie chciała chwycić 😞, ale bierze w łapki i chce się nim bawić,teraz czas przeziębień przydałoby się dokarmiać zawsze to jakaś ochrona, ale cóż...
Emilka waży 7400 🙂 ale przybiera i to najważniejsze 🙂

zmykam, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila ja też nie oddaję ot tak ubranek. Jak znajoma urodziła kilka miesięcy po mnie a miałam "za małe ubranka z metkami" to dałam to jako prezent dla dziecka 😆
Monia- no pewnie nie przejmuj się ! Żyj po swojemu,teraz Aziz potrzebuje Mamusi i Ty będzisz miała głowę zajętą 🙂 Kurcze podoba mi się ta kiecka,ale za droga. Myślałam o niej bo za 2 tyg mamy wesele znowu http://www.riverisland.com/women/dresses/branded-dresses/light-pink-sequin-trim-Forever-Unique-dress--625873 No,ale cena odpada !
A Alek jest długi,waży jakieś 8-9 kg więc gruby nie jest. Bardziej taki klocek,ale nie upasiony bo nogi,pupę ma drobną.
Ja też zmykam się kąpać,i schowam się pod ciepły kocyk z herbatką 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej więc tak mój synuś Nikodem warzy 9 kg jest pogodnym spokojnym w miare maluszkiem,raczkuje po całym domu,biega w chodizku i chodzi za rączki 🙂 mówi mama dada nie.zasypia pięknie od pierwszych dni sam w łóżeczku kapiel mleczko i sen 🙂 nie karmie piersia,karmiłam tylko 4 dni złapało mnie ostre zapalenie rwy kulszowej i miałam silne leki na miesiąc i musiałam zasuszyc pokarm chociąż miałam bardzo duzo odcigałam i wylewałam.synuś urodził sie przez cięcie cesarskie miałam na życzenie i jestem bardzo zadowolona 🙂 Nikuś od 4 miesiąca je pięknie obiadki sama gotuje a teraz już je to co MY 🙂 lubie sobie pojeść.od 2 tygodni jest chory zqaczeło sie od zwykłego katarku i dostał biseptol który nie zadziałał pożniej sumamed antybiotyk nie zadziałał pogorszyło się zapalenie oskrzeli i nowy antybiotyk 😞 Nikusiowi wkoncu zaczeło sie odrywać mam nadzieje ze przejdzie w poniedziałek kontrola.nie wiem wiecej co opisac pytajcie odpowiem pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rano o 9 pije mleko bebilon pepti z kaszka bobovita póżniej obiadek ok.13 póżniej deserek owoce albo jogurcik,miedzy czasie chrupka dostanie biszkopta do raczki pżniej kolacja po kąpieli mleko z kaszka bobovita póżniej ok.24 mleko z kaszka i 5 nad rane mleko z kaszka.niedawno nie jadl mi juz w nocy tylko pił ale zas zaczoł chce zjesc i koniec i śpi dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm.. no i tak chodzik spoko ale na jakieś 5-10 minut przejdzie kilka razy salon,kuchnia, korytarz i jak się jej nudzi to przychodzi do mnie i rączki wyciąga... :/ no ale zawsze t kilka minut żeby chociaż zjeść 🙂 🙂 🙂a z drugiej strony jak by sie jej spodobało i nie chciała wychodzić to bym ją tam pół dnia trzymała a tak to sam strajkuje 🙂 🙂

Gratulacje dla Azizka ząbka,wiecie śliczne te ząbecki u nas już dość widoczne gołym okiem jak się uśmiecha ale jednak ten bezzębny uśmiech był bezcenny: 🙂
Amelka tez chodzi jeszcze w 68 ale dużo już ma 74 zwłaszcza body bo jakoś tak wolę luźniejsze żeby pampers nie był zgnieciony a waży8,200 🙂 ale jak dla mnie to oki waga i na rękach czuję ją dość dobrze 🙂

Milena cudny ten Twój Nikoś, ale wiesz zdziwiłaś mnie tym że juz je wszytko normalne kurcze ja się boje wszystkiego daję tylko słoiczki a tu roszę, ale może to i dobrze 🙂

Monia głowa do góry dasz rade, w szoku jestem że dwa dni nie wrócił i kompletnie go nie interesuje co z synkiem bo jeszcze mogę zrozumieć ze tobą się nie interesuje bo jest wkurzony ale że Azizkie... masakra...... ciekawe gdzie śpi!!!

Kamila a ty się nie martwisz tym że karmisz i palisz papierosy??? no i zresztą jak palisz to całą Cię czuć papierosami a Adusia to wdycha... :/:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milena super ze dolaczylas, kurcze moze i ja sprobuje dac obiadek Azizkowi ostatnio zjadl z nami troche gotowanych ziemniaczkow, moze by i chetniej jadl z mamusia? a co do cesarki to duzo placilas za ta przyjemnosc jesli moge wiedziec? No i oczywiscie duuzo zdrowka dla Nikosia zyczymy! oby chorobsko szybko przeszlo!
no wlasnie ja jestem ciekawa co do palenia bo to chyba w mleczku tez cos zostaje? ale i tak dobrze ze w domu nie palisz tylko na balkon wychodzisz, U mojej znajomej wszyscy jaraja a 2 dzieci w chalupce, taras maja od kuchni polaczonej z salonem a kisza te smrody w domu zamiast wyjsc na te kilka minut na balkon.
A jak widze na zewnatrz matke z wozkiem i z petem w reku, jak ten dym leci na dziecko to mam ochote tego peta jej w dupe wsadzic.
Ja sama palilam jak smok baardzo dlugo zaczynalam jako zbuntowana gowniara, wiec grubo ponad 10 lat ☺️ ☺️ w pierwszej ciaazy od razu mnie odrzucilo od fajek ale jak zaszlam w 2 ciaze to rzucilam. Bylam pewna ze zaczne jarac jak urodze ale poki co sie trzymam twardo i wlasnie za kazdym razem jak zbiera sie u mnie ochota na dymka to mysle ze zaraz bede smierdziec fajami Azizkowi i mi od razu przechodzi, nawet teraz! mam nadzieje ze nie wroce do tego nalogu.
A Olcia zgadzam sie z Toba ze ten bezzebny usmiech jest jednak chyba najslodszy ☺️ Ja zawsze mowie do Azizka MOJE KOCHANE DZIASELKO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do mojego gluta, to mnie boli wlasnie to ze sie o Synka nie pyta, kurwa tatus na pokaz. Nie wiem gdzie spi, pewnie u kolegi, rozwiedziony jest i pewnie mu doradza dobrze, nie wiem a moze u jakiegos lachona, jak dla mnie to juz jest zeszlajany i patykiem go nie tkne. Fuj. Nie wiem jakos do mnie chyba jeszcze nie dociera albo po prostu sie ciesze bo jest mi poki co dobrze. Wczoraj kilka lez uronilam jak sie dowiedzialam ze jest w prcy ale nic poza tym. Ciekawe jak dlugo mnie ta euforia bedzie trzymac. Normalnie porzucil nas burak jeden 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh Monia,nawet nie wiem co napisać. normalnie głupek !

co do palenia i karmienia piersią - uważam to za mega nieodpowiedzialne i po prostu głupie. Jak nie można się powstrzymać to jest mm,po jakiego grzyba truć własne dziecko? Nieważne czy jeden czy dwa papierochy dzienie,bleee sam zapach fuuj 🥴 🥴 No,ale każda robi jak uważa.

Monia fajnie,że nie palisz. Jestem twarda przeciwniczką tego syfu. Zwłaszcza,że to zwykłe trucie siebie za niemałe pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to ja sie przyznaje bez bicia ze raz dziennie kawe rozpuszczalna slaba pije z mleczkiem. Tyle ze tutaj od pierwszych dni mi ta opiekunka mowila ze moge pic normalna byleby nie na noc 😮 tu jest normalne, w ciazy polozne pozwalaja normalna kawe pic max 3 filizanki dziennie 🤪 smiech na sali. ja pilam bezkofeinowa ta normalna od jakiegos czasu pije dopiero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...