Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

fiku ja miałam podobnie po tym jak mi pies umarł. Strasznie to przeżyłam i uznałam, że więcej zwierzaka mieć nie będę, bo to jakbym traciła członka rodziny. Ale czas leczy rany i się nakręciłam na tego kota w końcu. Był to dobry pomysł 🙂 Człowiek jak na skrzydłach wracał do domu z pracy, bo wiedział jak to zwierzątko czeka i się wita 😁
Mój Łukasz słyszał już wszystkie opowieści o Wirze po kilka razy. Teraz tylko mówi: "tak, tak wiem Misiu, już kilka razy o tym słyszałem" 🙃 A to mój Wiruchna psiuchna:

I jak miał 2 miesiące:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie Iwka to było moje drugie zwierzę (pomijam chomiki w dzieciństwie) po psie, czarnym owczarku niemieckim, z tą różnicą że pies był "nasz" czyli całej naszej czwórki a Iwa taka tylko moja. Tylko mnie kochała i mi ufała. Innych gryzła, nie tolerowała. To samo ze zwierzakami. Jedyną osobą, z którą ją mogłam zostawić na noc to była moja mama a i tak wyciągała ją w rękawicach 😜
Ale masz racje Lady, czas goi rany i może kiedyś się przełamię. Ale teraz Jaś jest moim oczkiem w głowię i myślę, że to nie przypadek że się pojawił w tym czasie 🙂
A psiurek przeboski 🙂 Normalnie bym wyczochrała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałam sukienkę od krawca. Specjalnie poprosiłam Łukasza by przyjechał na chwilę do domu 🙃 Teraz jest super, tylko wali fajami, bo widocznie palił krawiec w czasie roboty i muszę ją uprać. Kupiłam truskawki, maliny i czereśnie, więc obiad już mam 😁
Po 16 skoczymy z Nunkiem na działkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia ile jej dałaś na początku? Bo na słoiczku piszą, żeby 4 łyżeczki dawać na początek, a ja sądziłam, że jedną lepiej i lekarz też mówił o jednej (tylko, że lekarz mówił by już teraz wprowadzać). I postanowiłam też poczekać aż Wercik skończy 4 miesiące 🙂
Jeszcze mam pytanie do was co do picia. Czy jest jakieś ograniczenie co do ilości herbatki Hipp jaka można dać w ciągu dnia? Bo jest upał i Nunek pije tak z 300 ml dziennie, z czego jedną herbatkę 100ml i resztę samą wodę. Z glukozą już jej nie daję. Oczywiście najchętniej pije herbatkę, bo woda zawsze gdzieś bokiem polikiem wycieka, a herbatka nie 🙃

A co do zdjęć to pewno, że się pochwalę 😁 Trochę mi głupio się zrobiło, bo ten fotograf dzwonił do mnie podziękować za reklamę, bo zobaczył, że umieściłam linka do jego bloga tutaj. Pewnie ma jakieś stat4you albo inne statystyki zainstalowane na stronie ☺️ Mam nadzieję, że nie podczytywał naszych głupot 🙃 Teraz Marta będzie czerwona na wszystkich zdjęciach z chrzcin 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lady chyba nie ma żadnych ograniczeń co do cherbatek czy soczkó mi np.położna mówiła żeby dzieciom karmionym sztucznie podawać więcej picia tyle ile dziecko chce tyle ma pić no i my tak robimy mały dużo pije a szczególnie soczki jabłkowe(zero problemów z kupą) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
mulant napisał(a):
jak zrobić sok z jabłka ???

W sokowirówkę i heja 🙂

żle zadane pytanie :P
ale to surowe posłodzić czy jak bo kupki nie mamy a po soczku podobno są pierwszy raz kupy nie mamy i aż jestem spocona z zamartwienia bo wczoraj nas brzuszek bolał no i sądze że od braku kupska bo wczoraj nie było 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):
mulant ja bymnie słodziła
jak masz słodziutkie jabłka to po co
a nawet bym ten sok troszke wodą rozcieńczyła

i to pomoże na kupsko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
powinno
Majka do tej pory jak kupska nie robi to zapodaje jej jakiś sok owocowy

a on ma pic ten sok pierwszy raz?

a jeszcze jak maja była mała i kupy niemogła robić
to lekarka polecała żeby wodę przegotowanązsamegorana piła
i właśnie soki
tylko że ona nic pić nie chciała wiec problemy ze sraniem miała

albo weźsuszarę ibrzusioogrzej
albona kolanka no i nóżkamimachaj
u nas zawszepo takiej zabawiejak nie kupsko tomega pierdy

idę do rodziców na basen
mająogromny !!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Lady, gdybyś widziała co szczeniak u mojej teściowej zrobił z drzwiami, jak była burza - makabra, drzwi do wymiany 😁

Kotów u nas 9, chowają się cwaniaki wszystkie, ledwie zagrzmi,żadnego nie widać 😁

Niezła akcja z Lolą, ja bym zawału dostała... 😁

Astra gratulujemy ukończenia 3-go miesiąca 🙂 my kończymy we środę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sie rozgadaly...............

Kupilam malemu w C-A body -narescie,bo wszedzie tylko z krotkim byly.A chcialam bez rekawków.
Na cwiczeniach jeden wielki placz byl,ale dalam sie napic,ulalo mu sie i bylo ok.

Ale jeste padnieta...
Jeszcze chce trawe skosic jak mlody pojdzie spac.


Zabki swietne sa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nunek śpiuchna. Chyba było to najszybsze kąpanie i jedzenie w naszej historii. Zasiedzieliśmy się na działce ze znajomymi i dopiero po 20 stamtąd ruszyliśmy. Nunek się dotlenił, pochichrał z wujkiem i ciocią, troszkę pokimał. Po powrocie i kąpieli walnęła butlę 200 ml w 15 minut i usnęła natychmiast po odłożeniu do wyrka 🙂
Co do picia to wiem, że nie można ograniczac, tylko chodziło mi o samą herbatkę, czy można ją dawać do woli. Np. 3x po 100ml dziennie. W końcu zawiera glukozę. Mam tą z kopru i ułatwiającą trawienie. Na początku Werka nie robiła po koperkowej kupy ponad dobę, ale teraz już jej się nie zdarza.
Słuchajcie, a w jakim wieku będzie można podać własnej roboty sok z porzeczek lub malin, ale zawierający cukier?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady nie ma zielonego pojecia imysle że tu nieo cukier chodzi tylko o te owoce 🙂

imy teżzasiedzielismysię aleumoich rodziców, basen ekstra
Majka walneła nieswiadomego nurka
a jaMichał przyszedłtosię zaczeło
moirodzice byli w szoku jakMajkapływa i nurkuje 🙂

doba dzieciaki polozone
wiec jaide robic sobie kapiel bocała siękleje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...