Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ula nam właśnie nic nie mówił o dojrzałości tylko tyle że jest ok.. 🤔

Monika Kornelka też obraca głowke w czasie spania kilka razy jak chce, ja staram sie ją ukladać na zmianę raz na lewo raz na prawo ale jak sobie w trakcie spania sama odwróci to już na siłe nie przekładam, chociaż zauważyłam że częściej śpi na prawej

ja idę budzić mojego Malucha do jedzenia i zmykam do spanka, dobranoc 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moj mnie dzis wnerwil chcialam Sobie posprzatac tak pozadnie zeby miec na weekend, to nakarmilam Amelke i dalam ja ojcu niech wie ze ma dziecko w domu.... I mowie mu ze ona spac niebedzie Bo niejej pora a wogole to ona coraz mniej w dzien spi.. To nasile ja probowala uspac i co Nieposzla spac, I tylko jak Sobie tak sprzatalam to slysze idz spac idz spac zaraz mecz leci i tak wkolko... Zdazylam sprzatnac lazienke, sypialnie I u malej wpokoju i poszlam po nia, Bo juz tego idioty sluchac Niemoglam a teraz idzie spac Bo jest zmeczony, a ja to nie Sobie mysle I pyta sie mnie kiedy ja spac Ide to mu powiedzialam ze jutro chyba Bo musze poczekac jak pojdzie Amelcia spac a Potem Dokoncze sprzatac to sie na mnie obrazil debil... On mysli ze jak w domu jestem to leze brzuchem do gory i nic nie robie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata skad ja to znam ...u mnie dzisiaj tez to samo mysle sobie moj przychodzi wczesniej z pracy to sie zajmie filipem a ja sie w koncu ubiore i posprzatam a on co przychodzi wszystko ladnie powiedzial ze ok i nagle przyszedl kumpel czy nie idzie z nim na wedrowke a on odrazu ze tak...to mu mowie ze przeciez mial sie zajac malym i zrobilo mu sie glupio i powiedzial ze powie ze nie idzie bo mu zabronilam to mu powiedzialm zeby szedl i mnie nie denerwowal i tak tatus roku wrocil o 19.00 i teraz juz spi...tyle tego bylo a w ciazy to sie nagadal jak to bedzie na spacery chodzil.A agata moj tez ja ma sie malym zajac to tylko by go usypial wiecej nic nie potrafi sie nim inaczej zajac.Ja wlasnie skonczylam sprzatanie mam nadzieje ze u ciebie tez szybko pojdzie 🙂 🙂 🙂 🙂sopkojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata skad ja to znam ...u mnie dzisiaj tez to samo mysle sobie moj przychodzi wczesniej z pracy to sie zajmie filipem a ja sie w koncu ubiore i posprzatam a on co przychodzi wszystko ladnie powiedzial ze ok i nagle przyszedl kumpel czy nie idzie z nim na wedrowke a on odrazu ze tak...to mu mowie ze przeciez mial sie zajac malym i zrobilo mu sie glupio i powiedzial ze powie ze nie idzie bo mu zabronilam to mu powiedzialm zeby szedl i mnie nie denerwowal i tak tatus roku wrocil o 19.00 i teraz juz spi...tyle tego bylo a w ciazy to sie nagadal jak to bedzie na spacery chodzil.A agata moj tez ja ma sie malym zajac to tylko by go usypial wiecej nic nie potrafi sie nim inaczej zajac.Ja wlasnie skonczylam sprzatanie mam nadzieje ze u ciebie tez szybko pojdzie 🙂 🙂 🙂 🙂sopkojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Witam się tylko weekendowo 😉

Ula ja miałam podobnie z Nikosiem, nie pamiętam dokładnie co mówili ale miałam układać Mu nóżki szeroko, wkładać pieluchę tetrową, kłaść często na brzuszki żeby leżał jak żabka.. Tak robiłam i na kontroli było już ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka i domi witam w klubie, mam dzis tez taki nerw ze szkoda gadac. MÓj malego na 5 min nie wezmie nie mam kiedy sprzatnac ni sie dobrze umyc a do tego robote papierkowa 🤨 a jak maly zasnie o 23 to ja juz tez padam bo nigdy nie wiadomo ile pospi. A jak w poniedzialek tatus mial zostac zebym poszla do fryzjera to powiedzial mi ze lepiej to przeloz bo ja z nim nie zostane bo bedzie plakal. ku*** a ja to co??? nawet kurtki nie mam kiedy isc sobie kupic i do tego nie mam auta i sama tez nie moge nigdzie jechac.i jeszcze pytanie kiey obiad w koncu> yhhhh 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki wspólczuję Wam braku pomocy ze strony mężów 😘 😘 😘 u mnie na szczęście nie jest źle nawet dzisiejszy test mogę zaliczyć na 4 🙂
nie było mnie 5 godzi 🤪 ale co z tego jak chyba jestem jakaś zdeformowana czy cuś bo po prostu nie ma na mnie rzeczy 😞 kupiłam na siłe bluzke i żakiet ale jakoś za specjalnie nie jestem z nich zadowolona, kupiłam bo wiedzialam że nie bedzie już okazji do wyjścia a w czymś muszę na ten Chrzest iśc.. no coż.. a i kurtkę też mi wypadalo kupić ale już nie było czasu pochodzic.. ale za to spodnie kupiłam z których jestem zadowolona bo akurat nie potrzebowałam a jakbym szukała na gwałt to by nie było 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tylko życzę przespanej nocki 😉 Mali Mężczyźni śpią, a ten największy pojechał odebrać przyszłą bratową z lotniska.

Jutro wycieczka do ZOO i na lotnisko pokazać Nikosiowi duuuże samoloty, ostatnio na pikniku lotniczym był zachwycony 🙂

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie
faktycznie puściutko dzisiaj
ja miałam dzisiaj mega zabiegany dzień, rano teściowa
później sprzątanie praktycznie z małą na ręku, popołudniu znajomi
później sprzątanie po imprezce, kąpanie małej i dopiero teraz po 3 godzinach jedzenia i przysypiania usnęła na dobre (przynajmniej mam taką nadzieję)
a ja jestem taka zmęczona że nie wiem czy usnę

no i jutro powtórka z rozrywki, bo znowu goście

kolorowych i przespanych nocek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny, u nas wczoraj tez test na ojcostwo byl 🙂i powiem szczerze moje zakupy byly szybkie ale udane kupilam spodnie, buty, kurtke i bluzki ale problem byl z malym bo nie chcial jesc tego mleka z zamrazalki 😞powiedzcie moglo miec inny smak bo teraz nie wiem czy jest sens mrozic.a mam jeszcze jedno pytanko mozna naprzyklad odciagac mleko caly dien i mieszac bo ja jednoratowo nie sciagne tak duzo...myslalam zeby tak 3 razy od rana i na popoludnie sie uzbiera jak musze gdzies wysc 🙂pozdrawiam
kasia zycze udanej imprezki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy,

Domi ja wczoraj też pierwszy raz dawałam mrożone i też nie chciał jeść 😮 Co do mieszania to można mieszać, jak ściągniesz coś rano to daj do lodówki, jak ściągniesz następną turę to tez daj do lodówki, a jak już obie dawki będą tak samo zimne to można wymieszać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Widzę ze tu weekendowe pustki. My siedzimy w domu, poza spacerami nic mi się jakos nie chce, tylko spać. Chociaż mój Synuś w nocy jest dla mnie bardzo łaskawy. Wczoraj zasnął przed 21 a obudził się o 3.30 i później o 7 🤪

Kasia buziaki dla Kajci, napisz jak się spisała na chrzcie 😉 🙂

Bąbel spi to ja też chyba idę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ilka napisał(a):
Hej 🙂
Widzę ze tu weekendowe pustki. My siedzimy w domu, poza spacerami nic mi się jakos nie chce, tylko spać. Chociaż mój Synuś w nocy jest dla mnie bardzo łaskawy. Wczoraj zasnął przed 21 a obudził się o 3.30 i później o 7 🤪

Kasia buziaki dla Kajci, napisz jak się spisała na chrzcie 😉 🙂

Bąbel spi to ja też chyba idę 😁

Aniołek ani jednego płączku 🤪 🙃 jestem z niej DUMNA!!! KOCHAM Ją nad życie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...