Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dae w szoku jestem. bosko wyglądasz, nawet rozmazana. kiecka nie w moim typie w ogole, raczej mojej siostry młodszej, ja wole stonowane rzeczy, nie rzucające sie w oczy jednak. ale bosko wyglądasz w tej kiecce. i taka jestes szczupła i wysoka. i nogi jakie. maz zwariuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alan osluchowo czysto
wazy 10,480
jezeli nadal bedzie kaszlec to do kontroli 🙃

NIko jutro ma alergologa,bo jakies szmery tam lekarz slyszy
i chce opinie alergologa
wiec dzisiaj bylam na Witosa i lekarka chciala nas bardzo przyjac,ale czasu jej zabraklo
bo musialla na 15 byc w innej przychodni 😞
ale bez problemu kazala nas na jutro zarejstrowac
lekarz wprowadzil inhalacje
jezeli cos mnie bedzie martwic to w piatek mam byc u niego
jak nie to we wtorek juz mamy termin na 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dany jaka ty DUPA
naprawde WOW
a poza tym kiecka wyjebana w kosmos, pomimo ze fredzlakównie lubie to ta jest maxxxx

no a mnie maz powiedział że jestem super kobieca i ze jestem anjlepsza mama na siwecie

a poza tym poli dorsz sie przyjął
zajadała sie az jej sie uszki trzesły
na kolacje zjadła bułe z masłem
niestety dzisiaj jedlismy białe pieczywo, ajk dziwnie hahaha dawno nie jadłam
ale mojego ulubionego chleba nie było i michał zaszalał 🙂

po cwiczeniach zdycham troszke
ide wziac kopiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lady Ty w tym roku trzydzieche masz, faktycznie
Boziu ja w tym roku 28, na szczęście w grudniu. A jak skończę trzydziechę to Karol będzie miał 26, co za niesprawiedliwość hlip hlip ;(

hjahahahahahhah stare dupska 😜

Dany, ale Ty jesteś lachon, to szok, masakra, kocham Cię ☺️
Jak można być takim szczupłym i zgrabnym, ja sie pytam? Kurwa, już czuję jaki bym miała wylew, jakbym ja wskoczyła w taką sukienkę. Straszyć bym w niej mogła, co najwyżej 😁 Ale to już tak jest, niektórzy tak jak Ty, we wszystkim wyglądają dobrze, a niektórzy mają tak jak ja 😁 jak się jest kwadratowym w barach i szerokim w dupie, to się ma pecha 😁 sukienka jest wyjebana w kosmos, bardzo mi sie podoba, ale na Tobie oczywiście 🙂

Mulatnowi to ostatnio nic powiedzieć nie można, stwierdziła,że obraziłam Huberta nazywając go "grubym" i poszła, a ja przecież napisalam tylko,ze jest duży 😮 nic złośliwie, nic zeby obrazić, zresztą nic takiego
nie kminię problemu, więc się nie wczuwam zbytnio 😉

Nieprzyjemny wczoraj wieczór miałam z mężem
doszło do meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega awantury, aż musiałam wzywać posiłki (teściów),
bo po prostu miałabym nóż w ręce, to bym mu wbiła w tętnicę.
Przysięgam,ze nikt, ale to nikt mnie tak jeszcze w mym życiu nie wkurwił, nikt 😠
jestem tak zła do tej pory,ze rano też się nosiłam z zamiarem zaszlachtowania go jak ostatniego knura.
W sumie nic takiego, ale mam ciotę, boli mnie głowa, nazbierało mi się i wybuchłam, bo odjebał taki przypał, o jaki bym go nigdy nie podejrzewała.
Pies to trącał.

Idę zrobić sobie kawy z cytryną, może mi sie polepszy

Co do mleka, to ja ogólnie mleka nie lubię, ale bebiko nie jest złe, nan też, ale na przykład bebilonu nie byłam w stanie nawet dobrze powąchać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
brawo Alanciu 🙂

kolejna nocka nie lepsza, ale mała rano uchachana, od ucha do ucha usmiech. juz nei wiem czy ją cos bpoli czy co, ze tak nie spi w nocy, i marudzi i płacze i niczym sie nie da uspokoic tylko cycem.
a rano juz zadowolona jakby nigdy nic. co jest??

dzis po pracy jade do po zuzke, zostawiam ja z niania i lece do ginka. zobaczymy co tam u mnie sie dzieje ze fluconazol nie podziałał. jakies dziwne upławy mam, nie serowate tylko bezbarwne, kurze jajko, tylko bardziej białe, nie bezbarwne. kurde... pewnie tzreba bedzie leczyc, tylko zaraz ciota bedzie i znów nei dam rady wziac całej kuracji pewnie.
powtórka z rozrywki. chyba jak zuzia miała z 1,5 roku to mi sie tak zaczeło ze co miesiac albo co dwa jakies jazdy były, zaczynały sie w dni płodne, i czasami z okresem sie konczyły, jak sie wsyztsko pzrepłukało. ale wesoło nie było. mam nadzieje ze nie bedzie to znów stan pzrewlekły.

Carmen, co ten mąż naodwalał ze az tesciów wzywałas??
moj maz czasami jak sie kłócimy i mam ochote wyjsc i trzasnac drzwiami i chce wyjsc, a on "gdzie Ty pojedziesz?" mówie "chocby do mamy (tesciowej) " i od razu łagodnieje, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde msuze sie szykowac do lekarza
niby na 10 mamy termin,ale to jest wojewodzka przychodnia i na bank sobie posiedzimy 🙃

musze jakies zabawki dla Alanka zabrac
dla NIko tez 😁

Carmen
daj spokoj za faceta isc siedziec-glupia Ty czy co 🤪
jestem ciekawa jak facet by przechodzil ciote razem z migrena?!
dzieci do mamuski by oddal 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahah Sztunia, Carmen dzięki 😘 No i nie wiem Carmen jak może Twoja figura być taka straszliwa skoro ważysz chyba teraz tyle co ja 😜 55kg tak? I też wysoka jesteś przecież.
Gosi gigant ma 1 cm i bije mu serduszko 😁 Termin porodu ustalony na 25 sierpnia 🤪 🤪 🤪 🤪

Ps. Tak 200 gram powinien dzid przybrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Carmenn napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Carmenn napisał(a):
mnie sie wydaje, ze 200g chyba, ale nie jestem pewna, a jesli 200 to dobrze przybrał 🙂


ale to jest w 2 m-c
bo wazony byl 2.11

o mato, no ta, juz styczerń 🤪

łe, ale dobrze wazy, ja bym sie nie przejmowała tym 🙂



tez sie nie martwie
tylko jestem ciekawa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...