Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Moja też próbuje siadać i podnosi łepetynkę aż się czerwona robi, ale ja ją od razu kładę. Za malutka jest jeszcze, a jak jej włożę moje palce w jej rączki to myśli, że chcę jej pomóc wstać i od razu się podnosi skubaniec mały 🙂 udały nam się te nasze dzieciątka. Nie ma co. Moja usypia i msm nadzieję, że zaśnie twardo bo chciałabym mecz obejrzeć 🙃 myślałam, że se unga bunga zrobimy ale plamię i boli mnie brzuch zajebiście, tak jak na okres 🤢 mam nadzieję, że nie dostanę jeszcze przez lato 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moja też akrobatka ale ją ograniczam to się wkurza. Trudno ją przez to czasem utrzymać i np. moj tata boi się ją brać.
Teraz dudlamy. 200 jej przygotowałam. Zobaczymy czy ogarnie 😉 Dziś jej wyszło 5 posiłków przez to spanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaszminkawiem że to fajnie żedziecko tak się obraca
ale jeslirobi to zbyt często tonie jest to dla niego zdrowie
świadczy o zbyt duzym napeciu mieśni
Pola na ten moment mazakaz lezenia na brzuchu boza kazdym razem sie wywija
i teraz ma lezećw lezaczku żeby naciagać mieśnie w dugą stronę
niestety w tym przypadku co za duzo to niezdrowo

dzieciaki uspione
ja okrzatne w kuchni
i mam zamiar prasować ale jak mi się nie chce wiec coś czuje że oleje temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Ide kapac Alana,bo marudzi.Od 4.30 ciagle sie bawil.


Potem meczyk z miska popcornu dla Niko oczywiscie.
Kupilam dzisiaj Dady.I na sama jakosc w dotyku 100% lepsze niz Huggies 🙂Zobaczymy jak bedzie z sikami i kupami 😉


my tez kupilismy dzis, ale 5 dla Zuzy do spania 🙂 dla igi tylko pampers. raz kupiłam małe hugiesy i tylko klęłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia Zuzka jeszcze spi w pieluchcach?

ja mam zamiar Majce juz przestać zakładać bo od tygodnia suche
wiem że też nie maco sie cieszyć bo moze być regres
ale sikać do nocnika tosikamy juz z miesiąc
wiecmysle żenajwyzsza pora
bona drzemew dzien juz nie zakładam 🙂


niom spi 😞 brrrr
i w dzien i w nocy leje. czasami w dzien sie zdarza sucha pielucha ale opgolnie sika. próboalismy odstawiac, nie zakładalismy, ale zasikiwała sie na maksa, całe długie włosy i zaraz kapiel, pranie poscieli... szok. wiec odpuscilismy, widocznie jedszcze nie czas...
mam nadzieje ze choc na stałe uda nam sie opanowac spanie dzienne, bo od wrzesnia pzredszkole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
ewcia, Ty trzylatce zakładasz pampersa? 😮 no bez przesady. Mogę wiedzieć dlaczego??


jak wyzej Astra 😞
ona juz miesiac po pierwszych urodzinach robiła kupke na nicnik, szybko zaraz zatrybiła sikanie, i bez pieluchy w dzien długo lata, juz niewnie ze 2 latka, a te sikanie w nocy i w dzien, jakos sie nie udaje. ale tzreba dac jej czas, nie stresowac, bo juz i nagrody wymyslalismy i motywowalismy ja, ale nic nie daje, widocznie nie jest gotowa. to nie moczenie nocne, widocznie tak ma ze jeszcze tego nie jest w stanie kontrolowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia, tetra w gacie i niech leje, jak poczuje,że ma nieprzyjemnie to się oduczy. My wykorzystalismy lato jak B mial 2 latka - biegal z gołą dupą i sikał i robił kupę (ale to rzadko) jak mu się zachciało i gdzie mu się zachciało. Potem zakumał,że moze tym "sterować". jak sie bedziesz bała częstych kapieli i innych tego typu rzeczy to nigdy jej nie nauczysz, do szkoly pojdzie z pampkiem 😁 spać moze na ceratce zawsze.
poza tym mądra z niej dziewczynka to jej tłumacz,że mama i tata nie noszą pampersa i najwyższy czas by ona sie stala duza dziewczynką, a pampers jest dla dzidziusiów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):
Astra napisał(a):
jak ja nienawidzę ruskich... 😠


z ruskich to tylko pierogi 😜

tiaa
dobrze,że chłop w terenie, bo byśmy dzieci pobudzili, tyle razy ile ja przez tą połowę meczu uzylam słowa na "k" to przez miesiąc tyle razy nie użyłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzieki Bogu nie mialam problemu z ostawieniem pampersow.Jak tylko Niko nauczylam w dzien chodzic bez to i w nocy nie dalam.
Pamietam,ze tylko raz w szpitalu do lozka nalal.Ale to wina pielegniarek,bo mi suki nie powiedzialy,ze dziecko dostalo plyny nawadniajace.....w jaka on placz wpadl jak nie potrafil tego zatrzymac.Masakra.Ale podklad w lozku mial dlugo,bo to czlowiek wie co sie wydarzy.


spadam spac babeczki.....jutro z Niko na cwiczenia i caly dzien w dupie.

Aaaa i jeszcze dziedek meza ma urodziny.I co,ze ja niby mam tam isc.......jakos nie za bardzo jest mi to w noc.Slaby kontakt mam z nimi.
Wkurwia mnie gadka,ze mam dziecko karmic(Niko)bo on taki chudy.I zadnych witamin w tabl.nie dawac tylko jedzenie.Kurwa to co mam na sile do buzi pchac.
Aaa.....szkoda pisac i na noc sie zamartwiac.
Nie chcieli mnie w rodzinie to jak mam isc z usmiechem na twarzy zyczenia dziedkowi zlozyc-ciezko,oj ciezko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
sztunia napisał(a):
Astra napisał(a):
jak ja nienawidzę ruskich... 😠


z ruskich to tylko pierogi 😜

tiaa
dobrze,że chłop w terenie, bo byśmy dzieci pobudzili, tyle razy ile ja przez tą połowę meczu uzylam słowa na "k" to przez miesiąc tyle razy nie użyłam 😠

Witaj w klubie, ja też co chwilę "kurwuję" 🙂 aż mnie brzuch z tych emocji rozbolał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
J
Wkurwia mnie gadka,ze mam dziecko karmic(Niko)bo on taki chudy.I zadnych witamin w tabl.nie dawac tylko jedzenie.Kurwa to co mam na sile do buzi pchac.

Skąd ja to znam. Bartek przy wzroście 105cm waży 19 kilo i dla niektórych to Oświęcim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas to poszło jakoś razem w parze
jak zczeła lać w nocnik to już suchy był pampers na nastepną noc,ewentualniejeden sik
a ja się bałam bardzo boona 5 przesikiwała często przez noc
a teraz zaraz przed pojsciem spac sama chetnie sika
zdarza się jakdzisw nocy ze nas obudzi niestety płaczem że chce siku
a rano jak wstaje toma nocnik w pokoju
sama sciaga pampersa i leje
no iostatnio sama się ubiera i wołamnie dopiero jak jest wystrojona
cieszy mnie to
ale te zestawy czasem są nie do przyjecia
wiec dzisiaj powiesiłam jej na stołeczku ubranie
ciekawe czy jutro je załozy czy znowu zagrzebie w szafie 🙂

ewcia
kurwa aleakcje były na boisku ażkrzyczałam hahaha
wracajać ewcia czyli ona wstrzymuje normalnie w ciagu dnia tylko na spaniu leje tak?
kurdenie mampomysłu jak temu zaradzać
ale zakładanie pampa to chyba nie wyjscie
teraz lato ja bym szła w jakiś ceraty ikoce do przykrycia jakzaleje to szybka zmiana
aleniech widzi że to problem jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...