Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej
ewcia kosztowała mandarynki ale ma to się nikaj do tej dupki
a ze spaniem potwierdzam
jak nie spi w dzien to i nie spi w nocy
z samą majka to widzimy
ona teeaz znowu zaczeła spac w przedszkolu i lepiej w nocy spi
ale u mnie nie ma że dizecko nie spi
tyle razy podchodze i odkładam że wkoncu nastapi kapitulacja
pola teraz ma lekkie bunty do spania ok 15.30
ma wtedy mnostwo rzeczy do zrobienia, ja ją kładę a ona wstaje
ale tak po 6 razie juz zostaje i spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ewcia, moja robi góra trzy kroki, siada i dalej raczkuje 😁 i to tak szybko jak pershing 🤢

Wczoraj pojadła gruszek, tzn ja jadłam i ona ze mną i chyba za dużo jej dałam. Do 23:00 gdzieś żeśmy ja nosili i brzunio masowaliśmy, na koniec zrobiła kupę (ale zamiast po gruszce mieć srakę, to zrobiła bardzo twardą tą kupę hmmm)
Spaliśmy do 8:50, a mąż na 9:00 do roboty hahahahaa 😁

Już jestem po kawce, Wikusia leży sobie i pije herbatkę.
Ona tez jak kiedyś nic do picia nie chciała, tak teraz pije wszystko, co jej dam 🙂 dzięki Bogu, narobiłam bezcukrowych kompocików w litrowych słoikach i od babci mamy soki malinowe. Pije też chętnie bobo fruty, ale nie nektary, tylko soki, te gęste, co mnie bardzo cieszy. Wody pije sporo i herbatki lubi, ale ziołowe, tzn rumianek pije albo koper włoski, inne nie bardzo 🙂
Ostatnio jak D. policzył to mówi,ze ona więcej wypiła takich płynów niż mleka przez cały dzień, ale to jest tak - Wiki miauczy, robię mleko, nie chce mleka, miauczy, więc robię picie i picie wypija wszycho, ile bym nie zrobiła. I wiecie co....ona nie chce żeby ktoś ją karmił czy pić dawał 😮 najlepiej to żeby jej wręczyć butlę i sama.
Na siedząco sobie radzi, bo głowę odchyla i rączki z butlą do góry podnosi, a jak nie to się kładzie i wypija wszyściutko. Jak ją nieraz biorę do jedzenia czy picia to się wije i pokazuje rączką łóżeczko,żeby ja wsadzić i sama żeby se radziła 😮

głowa mnie nadal boli, ale to już takie ćmienie bardziej, więc mija to diabelstwo. Ile ja się wody nachlałam, kawy z cytryną, nałykalam tabletek i najadłam lekkich posiłków to szok. masakra. Muszę isć z tym do lekarza i to koniecznie.

Kasia, czymam kciuki 😉
ja też bym nie dała rady chyba z dzieciurkami tyloma 🙂 ale Ty pedagog przeca 🙂

wczoraj dzwoniła kuzynka D. żeby jechać do nich koniecznie zobaczyć Marysię malutką, ale mi się wydaje,ze za wcześnie, ona się po pasterce urodziła, więc co ma, nawet nie 3 tygodnie. Tak sobie pomyślalam,ze w lutym pojedziemy, niech ten sezon grypowy minie,zeby jej czegoś nie przytargać z zewnątrz, my zdrowi, ale się przebywa z wieloma ludźmi, wiadomo jak to jest.
Ale nie mogę się doczekac kiedy ja wyściskam.
Bo Malwinke to zobaczę nie prędzej niż w maju pewnie 🙂
Jak to dziwnie, one są z jednego roku z Wikuśką, Wiki z końca marca, one z końca grudnia, Wikson zaraz będzie biegać, a tamte dzidziusie maleńkie dopiero...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
hej
ewcia kosztowała mandarynki ale ma to się nikaj do tej dupki
a ze spaniem potwierdzam
jak nie spi w dzien to i nie spi w nocy
z samą majka to widzimy
ona teeaz znowu zaczeła spac w przedszkolu i lepiej w nocy spi
ale u mnie nie ma że dizecko nie spi
tyle razy podchodze i odkładam że wkoncu nastapi kapitulacja
pola teraz ma lekkie bunty do spania ok 15.30
ma wtedy mnostwo rzeczy do zrobienia, ja ją kładę a ona wstaje
ale tak po 6 razie juz zostaje i spi


Sztunia tylko ona np w dzien staje sie marudna, usypia i spi, tylko nie np 2h tylko ok 1h spi i jak sie budzi to nie wyspana bawi sie zabakami co ma łózeczku tylko staje i płacze, tak jakby wolała nas. po południu czasami tez idzie spac i spi góra z 10min, i znów płacze. a w nocy to nie da sie nijak, oczy ma szeroko otwarte, jęczy kwęczy ryczy jak w łozeczku, chyba ze swiatło zapalisz i dasz zabawki. juz siły nie mam. czemu ajk zasnie w dzien to spi tak malutko 😞
pamietam własnie jak wczesniej to nawet jak pospała to sie budziła i gadała do siebie a nie z rykiem wstwała. i juz pod koneic roku pzreciez spała całe noce, od 19-20 do 5-6 rano, i jesc nie tzreba było ni nic, a teraz masakra iw dzien nie spi, i w nocy. wygladam ząbków i bedzie wsyztsko jasne, bo juz jak wysżło te 6 to teraz dłuższa pzrerwa była. bo co by jej sie tak nagle odmieniło...
Jasszminka nei wiem co to?? u mnie njak zuzia na te cytrusy alergicznie reagowała to oczy puchły, ale ta zołta krostka?? teraz nawet jak zuzia jadła cytrusy tzn w tamtym roku, to od razu an oczach było widac, a potem z oczu zesżło po wapnie, ale na powiekach zostały takie jakby strupy, jakby ktos szorował czyms. takze moze alergia.... a ta krrostka zołta to co?? ropa tam w srodku ze ona zołta? a moze jakis jęczmien??

pracuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
a moze ewcia to jakiś skok rozwojowy co ją tak męczy
oby to było tylko pzejsciowe
jaszminka-lekarz a moja diagnoza to jęczmień


Sztunia oby skok, bo nawet nie chce myslec o jakichs powazniejszych problemach, tego niespania. zobaczymy. dzis juz było lepiej... ale mzoe jednak zębole. niby nie widac ich, ale gdzies tam daleko hen hen ida i jej dokuczają. dziasła niby ok. zobaczymy

jaszminka to idz do lekarza, bo jak tam ropa jest to moze sie babrac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Carmenn napisał(a):
Sztunia u Was jest śnieg? U nas nie ma ani trochę, tylko zamarznięte kałuże na podwórku.
Ale podobno jeszcze będziemy mieli go dość, więc nie narzekam.

Miałam sprzątać, ale głowa mnie boli coraz bardziej. A WIki nie spi tylko sie bawi ekspresem od bluzy 🤢


moja uwielbia róznego rodzaju suwaki, guziczki, zwłaszcza u mamy. zawsze ciaga i do gęby pcha mój suwak od bluzy, albo rusza guziki od koszuli nocnej, hehe

a u nas w sumie snieg jest ale juz sie robi plucha, wiec ciekawe czy cos bedzie z weekendowych sanek... tak mi sie chce je obie wziac na sanki...
a dzis sie tak wkurzyłam rano, bo wczoraj jak przyjechałam to samochód był rozgrzany, załozyłam na noc osłone na pzrednia szybe, w nocy mróz chwycił, a rano osłona brzeg mi sie podarła i zlazła guma z połowy tylnej wycieraczki... fuck...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Kurwa Mańka też uczulona na bebiko. Dzisiaj w żłobku znowu po kaszce chlustala. Wczoraj wieczorem tez 3 razy :/


nio te alergie tym chlustaniem sie objawiaja, nic nie chciałam mówic.
a ona ci wczesniej nic nie ulewała, po niczym?? po mleku z cyca np??

u mnie Iga ulała z jeden raz tylko. a zuzia własnie zdarzało sie ze chlustała i wtedy lekarka mówiła ze to bardzo czesto ejst alergiczne.

Iza, ja nie mam dojsc. musiałabym kupic na allegro.
a myslisz ze warto??
a to dla chłopaków pierzesz czy swoje??

sztunia, to pierwsyz raz nei pzrejełas, tylko kupiłas i sie zemsciło 😉 hehe
mzoe siostrze teraz podpasuje 🙂 dobre siory z was 🙂
ciekawe jak ansze dziewczyny w przyszłosci beda, jakie relacje i w ogole. tak se juz czasmi mysle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, a ja zadam swoje stałe pytanie - na pewno to od mleka? Przecież Mańka już dawno je pije, a te akcje ma od wczoraj czy od kiedy?

Gotuję pomidorówkę, ale w pełni eko 😁 bo na samym wywarze warzywnym, doprawiam suszonymi warzywami ze sklepu ze zdrową żywnoscią hahahahaha zobaczymy jaka wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Carmenn napisał(a):
Kasia, a ja zadam swoje stałe pytanie - na pewno to od mleka? Przecież Mańka już dawno je pije, a te akcje ma od wczoraj czy od kiedy?

Gotuję pomidorówkę, ale w pełni eko 😁 bo na samym wywarze warzywnym, doprawiam suszonymi warzywami ze sklepu ze zdrową żywnoscią hahahahaha zobaczymy jaka wyjdzie

Tak, bo po kaszce w zlobku tez rzyga.

Po cycu nie chlustala nigdy.
Teraz nie wiem czy lekarz czy zmienic mleko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...