Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kurwa dzień chłopa? o nieeee, nie, oni dzień chłopa mają codziennie 😁 bez przesady. Buzi rano dam przed pracą i starczy 😎
Posprzątane, wywietrzone, pachnąco 🙂 Wikunia po jabłku z bananem i brzoskwinią śpi, Bartek usmarkany się owinął w ciepłą bluzę (golf pod spodem), czapa na głowę i do prababci puzzle poszedł układAć, dwa dni w domu przesiedział, ileż można.
Pogoda się ładna robi, więc później spacer.
Mąż na pole pojechał z paliwem i narzędziami, bo teściowi coś się popsuło, pewnie obiad będę musiała biedakowi zapakować do pracy, bo nie zdąży zjeść 😠
jutro też idzie do pracy, więc kolejna nudna niedziela w moim życiu, nie cierpię jak on idzie na cały dzień i to w niedzielę do pracy.
Koleżanki przyjadą może.

Myślę co na śniadanie bym zjadła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
my już na nogach, z łózka zwlekłysmy sie o 8
mnie oko swedzi bo mam cos na dole, jakby jeczmien ale kropki nie widac
POla drzeme zalicza
ja na stojhaka kawe pije i bujam majke w hustawce

dzien chłopaka...hmmmm obchodzimy jak dzien kobiet bez wiekszej sraki
ja dostaje kwiatki na dzien kobiet
a on dostanie buzi 🙂

kasia ma ma bo wiem ze ma we wrzesniu czyli chyba dzis
imienin my nie obchodzimy
ale bedzie mu miło 🙂 ze pamietam
tymbardziej ze dzis majka idzie spac do moich rodziców 🙂
wiec moze sie gdzies z p-olka wybierzemy i poudajemy rodzine z jednym dzieckiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Sztunia dziecko oddajecie...ojoj
to moze bedzie Franek w rodzinie 🤪 🤪

Nie no, oni się sztukują w Chorwacji przecież 🙃


hahaha
za rok w stresie zyc bede bo na chorwacje chcemy
a tymczasem kokarde moze wywiaze ale jakos mnie ostatnio na bzyklanie nie bierze
wiec moze hociaz go troszke pokiziam hahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka.
U nas dwie pobudki. I teraz wali syrkami w szczebelki od łóżeczka i spać nie chce 🙂
Izu a te śliwki to po to żeby Alanek kupkę mógł zrobić czy co? Ja chyba kupię jakiś słoiczek na próbę ze śliwkami. Po jabłku z jagodami ciemna twarda kupa była, ale nie aż tak całkiem twarda. Nie męczyła jej długo bo na kolanach mi akurat siedziała i nóżki leciutko podgięłam i poszłoooo 🙂

Czy któreś z naszych dzidków już samo siada prócz Igusi? Bo moja coś nie chce 😞 na kolanach i z pozycji półleżącej się podniesie, ale z całkiem leżącej ma lenia w dupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Siemka.
U nas dwie pobudki. I teraz wali syrkami w szczebelki od łóżeczka i spać nie chce 🙂
Izu a te śliwki to po to żeby Alanek kupkę mógł zrobić czy co? Ja chyba kupię jakiś słoiczek na próbę ze śliwkami. Po jabłku z jagodami ciemna twarda kupa była, ale nie aż tak całkiem twarda. Nie męczyła jej długo bo na kolanach mi akurat siedziała i nóżki leciutko podgięłam i poszłoooo 🙂

Czy któreś z naszych dzidków już samo siada prócz Igusi? Bo moja coś nie chce 😞 na kolanach i z pozycji półleżącej się podniesie, ale z całkiem leżącej ma lenia w dupie 🙂


tak,lekarz mowil,ze powinno pomoc na kupke
pije juz soczek,a reszte do jablka dodam

Kasiu spoko,Alan tylko przewraca sie na jeden bok
od paru dni bierze nozki blizej buzki
tylko ,ze my chodzimy na cwiczenia i ma prawo byc troche do tylu
on nawet nie podpiera sie na raczkach

jezeli Cie cos martwi to pogadaj z lekarzem
trzeba brac pod uwage,ze kazda dzidzia rozwija sie w swoim czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
astraaa napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Sztunia dziecko oddajecie...ojoj
to moze bedzie Franek w rodzinie 🤪 🤪

Nie no, oni się sztukują w Chorwacji przecież 🙃


hahaha
za rok w stresie zyc bede bo na chorwacje chcemy
a tymczasem kokarde moze wywiaze ale jakos mnie ostatnio na bzyklanie nie bierze
wiec moze hociaz go troszke pokiziam hahha



ale to tylko cory tam wychodza
wiec w domu bedzie Siurak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izu ona się turla po podłodze jak gówienko w betoniarce 🙂 z brzucha na plecki i odwrotnie. Na boczki też się przewraca oba, na rączkach się już podnosi, a stópki zaczęła brać do buźki jak miała 4 miesiące, więc ja się nie martwię tylko chciałabym żeby sobie już siedziała 🙂 🙂 bo jak jej pomagam usiąść to ma taką radochę, że czasami sikam prawie /)
Nie no bez spinania się, przyjdzie czas to usiądzie 🙂
Izu a Ty kompocik ugotowałaś tak i mu dajesz? A te ugotowane śliwki traktujesz blenderem i w słoiczki czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Izu ona się turla po podłodze jak gówienko w betoniarce 🙂 z brzucha na plecki i odwrotnie. Na boczki też się przewraca oba, na rączkach się już podnosi, a stópki zaczęła brać do buźki jak miała 4 miesiące, więc ja się nie martwię tylko chciałabym żeby sobie już siedziała 🙂 🙂 bo jak jej pomagam usiąść to ma taką radochę, że czasami sikam prawie /)
Nie no bez spinania się, przyjdzie czas to usiądzie 🙂
Izu a Ty kompocik ugotowałaś tak i mu dajesz? A te ugotowane śliwki traktujesz blenderem i w słoiczki czy jak?


ugotowalam pare sliwek na probe
a pozniej moze do sloikow wsadze i juz
troszke wody dodalam jak sie gotowaly i jest super kompot

noo to spokojnie
jeszcze bedziesz marzyc,zeby lezala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja żadnych siuraków nie chce 🙂
ale smialismy sie z michałem że gdyby miało byc trzecie to mógłby byc...
no i zawsze imię było Szymon dla chłopaka a teraz chyba byłby Adam 🙂
bo wiecie cztery litery
ale co ja mówię hahhaa

Zuzka do nas na rowerze przyjechała
wiec poodkurzam podłogi a moze w salonie nawet umyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej helo, chora jestem 😞
dzeiwczyny juz lepiej ingalacje przynajmniej zuzi pomogły, bo ona ma z gentamycyna, a mała sama sól fizjologiczna. łapie te powietrze, i ma radoche. ale ropa z oczu mąłej nie zeszła, wiec kjuoie dzies gentamycyne do oczu.
takze dziewczyny lepiej, a ja od wczoraj źle 😞
na wieczó juz mnie gardło bolało, jak na jakas angine ale nie drapało tylko wiekszy bol. konsultacja - telefon doprzyjaciela, marka siostry i wziełam leki.
w nocy spac nie mogła, tak mnie trzesło 😞 buuu i rano 37,6. wziełam strepsils intensive i juz gardło lepiej.lece zaraz na ciuszki do lumpka 🙂 zobaczymy co wynajde.
Iguska spi, zuzia sie bawi z ciocia i babcia.
rodzice sa w szoku jaka mała speed. wczesniej nie mogła na plecach lezec jak tylko sie nauczyła obracac, potem ulezec nie mogła jak zaczeła siadac, cyk i siedzi, a teraz juz seidzenie nie wystarcza i non stop wstaje. tylko szuka za co sie złapac. jak ktos na podłodze siedzi to raczkuje i łapie na bluzke, reke, wsyztsko i sie pnie. a jaka ma mine uchachaną. teraz sie doskonali cały czas....i nic jej nie zatrzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Izu ona się turla po podłodze jak gówienko w betoniarce 🙂 z brzucha na plecki i odwrotnie. Na boczki też się przewraca oba, na rączkach się już podnosi, a stópki zaczęła brać do buźki jak miała 4 miesiące, więc ja się nie martwię tylko chciałabym żeby sobie już siedziała 🙂 🙂 bo jak jej pomagam usiąść to ma taką radochę, że czasami sikam prawie /)
Nie no bez spinania się, przyjdzie czas to usiądzie 🙂
Izu a Ty kompocik ugotowałaś tak i mu dajesz? A te ugotowane śliwki traktujesz blenderem i w słoiczki czy jak?


ugotowalam pare sliwek na probe
a pozniej moze do sloikow wsadze i juz
troszke wody dodalam jak sie gotowaly i jest super kompot

noo to spokojnie
jeszcze bedziesz marzyc,zeby lezala

Izunia w to też nie wątpię 🙂 już teraz bym chciała żeby przestała rosnąć bo jest taka rozkoszna ajjj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe amen Sztunia i Astra co do dnia chłopa. Mam takie samo podejście 🙂 Buzi będzie i może coś więcej hahah 🙂
Kasia mój dzić też leniu. Nawet bym powiedziała, że jeszcze parę tygodni temu była bardziej aktywna niż teraz.
Jestem już wyszykowana i czekamy na mamę. Wreszcie złapałam koncepcję na tą łazienkę żeby było ładnie, a niedrogo 🙂 Obym wszystko co potrzebuję dostała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izu a Ty masz jakiś specjalny inhalator czy jak?

moja też się wałkuje z boku na bok, przewraca na brzuszek ale na brzuszku długo nie poleży bo się denerwuje, a wczoraj udało się jej przewrócić z brzuszka na plecki 😉
a do siadania jej chyba nie spieszno, choć jak leży to tak głowę śmiesznie podnosi, fajnie to wygląda jak się budzi, ja zaglądam do łóżeczka a tam taka główka uniesiona 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kika82 napisał(a):
Izu a Ty masz jakiś specjalny inhalator czy jak?

moja też się wałkuje z boku na bok, przewraca na brzuszek ale na brzuszku długo nie poleży bo się denerwuje, a wczoraj udało się jej przewrócić z brzuszka na plecki 😉
a do siadania jej chyba nie spieszno, choć jak leży to tak głowę śmiesznie podnosi, fajnie to wygląda jak się budzi, ja zaglądam do łóżeczka a tam taka główka uniesiona 😜



kupilam go jak niko mial zapalenie oskrzeli
sa dwie maseczki w komplecie-mala i duza
ustnik
i jest ok
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img1.cokupicstatic.pl/c_big7423671.jpg&imgrefurl=http://cokupic.pl/produkt/INHALATOR-ROSSMAX-ComNeb-NA-100&h=430&w=310&sz=21&tbnid=sClXl62IIxVoIM:&tbnh=85&tbnw=61&prev=/search%3Fq%3Drossmax%2Binhalator%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=rossmax+inhalator&usg=__i3C2wmB1Ng7IFF9a681kHiGHkrI=&docid=8aQLcpbw6rSHkM&hl=pl&sa=X&ei=rctmUPWvI8vCtAbJ9YHgCw&sqi=2&ved=0CDoQ9QEwBA&dur=1438
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, u nas tak samo jak u Lady - mała się rozleniwiła. już się zdarzyło kilkakrotnie,że usiadła jak się za coś podciągnęła, a teraz nie. i się złości, bo ciągnie głowę do góry, aż w końcu opada z sił, poliki bordowe i złośnica od razu się załącza hehe
Tak to jak ją puszczę na podłogę to po chwili muszę jej szukać, kula się z pleców na brzuch i z powrotem, umie się podeprzeć na prostych rączkach i na kolanach tak jak do raczkowania i długi w takiej pozie wytrzymuje, dupką sobie buja nieraz i bajkę ogląda 😁
Huśtawkę mamy ze sporym odchyłem oparcia, bo jest regulowane, ale ona jak ma wyżej głowę i plecki to moment i siedzi, nie umie tylko z leżenia na płasko, dlatego wiem,że niebawem się nauczy 🙂

Bartek już 2 godziny śpi 😞

co do inhalacji to takie maluchy czasami boją się masek, dlatego ja jak Bartek dostał, w szpitalu jak byliśmy na rota, zapalenie płuc i kazali go inhalować, to masek nie zakładałam, tylko podstawiałam mu pod buzię i nos samą rurkę, on płakał, bo to szumiało głośno, ale to nawet lepiej, że płakał, bo lepiej wdychał 🙂

Gratulacje dla Hubercika 🙂

Jedna z lutówek uważa,że substancje z papierosów nie przenikają do pokarmu - pierwsze słyszę. Co myślicie na ten temat? Bo ja jak widze karmiącą matkę z fajką, to mam ochotę tą faję jej na czole zgasić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Kasia, u nas tak samo jak u Lady - mała się rozleniwiła. już się zdarzyło kilkakrotnie,że usiadła jak się za coś podciągnęła, a teraz nie. i się złości, bo ciągnie głowę do góry, aż w końcu opada z sił, poliki bordowe i złośnica od razu się załącza hehe
Tak to jak ją puszczę na podłogę to po chwili muszę jej szukać, kula się z pleców na brzuch i z powrotem, umie się podeprzeć na prostych rączkach i na kolanach tak jak do raczkowania i długi w takiej pozie wytrzymuje, dupką sobie buja nieraz i bajkę ogląda 😁
Huśtawkę mamy ze sporym odchyłem oparcia, bo jest regulowane, ale ona jak ma wyżej głowę i plecki to moment i siedzi, nie umie tylko z leżenia na płasko, dlatego wiem,że niebawem się nauczy 🙂

Bartek już 2 godziny śpi 😞

co do inhalacji to takie maluchy czasami boją się masek, dlatego ja jak Bartek dostał, w szpitalu jak byliśmy na rota, zapalenie płuc i kazali go inhalować, to masek nie zakładałam, tylko podstawiałam mu pod buzię i nos samą rurkę, on płakał, bo to szumiało głośno, ale to nawet lepiej, że płakał, bo lepiej wdychał 🙂

Gratulacje dla Hubercika 🙂

Jedna z lutówek uważa,że substancje z papierosów nie przenikają do pokarmu - pierwsze słyszę. Co myślicie na ten temat? Bo ja jak widze karmiącą matkę z fajką, to mam ochotę tą faję jej na czole zgasić...



ja tez tylko maske trzymam blisko buzki
i prawda,ze jak wyje to lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...