Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to się obawiam, że to by wyszło, bo my wszyscy blisko jesteśmy i w zwyczajnej rozmowie by się okazało, że czegoś tam nie wiem co by mama karmiąca piersią wiedziała. A akurat szefa żona teraz drugie karmi to on jest na bieżąco. Porody też sobie szczegółowo opowiadalismy 🙃
No i cycki mam teraz takie, że staniki A za duże, bo schudłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej

co do tormentiolu, wiem ze to zło przy Majce nie uzywałam, ale pola miała przez jakis czas takie dwie ranki jakby na pipci, i niczym nie chciało zejsc, a tormentiolem po dwoch razach znikneło. ja ogolnie polce w dzien tyłka niczym nie smaruje, tylko na noc sudo, a tormentiol sporadycznie bardzo bardzo....

ewcia fajne te zajecia, poszłabym tez na takie

ggulek to dobrze ze juz nic nie czujesz, ale badz czujna

najadłam sie leczem i zaraz mnie rozerwie, tatus mi przywiozł, a wczoraj poparzyłam sobie palec serdeczny, delikatnie ale troszke podeszło woda, no i dzisiaj słoik odkrecajac zerwałam sobie ta skóre, kurrrrwa bol jak chuj
chate troche juz posprzatałam

aaaa zapomniałam wam powiedziec chyba MAjka tez ma angielski
ale podobno nie chciała siedziec na zajeciach, jest chyba za mała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
sztunia napisał(a):
kacha te co na cycach to podejrzewam że wsyztskie biorą D

moje już spia, oarnieta kuchnia
zasiadam na seriale 🙂

i mam perłę summer chyba wypije jabłkowo mietowa 🙂

a na odparzenia jak sa w fazie już poważniejszej proponuje tormetniol, na noc wysmarowac pupinkę a w dzien sudocrem

Sztunia, a Ty codziennie dajesz Poli? To ponoć do 2-ego roku życia się daje tak?


perla nie dobra
no chyba ze bym lezała w goroacu na lezaku

a D nie dawałąm do 2. roku, jak przeszłam na mleko to nie dawałam


nio bo w mleku ponoc jest od razu. moja mleka nie piła wiec ja dawałam ale chyba nei do 2 lat. dawałam potem w zimie jak sie na spacerki nie chodziło, był mróz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Dzień doberek 😜
Fiku hahaha 🤪 Padłam 🙂
Lady nie gadałam, miałam zamiar w poniedziałek, ale miałam taką gorączkę rano, że ledwo żyłam i po powrocie z uczelni nic nie czułam, więc doszłam do wniosku, że poczekam. Szczególnie, że babka jest strasznie życzliwa. Jak coś będę czuć choć raz, pogadam delikatnie. 😉 Hmmm wiesz co ja miałam tak, że jak wracałam w tamtym tygodniu do domu Emi na mnie spoglądała początkowo spode łba, nie płakała, ale jakby taki foch właśnie. 😜 Ale potem cieszyła się jak głupia, teraz jak wracam szczęśliwa jest, cudowne. 🙂
My do pupy na bambino z tlenkiem cynku lecimy, teraz mam też skarb matki z tlenkiem cynku, bo z mydeala mąż kupił mi kupon i zrobiłam zapas kosmetyków. Ładnie pachną, ale chusteczki nawilżające koszmar jaki zacap. 😜
A karmiące butelką dajecie witaminę D? Bo ja ostatnio nie dawałam 😮
My dalej pełzamy tylko do tyłu i zaczynam się zastanawiać czy to normalne. 😜





ja tez mam do pupy bambino teraz. bardzo fajne i nie ma odparzen wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja to się obawiam, że to by wyszło, bo my wszyscy blisko jesteśmy i w zwyczajnej rozmowie by się okazało, że czegoś tam nie wiem co by mama karmiąca piersią wiedziała. A akurat szefa żona teraz drugie karmi to on jest na bieżąco. Porody też sobie szczegółowo opowiadalismy 🙃
No i cycki mam teraz takie, że staniki A za duże, bo schudłam 😞


a nio to chyba ze. u nas w sumie w pracy sa nastawieni na baby, które widac ze nie karmia albo mówia ze nie karmia a zaswiadczenie przynosza. moja kumpela z pokoju np karmiła rok i kilka dni, wzieła zaswiadczenie na 2 rok i pzrestała karmic. i tak po niej niektórzy jechali, oczywiscie za plecami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja D daję co drugi dzień i zapomniałam ostatnio zapytać lekarza czy dalej dawać ☺️ Czasem mi się zdarzy zapomnieć, nawet specjalnie 😉 Nie wiem po co to D mam dawać jak widziałam, że Enfamil zawiera witaminę D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
hej

co do tormentiolu, wiem ze to zło przy Majce nie uzywałam, ale pola miała przez jakis czas takie dwie ranki jakby na pipci, i niczym nie chciało zejsc, a tormentiolem po dwoch razach znikneło. ja ogolnie polce w dzien tyłka niczym nie smaruje, tylko na noc sudo, a tormentiol sporadycznie bardzo bardzo....

ewcia fajne te zajecia, poszłabym tez na takie

ggulek to dobrze ze juz nic nie czujesz, ale badz czujna

najadłam sie leczem i zaraz mnie rozerwie, tatus mi przywiozł, a wczoraj poparzyłam sobie palec serdeczny, delikatnie ale troszke podeszło woda, no i dzisiaj słoik odkrecajac zerwałam sobie ta skóre, kurrrrwa bol jak chuj
chate troche juz posprzatałam

aaaa zapomniałam wam powiedziec chyba MAjka tez ma angielski
ale podobno nie chciała siedziec na zajeciach, jest chyba za mała


nio zajecia super 🙂 i to były pierwsze wiec jak sie rozkrecimy to mzoe byc fajnie i moze sie duzo naucze, mam nadzieje. a to jest 1 czesc, potem jest jeszcze (jak sie ten etap zaliczy, wysatwiaja certyfikat normalnie) rodzenstwo bez rywalizacji, chetnie sie wybiore, i jak rozmawiac z nastolatkiem, ale to chyba jak cos za kilka lat pojde.

no a anglik, kazde dziecko jest inne, ja swojej nie zapisywałam narazie. teraz ja zapisze na dogoterapie, bo ona sie troche psów boi, pochodzi z miesiac i zobaczymy.
wczoraj była na tym basenie, podjarana jak nie wiem co, a rano nie chciała isc. taki sie wstydzioch zrobiła. i jak dzieci z rodzicami do szatni przychodza to ona sie tych rodziców wstydzi, zasłania sie reka. a do dzieci ok. a moze po prostu tylko taty Poli, bo Pola ma obok szafke a tata przystojniacha, w gajerku zawsze, usmiech rozbrajacacy. tez chodzi na warsztaty, jeden z tych panów udzielajacych sie. nio i jest jeszcze w radzie rodziców u nas w grupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia na wadze łazienkowej polka wazy równe 8kg

a mnie sie wydawało że tye 7h pracy to tylko do roku mozesz miec
cos mi swita ze tak mi kadry mówiły


u nas nie, mozna chyba do 3 roku zycia, co rok musisz zaswiadczenie przyniesc. tzn pierwsze po macierzynskim jak wracasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja D daję co drugi dzień i zapomniałam ostatnio zapytać lekarza czy dalej dawać ☺️ Czasem mi się zdarzy zapomnieć, nawet specjalnie 😉 Nie wiem po co to D mam dawać jak widziałam, że Enfamil zawiera witaminę D.


nio moja mówiła ze jak na mleku modyfikowanym dziecko to nie trzeba, ze w nim jest. tylko cycowe dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Sztunia przypomnialas mi,ze rano wazylam Alana na lazzienkowej ma 10,5 🙂


zamowilam sobie na allegro karafki na wode,soki
ciekawe jqakie beda
ladnie sie prezentuja na stole 😉


uuuu fajnie wazy. ale onj od poczatky był chłopak jak dab. jest co dzwigac izu co??



jest 🙂
tesciowa malo go nosi,bo mowi jaki z niego kloc

kto przychodzi i go chce na rece zaraz mi go oddaje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Sztunia przypomnialas mi,ze rano wazylam Alana na lazzienkowej ma 10,5 🙂


zamowilam sobie na allegro karafki na wode,soki
ciekawe jqakie beda
ladnie sie prezentuja na stole 😉


uuuu fajnie wazy. ale onj od poczatky był chłopak jak dab. jest co dzwigac izu co??



jest 🙂
tesciowa malo go nosi,bo mowi jaki z niego kloc

kto przychodzi i go chce na rece zaraz mi go oddaje 😁


hehe cwianiaki. moja wazy 8,2kg i mi tez ciezko jak tzreba dłuzej ponosic.
dzis i wczoraj taka maruda, ze rece mi odpadaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Sztunia przypomnialas mi,ze rano wazylam Alana na lazzienkowej ma 10,5 🙂


zamowilam sobie na allegro karafki na wode,soki
ciekawe jqakie beda
ladnie sie prezentuja na stole 😉


uuuu fajnie wazy. ale onj od poczatky był chłopak jak dab. jest co dzwigac izu co??



jest 🙂
tesciowa malo go nosi,bo mowi jaki z niego kloc

kto przychodzi i go chce na rece zaraz mi go oddaje 😁


hehe cwianiaki. moja wazy 8,2kg i mi tez ciezko jak tzreba dłuzej ponosic.
dzis i wczoraj taka maruda, ze rece mi odpadaja.

a co ja mam powiedziec ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...