Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry
Ostatnio narzekam na kompletny brak czasu, nie wiem w co mam ręce włożyć.
Mąż wczoraj uraczył mnie dwoma wiadrami grzybów, pół dnia nad nimi siedziałam a dzisiaj zachciało mi się lepić pierogi z kapustą i grzybami - ponad 3 godziny w kuchni
KRZYŻ MAM DO WYMIANY!
Dobrze, że chociaż mąż pomył naczynia, ale jeszcze muszę poodkurzać bo Franek poroznosił wszędzie mąkę.
Czytam Was codziennie, ale jak Boga kocham, nic mi w głowie nie zostaje z tego jak chcę Wam odpisać, bo przy buncie mojego wspaniałego dwulatka i jego skandalicznym zachowaniu po prostu nie da się czytać ze zrozumieniem bo non stop muszę patrzeć czy jakiś przedmiot ciśnięty przez wkur...ego Franka nie przeleci koło Stasia.

Rosi życzę duuużo zdrówka i wytrwałości w szpitalu, obyś jak najszybciej doszła do sił i wróciła do Zojeczki, buziaki dla Was 😘
Ula za Antosia również trzymam kciuki za zdróweczko, niech lekarze jak najszybciej postawia trafną diagnozę i z powodzeniem zaczną to leczyć.
Tosia ja Stasiowi daję tą herbatkę - toleruje ją.
Kinia padłam z Nikosia jak chciał nakarmić miśka 🤪
Agatka dziękuję, że o mnie pamiętałaś-oklask 😁

Uciekam do sprzątania, chyba niedługo będę chodzić zgięta w pół przez ten ból pleców 😞
Buziaki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tosia ja dawalam Amelce dwa razy herbatke z hippa i bez problemu wypila


karola wspolczoje bol plecow to cos czego nienawidze :/


Kinia twoj Nikos udany jest hehe



a moja spi i mi sie nudzi 🙂 posprzatane mam juz niemam co sprzatac moj juz poszedl spac troche jestem zla bo caly tydzien tak chodzi spac ale z drugiej strony sie niedziwie rozumiem ze zmeczony bo normalnie zaczyna o 6 a w tym tyg musi o 4 czyli o 3wstaje 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpi!!!!!!!!!!!! 😁
Zobaczcie dziewczyny co znalazłam przy okazji, bo śmiałyście się, że mój ma dużo fałdek
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=257353314367120&set=pb.100002773610796.-2207520000.1351098957&type=3&theater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Kamilka póki co po szczepieniu ok. w sumie to nawet spała trzy razy po 30 min. 🤪
Zobaczymy jaka będzie nocka, ale myślę że jak do tej pory nic się nie dzieje to może już nie będzie.
Za to mnie rozbolała znowu żołądek po obiedzie i teraz biegunka 😞 ja to już nie wiem co z tym moim żołądkiem, jem jałowo a tu takie przeboje 😞

Tosia no nieźle zbudowany brzdąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ale mnie leb nappirnicza, ijestem jakas zdolowana 😞
Tosi adzieki :*

ja jestem zmeczona nie wiem czym , Oli zaczal znow tak charczec i ja juz nie wiem czy to nosek czy to ta krtan, rece opadaja!!! mam dola bo nie wiem jak mu pomoc 😞 jedna lekarka mowila ze wydzielinka z noska inhalowalam, zapuszczalam wode morskainic , druga mowi ze to krtan tylko czemu coraz bardziej charczy, a gdyby to byl nosek to nei mial by cichych momentow i chyba by mu schodzilo duzo po zapuszczeniu noska a tu nie wiele.

dziewczyny a jak dzieciaczki maja katarek to leci im z noska widac go tak?? bo ja nie wiemOli ma suchy nos czasem koze wyje i leeka wydzielinke ale nic innego...
jutro idziemy do tego szczepienia wiec zapytam.

mnie tez juz kregoslup siada nie dosc ze zrypany(zmiazdzony dysk)to jeszce boli bo Oliverek coaz ciezszy.

a i znow ma krosteczekpelno wkolo ust takie lekkoczerwone, pstatnio lekarka mowila ze to od moich hormonow ciazowych, juz nie wiem czy to takma byc ? nic na nie nie pomaga.

wogolejuzmam dosc wszystkiego, czasami mysle ze jestem zla matka bo nie umiem mu pomoc,nie wiem co mu jest... smutno z tego powodu 😞
macie tak? bo ja siedze irycze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia, Kinia ja widzę że nasze Jaśki Staśki to idą niemal łeb w łeb z wagą 🤪 🤪 🤪 a ten brzdąc z fb to nie zły okazik 🙂
Monika daj spokój, zluzuj trochę, nie możesz sobie wszystkiego wyrzucać, że dziecko ma katar, że charcze, że ma krostki itd... Przecież się zamęczysz! Dzieci niestety mają to do siebie że co jakiś czas im coś dolega i na to nikt nie ma wpływu, trzeba to przeczekać-taki głupi wiek. Najgorsze, że jeszcze nie mówią i nie mogą powiedzieć co im dolega a ty myśl człowieku o co im chodzi. jesteś dobrą matką, nie masz nic sobie do zarzucenia! I weź się w garść!! 🙃

Dzieciaki śpią a ja w końcu mogę sięgnąć po ksiażkę 🙂 Właśnie, Wy czytacie Milenium a ja jestem w połowie pierwszej części Czarnej Serii. Ciekawe czy doścignę męża bo on już piątą czyta...
Dobranoc robaczki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kinia napisał(a):
Dziewczyny odkryłam ostatnio świetne wkładki laktacyjne, kuzynka dała mi 4szt. bo dostała jako próbkę. Używałam już 7 rodzajów włącznie z nimi i te są bezkonkurencyjne 🙂 http://allegro.pl/lansinoh-jednorazowe-wkladki-laktacyjne-24-szt-i2669448795.html


Kinia ja ich używam już kiedyś pisałam o noch tutaaj na forum 🙂 ja dostałam ze 20 próbek w spiztalu i teraz zamawiam je na allegro za 144 szt płacę 64zł z przesyłką one są nie do pobica a używałam już te z rosmana (ok bo tanie) z Johnsona (beznadzejne przyklejają się do sutków i kłaczą) aventu (to samo co z rosmana a 5 razy droższe) Babu ono (jakieś takie sztywne i mnie gryzły w sutka) i te LNSINOH bezkonkurencyjne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak w ogóle to hejka...

My zisiaj z Kajcią 2h na polku byłysmy a nie wiedziąłam ze taki wysoki poziom smogu 😲 🥴 jutro nie idę nigdzie siedze w domu i porządek w szafach porobię.

Eosi smutno mi się zrobiło jak przecyztałam o Twoim problemie 😞 trzymam kciuki żeby było dobrze najgorsza rozłąka niestety ale dacie rade na pewno!!!

Karola, Kinia ja Was podziwiam że dajecie radę przy 2 latkach chociaż mam wrażenie że Nikoś to chyba grzeczny jest bo Kinia nic nie narzekasz 😜

Tośka ale mały "potworek" strasznie go upasiono hi hi ale jak na cycu to niestety nic do gadania się nie ma jak stanie na nogi to zejdzie wszystko 🙂

Ula trzymam kciukersy za Antosia na pewno szystko w pożąsiu u Was będzie 🙂 oklask na otuchę 🙂

a moja Kajcia jeszcze nie śpi tylko ogląda mecz ze "starym" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...