Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia
to jest nic
byłam z małą u teściowej, babka małą wzięła i usiadła z nią przy stole, a Wika się czaiła na jej telefon który był pod ładowarką i na stole leżał. Więc teściowa gada, gada, tel odpięła a ładowarkę w gniazdku zostawiła. A wikusia cap za kabel i do buzi.
Dobrze,że teściu krzyknął, bo by jej się loki wyprostowały w sekundzie 🙃
zgroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Kasia ja przestawiłam małą ze zwykłego bebiko na bebiko 2R z kleikiem ryżowym ono jest od razu. Gęstawe nawet 🙂 i na trójprzepływowym aventu jedziemy, na trójce. jest w sam raz.

Wikusia śpi bo ją tata zmęczył zabawą 🙂 tata też śpi
jedynie moj mały kucharz ogląda bajkę.
Bartek dzisiaj sam zrobił beszamel do kalafiora 😁

Astra weź ni ino znajdź na allegro ten smoczek i podeślij link. Jak mi się skończy bebiko 2 to kupię to 2R. To się od miesza z tym wcześnejszym które piła czy od razu można dać całą dawkę? Wiesz w sensie takim, że zanim się przeszło z bebika 1 na bebiko 2 to trzeba było mieszać, czy to też?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia ja na początku zrobiłam pół na pół, czyli jak dałam 3 miarki zwykłego to 3 tego z kleikiem. Żeby sprawdzić jak zareaguje na ten ich kleik, bo na taki z nestle bardzo źle reagowała i nie dostaje go już dawno. Ale było ok, więc od razu jej robiłam to 2R. Pije 180ml i jest syta.

Smoczek:
http://allegro.pl/avent-smoczek-trojprzeplywowy-kaszka-1-szt-smoczki-i2738460661.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
kasia ja na początku zrobiłam pół na pół, czyli jak dałam 3 miarki zwykłego to 3 tego z kleikiem. Żeby sprawdzić jak zareaguje na ten ich kleik, bo na taki z nestle bardzo źle reagowała i nie dostaje go już dawno. Ale było ok, więc od razu jej robiłam to 2R. Pije 180ml i jest syta.

Smoczek:
http://allegro.pl/avent-smoczek-trojprzeplywowy-kaszka-1-szt-smoczki-i2738460661.html

Hmmmm no to mam taki sam. Ale na 180 ml dałam dwie łyżeczki kleiku i strasznie szybko jej leciało i się krztusiła biedna 🙂 a zapomniałam, że to się obkręca żeby regulować przepływ 🙂
Wypiła 100 ml mlesia w ciągu 2 minut a później zaczęła się krztusić i zrobiłam jej z normalnym smoczkiem 2-u dziurkowym i bez kleiku już 🙂 o 17 cyca doiła. I o 19 wytrąbiła całą butlę 🙂 też ma spust 🙂
Jutro ostatni dzień dietki i od nowa będziemy wprowadzać jabłuszka, marchewki itp itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Paczcie jakie cuda dla dzieci wymyślają. Mój Michał się tym jara. Ale ja nie chcę. Wacham się.
http://mosina.olx.pl/huatawka-skoczek-rainforest-jumperoo-fisher-price-iid-21707534


jest wyjebana mamy ją 🙂 :P
od jakiś mozę dwóch tygodni w niej hasa 🙂
o to mam temat na filmik na fb :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Paczcie jakie cuda dla dzieci wymyślają. Mój Michał się tym jara. Ale ja nie chcę. Wacham się.
http://mosina.olx.pl/huatawka-skoczek-rainforest-jumperoo-fisher-price-iid-21707534


jest wyjebana mamy ją 🙂 :P
od jakiś mozę dwóch tygodni w niej hasa 🙂
o to mam temat na filmik na fb :P

A to muszę pomyśleć nad tym skoro mój matkowy autorytet też ją ma hahaha 🙂
Kocham Cię Sztunia :*
będziesz moją żoną? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
hahha emilka jaki beton 🙂
ja Wam powiem że mnie sięmarzy żeby np. dziecko usnęło mi buzią w misce,a nigdy mi sięto nie zdarzyło
liczę na kreatywność Poli
maz odkurza, dobra idę prasować 🙂

kasia 🙂 :P

Hihihi noo to musi być super widok, dziecko które usnęło z buzią w misce z jedzeniem 🤪
Miszczostwo świata. Na moją huśtawki tak usypiająco nie działają niezdety. Na nią tylko cycek usypiająco działa 🙂 no i od dwóch dni butla 🙂
Ej gulek a przypomnij mi dlaczego Ty już nie karmisz piersią.
Sztunia, rozumiem, że się zgadzasz 🙂 będziemy kochanicami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia na początku mało pokarmu i dokarmiałam, po 3 miechach nagle przestały produkować co już było niby coraz lepiej, przez stres chyba. Gdyby nie to karmiłabym do dziś.
Mowa była o facetach, jestem zdania, że z kolegami jak najbardziej na piwko, ale z takimi, których znam i oczywiście z umiarem. Ja z kumpelami też wychodzę i normalne to jest, trzeba się czasem oderwać. A jeśli chodzi o porządki nie ma zmiłuj, mój ma teraz dużo obowiązków, ale nie marudzi.
Fotki wszystkie cudne.
Zębów nie mamy, dziąsła tylko się zmieniają.
Meti i Ewcia PM fajnie, że jesteście. Kika odezwij się jak z malutką.
Ja nie miałam siły pisać, czytałam was, ale miałam ciężkie chwile i na uczelni i w związku. Nie będę o tym pisać, bo jednak za dużo ludzi czyta to forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Kasia na początku mało pokarmu i dokarmiałam, po 3 miechach nagle przestały produkować co już było niby coraz lepiej, przez stres chyba. Gdyby nie to karmiłabym do dziś.
Mowa była o facetach, jestem zdania, że z kolegami jak najbardziej na piwko, ale z takimi, których znam i oczywiście z umiarem. Ja z kumpelami też wychodzę i normalne to jest, trzeba się czasem oderwać. A jeśli chodzi o porządki nie ma zmiłuj, mój ma teraz dużo obowiązków, ale nie marudzi.
Fotki wszystkie cudne.
Zębów nie mamy, dziąsła tylko się zmieniają.
Meti i Ewcia PM fajnie, że jesteście. Kika odezwij się jak z malutką.
Ja nie miałam siły pisać, czytałam was, ale miałam ciężkie chwile i na uczelni i w związku. Nie będę o tym pisać, bo jednak za dużo ludzi czyta to forum.

Gulek ale w ustawieniach jest chyba taka opcja, że możesz ukryć swoje posty przed nieznajomymi i tylko my tu obecne będziemy je widzieć. Tak mi się wydaje, ale nie jestem przekonana w 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
hahha emilka jaki beton 🙂
ja Wam powiem że mnie sięmarzy żeby np. dziecko usnęło mi buzią w misce,a nigdy mi sięto nie zdarzyło
liczę na kreatywność Poli
maz odkurza, dobra idę prasować 🙂

kasia 🙂 :P


Mój Fifi kiedyś w środku lata usnął zwiniety w kłębek na golasa na fotelu, ze dwa lata miał. Innym razem klęczał przy łóżku i tak kimał 😜 Gdzieś mam fotę, muszę wrzucić na fb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do kaszek...
Ja Zulce odkąd skończyła 3 miesiące dodaję kleik do mleka na noc. Od jakichś dwóch m-cy do każdej butli dodaję na zmianę kleik ryżowy, kukurydziany, kaszkę ryżową bezmleczną (bo skaza białkowa) no i raz dziennie manna bezmleczna (gluten) tak około 2 miarek takich od mleka na 180 ml wody.

Co do jeździków...
Mój Filip jeżdził na takich, chyba ze trzy załatwił... Ale pierwszy dostał jak miał jakieś 3 lata. Zapierdzielał na tym jak wariat, całe osiedle się z niego śmiało 😁 Dziś z jego nogami wszystko ok. Nie wiem od czego to zależy...

Chodzik...NIGDY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...