Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Monkado zajebista ta piosenka, chociaż nie lubuje się w disco-polo 🤪 🤪 🤪

jak ja Wam zazdroszczę tych spacerków 😞 ja nie mam mozliwości wychodzenia na spacer ze Stasiem codziennie, tylko jakieś 2 razy w tyg jak dobrze pójdzie 😞 mąż ciągle w pracy a jak wraca przed 16 to już się robi ciemno. A sama z Frankiem nie wyjdę bo bym musiała wózek sam zostawiać i co chwila za nim latać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamilka leży na macie i patrzy jak jem bułkę z szynką, czy to znaczy że powinnam jej dac? 😁

A co do krztuszenia i kaszelku to też jest, no i teraz w sobotę przeżyłam chwilę grozy, ja spanikowałam na szczęście mąż był obok. Podnosiłam małą z łóżeczka, biorę ją do siebie a tu widzę buzia otwarta, oczy zapłakane i taki strasz na buźce miała, nie oddychała, bo źle jej ślinka poleciała 😞 No ale mąż ją zaraz odwrócił do góry nogami poklepał i zaczęła płakac.
Nawet teraz jak sobie przypomnę jaka była przerażona to ryczę. Dziecko jest takie bezbronne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam śpiworek do wózka od kompletu, ale to jeszcze za wczesnie, raczej jak będzie koło zera, a teraz tylko kombinezon i koc, jak wieje to jeszcze przykrycie daję od wózka. a pod kombinezonem ma tylko rajstopki i body z długim, a jak zimniej to body krótkie i bluzka. ale u mnie jeszcze nie było zimniej niz 8 stopni, więc go na razie grubiej nie ubieram

monkado nie dałam rady słuchac do końca 😁

ja też raz spanikowałam jak sie młody płaczem zakrztusił, mąż na szczęście opanował sytuacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chyba powinnam podziękować teściowej, że mi przyzwyczaiła dzieciaka do noszenia! no od kilku dni jest tak marudny, nie chce leżec w łóżeczku ani na leżaku bo jest płacz. A dziś to już przeginka. non stop muszę go trzymać! Wczoraj jak przyjechała to przez dwie godz go nosiła i bujała!!!! Ale dosyć tego!!!! 😠 😠 😠 😠 a był to taki dobry dzieciak....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja swojej uwagi nie zwracam, zawsze mąż. Ale ona chyba tego nie rozumie, zawsze mówi, że w ten sposób jak go nosi to mu się brzuszek masuje. I jak go odłoży,usiądzie obok, on zacznie jęczeć bo oczywiście znów chce na ręce to zawsze mówi "no chodź troszeczkę".
Widzę, że ja muszę być bardziej zdecydowana i jej nie pozwalać na noszenie, choć podejrzewam, że wiąże się to z obrazą majestatu... 🤔 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe właśnie wczoraj mi maz powiedział że jest nowy "hit" który ponoć cała Polska śpiewa 😮 😁 😁 ale jak to Ania słusznie zauważyła różne są gusta i o nich sie nie dyskutuje, mnie tam jakoś nie podszedł ten hit 🙂

my ze śliniakami sie nie rozstajemy, tylko na noc jej ściągam 🙂

a ja teściowej od początku tłukłam zeby mi Dziecka nie kołysała bo sie Mała przyzwyczai ale ze ostatnio mamy takie zasypianie jak juz Wam opisywałam to nie jestem jej w stanie uspic inaczej jak tylko na rekach, na siedzaco, ale jednak na rekach.. i ostatnio była tesciowa przy takiej akcji, Kornelia płacze w niebogłosy ja spocona ją kołyszę i próbuje uspokoić a to babsko z uśmiechem na ustach i z satysfakcją w głosie "a widzisz tak sie upierałas ze nie bedziesz Dziecka kołysac to teraz masz za swoje!" 😮 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado co za hicior, aż sobie podrygiwałam na krzesełku 😁 😁

Ja też mam zawsze problem w co go ubrać, a jeszcze mąż mi krzyczy za plecami że za bardzo go "paruje" ale nie używam śpiworka. Tez kombinezon + grubszy kocyk.

Moja teściowa zawsze gada "Ale cie mamusia rozpuściła, tylko na rekach i na rękach" - a to nieprawda, bo własnie mało go noszę, ale co będę głupiej babie tłumaczyć. Raz jej powiedziałam, ze mi mówi że go noszę a sama od godziny Jasia z rak nie wypuszcza to mi odp że JEJ WOLNO...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...