Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Jasiowy jest podobny do Ciebie Kinia! Śliczny!!!!!!! 😘
I piękna pani aniołkowa Kamilka 😘 A jaka samodzielna!

U Was groszki, a u nas paski 😁
[IMG]http://i49.tinypic.com/r6z410.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tosia Kinia śliczne jesienne Jasiulki 🤪 😘 😘

Ania groszkowa Kamilka cudna 😘 no ale poprzeczkę postawiłaś wysoko z tymi groszkami 😁 w week wrzucę coś groszkowego 🙂

a zupę- krem robię tak:
1. w garnczku nr 1 w ok. 1litrze wody gotuję warzywka z włoszczyzny + kostka rosołowa + mięsko (warzywka w całości, nie w kosteczce)
2. w garnczku nr 2 gotuję posiekaną paprykę (4szt) i 3 posiekane pomidorki; powinno sie też wrzucić papryczkę chili i przecisnąć ze 2 ząbki czosnku ale ja gustuję w łagodnych smakach a zwłaszcza teraz kiedy nie chciałabym mieć mleka na ostro dla Kornelki 🙂
3. jak już wszystko będzie mięciutkie to wyciągam wszystko z garnczka nr 1, kroję i wrzucam z powrotem marchewkę, troszke pietruszki i cebulkę i przerzucam zawartość garnczka nr 2
4. wszystko miksuję blenderem a ponieważ lubię idealnie gładką konsystencję to przecieram jeszcze przez sito (bo inaczej mogą zostać skórki z papryki i pomidorów)
5. zupkę podaję z grzankami
6. smacznego 🙂

a teraz me dziecię zasnęło i nie mam jak zrobić bitej śmietany do ciasta 🤢 ale ciasto to chyba będzie niewypał bo coś sie nie chce stężeć krem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaliczyłyśmy godzinny spacerek który mała przespała 🙂 a teraz próbuje mi cycka urwac, taka głodna 🙂
Monkado przepis na zupkę smakowity, a ja nie wiem czemu papryki w ogóle nie jem, coś sobie ubzdurałam że przy karmieniu nie można 😞
Dzisiaj śniło mi się że jem ogórki konserwowe 😁 zielone ogórki jem, to może konserwowe też można?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_p napisał(a):
Hej mamusie
Mała usnęła o północy 😞 wstała dopiero o 6 rano 🙂 pojadła usnęła i pobudkę zrobiła dzisiaj o 7.30.
Za to jak leżała w łóżeczku a ja odkurzałam to znowu usnęła 🙂 i pospała godzinkę.
Dziewczyny ja taki rytuał usypiania jak piszecie robię codziennie i to po 3 razy.
Od kąpieli w sypialni, przygaszone światło, zero hałasu jemy, mała usypia odkładam ją do łóżeczka śpi koło 20 - 30 min budzi się i nie chce ani jeśc, ani spac, tylko bawic 🙂 I tak powtarzamy jeszcze raz, albo dwa razy 🙂 A może ja powinnam karmic ją w hałasie i przy świetle 🙂
Już się z tym pogodziłam, że usypia późno, zresztą ma to chyba po mamusi, bo ja to kiedyś oczywiście popołudniu mogłabym spac a siedziec wieczorem i w nocy 🙂
Szatkę kupiłam, teraz tylko mam nadzieję że zdążą ją zrobic i przysłac, ale pani powiedziała że w poniedziałek wyślą 🙂
Kasiu a powiedz w czym w kościele była Emilka, tzn. czy zakładałaś jej kombinezon jakiś,
bo muszę małej coś ciepłego dokupic bo sama sukienka i płąszczyk to chyba za mało przy obecnej temperaturze 🙂
Aniu ja kupiłam futerko w sklepie za 50 zł a w używanych były po 100 🤪 było na metce napisane że to na 2 latka ale na nią pasowało tylko rękawki były trochę przyduże ale podwinęłam i było dobrze, myślę że to nie było na dwa lata bo było jakieś takie nieduże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_p napisał(a):
Już ją kiedyś braliśmy na przetrzymanie i zostawiłam ją w łóżeczku tylko że wtedy to jest taki ryk, jakby ją ze skóry obdzierali, normalnie tchu nie może złapac, potrafi krzykiem wszystko osiągnąc.
Od samego początku próbowaliśmy brac ją na przetrzymanie, że popłacze i przestanie ale to nie u Kamilki 🙂
u mnie jest tak samo wcześniej niż o23-24 nie zaśnie 😞 wczoraj też wzięłam ją na przetrzymanie i nici z tego rozryczała się na całego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado o tych kostnieniach nic mi lekarka nie mówiła szczególnego. Zrobiła usg i powiedziała że wszystko jest super i książkowo. A w karcie mam wpisane tak: Stawy biodrowe praawidłowe. Obustronnie IA/IA wg Grafa. Widoczne zmineralizowane jądra kostnienia głów kości udowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucięliśmy drzemkę 2 godzinną 🙂 Jednak w moim łóżku terrorysta śpi, a nie posypia 😁
ohooo już skarpetki pogubił 🙂
rodzice na saunie, wrócą późno, a ja mam karmi w lodówce 🤪
Kinia, Jaś Junior to raczej niemożliwość, a jeśli by mi się kiedyś odmieniło, to chcę wyrobić się z terminem na maj, początek czerwca. Upały z wielkim brzuchem to tragedia..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...