Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Sztunia, oki 🙂

ja właśnie głowę umyłam, bo tłuszcz taki, że hoho:P
A my z Mateuszkiem mamy 19 stycznie drugą rocznicę związku..Hehe, od ponad roku jesteśmy zaręczeni, nasze dziecko za 3 dni kończy 10 miesięcy a w lutym może się przeprowadzimy na górę - ale się dorobiliśmy szybko:P a co mieliśmy się pierdolić!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapraszam:P
no właśnie Izunia, ludzie myślą że szczupły człowiek nie może przytyć:P właśnie że może. Ja całe życie walczę z brzuchem odstającym,a w sumie to odpuściłam sobie tą walkę gdyż mam niesamowitą umiejętność wciągania go...ale teraz już skubany tak się powiększył że ciężko mi go wciągać ileś tam godzin a po drugie nawet jak wciągnę, wylewa się z niego.

Też się kładę. Tzn nie, posiedzę na necie jeszcze, a potem się położę.
pa:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia bo Psikus śpi w pajacykach. Najwygodniejsze są. A w sobotę czy niedzielę długo chodzimy w piżamie 😉
Noc przespała całą, rano temperaturę już miała książkową 36,6.
Mega jest to co napisałaś obdarzona o tych aparatach z pudełka 🙂
Co do wydatków to mnie strzela teraz kurwica, bo chciałam kupić lustrzankę, a tu samochód pochłonął tysiaka i w lutym ubezpieczenie samochodu. Jak weźmiemy w TUWie szajsowym to będzie pewno koło 1200, jak w PZU to duuuuuuużo więcej. Więc chyba nie ma wyboru. I chyba wezmę aparat na raty. Dziecko rośnie, a ja nie mogę utrwalić chwil z jego życia porządnym aparatem 😞 Ten mój rozmazuje bez lampy, a z lampą wychodzą nienaturalne kolory, albo dzid zamyka oczy. Cały czas myślałam Sztunia o tym Twoim, ale jednak wolałabym nowy z gwarancją no i możliwością zakupu na raty.
Spadam, bo mam co robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja ho

Fiku, kocham Cię, bardzo mądre z Ciebie dziecko 🤪 😘
Tylko,że mnie się tak podejście zmieniło po drugim dzieciorku
bo jak byl tylko Bartek to bylo szaleństwo czasami 😁
a teraz człowiek jakoś tak siłą rzeczy musi oszczędniej żyć.
Ale moje lenistwo się kiedyś skończy, pójdę do pracy i znowu będę myślała również o sobie 🙂 bo inne ma się potrzeby, jak się jest domową kurą 🤪 a inne jak się przebywa między ludźmi, choćby chodząc do pracy - prosta sprawa.

obdarzona, zdjęcia pudełkami od zapałek kiedyś pokazywali jak się robi w programie galileo 🙂 i jak byłam w ciąży to robiłam z Bartkiem
Chciałam Ci powiedzieć,ze mój mąż wczoraj luknął na forum jak podczytywałam i Twój nick odczytał jako ODPARZONA 🤪 wyłam ze smiechu z godzinę 😁
haha

Wercikuś przesłodziuchny. Moja też śpi w pajacach, bo najwygodniej 🙂

Wikutka siedzi i pije herbatkę, ale zaraz idę jej tą mannę gotować. Jezu, te kaszki z bobovity takie wygodne, zaleje się woda i spokój, a ja stoję i mieszam hahahahah ale co tam, ważne że się przyjmuje i nie szkodzi 🙂

Ewcia, pokaż koniecznie Zuzkę, jak będziesz miała foto 🙂

Iza wiesz co, mnie to rozbraja jak tak patrzę na siebie w lustrze i mowię - tu za dużo, to za mało, tu skóra taka rozciągnięta, na biodrach kilka rozstępów, ble. Dołuję się, ide się kąpać, wyłażę jak potwór z Loch Ness, nacieram się tymi specyfikami, owijam łeb ręcznikiem, resztę zwłok w szlafrok i lecę do wyra. A tu nagle atak i słyszę,że jestem najpiękniejsza na świecie, że wyglądam teraz lepiej niż przed dzieciakami i się cieszy taki jeden 😁 i po co ja mam sie stresować 😁
Chłopa zmieniać póki co nie zamierzam, więc martwić się nie muszę 😁

Marysiu, zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój głupek się nawet chwalił kolegom w pracy jakie to ja mam piękne ciało, bo mu wcześniej nagadali jak to straszliwie ciało się zmienia po porodzie 😁 A też jakiś rewelacji nie ma u mnie. Po porodzie fakt się nie zmieniło, ale np. cellulitis na pośladkach to ja mam już spokojnie od jakiś 10 lat 😁 Ale się przekonałam, że faceci to naprawdę nie widzą tych rzeczy. To tylko my widzimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

dany lampe do lustrzanki i tak najlepiej trzeba bedzie dokupic, bo kazda wbudowana jest z dupy
na sniadanie jajo z majonezem 🙂
mam jakas chec dzisiaj do zycia 🙂
pomimo ze wczoraj mnie chłop wkurwił to dzisiaj juz nie pamietam
moze dlatego ze ma taka kare ze ja spie cały tydzien a on naparza do dzieci:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dany, nie każdemu się ciało zmienia po dziecku. Zresztą po pierwszym z reguły zmienia się niewiele, ale po drugim już więcej. Ja na przykład zawsze byłam bezdupnikiem, a teraz mam wiejnię jak od kombajnu 🙃 masakra! i to nie jest sadło, po prostu tak mi sie kości rozjechały, zresztą Wikson prawie 4 kilo ważyła, więc miało mnie co tak rozepchnąć. Cycki też niewiele się zmieniły, przecież piersią nie karmiłam, i jedno, i drugie, zaledwie kilka dni. Nie no, Wiki prawie 4 tygodnie. inaczej tez jest,jak np z Bartkiem przytyłam 5 kilo w ciąży, a z nią ponad 30 😎
Ale ja tam też jestem zdania,ze lepiej mi teraz 😁 oczywiście w ciuchach. Bo przedtem byłam wieszakiem i wyglądało to strasznie. Teraz noszę rozmiar 38, niektóre 36 i jest okej 🙂 Rozebrana....cóż. Może rzeczywiście nasi faceci tego nie widzą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pewnie,ze każdy ma inaczej 🙂
W ogole to istnieje jakiś debilny stereotyp,ze jak kobieta ma dzieci, to musi się roztyć i w ogóle być zaniedbana. Ja też nieraz kogoś spotkam i słyszę "i Ty urodziłaś dwójkę dzieci?! chyba se kupiłaś" 😁
no jasne, bo powinnam założyc kiecę do kostek, trepy i chustkę na głowę. Jak w wakacje biegałam,żeby jakoś wrócić do formy, to też było "chce ci sie?! malo masz ruchu przy dzieciach?".
Bo po co biegam? Komu się chce podobać, jak jestem mężata i dzieciata, no nie? 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tam należę, ale jak jest ciepło na dworze, bo zimą biegac mi się nie chce. Lubię się czuć zdrowo i robić cos dla siebie. Jak znajdę jakiś sensowny fitness u nas w mieście to się zapisze, albo na siłownię, ale to wiosną 🙂
niektórzy tego nie zrozumieją, a mi to się smiac chce z takiego podejścia, ludzie na wsiach są wybitni w serwowaniu różnych głupkowatych tekstów. W dużym mieście to jakoś tak ludzie sie jeden drugim mniej interesują, a w małych środowiskach to jak ktoś się wyróżnia z czymś, to zaraz dupę obrobią. Na mnie to juz mowili,ze jakiegoś gacha w lesie mam i tam do niego biegam. Mam 🙃 dzika 🤪

idę nakarmić mojego kręcioła i wstawić pransko bo mam pełny kosz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dokładnie, bo jak sport uprawiasz tzn ze sie odchudzasz, dla mnie to debilne myslenie
ja szczerze nie odczuwam jakiejs zmiany, celulitu nie mam, jedynie w ciazy troszke, ale znikneło, cycki po karmieniu wrociły do swojej malenkosci
jedynie brzuch, ale mysle ze gdybym bardziej sie przyłozyła to by było lepiej
no do wakacji mam czas 🙂

pola sama zjadła kromke z jajkiem
a najlepsze są jej kupy słonecznikowe :P i inne ziarenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
dokładnie, bo jak sport uprawiasz tzn ze sie odchudzasz, dla mnie to debilne myslenie
ja szczerze nie odczuwam jakiejs zmiany, celulitu nie mam, jedynie w ciazy troszke, ale znikneło, cycki po karmieniu wrociły do swojej malenkosci
jedynie brzuch, ale mysle ze gdybym bardziej sie przyłozyła to by było lepiej
no do wakacji mam czas 🙂

pola sama zjadła kromke z jajkiem
a najlepsze są jej kupy słonecznikowe :P i inne ziarenka

Hahahaha kupy są the best 🙂 z kawałkami ziemniaków czy marchewczki 🙂
Mania ma katarek, który nie chce się puścić i wszystko siedzi w zatokach, ale kaszel od tego kataru spływającego po gardełku ma. Na szczęście jest przezroczysty, mam dawać pulneo i powinno być okej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No w mieście takiego podejścia nie ma. Idąc do pracy mijam wielu biegaczy. I to zimą i to w śniegu! Głównie są to panowie, więc chyba robią to dla zdrowia i kondycji. Podziwiam. Ja mam czasem zajawkę, ale krótkotrwałą niestety. Jestem dumna, że udało mi się raz Szóstkę Weidera całą zrobić. Ale już więcej się za to nie biorę, bo to nie dla mnie. To raczej dobre dla facetów na kaloryfer, a nie dla kobiet na talię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brzuch się robi twardy po tym ale tak jakby u góry. Jak się ma trochę sadełka niżej czy oponkę to ona nie niknie. W ogóle na oponkę to nie brzuszki tylko skręty i skłony różnego rodzaju są dobre. A Szóstka to chyba najlepsze efekty daje u szczupłych ludzi, którzy chcą wyrzeźbić brzuszek. U mojego Łukasza było widać efekty już po dwóch tygodniach, ale on nie ma grama tłuszczu na brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja ostatnio rozmawiałam z trenerem na temat brzucha
było kilka babek i się zgadałysmy
brzucha nie straci sie robiac brzuszki
brzuszki zrobia miesnie ale tłuszcz zostanie
i miesni tak czy siak widac nie bedzie
najpierw jak to on powtarzał dieta dieta dieta
zeby zrzucic sadło
i cwiczyc na orbitreku kardio i inne a brzuszki wtedy gdy juz chcemy wyrzeźbić brzuch

ja to chyba na wiosne skusze sie na to takie co się tak pod cyckami taka gume zakładało i tam jakies cisnienie było i sie walczyło czy to na steperze czy rowerku
moze po tym efektów nie widziałam jakis ogromnych, ale ciało było mega gładkie po tym
a teraz moze jeszcze bardziej elastyczne sie zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...