Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny a ja mam mega depreche. Moj maz nie wrocil na noc, zdarzylo mu to sie pierwszy raz ja nie wiem, on wiedzial bo mu nie raz mowilam ze jak zrobi cos takiego to koniec naszego malzenstwa, poklocilismy sie ale to nie powod zeby do domu nie wracac, wylaczyl telefon a my mamy przeciez male dziecko jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym?!?!?! dla mnie nie wrocenie na noc rowna sie szlajanie i zdrada no co za sukinkot, w szoku jeszcze jestem 😮 nie wierze ze to zrobil SWINIA!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia idę bo już dawno powinnam była pójść bo co chwilka boli mnie ucho i normalnie czyszczę tymi beznadziejnymi patyczkami co 5 minut wiem że nie powinno się w ogóle ale to jest silniejsze ode mnie i co chwilka mnie coś swędzi w nim i wreszcie się zmobilizowałam bo niedługo ogłuchnę całkiem!!ciekawe co mi powie!!!

kurcze Monia to nie ciekaweie:/:/:/ Mam nadzieję że będzie miał jakieś dobre wytłumaczenie na to chociaż nie wiem czy można w ogóle jakieś mieć na niewrócenie na noc do domu.....:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja nie wiem co zrobie generalnie z szoku nie wyszlam jeszcze. A za 3 tygodnie mielismy plynac do Tunezji i ja kurwa nie wiem co to bedzie, odechcialo mi sie tam jechac, a jak mi tam taki numer odstawi to co z mama i tesciowa bede siedzie w chacie non stop ? na migi gadac bedziemy? ja pierdole!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też bym się wkurzyła, ale nie zabiła
to że nie wrócił na noc nie oznacza że sie szlajał i zdradził 😮 może musiał przemyśleć a przespał się u znajomych
sama Monika pisałaś że ostatnio się pokłóciliście
choć wiem jak musisz być zła 😠
nie powinien wyłaczać telefonu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to sie nazywa normalnie odpowiedzialnosc 🙃 ja Ci sie w sumie dziwie Monia, ze tak z nim wytrzymujesz po tym co pisas na brzuchu i na mamusiach, ja juz bym dawno spipeprzyla od niego :/ wole byc sama i szczeliwa niz z kims i non stop wkurwiona 🙂
dawno bym zabrała manatki i sie wyprowadziła 🙂
i nie płacz! to nic nie da :/ :*
CZESC! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie bede spieprzac jak szczur i zostawiac mu chaty niech on spierdala. bo ja nie zamierzam sie tulac po ludziach z dzieckiem. huj z nim. pochlipalam troszke i juz mi lepiej.
Witamy nowa mamusie 😉
dziewczyny od 3 dni daje mlodemu kawalek jabluszka do siumkania i Mlody uwielbia! jak mu wypadnie z raczki to ryczy jak dzik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy nowa mamę i Nikodema 🙂 🙂 🙂

Monia głowa do góry jesteśmy wszystkie z Tobą dasz sobie radę a on niech sobie sam jedzie do mamuśki i najlepiej tam zostanie!!!
a ja u lekarza no w sumie bałam się co mi powie i najbardziej że będzie bolało ale w sumie nic mi takie nie robiła dała jakieś krople no i zrobiła badanie słuchu i na lewe ucho słabo słyszę hmm... nigdy nie narzekałam na to i jakoś głucha nie byłam no ale... w następnym tygodniu jak się podleczę kropelkami(nie chciała mi dawać tabletek bo karmię) mam przyjść na powtórne badanie słuchu kurcze może ja tak od zawsze mam i nawet nie wieziałąm:/ trochę się tym martwię ale mam nadzieję że będzie oki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też się boje Ewka tak jak i ty kiedyś dałam jej to ciasteczko z hipp ty chyba też dawałaś i najpierw ładnie jadła a później jak jej został taki mniejszy kawałek to trochę się zaczęła jakby krztusić i ja już panika i ciasteczka zjadła Jagoda 🙂 🙂 że już nie wspomnę o tym że niektóre mamy już chlebek dają ja bym chyba umarła... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...