Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewa, my Cię rozumiemy, ja miałam koszmarne dni, nerwy od jednego mierzenia temperatury do drugiego, wyniki 40 stopni i normalnie zawał... paracetamol w płynie i czopkach u nas nic nie działał,dopiero trochę nurofen i ta bezsilność, Ewa a może to nie jest alergia?może jakiś pasożyt co?któryś lekarz zasugerował to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż wziął opiekę,ale i tak miał ją teraz brać,na 2 tygodnie,bo mamy kolejną serię lasera na naczyniaka, już go prawie nie widać po pierwszej serii a lekarka mówiła,że chyba z 4-5 będzie potrzeba,a tu pewnie po drugiej zniknie 🙂 ale Nina jak się wykuruje to śmiga do żłobka znowu i tylko mąż ją będzie szybciej brał na laser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka a pisałas ze Ty tez miałas taką alergie, moze mama Twoja Ci coś podpowie co na Ciebie działało. Ja na własnej skórze wiem ze specjaliści są dobrzy tylko w większych miastach, jak np. Kraków czy Warszawa. Może warto poszukać w internecie w opiniach który jest dobry i wybrać się w podróż, ja wiem że u nas tylko Kraków.
Ja dziś też przeżyłam pierwsze siniaki u synka, jeden uderzył o pudełko w brew, a drugi o kant stołu, myślałąm że padne 🤢 chciałam na pogotowie dzwonić, bo martwiłam się czy to nie w ciemiączko, ale zrobiło się czerwone zaraz na czole przed włoskami, i później lekko sine. Posmarowałam altacetem na obrzęki i nie wiem co jeszcze można zrobić? Myślicie że trzeba to konsukltować z lekarzem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania jesli MIchas zachowuje sie normalnie to nie martw sie. Kurcze ja po ostatnich akcjach jak tyljkko wychodze z pokoju nawet na chwilke to wsadzam w chodzik. Bo to chwila moment 🤨 Aziz wczoraj osunal sie na nosek bo mu sie raczka omcknela jak raczkowal, ale na szczescie nic takiego sie nie stalo. U nas Aziz kilka razyu polecial na tyl glowy,niby nawet siniaka nie mial ale wtedy mialam stracha na maxa i rozne wizje, czarne wizje. Szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie pierwszy nie ostatnio jego siniak :P ja juz na lajcie do tego podchodze, odkad lekarz na pogotowniu mnie zjebał za to ze z Ada przyszłam bo z łozka upadla, a nic sie nie działo.. :/ konował!!! a ja chcialam sprawdzic czy wsio ok ://.
dzis chyba ze 3 sniki se nabila :P bo ona non stop gdzies glowa wali, a to ob drzwi sie laśnie, a to ob szybe czołem :P, a to w lozeczko. Pierwsze uderzenia bolą Nas najbardziej, pozniej to juz lajt 😉 zobaczysz to bedzie dopiero potem jak zacznie chodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o właśnie dla Nikosia też sto lat bo też dzisiaj kończy8 miesięcy 🙂 🙂 🙂
Ja Amelce do picia daję zwykłą wodę albo bobo fruty ale jej to picie to idzie jak krew z nosa:/ ten nowy kubek z lovi jak na razie się nie sprawdził bo trzeba w nim tak jak by pociągnąć żeby coś poleciało i jeszcze nie wiem jak to zrobić ale się nie przejmuję b opisze na nim+9 więc ma jeszcze czas 🙂 a butelka nie przetestowałam bo nie spała mi od 14 i już taka była przed 8 padnięta że nie chciałam jej męczyć tylko dałam cyca, jutro przetestuje!
No a gryzak siateczka hmm.. w sumie nie wiem coś tam podjadła ale bez rewelacji!!!
Ja Amelkę kąpię na zmianę jeden dzień w oilatum a drugi w płynie z oliwka z nivea!!!
Brawo dla Ady za pierwsze słówka, a Nikoś to już widzę bardzo dużo mówi, Amelce czasami się coś uda ale to wszystko jeszcze nieświadomie!
biedna Ninka ale się omęczyła dobrze że już przechodzi, właśnie sobie przypomniałam jak Amelka to samo przechodziła ;(
dokładnie tak to jest z tymi upadkami niestety ja nie raz siedzę przy Amelce a i tak jakoś tka to zrobi że się przewóci:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Dziewczyny! Malwina widze ze w humorku swietnym zazdroszcze bo ja mam mega WKURWA!!!!!! WSTAlam naprawde najbardziej lewa noga jaka mozna tylko wstac 🤪 od rana wszystko mnie wkurwia chyba sobie jakas meliske zapodam, mozna karmiac piersia? no zesz kurwa ten skurwysyn jest w domu i mam syf w kochni pelno okruszkow bo u niego w chacie pewnie wieczny syf co zauwazylam po jego mamusi jak byla u nas i rzadzila kuchnia, ze musialam co chwila lizac kurwa kuchnie zeby robali nie bylo 😠 😠 😠 ja pierdole jaka jestem zla 😞 kuchenka cala zajebana olejem i nie tylko i kurwa moje mleko do kawy wychlal do dna wiec i kawy sie kurwa nie napije., Jej jaki mam hujowy dzien ciekae co jeszcze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia grunt to się dobrze nastawić olej to i nie sprzątaj tylko idźcie z Azizkiem na jakiś miły spacerek albo zakupy 🙂 🙂
Ja się dzisiaj nie mogę doczekać popołudnia bo Kuby siostra ze Szwecji podała nam dwa wielkie worki ciuchów ze swoich córeczek i popołudni do nas przyjadą 🙂 🙂(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia to pochwal sie jakie ciuszki dostaniesz 😉
Monia moze i dobrze ze nie ma mleka i kawy sie nie napijesz bo jeszcze by Ci cisnienie podniosła, co do melisty to mysle ze mozna, ja mam herbatke dla Misia ktora w składzie ma melise.

Moje kochane dziecie miało noc spokojną, zachowuje sie jak zawsze to moze nie bede panikowac z powodu tego wczorajszego uderzenia 🥴

Ciekawe jak Ewka i Hania przeszły noc ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co melisy juz chyba nie potrzebuje bo najlepszym lekarstwem okazalo sie... przetarcie brudu koszulka mojego meza 🤪 ☺️ podzialalo, jak reka odjal. A mleko okazalo sie ze wczoraj wieczorem kupil. wiec jest gicior.
Aniu patrze na zebolki Michalka i naprawde ma wampirka na gorze? fajnie to musi wygladac!
no ciekawe jak Ninka i Haneczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
olcia157 jestem ze śląska 🙂 muszę wam się czymś pochwalić wczoraj wieczorem męzuś nauczył Nikosia na cześć podawać ręke 🙂 bedziemy to teraz ćwiczyć aż prządnie załapie 🙂 a ja ostatnio pracowałam nad brawo i piękie klaska brawo i jeszcze jedno ostatnio tak gryzł wszystko i zauwazyłam ze górne jedynki beda się wybijać i dziś patrze a tu piękne dwie białe kreseczki to juz mamy 4 zęby 🙂 ja wczoraj miałam beznadziejny humor dziś jak narazie ok zaraz jade na zakupy z Nikosiem musze mu wymienic czapeczkę która wczoraj kupiłam za mała,taka fajna bawełniana z daszkiem sztywnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...