Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czesc!
Tak jak wczoraj pisalam pierwszy i ostatni raz Alan tak fajnie spal 🥴
Dzisiaj pobudki 3 w nocy i spal z mamusia

ewcia my 4 plus uzywamy..albo 5
4 sa za male
co do L4 to chyba 2 dni do tyłu moze wystawic
jakos tak to bylo

a my od rana marudni
gryzaki juz poszly w ruch

tesciowa wrocila
Niko szczesliwy



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Kurujcie się dziewczyny no! Jeszcze prawdziwa jesień nie przyszła.
Masaże fajna sprawa, miałam w zeszłym roku w ramach rehabilitacji. Jeździłam z ogromną przyjemnością i jeszcze fajny młody gość robił 😎 Ja miałam masaż wibracyjny taką maszyną.
Astra mi się śniła.
Na 10:30 idziemy na szczepienie. Lola sama zostanie z panem. Mam nadzieję, że mu krzywdy nie zrobi 🙃


wrocisz ,a Pan podrapany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Kurujcie się dziewczyny no! Jeszcze prawdziwa jesień nie przyszła.
Masaże fajna sprawa, miałam w zeszłym roku w ramach rehabilitacji. Jeździłam z ogromną przyjemnością i jeszcze fajny młody gość robił 😎 Ja miałam masaż wibracyjny taką maszyną.
Astra mi się śniła.
Na 10:30 idziemy na szczepienie. Lola sama zostanie z panem. Mam nadzieję, że mu krzywdy nie zrobi 🙃


wrocisz ,a Pan podrapany 😁


Jeszcze tak nie było, ale skoro się go boi... 😉 Myślę raczej, że się schowa gdzieś. Tylko ciekawość jest silniejsza i ona musi nadzorować robotę 😉
W ogóle to UWAGA, UWAGA teściowa zamierza dziś przyjść. Nawet nie raczyła mnie o tym poinformować tylko Łukaszowi powiedziała jak u niej był. Cóż nie wiem czy nie będę wtedy na spacerze 😜 Najwyżej posiedzi z moim tatą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szoruje wszystkim dziąsła, a do siadu najlepiej ją mobilizuje chęć ugryzienia mnie w rękę i tak za ręką moją się podnosi, ale zębów nie widać 🙂
Kasia jak robisz te parówki w cieście francuskim, bo chcę dziś do pomidorówki zrobić? Mam ser i boczek do tego 🙂 Dodajesz do środka jakiś keczup czy majonez czy musztardę?
Szarlotka wyszła super. Nie wygląda tak pięknie jak w przepisie, ale jest smaczna, a to najważniejsze 🙂 Która wpada? 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dsc04220bj.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img32/1829/dsc04220bj.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Moja szoruje wszystkim dziąsła, a do siadu najlepiej ją mobilizuje chęć ugryzienia mnie w rękę i tak za ręką moją się podnosi, ale zębów nie widać 🙂
Kasia jak robisz te parówki w cieście francuskim, bo chcę dziś do pomidorówki zrobić? Mam ser i boczek do tego 🙂 Dodajesz do środka jakiś keczup czy majonez czy musztardę?
Szarlotka wyszła super. Nie wygląda tak pięknie jak w przepisie, ale jest smaczna, a to najważniejsze 🙂 Która wpada? 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dsc04220bj.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img32/1829/dsc04220bj.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


mniam....
ja wpadne z miłą chęcią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izunia zapraszam 🙂
Jestem wkurwiona przez teściową. Oczywiście w dupie ma to, że jest remont i nie mam czasu jej gościć. Nawet nie zapytała czy mi pasuje dzisiaj. Oby kibel nie był podłączony jak wróci z pracy i oby potrzebowała z niego skorzystać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Siema. Mała wczoraj usnęła po nurofenie i camilli.
Spała do 5, zjadła i pospała jeszcze do 7.



to super
moze sie przebika zabek dlatego taka akcja

u nas chyba cos bedzie,bo jest masakra
Alan ciagle by siedzial z szczoteczka w buzi

Izunia, dwójka górna się przebija bo jedynka już wylazła. Biedne te nasze malutkie stworzonka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Moja szoruje wszystkim dziąsła, a do siadu najlepiej ją mobilizuje chęć ugryzienia mnie w rękę i tak za ręką moją się podnosi, ale zębów nie widać 🙂
Kasia jak robisz te parówki w cieście francuskim, bo chcę dziś do pomidorówki zrobić? Mam ser i boczek do tego 🙂 Dodajesz do środka jakiś keczup czy majonez czy musztardę?
Szarlotka wyszła super. Nie wygląda tak pięknie jak w przepisie, ale jest smaczna, a to najważniejsze 🙂 Która wpada? 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dsc04220bj.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img32/1829/dsc04220bj.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ja wpadam na szarlotkę 🙂
A parówki robię tak: kupuję gotowe ciasto francuskie w Lidlu, dzielę je na 8 części, na każdym kawałku kładę ser, na to boczek i parówka, zawijam tak jak rogaliki, nie wiem jak Ci to wytłumaczyć 🙂 no ale każdy kwadracik ma 4 rogi i zaczynam zwijać od olnego rogu do górnego hahaha 🙂) nie smaruję w środku niczym, dopiero jak się upieką to maczam sobie w keczupie. A i dodatkowo nacinam parówki z obydwu stron w krzyżyk. Fajnie wyglądają wówczas 🙂 możesz jeszcze do środka dać pieczarki obsmażone.
U mnie znikają w ciągu pół godziny 🙂
Wczoraj robiłam gniazda francuskie z truskawkami 🙂 mniaam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Izunia zapraszam 🙂
Jestem wkurwiona przez teściową. Oczywiście w dupie ma to, że jest remont i nie mam czasu jej gościć. Nawet nie zapytała czy mi pasuje dzisiaj. Oby kibel nie był podłączony jak wróci z pracy i oby potrzebowała z niego skorzystać 😜

Ja też kocham moją teściową jak Ty swoją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
jem sniadanie
zaraz robie kawe na wynos i wio wózkiem do babci 🙂
Pola już spi w wozie, wiec spoko 🙂

jeju lady jakie pyszne polizałam monitor aż 🙂
a tesciowe tak maja wpadaja w najmniej odpowiednim momencie i ciezko im zadzwonic,
wiec idź na spacer bo przeciez wiedziec nie musiałaś albo poprostu bez spinki wkoncu masz remont

ej przeciez jak paszczy maluchy nie chca otworzyc to śa jeszcze czopki przeciwbólowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
hej
jem sniadanie
zaraz robie kawe na wynos i wio wózkiem do babci 🙂
Pola już spi w wozie, wiec spoko 🙂

jeju lady jakie pyszne polizałam monitor aż 🙂
a tesciowe tak maja wpadaja w najmniej odpowiednim momencie i ciezko im zadzwonic,
wiec idź na spacer bo przeciez wiedziec nie musiałaś albo poprostu bez spinki wkoncu masz remont

ej przeciez jak paszczy maluchy nie chca otworzyc to śa jeszcze czopki przeciwbólowe

Nie miałam czopów pod ręką. Jak nazywają się te czopy? Kiedyś o nich pisałyście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema 🙂
Co Ci tam się śniło Lady, hę? Może się ze mną telepatycznie łączyłaś w nocy, bo ja podjarana grzybami wojowałam z nimi do 2 w nocy i takim oto sposobem zamarynowałam 14 słoików 🙂
Grzybów od ch... 20 minut w lesie na spacerze, a Bartek nazbierał jednorazówkę i pół wózkowego koszyka 😁
Co do kotow - u nas teraz jest 8 i jak je Reksio pogoni (a wożą się one zawsze razem, cała ekipa), to wszystkie tak wyginają grzbiety i sierść im się jeży na kręgosłupie, czasami to jajo można znieść 😁
Córka się na mnie obraziła, bo nie pozwalam jej gryźć metalowego ekspresu od jej śpiworka 🙃 teraz śpiewy urządza 😁
Ja tam teściową lubię i czasem lepiej mi z nią niż ze swoją mamą, na przykład my z teściami mieszkamy w jednym podwórku i jest ok, a nie wyobrażam sobie takiej sytuacji jakbyśmy mieli tak mieszkać z moimi rodzicami 🙃 nie wiem dlaczego tak jest, jak mieszkałam z nimi to kontakt mieliśmy świetny, nie wiem teraz czy to ja się zmieniłam,czy oni, ale jest fajnie tylko i wyłącznie na krótka metę, kilka godzin, a potem to już się sobą męczymy strasznie i z byle powodu kłótnia.
Pojedziemy w niedzielę, bo tato mój przyjechał na 2 tyg z De, potem będzie dopiero na święta.

Jadę do Lady na ciacho 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę posprzątac, bo nawet łóżek nie ogarnęłam jeszcze, mam niemoc totalną.
Pogoda się ładna robi, oby było tak pięknie jak wczoraj 🙂

WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO DLA NASZEGO PÓŁROCZNIAKA - MANIUSI 🙂 To chyba nasz ostatni półroczniak? brawo!!! 😁


Świętujemy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
sztunia napisał(a):
hej
jem sniadanie
zaraz robie kawe na wynos i wio wózkiem do babci 🙂
Pola już spi w wozie, wiec spoko 🙂

jeju lady jakie pyszne polizałam monitor aż 🙂
a tesciowe tak maja wpadaja w najmniej odpowiednim momencie i ciezko im zadzwonic,
wiec idź na spacer bo przeciez wiedziec nie musiałaś albo poprostu bez spinki wkoncu masz remont

ej przeciez jak paszczy maluchy nie chca otworzyc to śa jeszcze czopki przeciwbólowe

Nie miałam czopów pod ręką. Jak nazywają się te czopy? Kiedyś o nich pisałyście.


nurofen ma czopki działajace na takiej samej zasadzie jak syrop
a drugie to ja mówiłam viburcol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten cały viburcol to nie jest teraz na receptę? Gdzies coś tu chyba na forum czytałam.
Ja mam opakowanie, dostałam od kuzynki ale nie używałam, mam nadzieję,że nie będę musiała ich używać ale lepiej niech se leżą na wszelki wypadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia, osraj to, mi zawsze babcia powtarzała (pierwszy raz mi to powiedziała,jak wpadliśmy z Bartkiem i miałam na początku mega doła), że jak się człowiek rodzi, to trzeba się cieszyć, a smucić się i złościć to dopiero jak nam ktoś umrze. I tego się trzymam.
W ogole to zauważyłam,ze jak ktoś się chwali,ze jest w ciąży, to ja się wzruszam haha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 😁

Buziory dla Mani :*

Kupiłam te pieluszyska, cztery paki czwórek 😮 Super promo 🙂 Dzięki Iza!
Jasio w żłobku, tęsknie za Nim 😞 Dziś będzie pierwszy raz jadł tam kaszkę bo został na trzy godziny.

Mój tata tez ma zajawke na grzyby :P A mame już coś bierze bo najwięcej maślaków przynosi a je się żmudnie i lepko czyści :P

Ależ z Was paskudy z tymi teściowymi 😜 Ja swoja bardzo lubie, jest spoko 🙂 Za to niesamowicie czasem wkurza mnie brat K bo czasami myśli że jest królem świata a wpadanie 'na kawe' po 15 minutach od zapowiedzi uważa że jest fajne. Ostatnio tak się mocno wkurwiłam, że aż się z Karolem o to posprzeczałam i nim minęło te 15 min to ja już byłam 'u koleżanki' z Janem. A co, jak ktos nie szanuje mojego czasu to ja nie będę szanowac jego i już. Można tak zrobić raz, ale nie notorycznie! I może głupio się zachowałam, ale taka juz jestem, impulsywna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...