Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja ostatnio podała mi złotą myśl, mianowicie że ona swojemu synowi (bratu męża) w wieku 8 miesięcy podawała pogryziony przez nią SALCESON bo tak patrzył jak ona jadła 😮 😮 😮 Takze dziewczyny pamiętajcie, salceson wprowadzamy w 8 miesiącu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Wasze teściowe mają pomysły, ale przynajmniej wesoło z nimi macie 🙂 😁 😁

Rosi bezpiecznej podróży i przyjemnego pobytu u brata 🙂

Kinia co za zmiana 🙂 nie myślałam, że potrafisz się aż tak wkurzyć 😜 😜 😜
ale fakt, na naszą służbę zdrowia to można jedynie narzekać....

Aha! Kibel przepchany 🤪

Idę wypić herbatkę, zrobić M kanapki do pracy i spać.
Dobranocka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie nie Czarnylok ja Ci dziękuję za te informacje 😘 nie powiało optymizmem ale czasami lepsza jest nawet taka informacja niż jej brak.. bo chodzi o to że ja tak naprawdę nic nie wiem- nie wiem co tak naprawdę oznacza to rozmiękanie, jakie mogą być przyczyny, skutki i na czym polega leczenie, oczywiście przekopałam internet ale parę razy znalazłam jakieś sprzeczne informacje a i tak ciężko cokolwiek stwierdzić jak sie nie ma kompletu badań i dlatego dziękuję bo teraz mniej więcej wiem czego mogę sie spodziewać i na co nastawiać a to już coś..

Rosi spokojnej podróży i mile spędzonego czasu u Brata 🙂

Oj Kinia dla mnie też jesteś uosobieniem spokoju i stoicyzmu 😁 ale nie dziwię Ci sie, ja to bym chyba zadźgała tą głupią babę!! 😠 a ileż to było wypisać to skierowanie? krócej niż jej cała durna dyskusja 😠 ja nie mogę jaka ta cała nasza super służba zdrowia jest cudowna! grrrr!

ok zapisane- po 3 miesiącu kości do gryzienia i lizaki a po 8 salceson! 😁 a kiedy schabowy bo nie zapisałam a to chyba już na dniach 😜

a gdzie jest Kasiala i Tosia? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pewnie już sobie słodko śpicie, Kamilka usnęła tradycyjnie o 23, mój też już chrapie
a ja jeszcze kąpiel i też się kładę. Wypadałoby oczywiście posprzątac, ale padam.
O 22 usnęłam na kanapie na pół godziny, a mój zdążył przez te 30 min zrobic taki bajzel że ręce opadają. I tak mamy w kuchni porozwalane ścierki, ręczniki papierowe zużyte, bo jak już wcześniej pisałam kosza na śmieci to u nas nie ma, ryż, kasza, cukier, cukierniczka na wierzchu, o i jeszcze trochę zużytych ręczników zmywarce, ciekawe do czego ich używał, skoro taki burdel na kółkach jest wszędzie.
A na stoliku przed telewizorem mamy "martwą naturę" szklanka po coli a w środku skórka po bananie + oczywiście porozwalany słonecznik.

Rosi życzę miłego pobytu u brata 🙂
I nie wiem co jeszcze miałam pisac ... a tekst o podawaniu dziecku kości: bezcenny 😁
No i Kinia to żeś się wkurzyła 😁

Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😘
Uśmiałam się z bałaganiarzy i z podawania kości 😁
Moja koleżanka urodziła 31 lipca i daje córce rosół. Jak to rosół? No jak to? Normalnie, bez makaronu 🤪
ciąg dalszy nastąpi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam na bieżąco, ale przez Marudę mam problem z odpisywaniem w dzień, a wieczorem Skype... 😠 Znowu mamy fazę cycka na chodząco. I największy problem-ZASYPIANIE. W dzień nie można go uśpić. Za to o 16 pada,a na kąpanie nie ma komu wstać.
Przyszły dzisiaj rzeczy z Next'a wreszcie! Pozamawiałam body i śpioszki 74-ledwo wszedł... Więc długo ich nie poużywam 🤨 Muszę K poprosić, żeby mi zapasy z Anglii przywiózł 😁
Wczoraj go nadoiłam, zostawiłam mamie i ruszyłam po zakupy. Kupiliśmy zimową czapkę i Pampersy ActiveBoy 😁 Okazało się, że to majteczkowe pampki i narazie poczekają 🙂
AAAAAAAAAAAAHHHH miałam tyle do powiedzenia i już nie pamiętam 🥴
Monkado, oczywiście trzymam kciuki za głowę Kornelki 😘
Spóźnione buziaczki dla Amelki mojej pięknej 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_p napisał(a):

A na stoliku przed telewizorem mamy "martwą naturę" szklanka po coli a w środku skórka po bananie + oczywiście porozwalany słonecznik.

Kolorowych 😘

hej witam się 😁
nie moge Ania, u mnie tez jest taka martwa natura na stoliku 😁 😁, tylko z gałązek po winogronie, a o 2 w nocy obudziło mnie co? dziecko? nieeee, słodko spał, trzask miseczki porcelanowej z budyniem która spadła między moja głową a łóżeczkiem. I co? resztki dalej tam leżą 🤪 🤪 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien doberek...moj wlsnie usna i co tu robic...sprzatac, myc sie, pranie czy prasowanie 😲 😲
Rosi udanego pobytu u brata i bezpiecznego lotu 😘
daria tesciowa jest nie zla....kosci a my sie przejmujemy jakie sloiczki 🙂
Monkado 😘 😘 😘
a zapomnialam wam napisac wczoran nareszcie przyszla pralka i oczywiscie nikogo z sasiadow do pomocy wiec zaczepilam faceta na ulicy czy moze mi pomoc bo kurier sam jej nie wniesie i facet owszem sie zgodzil ale po zrobieniu jednego kroku stwierdzil ze kurtka mu sie pobrudzi i on nie moze mi pomoc 😁 😁 😁tak wiec ja musialm z kurierem ta pralke wtargac do domu 😠 😠a moj synel lezal 20 min sam w domu i nie plakal...bawilo sie moje serduszko on wie kiedy ma byc grzeczny 🙂tak wiec tyle o pomocy mezczyzny z ulicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂
Domi, ale Ci sie prawdziwy facet trafił z tej ulicy 🙃 Szkoda gadać.
Dziewczyny smiejecie sie, ale wyobrazcie sobie ze moja tesciowa tez dawała kosc synkowi mojej szwagierki 🤪 🤪 🤪
He a jeszcze z kultury zywienia ostatnio była u mnie znajoma z 5cio miesiecznym bobasem i co i dała mu jeżyka (ciastko) na spróbowanie... 😮

Ja meza przechwaliłam i teraz mam 😞 zrobiłam wczoraj o 22giej nalesniki bo nas smaki naszły i przynosze mu do pokoju na talerzyku i ide dalej piec a on mnie woła choc tu! Co to jest??? no nalesnik 🙂 cos ty tu dała? ja mówie wiórki kokosowe zeby ci bardziej smakowały..a on ze mu smaka tym popsułam i czemu nie zrobiłam normalnych..i zły 🤨 🤨 wiecie jak sie poczułam... ja sie staramm a on na mnie głos podnosi... no ale za chwile sie zrehabilitował i mnie przeprosił..ale niesmak pozostał 🤨 i humor sie schrzanił..
jakie piekne słonce dzis u nas 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!

Sasanka też kaszle od śliny, szczególnie rano zaraz po jedzeniu gdy go położę, ale jak posadzę w foteliku to jest lepiej.
Wczoraj to mi się w dzień tyle razy budził z rykiem aż nie mogłam go uspokoić, że nie wiem co się dzieje. Dlaczego on tak krzyczy? Czy to możliwe żeby coś złego mu się śniło?
Dominika widać facet po zrobieniu jednego kroku uznał, że pralka jest zbyt ciężka i nie warto mu się fatygować... Dobrze, że mój mąż jest z tych, którzy nigdy by nie odmówili kobiecie 🤔 oczywiście w kwestii wyświadczenia przysługi...
Tosia czyli jednak w dalszym ciągu raZem? 😉

Idę wszamać śniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamcie
a u nas jak zwykle dwie pobudki, wstałyśmy o 9.30 🙂
Ilka powodzenia na bioderkach, my idziemy 20.11. zobaczymy to te pieluszka na noc coś dała.
U nas słonko świeci tak więc zmykamy na spacerek.

A martwa natura nadal stoi na stoliku. Nie sprzątam tego nie mam czasu na sztukę 🙂

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Kornelia też krztusi sie od śliny.. 🙂

Ilka powodzenia na usg 🙂

Ania jakby mój M zostawił taką martwą naturę + całą resztę którą opisałaś to chyba bym go za pidżame z łóżka wyszarpała i kazała sprzątnąć po sobie! 😠 eh ci faceci, ręce opadają..

u nas też ładne słoneczko ale żeby nie zaburzać rytmu dobowego idziemy na spacerro dopiero po nast karmieniu czyli koło 13 a teraz wskakujemy na matę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...